Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elitélitek a prostikat? Vajon ki miért lesz az? fórum

Elitélitek a prostikat? Vajon ki miért lesz az? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
133. Ami. (válaszként erre: 132. - Adaeze)
2011. nov. 21. 16:31

Egyetértek.Egy lány bekerült a társaságunkba,jóba lettünk.Elmondta,hogy Németországba nem időseket gondoz,ahogy mindenki tudja,hanem lakáson dolgozik.Teljesen más,mint az útszéli lányok.És aki azt gondolja,h igénytelenek nagyot téved,sokkal igényesebbek,mint az átlag ember,épp ezért sokkal jobban figyel magára,3 havonta teljes vérvizsgálatra megy,pedig mindent óvszerrel csinál.A többi ember akik élvezetből,meg bulik alkalmával vad idegenekkel lefekszik,sokszor gumi nélkül,az miért elfogadottabb?Mondta a lány,hogy sokszor nem is kerül sor az aktusra,mert beszélgetnek,meg nem áll fel a pasinak,vagy már a cuminál elmegy.Paulo Coelho 11 perc című könyvét ajánlom.Nagyon jól végigvezeti,h csupán 11 percet foglalkozik a vendéggel,a többi öltözés,beszélgetés,és ez a 11 perc is csökken.Mindenki másért csinálja.Azokat a lányokat én is elítélem,akik drogra költik,az is más aki dolgozik valakinek,és leadja a pénze nagy részét.

A lakásban dolgozó lányoknak vannak kiadásaik,lakás bérlés,rezsi fizetés,azt a lakást takarítani is kell,kell venni hozzá dolgokat,a netes hirdetés megint nem kevés pénzbe kerül.Ezt mind ki kell termelni.De ha napi 1 vendége van,már ott van,mint itthon a minimálbéres fizuval,és dolgozott érte 10 percet.Az h gyomor kell hozzá,sem minden esetben igaz,meg a neveltetés főleg nem,ez a lány is diplomás,csak épp 120ezret keresett vele,és ebből 90volt neki az albi+rezsi,maradt 30 ezer forintja,ami nem sok mindenre elég.Most keres havi 250-300 ezret 2 heti munkával!Nem mindegy..van ideje foglalkozni a családjával,barátaival,itthon 3 műszak mellett mire van energiád?Nem hord márkás ruhákat,nem drogozik azóta se mióta ezt csinálja,a felét félreteszi,lakásra gyűjt,ha meglesz abbahagyja.Igen ezt is sokan mondják,majd nem tudnak kiszállni.De aki ragaszkodik az elveihez,elhatározásihoz abba tudja hagyni.Mesélt arról akivel kijár,42 éves nő,5 gyereke van,családja úgy tudja takarít.Megszűnt az állása,kétségbe esett,hogy etet,taníttat 5 gyereken,mikor eddig is nélkülöztek,úgy h rendes állasban dolgozott ő s a férje.Szerintetek nem visel meg egy ennyi idős anyát,hogy ezt kell csinálnia?Titkolózni a férje,gyerekei előtt,mindent megszervezni,magányosan eltölteni a 2 hetet,hogy hiányzik a családja,s alig várja,hogy újra velük legyen.Sokszor az emberek nem gondolkodnak,ítélkeznek anélkül,hogy tudnának valami háttér infót.Egyre több lány csinálja egyetem mellett is,kell a kiegészítés,a tandíjra,albérletre,sok mindenre.Az állam hibája,hogy nem teremt munkahelyeket,arról nem is beszélve,hogy minimálbérből nem lehet megélni.

Undortó a bánásmód,amit mutatnak egyes emberek,pedig lehet az ő kicsi lányuk is az,vagy a férjük is jár,de ha nem is az,lehet van egy gazdag pasi,aki nem tetszik neki,de jár vele,mert mindent megkap tőle.Az jobb?Jah meg a legjobb a buszon hallottam egyik nap,hogy mesélni a 17éves lány az iskolatársának h a buliba olyan részeg voltam,3 fiúval is lefeküdtem,erre a másik lány,jujj,milyenek voltak?Hát arra nem emlékszem.Hát mondom vicces.Valószínű akkor védekezés sem volt.Nah,én ezt sokkal jobban elítélem!

132. Adaeze (válaszként erre: 122. - Alyz79)
2011. nov. 20. 07:29
A prosti az szolgáltat.Nem a szolgáltatót kellene hibáztatni,hanem azt aki igénybe veszi a szolgáltatást.Ha a férfi prostira vágyik,az pont nem a prosti hibája.Sok esetben a nők vagyunk a hibásak,hogy a párjuk nem kívánja,vagy unalmas a szex(lásd igénytelenség,ápolatlanság,szexmegvonás stb),de bizony sok férfi megkap mindent otthon,mégis kurvához megy.De erről se a prosti tehet.Nem arról van szó,hogy támogatom a prostitúciót,de tény,hogy létező igényeket elégítenek ki.Egyébként pedig ezt a "szakmát" is lehet kulturáltan,igényesen csinálni (nem az utcasarkon álló,lepukkant kurvára gondolok).Ja,és biztos nem mindenki azért csinálja,mert büdös neki a munka,ismerek olyan prostit,aki mellesleg diplomás óvónő,de kénytelen ezt a szakmát is űzni "másodállásban",hogy a gyerekének enni tudjon adni,mivel a férje kicsi gyerekkel és nagy adóssággal hagyta ott egy másik nőért.Mindenkinek megvan a maga oka,hogy miért csinálja,de a férfiak mind ugyanazt akarják:kielégülni,és még fizetnek is érte.Szóval akkor kit is kellene elítélni?
131. GreenFairy (válaszként erre: 122. - Alyz79)
2011. nov. 18. 03:40

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye. Ha a férjed prostikhoz jár, az nem a prostik hibája, hanem a férjed döntése.

ha nem lennének prostik, akkor, ha nagyon eltökélt, előbb-utóbb találna olyat, aki ingyen is hajlandó rá, hidd el.


nekem semmi bajom a prostikkal, nem szívesen csinálnám, és részben sajnálom őket, hogy ha erre kényszerülnek, de utálom, hogy ha emberek ok és ismeretek nélkül vádaskodnak meg ítélik el egymást. a másik meg az, hogy és mi van azokkal az üzletemberekkel meg üzletasszonyokkal, akik az irodában élnek, éjjel érnek haza, nincs idejük a családjukra, sem önmagukra, sem párkapcsolatra és mindezt az előléptetés meg a nagy fizetés reményében. emberek sokasága képes az egész életét feladni azért hogy sok pénze legyen. persze a prostitúció valamilyen más, de valamilyen szinte hasonló is. valami olyat adsz másnak pénzért, ami neked fontos (legyen az az időd, amit eltölthettél volna a gyerekeddel/édesanyáddal) vagy akár a szex.

2011. nov. 18. 03:01
nem mindenki azert lesz prosti,mert az akar direkt lenni,hanem mert a sorsa viszi ra,hogy ehen ne haljon,lattam egy nagyon megdobbento musort ezzel a temaval kapcsolatban thailand-rol.szivszomorito volt.
129. zalia
2011. aug. 10. 22:21
a lustak lesznek mert budos a munka
128. playgirl22 (válaszként erre: 127. - Ina87)
2011. aug. 10. 22:17

Hát remélem nem lessz olyan hogy ez ellessz fogadva, igyis tele van a világ ku....l....

Szegények, azért sirni nekeljen értük.Mi az hogy rászorultak, nincs más lehetöségük, inkább csak nem akarnak hogy legyen, mert könnyebb egy bugyiba kiállni a sarokra.

127. ina87
2011. aug. 10. 21:26
biztos hogy van olyan és lesz aki nem fogja fel vállalni,ha meg nézzük az is egy munka persze mi rendes emberek és rendes körülmények között élők negativan fogják fel,de hát akik csinálják pénzért ők is lehetnek normálisak sőt én még sajnálom is őket mert ez a fajt munka a mi társadalmunkban még tabunak számít,pedig biztos hogy nem örömükben csinálják az efféle munkát vannak akiket ere kényszeritenek hát nem szomorú hogy valaki csak ezért csinálja,persze talán egyszer eljön az az idő mikor a társadalom ezeket az embereket is elfogadja és ha nem is tisztelik majd őket bár nem fogja kivetni magából és úgy kezelni mint valami betegséget mert vannak ezeknek az embereknek nagyobb bajuk és bánatuk nem kell hogy még meg vesék és le nézzék őket.
2011. júl. 21. 16:47
Milyen jó, hogy itt mindenki ilyen megértö, és sajnálja öket:DD
125. honnny
2011. júl. 21. 16:18

Ajánlom figyelmetekbe Havas:K.rvaélet című könyvét.Érdekes.Azóta elgondolkoztam ezen a témán.

Vendéglátásban dolgoztam éjjel.Sok ilyen lányt ismertem.Az a durva hogy általában a kulturált része két-három nyelven beszél folyékonyan és a diplomás ember.Miért csinálja?Mert az alkalmi 40-50ezer jó pénz.Ezek nem is drága lányok voltak.Szerintem nagyon kedves és kulturált emberek (legalábbis akiket ismertem) én jóban voltam velük pedig nő vagyok.Emberként kezeltem őket és nem mindegy.Sok olyan nő van aki nappal titkárnő vagy tanárnő vagy ilyesmi éjszaka meg sztriptíz táncos,gogo vagy prosti.Hogy miért?valaki a pénz miatt mert nehezen tud megélni valaki a pénz miatt mert soha nem elég neki.Valaki meg azért mert a férje rakja az utcára hogy a házukat fel tudják építeni vagy hogy a gyereknek legyen kaja.

124. alyz79 (válaszként erre: 123. - 06718ca650)
2010. okt. 5. 20:38

leszarom az összes kurvát!!!

ha az uton meglátom elgázolom...jaj bocs nem láttam mert csak egy csupasz segget láttam nem egy arcot.......

123. 06718ca650 (válaszként erre: 122. - Alyz79)
2010. szept. 27. 12:20
Lehet, de még nem tartunk ott vagy még nem jöttem rá. :D Ez a férfiakat alacsonyítja le inkább az én szememeben. Szerintem akkor sem egykaptafa, ha a nevük az.
122. alyz79 (válaszként erre: 121. - 06718ca650)
2010. szept. 26. 15:40

egy kutya!!!!!

te is elitélnéd öket ha a te férjed is oda járna mert te éppen nem adod a hátsófertájad!

vagy nem csinálhatja meg veled azt mint a prostival szerintem......

2010. szept. 26. 15:35
Nem mindegy hogy valaki Dolce&Gabbana, Adidas..., szóval márkás cuccokért, aranyért, stb. lesz ribi, vagy azért netán mert kidobta az ura és el kell tartania pl. két gyereket. Igaz mindkettő kurva definíció szerint, de mégsem. Igazán egyiket sem értem, én semmi pénzért nem lennék prosti, ehhez kell valamiféle beállítottság. Mégis az egyiket kevésbé ítélem el, mint a másikat.
120. alyz79 (válaszként erre: 118. - Mendra)
2010. szept. 26. 15:16
nyakig a tehénkakiba:D
119. alyz79 (válaszként erre: 117. - Babinda)
2010. szept. 26. 15:15
én is elmennék inkább traktorosnak!!!!!!!
118. mendra (válaszként erre: 117. - Babinda)
2010. szept. 21. 15:18
Nagyon jópofa az a traktoros képed:)
117. Babinda (válaszként erre: 116. - Alyz79)
2010. szept. 21. 12:54
ezzel én is így vagyok.Ehhez a szakmához azért kell gyomor.Inkább egy gyárba 3 műszakba:)
116. alyz79
2010. szept. 21. 12:53
hát most lehet hogy kemény leszek,de ha nem lenne más munkaheyl a földön és pénzt nem kapnék senkitöl inkább elmennék kapálni meg krumplit szedni!
115. Babinda (válaszként erre: 114. - Frontember)
2010. szept. 21. 12:46
Köszönöm:)
114. Frontember (válaszként erre: 113. - Babinda)
2010. szept. 21. 12:42
...csinos vagy....!
113. Babinda
2010. szept. 21. 12:35
Én is sajnálom őket.Múltkor kocsival mentem befelé a városba,és az autóval elhaladtam egy nagyon fiatal prosti mellett lehajtott fejjel,szomorúan botorkált az út mellett.
2010. szept. 21. 12:33
Én inkább sajnálom Őket,mert biztos hogy nem a szex öröméért csinálják......
111. alyz79 (válaszként erre: 110. - Mendra)
2010. szept. 21. 12:32
:D
110. mendra (válaszként erre: 109. - Alyz79)
2010. szept. 20. 16:08
Azok hát.
109. alyz79
2010. szept. 20. 12:00
van egy uj téma: a vebkamerás lányok tényleg prostik
108. manul
2010. szept. 19. 14:31

Az a prosti aki pénzért csinálja az alkalmi szexet.


Sokan csinálják pénzért-gondolok itt azokra akik pénzes pacákhoz mennek hozzá de őket számító pénzéhes lotyónak hívja a köznyelv.:DDDDDD

107. mendra
2010. szept. 19. 14:27
Tulajdonképp kit nevezünk Prostinak?Aki pénzt keres vele és hivatalosan ezt űzi ,vagy azis az aki a barátnöjének a férjével kezd ki vagy épp minden buli után mással fekszik e?
2010. szept. 18. 21:33

Van véleményem róluk,és ha ezt elítélésnek vesszük,akkor igen,elítélem :)

De nem érdekelnek,nem zavarnak.

2010. szept. 18. 21:16

és mi van azokkal a "prostikkal" akik fiatalon, kizárólag azon vágytól vezérelve mennek férjhez, hogy meggazdagodjanak? szerelem, életkor mindegy, a későbbiekben pedig szeretőt tartva kiélik vágyaikat? saját részről az ilyen "tisztességes" asszonyokat sokkal jobban elítélem, pusztán a hazugságért, mint az utcán magát áruló ribit, aki legalább őszinte alkalmi partnerével.

ennyi, kell? ha nem vége is a dalnak.

2010. szept. 18. 21:11

Nem ítélem el őket, csak nagyon sajnálom!

Idegen férfiak és ez hagyján, csak ne bántalmazzák őket, ha már ilyen helyzetbe kényszerültek.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook