Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Előtakarékosság-életbiztosítás fórum

Előtakarékosság-életbiztosítás (beszélgetős fórum)

6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Anettka0101)
2014. máj. 31. 14:05
Akkor ez utóbbival csak megerősítetted az általam is írtakat!:)
5. Anettka0101 (válaszként erre: 1. - Dokianya)
2014. máj. 31. 04:09

Szia, biztosítónál dolgoztam 10 évig. Ezt nézegesd...


[link]


azt láthatod, hogy a teljes biztosítási időtartam alatt a biztosító költségek címén 5-8 %-ot levon!


Ez azt jelenti, hogy a 2.4%-os alapkamat mellett BIZTOSAN KEVESEBB PÉNZT KAPSZ VISSZA MINT AMENNYIT BEFIZETTÉL (hiszen a költségek kitermelhetetlenek a hozamokból)


kössél tisztán kockázati életbiztit (ha meghalsz fizet), DE MEGTAKARÍTÁSNAK SOHA!!!!!!!!!!!!!

4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Dokianya)
2014. máj. 30. 23:17

Mert nekem közel sem annyit hozott, mint amennyit mondtak a megkötésekor!

És az nem megtakarítási forma! Ha életbiztosításra van szükséged, akkor kössél egyet, de nézd meg, hogy mit fizetsz, és cserébe mit kapsz érte!

3. dokianya (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2014. máj. 30. 17:54
Köszi! Nnnna látod, ezért is írtam ide, mert itt nem csak a mézes madzag van, hogy ez a legjobb ezt vedd meg, ezt kösd meg, hanem itt vannak a negatív tapasztalatok is. Egyébként nekem itt az életbiztosításon van a hangsúly és nem az előtakarékosságon, csak összekötném a kellemest a hasznossal. :-)És miért volt rossz neked?! (ha nem titok)
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Dokianya)
2014. máj. 28. 21:30
Előtakarékosságra keress inkább más megtakarítási formát! Nekem volt életbiztosításom, soha többet!
2014. máj. 28. 07:37

Szeretnék életbiztosítást kötni. Úgymond azt az előtakarékosságit. Mivel jelenleg nem nagyon van időm utána nézni és még nem vettem fel a kapcsolatot hozzá értő emberrel, így titeket kérdezlek, hogy szerintetek melyik a legjobb? Kinek mi a tapasztalata és mit tud ajánlani? Segítsetek légyszíves! Egy hetem van megtalálni az IGAIZIT!

(Előre jelzem, hogy nem tudok sűrűn felnézni, ezért már megköszönöm mindenki segítségét! Köszönöm!)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook