Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan viszonyultok a párotok előző kapcsolatából/ házasságából született gyermekhez? fórum

Hogyan viszonyultok a párotok előző kapcsolatából/ házasságából született gyermekhez? (beszélgetős fórum)


2019. márc. 8. 09:11

Az én szüleim egyéves koromban elváltak, anyukámnak három éves korom körül lett új kapcsolata, összeházasodtak. Nekem mai napig ő apa, 30 év alatt egy rossz szó nem hangzott el köztünk, szeretem, ő is engem. Lett egyébként ebből a házasságból is gyerek, és az a helyzet, hogy apuval, azt lehet mondani, jobb a kapcsolatom, mint tesómnak, aki pedig vér szerinti gyereke.


De alakulhat ez máshogy.


Sógorom (férjem tesója) elvált, a volt feleségnél maradta két kislány. (4 és 7 évesek). Sógor együtt él azóta egy új nővel, de a kéthetenti láthatások annyira nem működtek ezzel az új csajjal, hogy olyankor inkább a nő hazamegy a saját anyjához, mert nem viselik egymást a két gyerekkel. Én imádom őket, velem meg férjemmel jól elvan a két kislány, de nyilván bennünk a rokont látják, míg az apjuk új kapcsolatában meg a rivális nőt, aki anya helyett van....

2019. márc. 8. 09:03
nagyon jo a kapcsolatunk.
2019. márc. 5. 07:12
Nálunk miben rendben van 😊 jól megvagyunk.
18. Fancsimancsi (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2019. márc. 3. 11:31

Engem már így ismert meg a mostani páron. Hogy hozzám tartozik egy gyerkőc. 2x már találkoztak a nyáron. De csak mint egy ismerős.

Közös gyereket a párom szeretne...én egyelőre nem, nem vagyok már túl fiatal.

17. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Fancsimancsi)
2019. márc. 3. 10:58

Izgulsz? :)


Mit gondolsz, az új párod tud majd úgy viselkedni a közös gyereketek mellett (ha majd akartok és lesz), hogy a te első gyereked nem szív emiatt? Tapasztalom alapján, nem igazán vannak tolerálva, amint közös gyerek születik. Valamiért a pasik nem tudják benyelni, hogy mástól is van gyereke élete szerelmének. :(

16. Fancsimancsi (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
2019. márc. 3. 10:53
Mondjuk én alig várom, hogy az exnek legyen új csaja. És állok elébe, hogy a gyereket mennyire fogják majd bevenni az új életükbe. Eszem agában sem állna áskálódni más ellen.
15. Fancsimancsi (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
2019. márc. 3. 10:51
Én még épp előtte állok. De úgy hogy nő vagyok és a gyerek velem él. A páromat nemsokára bemutatom a gyereknek, ő maximálisan úgy áll a helyzethez, hogy nem zavarja hogy nekem gyerekem van. Nagyon kíváncsi leszek... 😊
14. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Ab3619a9cd)
2019. márc. 3. 10:46
Nem csak ezért. Ezek hárman (régi nő, új nő, pasi) mindig veszekednek. Kinek lenne ehhez energiája?? A régi nő a pénz miatt fúrja az expasiját (miert nem a gyerekre költ inkább) az új nőre meg a régi miatt sosincs elegendő idő. Mert tuti, hogy belerondít a programotokba, a gyerek mögé bújva. Stb stb stb... Na neeem!!!
2019. márc. 3. 08:14

Bevallom, én nem kezdenék olyannal akinek már van gyereke!

Ilyen kapcsolatban csak másodhegedűs lehetsz. Folyton másik emberekhez igazodj, nincs életed... Tudod mikor?

12. viva70
2019. márc. 2. 23:50
Én sem tudnám elképzelni, hogy más gyerekét neveljem. Szerencsére nem is volt rá szükségem.
2019. márc. 2. 23:30
Semmi bajom nem volt és azóta sincs vele.
10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Levarosbukta)
2019. márc. 2. 23:22
De ugye? Van egy csomó ismerősöm. Fiatal, huszonéves csajok. És bakker a pasi előző kapcsolatából leszármazott gyerekeiket babusgatják napi szinten. Sose értettem. Bevágódni akarnak így? Vagy így úgy érzik, az az ő közös gyerekük? Vagy mi a fene viszi rá őket? Elhiszem én, hogy szeretik a gyerekeket (én is) de nem aszisztálnék ehhez. És igen. Jó nagy szarban vannak mind. Az előző csajok ezt nem kicsit használják ki, és nem kis viták vannak ezekből. Hallgatni is rossz. Grr...
9. 8c6da3d030 (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2019. márc. 2. 22:58
XD
8. levarosbukta (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2019. márc. 2. 22:58
Mert nem hiszik el ha ilyenekről hallanak, vagy mert azt hiszik hogy ők okosabbak és majd másképp lesz minden. Aztán egy fenét! Lehet hogy még nagyobb truvájba kerülnek mint képzelnék. Én ha még egyszer kezdhetném széles ívben elkerülnék minden olyan pasit akinek már van gyereke az tuti, legyen az bármilyen.
2019. márc. 2. 22:36
Sose értettem azokat a nőket, akik így vállalnak be egy hapsit. Főleg azokat a nőket, akiknek nincs gyerekük és másét tutujgatják. Tudod mikor...
6. gabbbicica (válaszként erre: 3. - 9a135661c5)
2019. márc. 2. 20:34

Ha parod partner ebben, en elgobdolkodnek, milyen jovo var rad.


Miota vagytok egyutt?

Van kozos gyerek?

Terveztek?

5. gabbbicica (válaszként erre: 4. - Gabbbicica)
2019. márc. 2. 20:33

A teljesseg igenye nelkul:


- nem volt fix lathatas, amikor az anyukanak programja volt vagy csak nem akarta h otthon legyen a kislany, akkor szolt delelott exemnek, hogy vigye el az ovibol ----》 ex orult mint majom a farkanak, hogy a gyerekkel lehet, nekem nem is szolt, hogy ugrott az esti szinhaz/mozi/barmi. Amig nem laktunk egyutt, talpig sminkben vartam, es ugy hivtam fel, h miert nem jott....


- velunk nem engedte kulfoldre az anyja, uh sokszor megkaptuk, h bezzeg anya Torokorszagba vitte repulovel, mi meg csak a sz...os Zalaegerszegre.


- anyanak terepjaroja van, nekem meg csak egy sz..r Opelem


- anya szep, en ronda vagyok es nagy a seggem


- foldhoz csapta a bundaskenyeret, mert en sutottem


Apja se volt jobb, a kegyelemdofest az adta meg, mikor Iphonet vett a 7 evesnek, mert a samsung gagyi. Kozben nem maradt penze a villanyszamlara es az internetre, amit o fizetett. A upc lenyomta a netet, mehettem dolgozni anyamekhoz.....


A villanyt meg nem fizette 90 napig, es jottek a szakik kikapcsolni.


En meg mentem....

4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - 9a135661c5)
2019. márc. 2. 20:22

Mi szétmentünk. Nagy része vokt benne a 7 éves lányának es a volt felesegenek.


3 eves volt a kislany, mikor elvaltak, a kislany es az anyukaja rogton az uj pasihoz koltoztek.


Mikor mi megismerkedtunk, 4.5 volt a kislány, anyuka mar ferjnel volt.


Megis mindent megtett, hogy pokolla tegye az eletem.


Ugyhogy 2 es fel ev utan en leléptem.

2019. márc. 2. 20:09
Sajnos nálunk az a helyzet,hogy anyuka állandóan a párommal beszéli meg a dolgait,panaszkodik a mostani párjára, a gyereket meg folyamatosan uszítja ellenem...illetve ellenünk.Apuka nagyon ragaszkodna a gyermekhez, de vele sem olyan a kapcsolata amilyennek lennie kellene.. ha pénz kap akkor jó,ha valahova visszük az is elmegy,de ha csak szeretne vele lenni az édesapja akkor az már nem megy. Kezdem azt érezni,hogy csak a valami kell, viszont az nagyon ..Anyukát meg nem értem ... valahogy ezt egyre nehezebben viselem sajnos ..
2019. márc. 2. 20:03
Normalis embereknel valas utan is megmarad a jo es emberi viszony. Sajnos sok kapcsolat a valas vegere annyira rossz lesz, hogy utaljak egymast,sot, az uj par is utalja az exet.. Meg a gyerekeket is az ex ellen nevelik.. Mennyi ilyen van. 😐😟
2019. márc. 2. 19:58

Sziasztok!


Hogyan viszonyultok a párotok előző kapcsolatából/ házasságából született gyermekhez?

Milyen vele a kapcsolatotok? Az előző párjával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook