Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elitélitek a prostikat? Vajon ki miért lesz az? fórum

Elitélitek a prostikat? Vajon ki miért lesz az? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
13. pethoevi (válaszként erre: 12. - Pethoevi)
2010. szept. 18. 15:43
a prosti kislánya
12. pethoevi (válaszként erre: 8. - BeaÉrd)
2010. szept. 18. 15:42
az a gáz,h tavaly láttuk,h az egyik prostival ott volt a kislány.hátán az iskolatáska.basszus,éppen megállt egy autó neki,és a kislány szomorúan,lehajtott fejjel elkullogott...(a többit nem láttuk,mert kocsival hajtottunk el mellettük).Szerintem ez szörnyű...gyámügy...
2010. szept. 18. 15:40
én biztos nem sajnálom
2010. szept. 18. 15:40

Nem ítélem el őket, ha igény van rá, nincs mit tenni

A férfiakat viszont nem értem...

Szex ide, vagy oda, el nem tudnám képzelni, hogy aktus közben nem jutna eszembe "talán én vagyok ma a huszadik... és ez higiéniai szempontból bizony nem a legjobb választás ha az útszéli "hölgyekről" beszélünk!

2010. szept. 18. 15:40
Nem ítélem el!
2010. szept. 18. 15:40

én összeszedném őket egy helyre aztán aki akar odamegy

nem is értem nekem minek kell őket látni,vagy a gyerekemnek

2010. szept. 18. 15:39
Nem ítélem el őket,csak sajnálom.
2010. szept. 18. 15:38

és az a szomorú,hogy sok prostit otthon vár a gyereke!mit mondd majd neki ha megkérdezi,hogy anya mit dolgozol?

vagy úgy megy haza,hogy anya tegnap látott az osztálytársam itt és itt!


azt mondta múltkor a képviselőjük a főprosti,hogy megélhetésért csinálják,kényszerítve vannak

2010. szept. 18. 15:35
Sanáljuk hogy erre fanyarodnak...és el se tudom képzelni mi lesz mire elérik a mi korunkat belőlük.. azt hiszem egy idegroncs,...ember selejt...
2010. szept. 18. 15:30
Az ő dolguk, az ő munkájuk. Nem az a gáz, hogy prostik vannak, hanem az, hogy van akik igénybeveszik őket. Tudod ha nem lenne kereslet, kínálat sem lenne...
2010. szept. 18. 15:30
útszéli akart lenni
2010. szept. 18. 15:29

Én bevallom,az útszáli kreol-igényteleneket elítélem...irtózom tőlük...

szerintem gusztustalanak,nem értem a férfiakat...

azt ne kérdezd,a többivel miért nem foglalkozom...passz.

igazából egy könnyű kereseti lehetőség...nem irigylem őket,mert nem tudnám utánuk csinálni (nem is akarnám!)de ez az igazság.

2010. szept. 18. 15:26
Sziasztok ! Manapság már mindenhol a sex a téma vannak akik felválalják vannak akik csak szeretök maradnak.Vannak akik pénzért teszik ,vannak akik csak sikerélményböl .Miujság azokkal akik az utcán üzik a mesterséget vagy épp bárban ?Azok akik a munkahelyen teszik ugyanezt a kollégával?Mindenki felmeri vállalni?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook