Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatokat szereztetek a Corax ovulációs tesztettel kapcsolatosan? Mennyire megbízható? fórum

Milyen tapasztalatokat szereztetek a Corax ovulációs tesztettel kapcsolatosan? Mennyire megbízható? (tudásbázis kérdés)


9. zsugabubus007 (válaszként erre: 7. - Yda)
2008. máj. 20. 15:13

A másik barátnőm, aki szintén szertene babát(amúgy Ő is túl van a harmincon pár évvel), azért vette meg a PG53-at mert én dícsértem neki.De ne látott semmit benne,ill azt mondta csak homályokat!Aztán elhozta és együtt befókuszáltuk és azóta Ő is jól látja.Reméljük neked is csak azon kell változtatni!

Írj majd hogy mik a fejlemények!!!!!Várom!!!

8. yda (válaszként erre: 6. - 75moncsi)
2008. máj. 20. 12:13
Én is így tudtam, de csak az első alkalommal mutatott halvány csíkot. A 2. alkalommal erősebb volt a teszt csík, a 3. alkalommal ugyanolyan erősek, a 4. és 5. alkalommal erősebb volt ismételten a teszt csík.
7. yda (válaszként erre: 5. - Zsugabubus007)
2008. máj. 20. 12:10
Igen, elképzelhető, hogy az én mikroszkópom sem jó. Én csak a túloldali fényt láttam csak homályosan.De mégegyszer próbálkozom, mivel az is lehetséges, hogy valamit nem jól csinálok.
2008. máj. 20. 10:06
bocsi, lehet hogy nem igaz, de szerintem az elkezdi a peteérés elején kimutatni, halványan, aztán ahogy közeledsz a peteéréshez, egyre erősebb lesz a másik vonal.
5. zsugabubus007 (válaszként erre: 4. - Yda)
2008. máj. 20. 09:34

Elkezdtem a mensi utolsó napján és kb tudtam mikor kell peteérést mutatnia.Én rendesen láttam mindent, ahogy az ábrákon van!

De!az egyik barátnőm nem látott semmit azzal ami volt nekik, Én odaadtam az enyémet azzal pedig tökéletesen lát mindent!Tehát ott a készülékkel volt a hiba!Fontos, az is h betartsd a használati utasítást!

A 4 nap pozitív szerintem is lehetetlen!

Nekem a PG egy nap gyengébben, aztán másnap erőteljesen kitette a "páfrányokat"!

Sajnos elég sok helyről hallottam, h nem megfelelő a mikroszkóp minősége, lehet Nálad is ez a probléma vele!??

4. yda (válaszként erre: 3. - Zsugabubus007)
2008. máj. 20. 09:13

Teljesen úgy működik, mint egy terhességi teszt. Az ovuláció időszakában két csíkosnak kell lenni. Vagyis vagy egyforma erősségűnek, vagy a teszt csíknak erősebbnek.5 darab van egy dobozban. Viszont amikor én próbáltam 6 napon belül 5 alkalomból 4 napon volt pozitív. Nem igazán hiszem, hogy lehetséges lenne ilyen. Tudomásom szerint általában egy ciklus alatt, maximum 2 alkalommal van ovulációja egy nőnek. Úgyhogy nem tudom mire vélni.

Amúgy én próbáltam a PG53-at, de nem látok semmit.

Te ezt csak bizonyos napokon használtad, vagy a hónap minden napján?

3. zsugabubus007 (válaszként erre: 2. - Yda)
2008. máj. 19. 17:11

Szia!

sajnos még nem hallottam róla!Amikor Én is ebben a témában kutatgattam, nekem a PG53-at ajánlották.(jó ha akarsz és jó ha nem akarsz babát)Ez egy törpemikroszkóp.Megvettem, bevállt,jön a baba.

Az milyen elven működő amiről Te kérdezel?

2. yda
2008. máj. 19. 16:49
Senki sem ismeri ezt az ovulációs tesztet?
1. yda
2008. máj. 19. 13:11
Milyen tapasztalatokat szereztetek a Corax ovulációs tesztettel kapcsolatosan? Mennyire megbízható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook