Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Esély az életre fórum

Esély az életre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Esély az életre

25. nadda
2013. febr. 24. 21:00
Véletlen tévedtem ide. Fantasztikus a történeted, megkönnyeztem, ahogy a többiekét is, amit írtatok. Én csak picit éltem át mindezt, a fiam a 34. hét végén született, de csak 1 hetet kellett a veszprémi pic-en tölteni. Ott találkoztam nagyon súlyos problémákkal küzdő korababákkal. Akkor a hormonjaim még nem engedték felfogni, hogy mi minden megtörténhetett volna velünk is. Mire hazakerültünk, kiderült, hogy lágyéksérve van, operálni kellett, a még majdnem pocakban leendő korában. De ma már másfél éves, vidám és igen harcos alkatú fiam van, hálás vagyok neki, az orvosoknak és magamnak érte:)
2010. febr. 6. 09:57
Sziasztok!én is bíztatni szeretném az olyan anyukákat,akik már feladták!nem szabad!az én kislányom az élettel összeegyezthetetlen fejlődési rendellenességgel született,nyelőcső elzáródással.A debreceni egyetem orvosai operálták meg őt 1 naposan, s lassan felépült, elmúlt 1 éves!Örök hálám nekik,hogy visszakaphattam a kislámyom,akit 2 hetesen láttam elősször!
23. domoca (válaszként erre: 22. - Blankavajka)
2008. dec. 8. 20:52

Kedves Blankavajka,


Köszi szépen, nagyon jólesik a bíztatás. Izgulok is:-)

2008. dec. 1. 13:06

Domoca! Minden tiszteletema Tiéd, Férjedé és nem utolsó sorban a Kisfiatoké!!

Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok mindannyiótoknak és boldog várandósságot, problémamnetes szülést, egészséges babát és sikeres szoptatást!

Azt hiszem ebben minden benne van :)

21. domoca (válaszként erre: 20. - Szakál Mónika)
2008. nov. 26. 21:07

Kedves Móni,

Köszönjük szépen, jelenleg 6 hetes terhes vagyok, most, 9 év után mertem babát vállalni újra. Remélem ez simábban fog menni...:-)

2008. nov. 26. 16:33

Kedves megryan és domoca!

Én mindkettőtöknek gratulálok és további szép, egészséges éveket kívánok! Nem kis akarat erő és kitartás kellett ekkora gyógyulásokhoz!

19. domoca
2008. nov. 25. 22:11

Sziasztok,

Csak negerősiteni tudom a hitet, amit egy anya a gyermekébe vet...2000ben szültem, nagyon nehezen mert nem császároztak meg Domonkos fiam 3/5 Apgar értékekkel. Mi is a Bokay Klinikán kötöttünk ki, egy hétig lélegeztetőgépen volt az én 4kg-os fiam.

Szülés közben eltörték mindkét kulcscsontját, jobbkarja lebénult. Fejecskéjén hatalmas vérömleny, szemecskéje bevérezve. Minden orvos csak ingatta a fejét, a neurológusok csak csóválták a fejüket, semmi jóval nem bíztattak. Fél évet töltöttem el a klinikán, hokedliken, a földön aludtam, mire visszanyerte a születési súlyát, mert közben egy súlyos reflux betegsége is lett, csak szondán keresztül tudták etetni.

2 évesen fekélyes lett a gyomra, műtötték.

Rengeteg neurológus látta közben, senki nem bíztatott, sőt.... folyamatosan a Dévény Alapítványba hordtuk, ahol izomkészités folyik maszírozással és az én kisfiam végigzokogta a foglalkozásokat velem együtt, sokszor belázasodott az izomláztól.

2 évesen amikor lebénult jobbkezecskéjével a maci után nyúlt mindketten a férjemmel örömkönnyekbe törtünk ki és még nagyobb hittel hordtuk a foglalkozásokra.

4 éves korára gyógyult meg mindenből, vékony, sápadt kisfiú volt, minden betegséget elkapott, alig járt ovodába.

Rövidre fogva, jelenleg második osztályos, a lejobb tanuló az évfolyamban, versmondóversenyt nyert, úszik és vidám, kiegyensúlyozott gyerkőc.

Senki nem látja már rajta mit élt át, hogy mi a szülei mit éltünk át...csak azt látja, hogy amikor az aranyalmákat hozza haza az iskolából a jó eredményeiért, könnybe lábadt szemmel írom alá az üzenőjét és magamhoz szorítom a kis okos buksiját. A jobbkarját ami sokáig béna volt, minden nap megpuszilgatom és az arcomhoz szorítom. Anyukák, hinni kell a saját ösztöneitekben, megérzéseitekben és főleg a gyermekeinkben.

Ha valakinek refluxos kérdése van irjon nyugodtan, rengeteg a tapasztalatom.

18. 6c5f346e46 (válaszként erre: 17. - Vapi)
2008. nov. 20. 18:23
az jó,kitartást és minden jót kivánok babának is és mamának is....
17. vapi (válaszként erre: 16. - 6c5f346e46)
2008. nov. 20. 10:27
Most daganat mentes és épp az őssejt transzplantáció miatt lábadozik. Lassan, de biztosan.
16. 6c5f346e46 (válaszként erre: 11. - Vapi)
2008. nov. 18. 19:45
szegényke...és jól van???meggyógyult teljessen????remélem...
2008. nov. 18. 16:54
Örülök, hogy a sok rossz után ilyen jól alakult minden. Gratulálok nektek és további jó egészséget, hosszú, boldog életet kívánok!
14. csgal
2008. nov. 18. 16:41
Szívből gratulálok, megkönnyeztem én is. Tobábbi kitartást az életben!
2008. nov. 18. 15:35

Könnybe lábadt a szemem...

Nagyon jó, hogy leírtad ezt és a többiek is a saját példájukat! Tisztelettel emelem kalapom!:)

Gratulálok nektek és jó egészséget, boldogságot kívánok!

2008. nov. 18. 14:14
megrigattál...sok-sok egészséget és boldogságot kívánok mindkettőtöknek
11. vapi
2008. nov. 18. 12:58

Szia!

Gratula nektek!!!

Márpedig csodák léteznek, és ha elhiszed, veled is megtörténnek.....

Az én kislányomnál 10 hónaposan agydaganatot diagnosztizáltak és lemondtak róla. Sok szenvedésen mentünk keresztül, de most 21 hónapos és ÉL!

Ami nem öl meg, az erősít!!

További szép napokat nektek!

vapi

2008. nov. 18. 12:58
tényleg nem semmi,amit végigcsináltatok a szüléstől kezdve!utólag is gratulációm a gyerkőchöz,és a kitartásodhoz!
9. frutty (válaszként erre: 8. - Megryan)
2008. nov. 17. 22:15

gratulálok,a kitartáshoz!

és,nagyon sok őrömet a nagyfiadhoz!

8. megryan (válaszként erre: 7. - 6c5f346e46)
2008. nov. 17. 21:44
Márciusban lesz 5 éves :)
2008. nov. 17. 18:14

gratulálok én is nektek...mennyi idős most a kisfiad?

az én kislányom kamrai sövényhiánnyal született(egy lyuk volt a szivecskéjén)és félő volt,hogy nem éljük túl a szülést,se ő se én...de túléltük,túlvagyunk rajta....

szerencsére nem kellett műteni,de nagyon gyenge volt az immunrendszere és beteges is volt...most kezdtük az elsőosztályt és szerencsére minden rendben a kis királylánnyal....

jó egészséget nektek...meezy

2008. nov. 17. 16:48

Gratulalok a kitartasodhoz!

Az en kisfiammal is kuzdottunk a szopizasert, az elejen az uvegbol kapta a lefejt tejet es sajna tapszert is, de harom honapos korara megtanult szopizni es azota csak anyatej van (most 4 es fel honapos), remelem legalabb 6 honapos koraig meg menni fog.

2008. nov. 17. 14:06
minden elismerésem a tiétek!
2008. nov. 17. 11:41

Gratulálok nektek!!!!


Sajnos mi is átestünk egy komoly gyomorműtéten 5 hetesen, én is fejtem éjjel-nappal és kisfiam is visszatalált a cicimre.......


Hősök vagytok!!!! (vagyunk:-)))))

2008. nov. 17. 11:10

Nagyon-nagy szeretettel gratulálok mindannyiótoknak! Hatalmas dolognak tartom, hogy volt erőd, kitartásod ahhoz, hogy a körülmények ellenére fenntartsd a tejelválasztást.

Legyetek továbbra is nagyon boldogok, egészségesek!

2008. nov. 17. 11:07

Csodák mégis vannak!

Gratulálok a nagyfiúhoz!

2008. nov. 17. 11:03
Egy nehezen indult élet, aminek rendeződése bizonyíték rá, hogy sosem szabad feladni. Kisfiam koraszülöttként, betegen született, később tudtam meg, hogy még életben maradásában sem voltak biztosak, nemhogy abban, hogy valaha esélye lesz szopizni... hát mégis...

Ugrás a teljes írásra: Esély az életre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook