Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez milyen 'kapcsolatnak' nevezhető? fórum

Ez milyen 'kapcsolatnak' nevezhető? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 1. 23:18
Seggbe rúgom, ha átb#szott, akkor meg pláne. :D
2011. szept. 1. 23:15
Szoval a lényeget lehagytam,szerintem csak kihasznál de járj utána hogy így van e,és ha igen rugd seggbe de rendesen :D
2011. szept. 1. 23:11
én is voltam ilyen helyzetben,futottam utánna mint az orult,mert persze fulig szerelmes voltam,o meg a barátnojével-aki tudod,csak haver!!!!!!!-nekem ez lett beadva,szoval vele is volt.meg írta a nyálas sms-ket hogy menyire hiányzok de én menjek hozzá,o nemjott soha.én hulye meg mentem :)a mai eszemmel már feltolnám a rozsaszín szemcsit a homlokomra és gondolkoznék egy kicsit :D
24. 2c43435d94 (válaszként erre: 19. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 23:09
igen ismerem ezt az 'eltérek' dolgot:)én mindenképp megpróbálnék egyszer beszélni vele, így ő is tisztában lesz a dolgokkal. én kíváncsi lennék, hogy reagál a dolgokra. ha továbbra is furán viselkedik, akkor nem hiszem, h érdemes foglalkoznod vele. mármint, együtt lesztek már, mittudomén, fél éve, és még mindig ez a hébe-hóba egy sms fog menni?
2011. szept. 1. 23:08
A holnapi nap folyamán tisztázni fogom vele (persze ha itthon lesz) és ha ő is akarja a találkozót. Jobb az ilyet szemtől-szembe intézni, kíváncsi leszek a reakciójára.
22. Prücsök27 (válaszként erre: 19. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 23:06
Egy telefont megért volna a dolog.Csak megkérdezni,hogy hogy van,mert nem felelt az smsre...
21. 2c43435d94 (válaszként erre: 18. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 23:05
igen, mondd el, h fogalmad sincs mit akar és ezzel a viselkedéssel összezavar téged.
20. Prücsök27 (válaszként erre: 18. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 23:05
Elmondhatod neki azt is,hogy nem érzed,hogy az elválás után is rád gondolna,néha jó lenne hallani napközben a hangját,ha elkezded utána már a többi jön magától.
2011. szept. 1. 23:04

Ja, és legutoljára én írtam neki, még tegnap, megkérdeztem, hogy mikor jön haza (dolgozik), amire nem válaszolt, de ma mondta a nevelt apukája, hogy ma délután ment el otthonról. 'Kicsit' sántít a dolog.

Annyira fáj, hogy nem becsül meg. Nem mintha olyan jó csaj lennék vagy valami, de az eddigi barátnőitől azért eltérek nem is kicsit. :)

2011. szept. 1. 22:59
Elbeszélgetnék én vele, de miről? Mit mondjak? Mondjam el, hogy fogalmam sincs, hogy mit akar? Esküszöm, mintha kicserélnék, mikor elválunk egymástól.
17. Prücsök27 (válaszként erre: 16. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 22:57
Így hogy már írtad az előzményeket,tényleg nem ártana egy hosszabb beszélgetés.
2011. szept. 1. 22:55
Nem akarom én elhívni talira, azt várnám, hogy ő tegye meg, ne mindig nekem kelljen már. :( Olyan, mintha én futnék utána, azt meg nem akarom. :(
2011. szept. 1. 22:54

Eddig mindig akkor találkoztunk, amikor nekem volt jó, egyszer át is tettem másik időpontra, és azt mondta, neki mindegy mikor, csak láthasson.

Volt olyan is, hogy írtam neki, jöjjön be a munkahelyemre, amire azt mondta, hogy csak egyszer kell mondanom, és már jön is. Jött is, ott volt, még aznap este találkoztunk, szép volt jó volt, de azóta csak egy sms-t váltottunk, amiben írt egy szép idézetet (nyálas, nem tetszett, de az viszont igen, hogy mert írni ilyet :D) és a végére odafirkálta, hogy hiányzom neki.

Nem tudom, hogy mi lehet a háttérben, és azt sem, hogy hogyan tudnám kideríteni. :/

2011. szept. 1. 22:53
egyébként ha Te keresed/programot csinálsz? akk mindig elmegy, vagy kihúzza magát?
13. michelle.r (válaszként erre: 11. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 22:52
A jóistenáldjonmegtenőőőőőőőőőőőőőőőőő :)) Mikor ülsz már végre le beszélgetni vele?
12. Prücsök27 (válaszként erre: 9. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 22:49

Ha nem akarod egyenlőre hanyagolni,tedd próbára.

Írj neki te,hogy szombaton találkozzatok.Írj fix időpontot.Legyen kora este,mert ha van valakije,akkor nehezen tudna szabadulni.Ha viszont ráér,lehet nem ver át csak ilyen pasi(amit kétlek)

2011. szept. 1. 22:46
Az exe. :D
2011. szept. 1. 22:46
langyos
2011. szept. 1. 22:46

Pfff. Belegondolni is rossz, hogy van mellettem valakije, velem meg csak jól elszórakozik, mikor én kezdek érezni iránta valamit. Persze még nem késő kilépni, és még talán nem fájna annyira, de most mondjuk piszokul érzem magam.

Nem tudom eldönteni, hogy azért, mert ezt velem megtudja csinálni vagy mert annyira bejön a srác?!

8. michelle.r (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 22:45
Ő a barátnőd exe, vagy egy új versenyző? :)
7. Prücsök27 (válaszként erre: 6. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 22:44

Ne is hagyd magad,hogy átverjenek.

Ha odáig lenne érted,és nagyon találkozni szeretne veled,akkor azt tudná,h mikor ér rá.Így viszont,h szinte nem is érdeklődik lehet csak titokban ír 1-1 smst néha.

2011. szept. 1. 22:42

Ezekre gondoltam én is, amikre ti. Köszönöm, hogy megerősítettetek benne. Persze nem 100%, és nem is fogom lerohanni a srácot, de igyekszem kideríteni az igazságot.

Nem szeretnék csalódni, és senkinek a játéka lenni.

5. Prücsök27 (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 22:40
Én azt is el tudom képzelni,hogy melletted van még valakije.
4. 2c43435d94 (válaszként erre: 2. - 91d4989ab9)
2011. szept. 1. 22:39
egyet értek.
2011. szept. 1. 22:38
nekem is volt ilyen pasim, kiderült, hogy a legjobb bnőmbe volt szerelmes közben...:S nem akarlak ezzel paráztatni, nem ismerem a srácot. de én is ilyen bizonytalan voltam, mint Te és a végén be is jött a sejtésem:S
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. szept. 1. 22:38
kihasznál
2011. szept. 1. 22:32

Találkozunk, elvagyunk, sőt, nagyon jól elvagyunk, kikapcsolódom, ha vele lehetek, csak az van bennem, hogy most jó, most nem akarok mást, jó lenne, ha örökké tartana, ilyenek. Ő puszilgat (főleg homlokon), kedveskedik, bókol, ölel, de NEM NYOMUL, és mindig kérdezi, jól érzem-e magam. Eltelik az éjszaka, 'könnyes' búcsút veszünk egymástól, majd egy darabig semmi nem történik. Egy-egy sms lemegy, de mintha haverok lennénk. Egy sms-ben írta, hogy hiányzom, és kész.

Ne értse félre senki, nem azt várom, hogy minden órában írjon, de ha én lennék a pasi helyében, naponta egy üzenetet biztosan írnék vagy telefonálnék.

Persze írta, hogy alig várja, hogy láthasson, de akkor miért nem kérdez rá, hogy mikor tudnánk találkozni?!

Egy pasi akkor nem keres, ha nem akar, nem? :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook