Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez milyen 'kapcsolatnak' nevezhető? fórum

Ez milyen 'kapcsolatnak' nevezhető? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 2. 12:40

1. alternatíva: A legjobb lenne sztem, ha beszélnél vele, hogy jobb lenen ha az aznapi randin megbeszélnétek, kb. mikor tudtok legközelebb találkozni, és azt később már csak pontosítani kell. Lehet ezzel a kellemetlenség meg is oldódna.


2. alternatíva: vársz, a kedves sms-re írsz vmi kedves szöveget, de nem kérdezel taliról. Így kiderítheted, hogy Ő mikor akar legközelebb találkozni...ehhez marha nagy türelemre van szükség, dehát az vmikor rózsát terem. :) Lehet csak kényelmesebb neki, ha mindig te kérdezel.

56. michelle.r (válaszként erre: 55. - Féknyom)
2011. szept. 2. 12:18
Tudtam, hogy ahol te megjelensz, ott azonnal emelkedik az ára :))
2011. szept. 2. 11:11
Drága kenyér...
54. a26b2a1b7e (válaszként erre: 51. - Sárika3)
2011. szept. 2. 10:46
Miből gondolod, hogy nem szabad?
53. a26b2a1b7e (válaszként erre: 50. - Michelle.r)
2011. szept. 2. 10:46
Hát ja :D)))
52. a26b2a1b7e (válaszként erre: 48. - 04e95f637a)
2011. szept. 2. 10:45

Nekem úgy tűnt, hogy pont azt sérelmezi a fórumindító, hogy a pasija pl. csak a homlokára ad puszit.

Azt, hogy nem nyomul, én úgy érztelmeztem, hogy nem igazán jutottak el még a szexig, vagy ha igen, a fórumindító kevesli azt is.

Persze, lehet, hogy én értettem félre ezt a részt.


Még szép, hogy nincs abban semmi rossz :)

Voltam már én is olyan aki a másiktól csak szexkapcsolatot akart ;)

Ínséges időkben volt több ilyenem is egy időben :D)))

Persze akkor még huszonéveske voltam, és telhetetlen :D))

Hát persze, hogy nincs abban semmi rossz ;)


Viszont visszatérve a fórumtémához ez a kapcsolat még csak max. 3 napos, úgyhogy én azért is érzem korainak az ilyen konzekvenciák levonását.

Másrészről meg a fórumindító azt írja, hogy a srác Őhozzá alkalmazkodik a találkák időpontjában, és pont, hogy a srác nem keresi, hanem a fórumindító keresi a srácot. Pont ezt sérelmezi. Én ezért nem érzem ezt szexkapcsolatnak.


De ha mégis kiderülne, hogy az, akkor lehet irigykedni ;)

2011. szept. 2. 10:42
én sem állítottam fel diagnozist :)a véleményemet írtam le de ugy látom hogy ezt itt nem szabad
50. michelle.r (válaszként erre: 38. - 04e95f637a)
2011. szept. 2. 10:38
Ahhoz nem kéne szexelni is egy kicsit legalább? :)
49. michelle.r (válaszként erre: 35. - Sárika3)
2011. szept. 2. 10:36

De mégis mi a francból szűrted ezt le? Ennyi információból még a Csernus sem szokott diagnózist felállítani, pedig tud már egy-két dolgot az ember működéséről. Te meg három mondatból megállapítod, hogy a pasi átvágja :S


Így van, nem vagy tévedhetetlen és bölcs. Mint ahogy más sem. Ezért nem illik ex catedra kijelentésekkel dobálózni. Egy labilis embert nem nehéz kibillenteni és ő eléggé annak látszik.

48. 04e95f637a (válaszként erre: 43. - A26b2a1b7e)
2011. szept. 2. 10:32

basszus,a szexkapcsolat lényege nem a nyomulás!Miért?Ha csak akkor találkozgat vele,meg keresi,akkor mi lehet más?most őszintén??

Egyébként meg most az egyszer nem voltam rosszmájú,mi rossz van abban?

Ismerem ezt a típust,elhiheted!:))

47. a26b2a1b7e (válaszként erre: 45. - Michelle.r)
2011. szept. 2. 10:30
Erről van itten nagyba szó... :)
46. a26b2a1b7e (válaszként erre: 44. - Sárika3)
2011. szept. 2. 10:28
Ki kelt itt bal lábbal? ;)
45. michelle.r (válaszként erre: 23. - Keep it Real)
2011. szept. 2. 10:28

Ezt mintha a másik fórumban is hallottuk volna már...... :)


Mi a franctól félsz? Elmondtad már neki, hogy már nem gondolod úgy, hogy nem lehet közötök egymással csak mert a barátnőddel járt a múlt évszázadban?

2011. szept. 2. 10:26
igen jol kibeszéltem a háta mogott::D azert írta ki a forumindíto ezt a forumot hogy kapjon valami tanácsot de szerinted mindenki sz.rt írt csak a tied a nagyon franko,de legyen igazad.
43. a26b2a1b7e (válaszként erre: 38. - 04e95f637a)
2011. szept. 2. 10:20

Elég passzív jellegű szexkapcsolat lehet az, ahol a pasi konkrétan nem nyomul.

És mindez a konzekvencia max. 3 nap "együttlét"-ből lett levonva.

42. a26b2a1b7e (válaszként erre: 39. - Sárika3)
2011. szept. 2. 10:18

Te mondod ezt, aki egy számára ismeretlen pasiról mond negatív véleményt a háta mögött?


Szerintm én nem másokat (embereket) kritizáltam, hanem hozzászólásokról mondtam el a véleményem. De nem ragaszkodom ahhoz, hogy igazat adj nekem.

41. sárika3 (válaszként erre: 37. - A26b2a1b7e)
2011. szept. 2. 10:14
nem, biztosan nemértettem :D
40. sárika3 (válaszként erre: 37. - A26b2a1b7e)
2011. szept. 2. 10:13
szerintem is mindegy majd eldonti hogy mit akar tenni
2011. szept. 2. 10:12
te nem a véleményedet írtad le,hanem kritizáltál másokat
38. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. szept. 2. 10:08
Ez egy szexkapcsolat,csak nem tudsz róla! :)))
37. a26b2a1b7e (válaszként erre: 35. - Sárika3)
2011. szept. 2. 10:06
Szerintem nem értetted a lényegét annak amit írtam. De teljesen mindegy.
36. a26b2a1b7e (válaszként erre: 35. - Sárika3)
2011. szept. 2. 10:01

Én ugyan nem keltem bal lábbal. Hogy jön ide a reggeli hangulatom, ezt nem is értem.

De ha már így kérded, akkor elmondom, hogy kifejezetten jól érzem magam a bőrömben.

Általánosságban írtam azt amit az első hozzászólásban írtam. Nem személy szerint Neked címeztem. Ha találva érezted magad, akkor annak nyilván oka van, de akkor sem tartozol magyarázattal, hogy mit miért írtál.

Én sem érzem úgy, hogy magyarázattal tartoznék.

Te is leírtad a Te véleményedet, és nézőpontodat, meg én is az enyémet. Mindenki levonja a konzekvenciát magának, és kész.

Szerintem semmi köze nincs ennek ahhoz ki milyen lábbal kelt fel.

35. sárika3 (válaszként erre: 32. - A26b2a1b7e)
2011. szept. 2. 09:36
leírtam hogy volt ilyenben részem és írtam hogy járjon utána hogy mi a helyzet,szerintem ezzel nemírtam semmi rosszat,leírtam a véleményem hogy szerintem átvágja.Szerintem ezzel nemírtam semmi rosszat,nem vagyok bolcs és tévedhetetlen,szerintem ma inkább te keltél bal lábbal ,további szép napot.
2011. szept. 2. 03:35

Most néztem kicsit jobban utána a "háttérnek"... így még "durvább" a szitu...


Augusztus 29-én írtad ezt egy másik Általad indított fórumban:

"Tetszik egy pasi, akivel azért nem jöttem még össze, mert a legjobb barátnőmmel járt vagy 3 éve, csak még nem volt merszem megbeszélni vele."


Most meg szeptember 1-én már megint másoktól akarod megtudni a tutit.


2-3 napja, hogy egyáltalán "megbeszélted" Vele, hogy tetszik Neked! Mit vársz még egy pár napja induló párkapcsolattól???

33. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. szept. 2. 03:17

Hogy ez milyen kapcsolatnak nevezhető, azt Nektek kettőtöknek kell tudnotok. Rajtatok kívül senki más nem tudhatja, pláne nem látatlanban. Max. egy jó párterapeuta tudna rálátni, ha mindkettőtöket ismerné külön-külön is, és látott volna már Titeket együtt is, és látta volna egy kicsit legalább, hogy melyikőtök hogyan "viszonyul" a másik felé. Kommunikáció, testbeszéd stb.


Az, hogy a kérdésedben a kapcsolat szót idézőjelbe tetted máris sejteti, hogy milyen választ VÁRSZ. És, hogy igazából akkor "nyugszol meg", ha azt a választ kapod, amit VÁRSZ.

Azt a választ várod, hogy ez nem igazi kapcsolat, azt a választ várod, hogy a "pasid" nem jól reagál, meg hasonlók.


Azt írod: "ha én lennék a pasi helyében", ez mit sugall? Azt, hogy Te irányítani akarod a pasidat! Irányítani akarod az érzéseit, a reakcióit, és Őt magát, mint embert. Azt sugallja, hogy Téged NEM ÉRDEKEL, hogy Ő mit érez, milyen vágyai, milyen kétségei, milyen gondolatai, milyen meglátásai vannak, hanem van egy konkrét elképzelésed, hogy mit KÉNE tennie. Egészen pontosan azt, amit Te tennél ha Te lennél a pasi helyében.

Nézz Magadba őszintén, és gondold át, hogy Neked valóban szükséged van-e egy másik emberre az életedben, vagy Te magad is nagyszerűen el tudod játszani a másik ember "szerepét".


Én nem ismerlek, nem tudhatom. De nekem ebből a kérdésedből, és abból a pár sorból, amit itt leírtál az tűnik fel, hogy Te nem akarod a saját életedért a felelősséget vállalni. Nem akarod azt hallani, hogy valamit esetleg Te csinálsz rosszul, a "hibát" (ha van egyáltalán, és ez nem csupán a Te képzeleted szüleménye...) a másikban keresed, és ehhez vársz idegen emberektől megerősítést.


Nézd meg ezt, és gondolkozz el rajta:


Te erre élezed ki az érzéseidet:


"de NEM NYOMUL"

"majd egy darabig semmi nem történik"

"mintha haverok lennénk"

"és kész"

"nem azt várom, hogy ....... de ha én lennék a pasi helyében"

"biztosan írnék vagy telefonálnék"

"de akkor miért nem kérdez rá"

"............, nem? :("


Én meg ezt látom:

"sőt, nagyon jól elvagyunk, kikapcsolódom, ha vele lehetek"

"most nem akarok mást, jó lenne, ha örökké tartana"

"Ő puszilgat"

"kedveskedik, bókol, ölel"

"mindig kérdezi, jól érzem-e magam"

"Eltelik az éjszaka, 'könnyes' búcsút veszünk egymástól"

"írta, hogy hiányzom"

"írta, hogy alig várja, hogy láthasson"


És érdekes, hogy a hozzászólásod első mondatában ezt írod:

"nem akarok mást"

és az utolsó mondatodban ezt írod:

"ha nem akar, nem? :("


Tehát, első körben van az, hogy Te mit akarsz, majd vannak a negatív megérzéseidbe burkolt pozitív dolgok a kapcsolatotokban, majd legvégül az, hogy szerinted Ő mit NEM AKAR...


Valahogy nem olvasom azt, hogy odafigyelnél arra, hogy Ő mit akar vajon. Nem is azt kérdezed! Azt kérdezed MÁSOKTÓL, hogy mit nem akar...


Tudod, hogy én ezt így, mint kívülálló látatlanban, idegenként elhomályosítva a saját szubjektív tapasztalataim által hogyan látom?


Azt látom, hogy Téged NEM ÉRDEKEL, hogy Ő mit érez! Nem érdekel, hogy Ő mit AKAR!

Téged az érdekel, hogy Neked az most kevés, amit Ő jelenleg nyújtani tud, és most igazolást keresel másoktól arra, hogy neked jogos-e ez az érzésed, hogy Neked kevés az, amit Ő adni tud jelenleg.


Ha Neked az, amit Ő nyújtani tud Neked, kevés, akkor szerintem nem érdemled meg Őt!

Nekem az jött le abból amit írtál, hogy egy figyelmes, odaadó srácról van szó.

Ember, hát megkérdezi, hogy jól érzed-e magad!

Szerinted hány pasit érdekel az, hogy a nő jól érzi-e magát? Hogy TÉNYLEG jól érzi-e magát?

Az aki NYOMUL, ahogy Te szeretnéd, az soha nem fog odafigyelni Rád igazán. Szerintem...

Aki NYOMUL, az többnyire csak saját magával, a saját szükségleteivel van elfoglalva.


És Te itt Te vagy az, aki NYOMULSZ....


Nem azt kéne kérdezned másoktól, hogy a srác mit akarhat Tőled, hanem azt kéne kérdezned Magadtól, hogy Te mit akarsz Tőle!


Türelmetlen vagy, és mindent azonnal akarsz...

Nem tudsz várni...

Nem tudod hagyni, hogy Ő legyen a férfi...

Te a helyébe akarsz lépni, hiszen le is írod, hogy az Ő helyében mit tennél...

Ha Neked igazi férfira van szükséged, akkor légy igazi nő, és ne akarj helyette Te lenni a férfi!

2011. szept. 2. 02:39

Jaj ne mááááár!!!! Megint jönnek a "nekem is volt ilyen...", meg az "ismerem a helyzetet... " című szövegek, és a "fantasztikus" következtetések látatlanba!

Ennek semmi értelme! Honnan tudná bárki is, hogy mi zajlik egy kapcsolatban? Azt csak az a két ember tudja igazán! És pláne, amikor az egyik fél itt megkérdezi, hogy vajon mit gondolhat, mit érezhet a másik, és jönnek az "okos" ötletek :-/

Pffff.... És nem ismeri senki azt a "másikat", csak mindenki következtet a saját életének a tapasztalatait húzva rá valaki más életére! És se az nem fordul meg senki fejében, hogy esetleg a saját életéből sem a legtutibb tapasztalatot vonta le! Neeeeem, itt mindenki bölcs, és tévedhetetlen, és hibátlan, és minden megszólaló (tanácsadó?) korábbi elromlott kapcsolatában a "másik" fél volt a hibás.... Se az nem fordul meg senki fejében, hogy a kérdező érzései, és meglátásai csak az érem egyik oldalát tükrözik.

Nem nagyon láttam itt olyan véleményt, hogy esetleg létezhet, hogy az a srác "ilyen típus", hogy félénk, vagy nehezen mutatja ki az érzéseit, vagy netán korábbi rossz tapasztalatai miatt van benne némi bizalmatlanság, van önbizalomhiány, vagy netalán pont a kérdezőnek lehetnek olyan megnyilvánulásai, amik a srácot elbizonytalanítják, vagy akármi...

Nem! Itt már a többség szerint ez egy "lejátszott meccs", és a lelki szemeik előtt már sokan látni vélik a szerelmi háromszöget, meg hasonlókat...


Miért kell mások életére rávetítenie az emberek többségének a saját élete nyomorát? Miért nem lehet odafigyelni arra, hogy az illető élete nem a "válaszoló" élete? Hogy a kérdező kapcsolata, nem a "válaszoló" régi elrontott kapcsolata? Hogy a kérdező a maga életével együtt nem egyenlő a "válaszolóval", és az Ő életével...


A saját "harcunkat" nem mások életében kell "lejátszani" könyörgöm!

2011. szept. 2. 02:08

Beszélj vele, kérdezd meg mit akar tőled?

Nekem is volt ilyen pasim. Mire mertem beszélni erröl vele, már volt valakije. 7 hónapig voltunk "együtt" a 6.-ban lett valakije.

Akkor nagyon kivoltam, utólag belátom ez nem volt szerelem csak ragaszkodás részemről...

Nekem mindent el tudott mondani és ennyi részéről (kivéve a mi dolgot)

30. 96243f5c90 (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. szept. 2. 01:43
Ez azért nem biztos hogy azért nem keres mert nem akar ez egyáltalán nem biztos.
29. Bcicus
2011. szept. 2. 00:52
Soha ne akarj egy pasi agyával gondolkodni. Nekik általában a telefonáégatás és sms-ezés nem fontos, akkor keres ha akar valamit. Jól el vagytok együtt ennyi és valszeg ennél többet ő nem is akar.
2011. szept. 1. 23:45
Szerintem egyszerűen nem tudja, hogy mit akar, azért viselkedik így.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook