Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elrabolták a gyermekkorom fórum

Elrabolták a gyermekkorom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elrabolták a gyermekkorom

1 2 3 4 5 6 7 8
49. winny (válaszként erre: 47. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 18. 10:02

Kedves Kitty!

Nem szabad még gondolni sem arra,hogy öngyilkosság.

NEM A TE HIBÁD!!!! Ezt nagyon sokszor mond ki hangosan.

Egy filmben hallottam ezt a mondatot.Használ.

A gyermekeidet tartsd szem előtt.Kérlek:)

48. 3f66ff7e42 (válaszként erre: 9. - 64fa0801a6)
2009. márc. 18. 10:00
engem már annyit bántottak hogy már nem tudnak . nagyon köszönöm a soraid.
47. 3f66ff7e42 (válaszként erre: 2. - Winny)
2009. márc. 18. 09:57
nagyonsok segítséggel és megértéssel nehezen de igen már csak a gyerekeim miatt is voltam sokszor öngyilkos de nem sikerült.akitöl a legtöbb segitséget kapom hasonló sorsú nő aki áttélte.
2009. márc. 18. 09:25

Mi az, hogy büdös paraszt??? Én városi vagyok, de büszke vagyok rá, hogy ez egyik ágon szorgalmas és nagyszerű parasztok voltak a dédszüleim, akik a fiukat, és utána az árván maradt édesapámat nagyszerű emberré nevelték. Az ilyet kikérem magamnak a nevükben is!


Kitty, neked azt kívánom, sikerüljön megszabadulnod ettől a szörnyű örökségtől, amennyire csak lehet. Az ilyenek mindig felkavarnak, min kell sok gyereknek keresztülmennie, védtelenül, amikor épp azok hagyják el, akiknek meg kellene védeniük őt.

2009. márc. 18. 09:22
Amikor elolvastam a Mérgező szülők c. könyvet, megdöbbentett, mennyi ilyen eset fordul elő a világban. És az is, hogy ezeket sokszor jól szituált, intelligensnek tűnő, esetleg köztiszteletben álló emberek követik el. Kívülről sokszor senki nem gondolná ezekről az emberekről. És nem csak vidéken, városban éppúgy megtörténik ez. Nem függ szinte semmitől, mindenhol előfordulhat.
2009. márc. 18. 09:18
Nagyon sajnálom amit át kellett élned és azt még jobban ,hogy ezt a szüleid által.Remélem túl tudsz rajta lépni,és a gyerekeidben megtalálod az igazi szeretetet.Ehhez kívánok neked sok erőt!
43. winny
2009. márc. 18. 09:13

Hihetetlen,hogy ezt a szomorú és megbocsájthatatlan helyzetet is vannak akik besorolják.

Miért?

Ilyen dühös megjegyzést? Vidék?

Ugyan már!

42. nezike
2009. márc. 18. 09:08

Ténlyeg igaz az a közhely, hogy ami nem öl meg, az erősít.

Légy büszke magadra, hogy ilyen múlttal ember vagy és ember lettél.

Engem is ez vigasztal, sokszor.

41. df2a740c00 (válaszként erre: 34. - F6a9962b78)
2009. márc. 18. 09:00

Te nem vagy komplett..Mivel támasztod alá, hogy ezek az esetek többségében vidéken esnek meg?


Nagyon sajnálom a cikk íróját. Ez egy olyan dolog, amit talán a legnehezebb feldolgozni a világon.

2009. márc. 18. 08:45

Megkönnyeztem ezt a történetet:(

A legszomorubb az,hogy kitudja mennyi családban történnek hasonló dolgok,mennyi gyermek kényszerül ilyen körülmények közé,és senki nemtud segiteni rajtuk,mert nembeszlkhetnek,rettegve a következményektől,életeket tesznek tönkre a saját szüleik4borzalom...az ilyen alakokat pszichiátriába zárnám életük végéig,nemhogy 4 év és szabadulhat...

sok sikert ivánok az élethez,kitartást és próbáld ezt a rémálmot kitörölni nehagyd,hogy még most is fájjon...

2009. márc. 18. 08:41

A tapasztalat az, h az emberek megvetik azt, aki valami méltatlan dolgot követ el, de egyúttal azt is, akivel ezt a méltatlan dolgot elkövette. Ezt énis érzem a saját bőrömön nap, mint nap. Talán evolúciós dolog ez. Ki akar a gyengéhez tartozni, akivel ilyesmit meg lehetett tenni?

És kényelmesebb nem tudomást venni arról, h probléma van a környezetünkben. Jó érzés azt gondolni, h másoknál minden szép és jó.

Mondjuk egy gyerekkel így bánni ... az tényleg aljasság. Sok lelkierőt és kitartást kívánok.

38. 093599874c (válaszként erre: 36. - Jutka77)
2009. márc. 18. 07:52

Szerintem azok mondják negatívan, hogy megzavarja a köznyugalmat, akik olyanok, mint Kitty anyja. Akik félnek szembenézni az igazsággal és azzal az emberrel, aki ilyet tesz. Mondjuk arra kiváncsi lennék, hogy a saját gyerekének hogyan néz a szemébe.

Én azt mondom, világgá kellene kiabálni arról az emberről, aki ilyet tesz, hogy milyen. Viselje a szégyent egész életében. A gond csak az, hogy az áldozat is érez szégyent és a közösség gyakran felé is negatívan fordul, mint Kitty felé... ami azért minősíti a közösséget is számomra.

2009. márc. 18. 07:43
Nem találok szavakat..Kívánok Neked minden jót!..
36. Jutka77 (válaszként erre: 10. - Kolibri)
2009. márc. 18. 07:19

Teljesen egyetértek veled! Amúgy szerintem pont az lenne a célja, hogy megzavarja a köznyugalmat! Hogy az emberek ne dugják a fejüket a homokba! Nekem, ha ilyet hallok kinyílik a bicska a zsebemben. Az ilyen embereket úgy küldeném börtönbe, hogy kiírnám rájuk mit tettek. Ott bent szépen elintéznék. Már bocsánat, hogy azt írtam emberek, ezek inkább aljadékok.

Kedves Kitty! Azt kívánom teljes szívemből, hogy sikerüljön megtalálnod a lelki békédet és hogy nagyon boldog legyen a további életed!

35. 093599874c (válaszként erre: 34. - F6a9962b78)
2009. márc. 18. 07:00

Ezek a dolgok nemcsak vidéken vannak, sőt! Szerintem a többsége a városban. Egy unatkozó, városi munkanélküli apuka így is levezetheti a feszültségét és a szexuális aberrációit. Mert hogy itt mi a faluban, büdös parasztok dolgozunk napközben. És itt az apák együtt vannak a gyermekeikkel, tanítják őket, vigyáznak rájuk, próbálnak békességet és nyugalmat adni a családjuknak. Itt, falun jobban élnek még a tradíciók, ezt elhiheted, az aprófalvas Zalából írom. Én azt mondom, hogy ez lakhelytől független történet. Faluban, városban is élnek intelligens emberek és "ilyen állatok".

Mondjuk én az anya felelősségét szinte jobban vitatom, így anyaként, mint akár az apáét. És érzésem szerint a szülők meg sem érdemlik az apa-anya megszólítást.

Végtelenül együttérzek a cikk írójával, bár azt hiszem, ezt csak az értheti, akivel sajnos megtörtént. És felháborítónak tartom, hogy az apjának nevezett idióta amnesztiával szabadult. Gondolom az igazságszolgáltatás elnézően ad neki még több időt, hogy legyen alkalma más kislányokat is megkörnyékezni.

2009. márc. 18. 03:48

Miért csak vidéken vannak ezek a dolgok? Vagyis a többsége? Mert a büdös paraszt egésznap vedel. HOgy rohadjon meg! Úgy fel tud idegesíteni az ilyen. Anyudról meg annyit hogy egy béna. ha én látnám a fiam hogy hasonló dolgot kéne csinálni tuti szembeszállnék az illetővel ésha meghalok na és? de legalább megtettem mindent. Nem értem néha a szülőket. Pedig én is az vagyok...

Neked erőt kívánok, hogy teljesen fel tudd dolgozni ezt a mocsok dolgot és szerintem aki olvasta a cikked az már eleve más nézőponttal áll fel a gépe elöl..


BÉke

2009. márc. 18. 00:40
élnek még a "szuleid?"
2009. márc. 18. 00:37

Ez borzaszto! Beteg apa, gyava anya, undorito féreg tanarok. Az apat nem itélném 1 nap bortonre sem, levagnam kezét, labat, nemi szervét kiutném a fogait, megvakitanam tuzes vassal és kidobnam az utcara. Az anyat életfogytiglan, a tanarokat minimum 10 év bortonbe zarnam.

Szegényke! Minden jot neked!

2009. márc. 17. 22:44

Drága Kittike!


Ne haragudj, hogy így szólítlak és a sírás fojtogat, jó néhány órája, akkor még csak 6 hozzászóló volt cikkedre - azon gondolkodom, hogy mit kellene egy ilyen szomorú dolgokat átélt asszonynak (kislánynak) írni?


Én egy 69 éves nagypapa vagyok, ha az én lányunokáimat, valamelyiket az apja így molesztálta volna, én biztosan börtönbe lennék, mert agyon ütöttem volna!


Édesapád eltévelyedett, hiszen az állatvilágban fordul elöl az ilyenfajta cselekedet, normális férfiember ilyenre nem képes, talán még fizikailag sem. Ő ennyire közel állhatott az állatvilághoz? Valószínű! Nagyon sajnállak, hogy ilyen szülőknek születtél meg. Anyu sem kivétel. Tudom sértő lehet számodra, ha valaki így beszél a szüleidről, de nem tudok magamon uralkodni, sokkal cifrábbakat szeretnék mondani, de hát a nyilvánosság azt itt nem tűri!


Egyetlen egy cél kell, hogy lebegjen előtted, bebizonyítani, hogy te nem olyan anya leszel, mint a te édesanyád! Gondolj arra, hogy a férfiak, apák, nagyon magas százaléka megölné azt aki a gyermekével hasonlót csinálna!


Ne haragudj, hogy hozzászóltam és egy kicsit indulatos vagyok, de ember legyen a talpán akinek a cikked olvasása közben nem nyílik ki a "bicska" a zsebébe!


Légy kemény akivel kell, és légy lágy, simulékony azzal aki szeret, hisz neked most nagyon nagy szükséged van a szeretetre. Remélem megkapod, így látatlanban tőlem biztos!!

2009. márc. 17. 22:44

Drága Kittike!


Ne haragudj, hogy így szólítlak és a sírás fojtogat, jó néhány órája, akkor még csak 6 hozzászóló volt cikkedre - azon gondolkodom, hogy mit kellene egy ilyen szomorú dolgokat átélt asszonynak (kislánynak) írni?


Én egy 69 éves nagypapa vagyok, ha az én lányunokáimat, valamelyiket az apja így molesztálta volna, én biztosan börtönbe lennék, mert agyon ütöttem volna!


Édesapád eltévelyedett, hiszen az állatvilágban fordul elöl az ilyenfajta cselekedet, normális férfiember ilyenre nem képes, talán még fizikailag sem. Ő ennyire közel állhatott az állatvilághoz? Valószínű! Nagyon sajnállak, hogy ilyen szülőknek születtél meg. Anyu sem kivétel. Tudom sértő lehet számodra, ha valaki így beszél a szüleidről, de nem tudok magamon uralkodni, sokkal cifrábbakat szeretnék mondani, de hát a nyilvánosság azt itt nem tűri!


Egyetlen egy cél kell, hogy lebegjen előtted, bebizonyítani, hogy te nem olyan anya leszel, mint a te édesanyád! Gondolj arra, hogy a férfiak, apák, nagyon magas százaléka megölné azt aki a gyermekével hasonlót csinálna!


Ne haragudj, hogy hozzászóltam és egy kicsit indulatos vagyok, de ember legyen a talpán akinek a cikked olvasása közben nem nyílik ki a "bicska" a zsebébe!


Légy kemény akivel kell, és légy lágy, simulékony azzal aki szeret, hisz neked most nagyon nagy szükséged van a szeretetre. Remélem megkapod, így látatlanban tőlem biztos!!

2009. márc. 17. 21:59

Hú, hát a bicska nyílt a zsebemben míg olvastam, és hát majdnem a könynem is kifolyt.

Kívánom, hogy sikerüljön túltenned maga rajta, és hogy bűnhödjön, akinek kell!!!

2009. márc. 17. 20:52

Szia!

Nagyon megrendítő amit írtál.Nehéz lehet-tett..Nagyon tisztellek érte amiért felvállaltad,és gratulálok ahhoz hogy talpra tudtál állni!!

2009. márc. 17. 20:46

Undorító, hogy ilyen dolgok megtörténhetnek! Hát milyen torz állatvilágban élünk?! Én nem tudom, de szerintem dühből nekimentem volna a kedves apának, mert ezt épp ésszel végig kibírni...

A lényeg, hogy talán már talpraálltál, hisz van új családod, gyermekeid, de nem tudom, az ilyen élményeket az ember hogyan tudja feldolgozni, fel lehet-e egyáltalán....De megfeledkezni róla biztos nem. Kívánok sok kitartást, örömöt, a bánatból szerintem neked már kijutott elég!

2009. márc. 17. 20:19

Kedves Kitty77!


Nagy bátorság kellett, hogy ki tudd magadból adni, le tudd írni, és őszintén felvállalni ezt a szörnyűséget. Erődre, amivel megpróbálod magad túltenni, büszke lehetsz, hihetetlen lelkierő kell ehhez.

Kívánok neked, hogy erőd sose hagyjon el, találjon lelked nyugalmat.

"Amibe nem halunk meg, az megerősít"

2009. márc. 17. 20:18

Nem tudok mit írni... Egyszerre kiborított, felháborított és felbőszített a történeted. Hisz milyen apa, aki... Milyen szülő, aki hagyja, aki végig nézi... Tanár e az, aki megaláz, ahelyett, hogy segítene... És az állítólagos barátok? Osztálytársak?

Valójában nem megdöbbentő. Egyre több az ilyen ember, az önző, a nemtörődöm, a hazug, az erőszakos... az undorító.


Őszintén szólva nem tudok mit szokás ilyenkor mondani, így csak annyit mondok, hogy remélem boldog vagy már, s leszel és látod, ahogy gyermekeid biztonságban, szeretetben nőnek fel és ha elfelejteni nem is lehet a sérelmet, legalább halványítani emlékét.

Mindenkinél jobban megérdemled a boldogságot Te és a hozzád hasonló lányok/nők/asszonyok!!

24. dogiz
2009. márc. 17. 20:09

Sziasztok! Nem találok szavakat, mit is lehet írni? Semmit. Mindenkinek vannak problémái, de mikor ilyen történetet hallasz, talán a te gondod, bajod eltörpül mellette.

Kitartást, sok boldogságot és megnyugvást.

2009. márc. 17. 19:48

Kedves Kitty77!


Az én gyerekkoromat ugyanígy vették el az úgynevezett "szüleim", úgyhogy nem is mondok inkább semmit, csak hogy tudom, min mentél és mész át. Sem az együttérzés, sem a szeretet - habár nagyon jólesik mindkettő - nem adhatja vissza azt, amit tőlünk elvettek.

Szerencsére nekem is nagyrészt sikerült már feldolgoznom, jóformán egyedül. Ennek ellenére magunkkal cipeljük életünk végéig a történtek súlyos emlékét.

Ha esetleg akarnál róla beszélni, írj privit nyugodtan.

Sok erőt!

2009. márc. 17. 19:47

Huh! Ezek nem szülők!!

tudod azon csodálkozom,hogy az állítólag (n)agyon tanult diplomás tanárok,tanítók miért nem segítettek megalázás helyett?! Hol a jó büdös francban voltak,amikor neked segítségre lett volna szükséged?

Kívánom,hogy sikerüljön elfeledned ezt a szörnyűséget.

2009. márc. 17. 19:22
Annyira nem tudom megérteni az ilyen embereket...
20. c42aaaac41 (válaszként erre: 14. - 64fa0801a6)
2009. márc. 17. 19:12

Az emberek gusztustalanok,ha a női vagy gyermek bántalmazásról van szó!Ebből a szempontból ezek az emberek még a középkorban vannak szellemi szintjüket tekintve,amikor ez még elfogadott dolog volt!

Kitti!Őszintén remélem,hogy azok akik ezt tették veled,nagyon de nagyon megbűnhődnek!!!!Neked meg sok sikert és kitartást a feldolgozáshoz!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook