Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elrabolták a gyermekkorom fórum

Elrabolták a gyermekkorom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elrabolták a gyermekkorom

1 2 3 4 5 6 7 8
79. 093599874c (válaszként erre: 78. - Pusztiju)
2009. márc. 20. 22:00
Pedig az lenne az érdekes, legalábbis engem érdekelne. Mert én is hasonlóan gondolom... :(
2009. márc. 20. 15:19
Elolvastam a cikket, végig olvastam a kommenteket, de az a érzésem, hogy itt valami nem stimmel.. Ettől több hozzáfűzni valóm nincs.
77. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 73. - Malacka2)
2009. márc. 20. 14:05
Malacka!! El se tudod kepzelni mennyi lannyal tortenik meg ez!! Ez szerintem nem felvallalas kerdese, hiszen nem Te (marmint O) a bunos... o az aldozat... tudod anno velem a mostoha apam kezdte, aztan a sajat apam es beleprobalt meg a mostoha nagyapam is... nekem elvalt szuleim voltak, es raadasul apammal eltem, de amugy anyam se tett semmit mikor megtudta a masodik ferjerol. nekem se segitett senki, magamon segitettem.elmentem otthonrol 17 evesen. Azota ELEK nyugodtan az en sajat kis csaladommal. Es igyekszek felejteni!
2009. márc. 19. 13:39

Ezt a kötekedést nyugodtan le lehet zárni azzal, hogy a molesztálók és pedogfilok között szinte semmilyen közös vonást nem lehet találni... Sem kulturális, sem anyagi, sem egyéb körülményeket illetően nincs közös bennük. Bárki lehet. Épp ez a borzasztó.

Az én apám is pl. buzgó katolikus volt... Otthon meg ugye, hát nem részletezem inkább.

A Mérgező szülők c. könyv szerint az egyetlen közös az, hogy érzelmileg rideg családokban fordul elő ilyesmi, ahol az érzésekről soha nem beszélnek.

Na ez stimmelt.

75. helenhadsell (válaszként erre: 74. - Diveron)
2009. márc. 19. 01:02
Igen. Elég Csepelen sétalni reggel 6 kor. Tele minden kocsma.
74. diveron (válaszként erre: 34. - F6a9962b78)
2009. márc. 19. 00:30

"Miért csak vidéken vannak ezek a dolgok? Vagyis a többsége? Mert a büdös paraszt egésznap vedel. HOgy rohadjon meg!"

Drága, Te éltél Bp-en, vagy csak az adatlapodra írtad be? Hidd el, ott sem különbek az emberek.

2009. márc. 18. 22:35

Kedves Kitty!


nem találok szavakat, mennyire megdöbbentett, ami Veled történt, nagyon sajnálom. Felnézek rád nagyon, hogy ezt így felvállaltad, hogy leírod, és remélem, neked is segít hogy túljuss rajta, már amennyire lehet.

Sok sok erőt a gyermekek felneveléséhez, Te biztos nagyon jó anya vagy, és ők megkapnak minden odafigyelést és szeretetet , amit Te hiányoltál.

72. genlips (válaszként erre: 57. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 18. 20:09

megértem, hogy minden testi érintésben megéled a bántást. de ahogy szexuális úton megtanultad, hogy nem csak erőszak létezik, a simogatás, ölelés terén is meg kell tanulnod a gyerekeiddel. remélem nem értettem félre azt, amit írni akartál.


én is így gondolom, legalább egy ember lett volna, aki felismeri a helyzetet és teljesen máshogy alakult volna. sajnálom. erős vagy, ez az erősséged.

2009. márc. 18. 15:25

Ezért most ne sértődj meg, de ha ez velem történik és idáig eljutok, engem a saját férjem rángatna meg, ha akármilyen módon tartanám a kapcsolatot a szüleimmel.

Neked Kitty addig van félnivalód, amíg részei az életednek. És akkor fogsz fellélegezni, ha már nem lesz hozzájuk semmi, de semmi közöd az égvilágon.

Anyádnak, apádnak tartod őket ezután is? Hát, Kitty... Neked már van családod, van akihez ragaszkodj, van, aki szeret...

70. 093599874c (válaszként erre: 69. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 18. 15:20
Mert ők ragaszkodnak a kapcsolattartáshoz? És belenéznek a szemedbe?
2009. márc. 18. 15:15
talán a rettegés hogy mi történik ha szembe szálok velük, az apám nemmehet a kislányom közelébe, mi elköltöztünk elég messze és nem jön de a saját házamba nem is engedném be.
68. 093599874c (válaszként erre: 61. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 18. 15:02
Kitty, én sem vagyok egy átlag normális ember, én is kaptam a gyermekkoromban, nem is keveset, de hozzád képest az semmi volt. Mégis megtartom a távolságot az anyámmal. De Te? Ezt komolyan mondod, hogy ezekután egymás szemébe néztek és tartjátok a kapcsolatot? Ez nem gyávaság, ez valami más, az tuti. És ezért ne haragudj, de van egy kislányod és még tartod a kapcsolatot az apáddal... Nekem ez nem tiszta, lehet, hogy most bunkónak tartasz, de egyszerűen el kellene határolnod magadat tőlük. Ennyi. Semminemű kapcsolattartásra nem érdemesek. Miért nem szakítasz meg velük minden kapcsolatot?
2009. márc. 18. 14:48
nagyon bátor, hogy le tudtad írni a történetedet, kívánom, hogy haladj azon az úton, amit megtaláltál, és amit segítő kezek egyengetnek.
66. 3f66ff7e42 (válaszként erre: 62. - Helenhadsell)
2009. márc. 18. 14:20
nem nincsenek mi elköltöztünk elég messze
65. alanna (válaszként erre: 39. - Diveron)
2009. márc. 18. 13:50

Nagyon jól látod. Sőt szerintem az emberek nagy része sokkal szívesebben csinál bűnbakot az áldozatból. Nem akarnak tudomást venni róla, hogy az áldozat attól áldozat, hogy olyan történt vele, ami bármikor bárkivel megtörténhet(ett volna). Ha megvetik az áldozatot, azzal csak magukat nyugtatják meg, hogy biztos azért történt vele ez, mert valamit tett, amit nekik elég elkerülni ahhoz, hogy ne váljanak áldozattá. Nehéz azzal szembenézni, hogy ez nem így van, ezért sokan menekülnek ebbe a tévhitbe.


Kittynek legyen sok öröme a további életében és kívánom, hogy amennyire lehet, dolgozza fel lelkileg és higgyen benne, nem ő tehetett arról, ami történt.

2009. márc. 18. 13:22

Kedves Kitty!


Rettenetes ami veled történt...Nem is igazán tudok rá mit mondani, mert nem találok rá megfelelő szavakat, csak döbbenet van bennem.

Én is anya vagyok, de elképzelni nem tudom, hogy ártsak a gyerekemnek...


Ne törödj azzal, hogy mit gondolhatnak mások, azért mert megöleled vagy kimondod gyerekeid iránt érzett szeretetedet.Aki igazi szülő, mint Te az csak a szeretetet fogja látni benne, semmi mást!! A gyerkeknek meg szükségük van az ölelésedre, szeretetedre!!


Biztos nagyon nehéz, és talán soha felnem dolgozható ami történt.De így ismeretlenül is meghajlok elötted, hogy arcal, névvel , nyílvánosan mersz beszélni róla!

63. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 61. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 18. 13:18
Én biztos nem tudnám a közelükbe engedni soha főleg apukádat.Félteném tőle a gyerekeimet.De nem szeretnélek megbántani.Te tudod persze.Inkább nem írom meg mit gondolok a szüleidről.
62. helenhadsell (válaszként erre: 61. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 18. 13:10
Ugye nem mondod komolyan, hogy a gyermekeid kozelébe engeded oket. :-(
61. 3f66ff7e42 (válaszként erre: 60. - 9bbaa658f2)
2009. márc. 18. 13:09
de igen sajnos, ahhoz még gyáva vagyok hogy szembe száljak velük de már nem tart sokáig,remélem.
60. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 57. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 18. 12:56
Ugye nem is tartod velük a kapcsolatot?Mert nem érdemlik meg.
59. 093599874c (válaszként erre: 58. - 093599874c)
2009. márc. 18. 12:55
Ó, bocs, elolvastam amit Kitty írt és rájöttem, hogy már nem önmagáról és az anyjáról beszél, hanem önmagáról és a saját gyermekeiről. Pedig figyelmes akartam lenni. Bocsánat.
58. 093599874c (válaszként erre: 52. - 1c535e6d43)
2009. márc. 18. 12:54

Mondjuk ha az anya végignézte, az nem valami egészséges. Nekem nemcsak a gyávaságára mutat rá, hanem arra, hogy szexuálisan vele is valami gond van, volt.... Mert ha elszaladok, elzárkózom, egy másik helyiségben vagyok, az maximális gyávaság, nemtörődömség, de végignézni ezt.... Az ezen túlmegy az én olvasatomban....

És bocsánat előre is, de Kitty, Te még őt megöleled ezek után?

2009. márc. 18. 12:39
Szeretném megköszönni mindenkinek a kedves és meleg szavait, köszönöm a jótanácsokat, ha abba az idöbe legalább fele mennyien vagy legalább egy ember lett volna aki segit nem itt tartanák, igaz már eltelt 22-év lassan de igazából ami fáj az az hogy amig más anyukák kimondják mit éreznek a gyerekeik iránt, megölelik addig én nem vagy csak nagyon ritkán tudom mert mindig az van elöttem mi van ha valaki féreérti és roszra gondol, tudom hogy ez hülyeség de nekem még az ölelés sajnos nem a szeretetet jelenti hisz csak akkor öleltek ha bántottak, ami a parasztokat illeti talán azért derül ki falun több eset mert egy kis közösség mindenki tud mindent, városba meg nem hisz nagy a város és az emberek kevésbé figyelnek egymásra.
56. 0f09f6d019 (válaszként erre: 34. - F6a9962b78)
2009. márc. 18. 12:02

Szeretném bővíteni ismereteidet, ugyan is tudnod kell, hogy "nem az a paraszt aki mezítláb szál fel a villamosra, hanem aki rálép a lábára!"

Rólad ennyit!

55. Sirga
2009. márc. 18. 11:43

Amit leírtál, az valóban horrorfilmbe illő. Borzalom, hogy ilyen megeshet! Ráadásul, amikor azt gondoltam olvasás közben: most minden rendbejön, még mélyebb bugyrok következtek. Szörnyűség, nem is találok rá szavakat. Örülök, hogy sínre került az életed, és bízom benne, hogy idővel sikerül elhalványítani az emlékeket. Aggodalmadat a gyermekeiddel kapcsolatban megértem, de előre kell nézni: ne a múltad borzalmaiból kiindulva neveld őket! Persze, az óvatosság jó dolog, viszont ne engedd azt sem, hogy a félelmeid rányomják bélyegüket az ő gyerekkorukra!

Sok boldogságot kívánok Neked!

54. 1c535e6d43 (válaszként erre: 53. - 9bbaa658f2)
2009. márc. 18. 11:23
Igen, jó, hogy túl tudott lépni rajta!
53. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 52. - 1c535e6d43)
2009. márc. 18. 11:15
Nem értem én sem hogyan tudta végig nézni.Mikor a gyerek beteg virrasztunk mellette.Minden bajtól szeretnénk megvédeni.Annak örülök túl tudott lépni rajta gyerekei vannak.
2009. márc. 18. 11:06
Az a legszörnyűbb az egészben, hogy az anyja végignézi, a reménytelenség.Mindtha nem lenne kiút. Még az anya sem segít. A tanárok is nagy nullák voltak. Nagyon sajnálom!! Elképesztő, hogy ilyen van! Emberek a saját gyermekükkel ezt teszik.
2009. márc. 18. 10:48
nagyon sajnálom ebben az esetben, hogy nincs életfogytiglan. becsuknák a sok pasi közé, dekirülne mit művelt veled, őt i így aláznák meg. és megérdemelné. ez nem ember. nem apa és nem anya... sajnálom nagyon :(
2009. márc. 18. 10:06
Kívánok Neked boldogságot, és minél hamarabb leld meg a lelki nyugalmadat. Segítsen meg a jó Isten.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook