Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes nyugtatókat szedni ahhoz, hogy fennmaradjon a házasság? fórum

Érdemes nyugtatókat szedni ahhoz, hogy fennmaradjon a házasság? (beszélgetés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. jún. 20. 21:09
Magyarul érdemes tönkre tenni magad és gyógyszerfüggővé tenni,hogy fenn maradjon a házasságod?Szerintem nem igazán.Persze kinek mi a fontos...
2009. jún. 20. 21:09
Nem mindig érdemes.
2009. jún. 20. 21:08
Már teljesen kész vagyok. Nem bírom ezt sokáig.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook