Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elköltözés után egészség romlása. Segítsetek! fórum

Elköltözés után egészség romlása. Segítsetek! (beszélgetős fórum)


15. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Vercsuka)
2013. okt. 4. 00:15
Tudod hányan szednek életükben antibiotikumot? Ne a mellékhatásokat olvasgasd!
14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Vercsuka)
2013. okt. 4. 00:14
Ennek semmi köze az új életedhez! Az embernek mindig vannak jó és rossz periódusai az életében. Ezeket kikezelteted, és utána minden jó lesz!
13. vercsuka (válaszként erre: 12. - Moonlight13)
2013. okt. 3. 07:41
Köszönöm a válszod :) Természetesen szedem az antibiotikumot (leflokin 500) és próbálok nem a mellékhatásokra gondolni. Mellesleg valóban használ,jobban vagyok sokkal,viszont közben meg kiderült,hogy 4mm-es vesekövem van :( Szóval elég érdekes,hogy pont az "új életem" kezdetekor már ennyi baj történt :(
12. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Vercsuka)
2013. okt. 2. 22:21
A pánikbetegséggel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, a felfázással kapcsolatban igen! Felfázás nincs, bakteriális fertőzések vannak, amit nem lehet kifeküdni, csakis antibiotikumokkal kezelni! Enélkül nem gyógyulsz meg! Nem lesz semmi bajod az antibiotikumoktól szerintem, pláne azoktól, amiket ezekre a típusú betegségekre adnak! Emiatt ne aggódj!
2013. okt. 2. 13:45

Rosszkor koltoztel!

Orulj az uj lehetosegeknek!

2013. okt. 2. 13:43
Orulj az uj lehetoseknek: az iskolanak, az kornyezetednek, a szerelmednek!
2013. okt. 2. 11:35
Na akkor mostmár egyre biztosabb,hogy veszek én is egy kutyát! örülök és jó olvasni,hogy te kigyógyultál belőle...ez másoknak is,többekközt nekem motiváló :)
8. handbalsam (válaszként erre: 7. - Vercsuka)
2013. okt. 2. 11:31
Én a rescue kész cseppet, pasztillát használtam, mikor jött rosszullét. Igen, pl egy kutyát. Én a kutyámmal nagyon sok önbizalmat szívtam magamba. Eljárunk tanulni, iskolába, meg kellett tanulnom, hogy legyek következetes, és hogy tudjak letiltani dolgokat, hogy a kutya komolyan vegyen. Azóta már fellépni járunk, közönség elé, régen ez elképzelhetetlen volt.
7. vercsuka (válaszként erre: 6. - Handbalsam)
2013. okt. 2. 11:28
Tudod mi a vicces? :) Bach-virágterapeuta vagyok,de saját magamon nem tudok segíteni! Te miylen cseppeket szedtél? Ja és az állaterápián azt érted,hogy vettél egy kiskedvencet? Mert erre én is gondoltam. Mármint nézegetek kutyusokat,az lekötne.
6. handbalsam (válaszként erre: 3. - Vercsuka)
2013. okt. 2. 11:26

Én is pánikbeteg voltam, nekem a gyóygszer, sem semmilyen más beszélgetős emberke nem tudott segíteni. Csak saját magam, így a gyógyszert elhagytam, s saját magam gyógyítottam. A bach virágterápiát nagyon tudom ajánlani!

Illetve állat terápia! :)) Nekem ez jött be :):)

2013. okt. 2. 11:26
Igen,valóban van lelki háttere-főként a párkopcsolatra vonatkozóan! Amivel egyébként semmi probléma nincs,mert a páromnál jobb társat senkinek nem kívánhatnék. Akkor csak velem van a hiba? :) Pszichiátert vagy pszichológust pedig feltétlen fel fogok keresni,mert egyedül ezt átélni és kigyógyulni belőle,hááát le a kalappal az előtt,aki ezt egyedül végigcsinálja!
4. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Vercsuka)
2013. okt. 2. 11:23

A pánikbetegségről sajnos nem sokat tudok, de biztos kapsz erre is választ másoktól.

Nekem most az jutott eszembe, hogy a Maria Treben könyvben olvastam valami olyasmit, hogy ha valami lelki trauma éri az embert, akkor az általában veseproblémákat okoz. Szerintem a vesemedence gyulladás nem véletlenül jött elő nálad.

Egyébként arról, hogy nagyon anyás vagy érdemes lenne egy pszichiáterrel elbeszélgetned.

2013. okt. 2. 11:20
Az a baj,hogy nem tudom hogy kéne változtatnom! Hülyén hangzik tudom. Változtatni akarok,de nem tudom hogy...Nevetséges!
2. handbalsam (válaszként erre: 1. - Vercsuka)
2013. okt. 2. 11:19
Szedd össze magad! :) Nekem sikerült! Miért ne sikerülne neked is?
2013. okt. 2. 11:14

Sziasztok!

18 éves korom óta pánikbeteg vagyok,most 23 éves vagyok! 3 éve van párkapcsolatom,a párom az otthonomtól 150 km-re lakik! 2 hete úgy döntöttem hozzá költözök annek reményében,hogy helyrejövök!Ugyanis tudni kell rólam,hogy nagyon anyás vagyok,ha valami bajom van mindig hozzá szaladok,mint egy kislány! Szóval 2 hete elkölöztem,beiratkoztam egy iskolába (mert még nincs szakmám),munkát keresek,próbálok élni! DE! Mielőtt elköltöztem nagyon felfáztam,ezt otthon kifeküdtem.Majd idejöttem,semmi bajom nem volt.Egyik este begörcsöltem,párom bevitt a kórházba,vesemedencegyulladást és 4mm-eres vesekövet állapítottak meg!Azóta állandóan szorongok,egyik pánikroham jön a másik után!Antibiotikumot is szednem kell,amitől én nagyon félek és persze bebeészelem a mellékhatásokat (hányásfóbiám is van és ezért nem szeretek gyógyszert szedni). Már nem tudom,hogy csak én vagyok ekkora szerencsétlen,hogy mindig van valami bajom,vagy pedig a költözés,a hirtelen jött változás idézte ezt elő? Nagyon egyedül érzem magam...idegen város,ismrősök nincsenek. Mit tegyek? Adjam fel és menjek haza vagy vegyem fel a kesztyűt? Nem vagyok már gyerek,de jelen helyzetben annak érzem magam,félek...ezért szeretném a segítségeteket,véleményeteket kérni! El vagyok keseredve...:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook