Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éreztétek már azt a babátokkal kapcsolatban, mintha unatkozna? fórum

Éreztétek már azt a babátokkal kapcsolatban, mintha unatkozna? (tudásbázis kérdés)


9. Ekka (válaszként erre: 8. - Kryssz)
2010. márc. 25. 18:23

Ennyi idős korban, viszont a gyerekek nem egymással, hanem egymás mellett játszanak... Szóval a közösség sem biztos, hogy jó.. max. annyiban, hogy más környezet, más lehetőségek:)


Másrészt azért egész nap, elég nehéz mindig változatos elfoglaltságot biztosítani..

Persze, most már jön a meleg, meg a nyár, csak az sem megoldás, hogy az ember egész nap az utcán van a gyerekével.. kert híjján..

2010. márc. 25. 17:51
Mindezeket figyelembe véve indokolt lehet a bölcsi? Hallottam olyn véleményt, hogy egy ilyen korú babának már nem elegendő ill. nem megfelelő társaság az anyáé. De ezzel ellentéteset is persze, hogy ha nem tudja az anya lekötni a gyerekét, akkor ő a "hibás". Persze nem szó szerint értve
2010. márc. 25. 17:38
szerintem is nem hagyunk nekik őnállosodásra időt,és nem tudnak már mit kezdeni velünk,
6. Ekka
2010. márc. 25. 17:35
Lehet, hogy tényleg túl sok időt töltünk velük, és ez a baj.. Unják a fejünket, v. mi..
5. Ekka
2010. márc. 25. 17:34

Az én lányom 2,5 éves, és látványosan tud unatkozni!

Pedig nagyon sok időt foglalkozom vele:) ..de neki a sok is kevés..:)))

2010. márc. 25. 17:31

ezt én is észre vettem a kislányomon pedig mellette itt van a nagyfiu és még is .

de a legnehezbb ilyenkor eltalálni mi is lenne jo neki abban a pillanatban,mivel tereljem el a figyelmét,és arra koncentráljon hogy játszon,én ilyenkor magahoz huzom puszilgatom.-szeretgetem és ettől jobb kedve van és ujra játszik.de elég lehangolo amikor annyira látványosan unatkozik hogy csak na,pedig csak 2 éves

2010. márc. 25. 17:25
15 hónapos a kisbabám, egyfolytában bújom a netet, a könyveket, hogy miket lehet csinálni egy totyogóval ami leköti őt s még fejleszti is, tanul is belőle, ennek ellenére van amikor azt érzem, mintha unatkozna, hisz a "programok" napról napra ismétlődnek, hiába van sok játéka, s próbálom én is az összes kreativitásomat latba vetve hasznosan eltölteni az időnket! Az egyik hasonló korú baba anyukája mondta, hogy az ő fia nagyon sokat unatkozik s észrevette, hogy imádja a gyerektársaságot, ezért ahogy betölti a 2 évet, bölcsibe adja! Én ezt nagyon nem szeretném!
2010. márc. 25. 17:24
igen
2010. márc. 25. 17:22
Éreztétek már azt a babátokkal kapcsolatban, mintha unatkozna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook