Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfias "ősmajom", vagy életrevaló és modern? Táncoló pasik és egyéb... fórum

Férfias "ősmajom", vagy életrevaló és modern? Táncoló pasik és egyéb... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
133. szomorkodó (válaszként erre: 132. - Nyaligátor)
2013. okt. 7. 09:16
::))))
132. nyaligátor (válaszként erre: 69. - Bd5e718401)
2013. okt. 6. 22:53

"anatómiai képtelenség, hogy tovább tároljon"


Úgy képzeled el a tartályt, mint egy lufi, ami kidurran egyszer csak? :)


"Szerencsére az el nem távozott ondó nem pukkasztja ki a heréket, mert arról is gondoskodott a természet, hogy a fölösleg folyamatosan felszívódjon. Ennek ellenére ez a túltermelés az alapja annak a jó magyar kifejezésnek, hogy "tele van a tököm". Ezt a mai emancipált korban sok hölgy is mondogatja, de általában fogalma sincs róla, hogy pontosan mi áll a hátterében. "


stop.hu :)

2013. szept. 27. 11:47
Ja, és Akarlak! Különben is te azt gondolod rólam, hogy férfi vagyok, szóval neked nem tök mindegy?
130. gribedli*** (válaszként erre: 129. - 623d02d558)
2013. szept. 27. 11:46

Vagyis?


Az egész topik témája ez. Mi a bajod vele? A csajok nem hasonlítanak Moonra, ha erre gondoltál. Nem a műsorvezetőkre gondoltam, hanem a műsorban régebben táncoló csajokra.

129. 623d02d558 (válaszként erre: 127. - Gribedli***)
2013. szept. 27. 11:26
Látod, hogy megmondtad most a tutit.
2013. szept. 27. 11:25

[link]


Cukik ahogy bohóckodnak:)


Táncban már láttam jobbat is, de mégiscsak a hírekben vannak, szóval este fél kilenckor ez oké

127. gribedli*** (válaszként erre: 126. - Változtató)
2013. szept. 27. 11:23
Igazad van, semmi köze, de szex-el bármit el lehet adni:)
2013. szept. 26. 07:07

Ha már táncolnak, akkor legyen alsó :-)

De igazándiból sem a lányok (legyenek akár félmeztelenek) de a férfiak sincsennek műsorokban igazán hatással rám...valahogy nem érdekelnek. Megbotránkozni meg végképp nem tudnék egyiken sem...csak mennyi köze van a híreknek a szexualitáshoz??

125. változtató (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2013. szept. 26. 06:44
Minden megfizethető...legyen az férfi vagy nő, így -vagy úgy mindennek van ára...és nem biztos hogy azt pénzben kell fizetni
124. ittmost (válaszként erre: 119. - B486c9cf7d)
2013. szept. 26. 06:23
Ez így van,de az ilyen fiúkat nem úgy érdemes nézni,mint potenciális partnerjelölteket,hanem mint játékot,szórakozást,teljes kikapcsolódást,vattacukor-érzést.
123. ittmost (válaszként erre: 115. - Gribedli***)
2013. szept. 26. 06:21

Mondom: alsóóóóban:) Abban látszik a feneke is,meg a combjai..ami nálam nem elhanyagolható tényező a látványban:)

jaaa.melltartóban könnyű..és amúgy oké,így persze egészen más.Így azért sokkal több nő odaállhat,ha ehhez van kedve.

Én is azt hiszem,hogy a legtöbb ffiban megvan ez a svung,csak sokan félnek,hogy mikor válik a dolog homoerotikussá, és valóban könnyen rájuk süthetik,hogy maguk felé hajlik az eszük.

122. b486c9cf7d (válaszként erre: 120. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 19:50

Sok tanult emberke szaladgal a foldon.


Biztos szorakoztato musor.

En mar csak ilyen szamito no vagyok. Hogy ez meg igy is keves ;)

121. kszb (válaszként erre: 109. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 19:47

a korlátozott gondolkodás sztem kiverhetetlen az emberekből. Lásd: fiú gyerekre rászólnak, h sírni a lányok szoktak... Már itt elkezdődik, egészen kicsi korban. No meg a színek nemhez kötése a megszületéstől kezdve. Fiú: kék-zöld, stb, lány meg szinte csak rózsaszín.... Ez rögzül akarva, akaratlanul.

Amúgy tényleg húspiac van párkeresés fronton. Nincs az, h lemennek bulizni, jól érezni magukat, táncikálni. Piacra mennek... Csak nézz szét záróra előtt 1/2- 1 órával záróra előtt bmelyik szórakozóhelyen! Amelyik nő addig nem csípett fel pasit magának aznapra, olyan alkoholmámoros csípőtekergetésbe kezd a ritkuló tömegben (feltűnéskeltés céljából), h józanul öröm azt végignézni! :D

A pasik meg vadásszák a maradékot egy jó numerára.... :) Látványos, h mi megy :)

Illetve érdemes még a VIP szektor "szórakozóit" figyelni. Elszeparálódnak, mert a "prolikkal" ők nem vegyülnek, és egész éjjel megy a virítsd a lóvét (+ a kokót) magamutogatás. :)

120. gribedli*** (válaszként erre: 119. - B486c9cf7d)
2013. szept. 25. 19:45
A 2 srácról kicsit több (nem véletlenül választották őket): egyik ügyvédnek tanul, másik újságírónak. Nem hülyék, egyetem mellett modellkedtek és bárban dolgoztak. Mostantól asszem, fix melójuk lesz egy jó ideig:)
119. b486c9cf7d (válaszként erre: 118. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 19:44

Az a baj, hogy engem az jobban izgat, ami a fejukben van es a kulonbozo kepessegek, megbujo potencial amit kepesek is kiaknazni.

Mellkast barki tud domboritani ;)

118. gribedli*** (válaszként erre: 117. - B486c9cf7d)
2013. szept. 25. 19:38
Én sem tartok még ott, de az idő repül, tudod:))))
117. b486c9cf7d (válaszként erre: 115. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 19:33

Ehhez mar egy kort el kell szerintem elni, hogy a toy boy-okra bukjon egy no es ott meg talan nem tartok.

Egy kidolgozott mellkas pedig meg akkor is keves lesz nekem szerintem.

116. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 19:32

Engem nem izgatnak a tancikalo pasik.

Es a tancikalo nok se zavarnak.

Mindenkit ugy kezelek, ahogy jonak latom, az ingerektol fuggetlenul.

115. gribedli*** (válaszként erre: 114. - Ittmost)
2013. szept. 25. 19:25
A csajokon is volt mindig melltartó. De nem ezen van a hangsúly, nem érdekel, hogy mekkora a szerszám, nekem az egész szitu tetszik, hogy kedvesek, aranyosak, táncolnak és nem szégyellik bevallani, hogy izgi a toy-boy szerepkör. Mert az, hiába is magyarázzuk, nekik ez legalább olyan izgi mint a fanoknak:)
114. ittmost (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 16:04
Nem nagyon érdekelne,de úgy látom jónak,ha alsóban táncolnának:) nekik nem kunszt megmutatni a mellkasukat.Az ő melleik nem ereszkednek meg,tehát szinte bármelyik ffi alkalma s arra,h villogtassa a mellkasát,míg a nők közül jócskán nem..simán megszólnák a melle állapota miatt.
113. gribedli*** (válaszként erre: 112. - Ee1dc9ba06)
2013. szept. 25. 15:54

Attól, hogy te nem nevezed húspiacnak, még nem szűnik meg húspiaci mivolta:)


De egyébként nézd a jó oldalát: amikor ennyire szélsőségesen őszinte világban vagy, sokkal kevésbé lesz hiba a döntésben. Mindig azt mondjuk, hogy őszintén kell komunikálni. Lehet köntörfalazni, sőt, lehet szép szavakba csomagolni bármit, de csak arról beszélsz. A köntörfalazást meg nem mindenki érti meg, szóval akkor már inkább a finoman megfogalmazott igazság.


Így senki sem koppan, mert elejétől kezdve tudod, hogy a másik nem árul zsákbamacskát, nem akarom színezni, tetszik vagy sem, ez van.


Én biztos nem mennék ilyen műsorba, de maga az, hogy megmondják ki tetszik és ki nem, akár első látásra is, nagyon is konkrét. Mert hiába lehet valakinek nagyon szép a lelke, ha testileg nem jön be, és fordítva is igaz, a műsorban ez a sorrend: első benyomás, bemutatkozás, mosoly-hang. Erről már valamit kapsz.


Ha a trónon ülő egyénnek nem tetszik, első körben elküldi. Persze, maradnak még vagy huszonszázan, mindig ez van, de aki az első szóráson átmegy, azzal lesz kis beszélgetés is, aki beszélgetés alapján is oké, azzal lesz randi is, aki randin is átmegy, az még tovább megy, a végén maradnak 3-an, aztán ketten. Amikor a főszereplő kimondja a végszót, hogy kivel szeretne járni, mert végülis nem lesz házasság, lesz belőle egy utazás, és sok ilyen celebmarhaság is, de mondjuk ott kezdjük, hogy ugye nem kell rögtön hozzámenni, vagy elvenni, akkor az utolsó pillanatban, a választott emberke mondhat nemet is. Igen, azért ment oda, hogy udvaroljon, de még az utolsó pillanatban is meggondolhatja magát, hogy hát izééé, talán mégsem szeressem, és volt már ilyen is. Ilyenkor kezdődik elölről az egész:)


Az életben, ha tényleg ennyire őszinték lennének egymással az emberek, sokkal kevesebb csalódás lenne. Miért kell valakit megismerni, randizni vele, ha úgyis már az az első benyomásod, hogy valamiért nem jön be. Miért kell ennek ellenére megismerni? Ha nincs kémia, úgysem lesz a többi sem.


Más tészta, hogy mint mindenben, ebben a műsorban is szoktak nem valami korrekt módon viselkedni, sztem ennyi belefér, maga az elv nincs ellenemre, csak az, hogy sokszor parasztul viselkednek. Pl. nők, akiknek van barátjuk, mégis, a hírnév miatt odamennek udvarolni, valahogy belecsúszik az ilyen is. Általában kiderül hamar

112. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 111. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 14:53
Nem is ez, hanem amit korábban írtál, hogy "húspiac" és hogy minden, mindenki megvehető. Az szex elveszti a varázsát - se eleje, se vége, csak "közepe" :-))
111. gribedli*** (válaszként erre: 110. - Ee1dc9ba06)
2013. szept. 25. 14:47
Szerintem a tv az inkább egy tükörkép, szóval nem a tv az ami a tendenciát diktálja, hanem a tendencia az, ami aztán megjelenik a tv-ben is, csak felerősítve. Ezt a műsort talalhatod félelmetesnek de azért készült mert volt rá igény, vagyis az életben akkor már régota létezett ez a jelenség csak sumákban. A tv műsor csak rámutatott, így az is tudja, aki előtte nem volt vele tisztában. Persze, ettől is terjedhet még jobban de nem biztos. Nem tudom hibáztatni. Már az első műsorra, első trónfacira jelentkeztek több százan, szóval már érdekelte őket az udvarlás mielőtt a műsor létrejött és kaptak az alkalmon.
110. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 109. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 14:39
Ez valahol félelmetes... Ez irányba tendálunk egyébként.
109. gribedli*** (válaszként erre: 108. - Kszb)
2013. szept. 25. 14:35

XDDDD


Az ősmajmot arra értettem, amikor valaki nagyon maradi, férfiember ne tegyen ezt, ne tegyen azt.


Valaki emlitette a svédeket (pms?), nekem tetszik az ilyen, hogy a svéd csajok ha tetszik nekik egy férfi, simán odamennek és közlik kb.: "tetszel, udvarolhatsz nekem":))))


Ezt maradibb társadalmakban nemigazán értékelik de már terjed szerencsére.


Az olaszoknál egy másik műsor, bár ez kicsit nevetséges, de valahol modern már ez is, mármint az alapkoncepció, a szereplők nem mindig, elég vicces szituk jönnek ki: uomini e donne, vagyis férfiak és nők.


Van 1 aki a trónon ül (nő vagy férfi) és jönnek sorban az udvarlók, és ő választ, te maradsz, te mész. Ez az eleje, húspiac. Bemutatkoznak, beszélgetnek, némelyikkel randiznak is, a végén döntenek. A trón lehet női vagy férfi is, és röhejes, de a nők még hajat is tépnek:DDDD


Végig nincs szex, illetve ha titokban van és rajtakapják őket, akkor megfosztják őket a tróntól, szóval csak úgy választanak, hogy hónapokig csak beszélgetés, randi, csók van. Tetszik az alapelv, hogy bár húspiacnak indul, mégsem lehet szex.

108. kszb (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 13:37
jelzem, a dolog már ffi fronton is elkezdődött :) A legújabb divat miatt már az a a menő, ha ortodox zsidónak hiszed a fiatalembert (arcszőrzet-----> "ősmajom"):) Hozzá köldökig dekoltált felső dukál természetesen, térdig lecsúszott csőnacival persze. Így aztán szinte teljesen adott a félmeztelen megjelenés, akár -20-ban is. Kellő mennyiségű alkohol elfogyasztása után pedig a sztriptíz is meg van egy- egy buliban :)
107. gribedli*** (válaszként erre: 106. - Spinneli)
2013. szept. 25. 08:16

En nem, marmint a jokat nem. Ott is van ilyen is, olyan is, nok kozott is van, hat koztuk is lesz mindig:)


Tegnap este is mutattak a castingot, naponta 3-asaval mutatjak, hat mindig van pasi aki azt hiszi, hogy milyen jo, kozben meg nagyon nem:DDD


De ettol fuggetlenul en ertekelem, ahogy anya04 is irta, hogy van erre batorsaguk, meg ugye a 3 kozul meg a legrosszabbaknak is jobb ritmuserzeke volt mint a medioman-eknek:)

106. spinneli (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2013. szept. 25. 08:12

Nem nagyon-ne, vagyok prűd, de nem hoznak lázba sem a táncoló női testek, sem pedig a ffi testek.

A chippendale vetkőző fiúkat is, maximum mulatságosnak találom.

:)

105. gribedli*** (válaszként erre: 102. - Grizus)
2013. szept. 25. 07:56
Szerintem is valahol a tanc/fozes/szex osszefuggenek:)
104. gribedli*** (válaszként erre: 100. - Ina87)
2013. szept. 25. 07:36

Igen, a musor valahol ezert kezdte, a leggyengebb lancszemtol kell indulni es en orulok, hogy igy van:)


Nem erdekel, hogy a csajokat levegyek, mert azt is olyan prudnek tartom, csak legyen lehetoseg arra is, hogy forditva is elvezzuk.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook