Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érzékeny vagyok a fogamzásgátló egyik összetevőjére ezért Azáliát szedek, de kimaradt egy szem és nem védekeztünk másként, lehet gond? fórum

Érzékeny vagyok a fogamzásgátló egyik összetevőjére ezért Azáliát szedek, de kimaradt egy szem és nem védekeztünk másként, lehet gond? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 15. 09:20
sajnos lehet.
6. babszibobó (válaszként erre: 4. - KisMárta)
2013. szept. 16. 13:37
Nagy kérdés, hogy vállalnád e a babát, mert ha nem, akkor menj el 72 órás tabiért (nem tudom mi a pontos neve) az a tuti....és természetesen tesztelni akkor kell, ha nem jön meg
5. d4747860fa (válaszként erre: 4. - KisMárta)
2013. szept. 16. 13:27
Szerintem várd meg hogy megjön-e,és ha nem,aznap már csinálhatsz tesztet :o)
2013. szept. 16. 13:16

Most már tudom,mert elolvastam a tájékoztatót. A réginél nem szabadott egy nap kettőt bevenni, ezért nem gondoltam volna, hogy ennél meg máshogy van.

Most akkor mennyi időt kell várnom, hogy tesztet csinálhassak és megbízható legyen az eredmény?

3. fcbcd01d00 (válaszként erre: 1. - KisMárta)
2013. szept. 16. 13:11
Nem valószínű. De ilyenkor be kell venni utólag, akár ugyanaz nap kettőt.
2013. szept. 16. 13:07

Naná,hogy lehet.

Esemény utáni tabletta?

2013. szept. 16. 12:54
Szombat este elfelejtettem bevenni, mert buliba mentünk, együtt voltam a párommal, aki nem "szállt ki". Nem pótoltam a gyógyszert, tehát másnap szokásos időben vettem be a gyógyszert. Lehet ebből baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook