Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes nyugtatókat szedni ahhoz, hogy fennmaradjon a házasság? fórum

Érdemes nyugtatókat szedni ahhoz, hogy fennmaradjon a házasság? (beszélgetés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
63. Krinya8 (válaszként erre: 61. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:55
Olyan nincs ha valamibe nézi a gyerekeit akkor muszáj neki pénzt adni, ha meg nem ad elmész a bíróságra, ők majd levonatják a fizetéséből.
2009. jún. 20. 21:53
habár most más lenne a helyzet. nem tudom, mennyit kapnék tőle.
61. f32049905f (válaszként erre: 59. - Krinya8)
2009. jún. 20. 21:53
én is így gondolom. de szerintem rá nem lehet számítani, anyagilag. mert már volt olyan, hogy elmentünk innen, mert nem bírtam, akkor sem akart adni semmit.
60. erikpipi (válaszként erre: 35. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:52

"azt vágja hozzám a férjem, hogy egy ilyen dilis nő "

ezt verd ki a fejedből. Nem vagy dilis.

2009. jún. 20. 21:51
Már csak a gyerekek végett, nekik szükségük van egy "normális" anyára.
58. Krinya8 (válaszként erre: 54. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:50
Szerintem, ha nincs más választásod menj albérletbe, és húzd le pénzel gyerektartás végett.
57. f32049905f (válaszként erre: 48. - Tücsimücsi)
2009. jún. 20. 21:49
semmit nem tud róla. annak már 5 éve!!!! valamit sejtett, de akkor még nem volt semmi köztünk.
2009. jún. 20. 21:48
valószínű, igen.
55. 1eb84e4bad (válaszként erre: 50. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:45
sajnálom, nem jó helyzet. Tényleg szakember tudna segíteni (jogász), hogy mik a lehetőségek.
54. f32049905f (válaszként erre: 51. - Krinya8)
2009. jún. 20. 21:44
és szerinted mit tudnék tenni???
2009. jún. 20. 21:44
Röviden, NEM.
52. Cyntia (válaszként erre: 43. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:44

Hát azt mondom, hogy fel kell állítanod egy tervet. Utána kell érdeklődnöd mindenhol, mert én nem tudom pontosan, de úgy tudom, hogy 5 év után a vagyon közös. HA ez így van: akkor be kell adni a válópert: a lakást el kell adni, és külön lehet menni pld.

De természetesen ez csak az én véleményem.


Szóval előbb a tervet felállítani: aztán cselelekedni: mert valószínüleg ez így nem jó neked.

De ha lehet kérj segítséget ismerőstől, rokontól: mert ketten több ötlet is felmerülhet.

51. Krinya8 (válaszként erre: 45. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:43
Bocs, de elég rendes tőle, hogy hagyja hogy tönkre menj!
50. f32049905f (válaszként erre: 46. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 20. 21:42

engem már sehogy sem támogatnak.

a férjemnek meg azért jó, mert ez az ő lakása. a jó Istennek sem akar innen elmenni.

49. 1eb84e4bad (válaszként erre: 47. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:42
de, nektek mindenképp egyszerűbb lenne. Csak az élet nem így működik. neki az az egyszerűbb, ha ő marad, és ti mentek. Főleg, hogy az övé a lakás!
48. tücsimücsi (válaszként erre: 41. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:41
Az, hogy ő ilyen veled nincs összefüggésben a "nagy szerelemmel"??? Nem az b.szta ki nála a biztosítékot?
47. f32049905f (válaszként erre: 44. - A106211d56)
2009. jún. 20. 21:41
igen. de két gyerekkel hová, merre menjek? nem lenne egyszerűbb, ha a férjem menne innen?
46. 1eb84e4bad (válaszként erre: 41. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:41
arról beszéltetek, hogy neki miért jó? család nem tmogat téged? (lelkileg, anyagilag)?
45. f32049905f (válaszként erre: 42. - Krinya8)
2009. jún. 20. 21:40
sajnos nem. anyu kijelentette, hogy ő nem tud rajtam segíteni. máshoz meg nincs is hová mennem.
2009. jún. 20. 21:40

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nincs az a pasi aki annyit érne,hogy tönkre mennék miatta!!!

43. f32049905f (válaszként erre: 40. - Cyntia)
2009. jún. 20. 21:39
ezt most nem értem, amit írtál.
42. Krinya8 (válaszként erre: 37. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:39
Esetleg nem lehetne anyukádékhoz, vagy valami közelebbi rokonhoz költözni, közben meg utána tudnál járni, hogy mennyi jogotok van a lakáshoz.
41. f32049905f (válaszként erre: 39. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 20. 21:39
eszébe sincs. és azt sem akarja észrevenni, hogy milyen idegi állapotban vagyok.
40. Cyntia
2009. jún. 20. 21:38

5 év után közös a vagyon..


Te tudod: akkor állíts fel egy tervet: és cselekedj kérlek!

39. 1eb84e4bad (válaszként erre: 33. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:37

hát ezt nem tudom.

De jó neked, ha ottmaradsz? ő nem akar elválni, és segítei nektek új életet kezdeni esetleg?

38. f32049905f (válaszként erre: 36. - Cyntia)
2009. jún. 20. 21:37
14 éve
37. f32049905f (válaszként erre: 34. - Tücsimücsi)
2009. jún. 20. 21:37
nekem ehhez a lakáshoz SEMMI közöm. és ül halál biztosan, és vigyorog maga elé, hogy ő innen nem megy el.
36. Cyntia
2009. jún. 20. 21:36
Mennyi ideje vagytok házasok?
35. f32049905f (válaszként erre: 32. - Cyntia)
2009. jún. 20. 21:36
igen, ő volt szinte a legelső komolyabb kapcsolatom, és már tart 16 éve. kb 7 éve szedem a nyugtatókat. szakemberre már nincs szükségem. már csak azért sem, mert akkor azt vágja hozzám a férjem, hogy egy ilyen dilis nő mellett nem lehetnek a gyerekeim. viszont nekem ők adnak erőt a napjaimhoz.
34. tücsimücsi (válaszként erre: 30. - F32049905f)
2009. jún. 20. 21:35

De hogyan?

És mikor jöttél erre rá?

Neked sose volt a neveden a lakás?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook