Érdemes nyugtatókat szedni ahhoz, hogy fennmaradjon a házasság? (beszélgetés)
3. a6d5a14c21
2009. jún. 20. 21:09
Magyarul érdemes tönkre tenni magad és gyógyszerfüggővé tenni,hogy fenn maradjon a házasságod?Szerintem nem igazán.Persze kinek mi a fontos...
2. Nőci1
2009. jún. 20. 21:09
Nem mindig érdemes.
1. f32049905f
2009. jún. 20. 21:08
Már teljesen kész vagyok. Nem bírom ezt sokáig.
További ajánlott fórumok:
- Ha rántott húst készítetek, a fennmaradó használt olajat felhasználjátok még vagy már nem?
- Te ébresztenéd a pici babádat azért, hogy a napirend fennmaradjon?
- Miért nincs jövője annak a kapcsolatnak, amit a nő akar, hogy fennmaradjon?
- Tudtok valamit ajánlani 4 éves gyereknek nyugtatóként? Teát ne!
- Április 1-én kezdenék dolgozni GYED után régi m.helyemen, előtte le kell töltenem a fennmaradt 30 nap szabimat. Ezután elmehetnék táppénzre?
- Természetes stresszoldók és nyugtatók