Exek (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. elátkozott68 (válaszként erre: 1. - Mango82)
2013. dec. 17. 16:12

Ha többet ér az exxel a kapcsolat neki, mint a te érzéseid, jobb ha időben "tolod a biciklit".

Ha nem bírja elengedni az exét és az sem érdekli, hogy neked ez rossz, akkor ne erőltesd.

Lesznek "normálisan" gondolkodó emberek is az életedben.

2013. dec. 17. 16:07

A múlton rágódni meg butaság...ami elmúlt elmúlt...jön a jelen és a jövő.

ha rendben van az "új" kapcsolatod, pont nem érdekel a múlt és az exed.

Nem vagy rá kíváncsi.... a jelen a fontos a társaddal.

A többi csak habragy, önigazolás és a párod hülyítése.

75. elátkozott68 (válaszként erre: 63. - Michelle.r)
2013. dec. 17. 15:38

....de a Hófehérke 2. részében biztos nem szerepel a boszorkány, mert értelmetlen lenne a történet.

Sztem ha lezártam valamit , akkor már nem az életem része.

..... botorság is , hogy az legyen.

Tök szánalmas kávézgatni, találkozgatniaz azt jelenti nem tudtad elengedni.

( az új pároddal szemben meg egyenesen tuskóság)

Csak a múlton siránkozó emberek tartják a kapcsolatot az exxel..(relatíve rendszeresen)

Semmi dolgod már vele.

2013. dec. 17. 12:48
Hiába próbálom megértetni vele, hogy ne beszélgessenek, nem megy. Az igaz, hogy velem van, látom hogy szeret, de akkor miért kell egy másik hang???
73. ina87 (válaszként erre: 1. - Mango82)
2013. dec. 4. 23:42
El lehetfogadni és hamár veled van nyilván nem az exekel kezdené ujra a kapcsolatot egyikelsem.biztos nehéz elfogadni hisz minek találkozna az exel akár a régi nagy szerelmével és ha még vonzodik hozzá lehet h több is történe közöttük nem csak beszélgetés,és ez csak természetes h zavar,tisztázd ezt le vele mielöbb még a kapcsolatotok rovására megy.
72. maganyosfarkas (válaszként erre: 70. - Zamila)
2013. dec. 4. 12:51
Állítólag nem kell neki, a férjem is azt mondja, hogy értsem meg, hogy ő régi barátok és csak beszélget, de akkor se tudom felfogni, hogy miről lehet annyit beszélni! A nő viszont velem nem áll szóba, ha hívom, ő rögtön híja a férjem!!! Szerintem beteg!!!
2013. dec. 4. 11:33
legjobb megoldas elfelejteni oket.
70. Zamila (válaszként erre: 69. - Maganyosfarkas)
2013. dec. 4. 11:25
Nem biztos,hogy kell neki a férjed,legalábbis nem úgy kell neki,ahogyan Te gondolod.Ha nagyon zavar,beszéld meg a férjeddel,hogy koptassa le végre.
2013. dec. 4. 11:01
A férjemet napi szinten hívja az exe. Mit tegyek, mert baromira zavar. 12 éve vagyunk házasok és mindig felbukkan!!! A nő özvegy, lehet hogy csak magányos?? De miért az én férjem kell neki!!!
2011. okt. 3. 08:16

szerencsére más városban lakunk,így nem tudja elérni a nő. Még a m.helyéről is eljött,ott dolgozott ahol a nő lakik,még le se tud menni hozzá.Ennek én nagyon örülök.

Sőt, annyira nem kíván találkozni vele,hogy egy Korál koncertet is kihagytunk.Abban a városban volt,ahol a nő lakik,én szerettem volna menni,de a férjem még véletlenül se akar összefutni vele,nehogy balhézzon.(ez nekem se hiányzik)

Nekem nagyon rosszul esne,ha tartaná a kapcsolatot az exeivel,valószínű,nem is tűrném el.

67. Muraja (válaszként erre: 61. - 2caf8744b6)
2011. okt. 3. 08:12
Es ha van gyerek a kapcsolatban ?
2011. okt. 3. 08:07

Az én páromnak is voltak a házasságunk előtt exei,de nem tartotta velük a kapcsolatot.Egyikről tudtam,hogy megvolt neki,köszönőviszonyban voltunk velük,mert később a férjem barátja felesége lett.

Tavaly volt egy afférja, de az exnővel minden kapcsolatot megszakított, teloszámot változtatott,mert a nő hívogatta

65. Hello Titti (válaszként erre: 41. - Mango82)
2011. szept. 15. 20:52
szerintem élete szerelme volt és nem tudta lezárni...azért van ez így ahogy van...és így is fog maradni...ha eddig nem bírta...akkor ehhez még mindig idő kell....
64. 2caf8744b6 (válaszként erre: 63. - Michelle.r)
2011. szept. 15. 20:36
Az exünk az életünk része volt, ha el ment akkor már nem az. És nincs téma vele. Az életünk részét nem lehet elfeledni ez igaz de nem kell minduntalan az exhez futni mivel ö a barátunk maradt. Maradt a nagy fenét,
2011. szept. 15. 17:13

Persze, az exek a múlt részei. De a múlt is hozzánk tartozik. Ha megtagadom, elvész a múltam egy része.

A Hófehérkéből is ki lehet vágni azokat a jeleneteket, amelyekben a boszorkány szerepel, de értelmetlenné válik az egész film ;). Valahogy így vagyok én az ex kérdéssel :)

2011. szept. 15. 14:58
igy van ex a múlté.
2011. szept. 14. 22:24
Az exnek nincs helye. Az a múlt.
60. pteri
2011. szept. 13. 16:01
Az exek az életének részei voltak valóban. Itt szerintem a volt szón van a hangsúly, de úgy látom a párod életének még mindig részei. Én nem bírnám a helyedben, de mindenkinek más a tűrőképessége. egyébként ffi1-hez csatlakozom, igazat írt!
59. la.farfalla (válaszként erre: 1. - Mango82)
2011. szept. 13. 15:59
Jesszus!Mintha csak az én exemről beszélnél! Kísérteties egybeesés lenne csupán, amit leírtál?? Minden esetre a szakításunk után olyan dolgokat tudtam meg róla,tényleges bizonyítékkal, amivel teljesen az ellenkezője bizonyosodott be abból, mint amilyennek leírta magát. Örülök, hogy vége vele, és Én nem leszek azon exek egyike, akivel fog még találkozni!!!
58. 02dd40895d (válaszként erre: 55. - Mango82)
2011. szept. 13. 12:52

Figyelj!

Adtak neked már itt mindenféle tanácsokat, ezért (és másért) nem ragadtatnám magam arra, hogy bármit is tanácsoljak.

Kaptál már hideget és meleget egyformán.

Úgy tűnik azonban, hogy - és ezt pont a legutolsó hozzászólásodban írod - "képtelen vagyok túllendülni rajta"

Ha ezt így is érzed, akkor sajnos nem sok lehetőséged maradt.

Ha viszont ez csupán egy elkeseredett kifakadás, akkor még minden orvosolható.


Nem tanácsként és nem is javaslatként írom, csupán azt veszem sorba, hogy én mit tennék a helyedben.


1.) Nyugodt körülmények között végiggondolnám a dolgot, megpróbálnám kívülálló szemével nézni a problémát. (Tudom, hogy ez szinte lehetetlen, de mégis meg kell próbálni.

2.) Nem okoznám se magam, se társam, hanem arra koncentrálnék, hogy miként is tudnék ezen a problémán túllépni. (Kaptál tanácsot éppen eleget, hogy milyen praktikákat lehet alkalmazni az ex(ek) megismerésére, esetleg távol tartására.)

3.) Én sorra venném, hogy milyen indokok szólnak a kapcsolat megtartása mellett és ellen. Ezt legegyszerűbben egy papírlap segítségével tudnám magam is megtenni. Hosszában félbehajtok egy lapot, majd anélkül, hogy számolnám, felírnám az összes olyan indokot - a legkisebbtől a legnagyobbig - ami a kapcsolat mellett szól. (Az összes jó tulajdonságát is, amiért megszerettem, vagy amiért máig is szeretem.) Aztán, ha már elfogytak az érvek, vagy már egy se jut több eszembe, akkor megfordítanám a lapot és sorolnám azokat a dolgokat, amik bosszantottak, amik szomorúságot okoznak, vagy okoztak, egyszóval amik miatt a szakítást fontolgatom.

Ha végeztem, kisimítanám a lapot és egyesével összepárosítanám az érveket, azaz mindkét oldalról azonos számú érvet húznék ki a listáról.

Mire ezzel végeztem, ki is derülne, hogy mi a helyes döntés!

2011. szept. 13. 10:33
Az EXEK maradjanak exek!!!!! Nincs vele dolgom ha lenne nem hagyott volna el. (De lehet csak én látom így)
56. Zizisicc (válaszként erre: 55. - Mango82)
2011. szept. 12. 12:40
Tudom, hogy egy ilyen csalódás után sokkal nehezebb újra bízni vkiben, de most tulajdonképpen az exed miatt "bünteted" a mostani párodat, és persze marcangolod önmagad. Bíznod kell magadban, és bíznod kell Benne is, hisz, ha Ő meg akarna csalni, nem tudnád megakadályozni, bármit is teszel, de a féltékenykedéssel, bizalmatlansággal megmérgezed a kapcsolatotokat.
55. mango82 (válaszként erre: 54. - Zizisicc)
2011. szept. 12. 12:24

1,5 éve.

Az a baj, hogy előtte nagyot csalódtam és a bizalommal valóban vannak problémáim. De most ezt tényleg úgy élem meg, hogy képtelen vagyok túllendülni rajta. Mármint az extémán.

54. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Mango82)
2011. szept. 12. 12:02

Mióta vagytok együtt?


Én Michellel értek egyet. Fontos lenne, hogy magadban tégy rendet ez ügyben. Ezzel a nővel kapcsolatban is. Amúgy meg a párod felnőtt ember, kifejezheted a nem tetszésedet, ahogy már meg is tetted, de nem mondhatod meg neki, hogy mit csinálhat, kivel találkozhat, kivel nem. Ha szereted, bízz Benne, pláne, ha eddig nem adott okot az ellenkezőjére. Ha nem tudsz bízni benne ... akkor sokat ronthatsz a helyzeten.

2011. szept. 12. 11:45
Egy biztos velem igy nem tud senki sem játszadozni, meg meg csalogatni, ha nem tudok róla az nem fáj úgy mondd , de ha az orrom előtt műveli és teljesen nyiltan akkor fel sem merül bennem hogy most mit csináljak? hát mit? össze csomagolom a kis gatyáit és pá pá.Egy nő legyen nő, nekem van saját lakásom,kocsim tehát nincs az hogy jajjjj most mit csináljak hová menjek,mit kezdjek magammal, ááá semmit maradok és tűrök. Na ez az ami nálam nem létezik. Én a saját lábamon is megállok. És nem félek h most akkor mi is lesz. Hát semmi ő akarta igy ennyi.
52. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 48. - Mango82)
2011. szept. 12. 11:31

Tehát ha tiltod, téged nem fog elhagyni?

Erre ugye, nincs garnacia.

Tehát tök mindegy, hogy tiltod, vagy engeded. Örülj neki, hogy tudsz róla, és nem titkolja el.

51. Boldogság1 (válaszként erre: 50. - Michelle.r)
2011. szept. 12. 11:29

:)

Nekem nem hangzik másképp:)

De ez csak az én véleményem..

Lehet én gondolkodok rosszul!

50. michelle.r (válaszként erre: 44. - Boldogság1)
2011. szept. 12. 11:25
Megértelek. De nem a kérdésemre válaszoltál ;)
49. michelle.r (válaszként erre: 45. - Mango82)
2011. szept. 12. 11:25
Ha megmutatja, elmondja, nincs okod aggódni, mert nem sunnyog.
48. mango82 (válaszként erre: 47. - 57aa4ea1e8)
2011. szept. 12. 11:23

A páromnak van 2 gyermeke, egy volt felesége, akivel semmi bajom, beszélünk egymással mi is, ők is ketten.

Viszont emiatt a csaj miatt hagyta ott őket anno.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook