Érdemes nyugtatókat szedni ahhoz, hogy fennmaradjon a házasság? (beszélgetés)
"azt vágja hozzám a férjem, hogy egy ilyen dilis nő "
ezt verd ki a fejedből. Nem vagy dilis.
Hát azt mondom, hogy fel kell állítanod egy tervet. Utána kell érdeklődnöd mindenhol, mert én nem tudom pontosan, de úgy tudom, hogy 5 év után a vagyon közös. HA ez így van: akkor be kell adni a válópert: a lakást el kell adni, és külön lehet menni pld.
De természetesen ez csak az én véleményem.
Szóval előbb a tervet felállítani: aztán cselelekedni: mert valószínüleg ez így nem jó neked.
De ha lehet kérj segítséget ismerőstől, rokontól: mert ketten több ötlet is felmerülhet.
engem már sehogy sem támogatnak.
a férjemnek meg azért jó, mert ez az ő lakása. a jó Istennek sem akar innen elmenni.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nincs az a pasi aki annyit érne,hogy tönkre mennék miatta!!!
5 év után közös a vagyon..
Te tudod: akkor állíts fel egy tervet: és cselekedj kérlek!
hát ezt nem tudom.
De jó neked, ha ottmaradsz? ő nem akar elválni, és segítei nektek új életet kezdeni esetleg?
De hogyan?
És mikor jöttél erre rá?
Neked sose volt a neveden a lakás?
További ajánlott fórumok:
- Ha rántott húst készítetek, a fennmaradó használt olajat felhasználjátok még vagy már nem?
- Te ébresztenéd a pici babádat azért, hogy a napirend fennmaradjon?
- Miért nincs jövője annak a kapcsolatnak, amit a nő akar, hogy fennmaradjon?
- Tudtok valamit ajánlani 4 éves gyereknek nyugtatóként? Teát ne!
- Április 1-én kezdenék dolgozni GYED után régi m.helyemen, előtte le kell töltenem a fennmaradt 30 nap szabimat. Ezután elmehetnék táppénzre?
- Természetes stresszoldók és nyugtatók