Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Help! Vajon mi lesz? fórum

Help! Vajon mi lesz? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 8. 07:31

[link]


Nem szentírásként mködnek, de minimum elgondolkodtatóak Lux Elvira részben idevágó, évtizedek tapasztalatán átívelő szavai..


Meg a többi is, amik nincsenek éppen ebben a cikkben..


Ez Neked is nagyon ajánlatos, Sophee, mert azért az a biztos kapcsolat valóban nem tűnik annyira meglévőnek Nálad, akármi is történt annál a szeretkezésnél...

2012. márc. 8. 07:26

Jó kérdés, hogy mi a vicces, mi a komoly valójában ebben a pár itt töltött évben.. A humort, viccet szatírát azért találtatta velünk kis a Jóisten, hogy saját nyomorunkról gyógyító, felszabadító módon tudjunk gondolkozni..


Az okos ugyebár hülyéskedik...a hüle meg..


Bár lehet, nem kéne, de megosztom azt a tényt a szexuális életemről, hogy volt olyan időszak, amikor nem voltam képes elélvezni, csak akkor, ha nem védekeztünk.. Valahogy az ősi ösztön felülírt mindent, és a pszichológus is azt mondta, hogy ez teljesen normális, mindennapos, csak nem beszélnek róla, és sokszor fel sem ismerik ezt a jelenséget..


Ha ennyire ilyen az ember, ennyire működnek az ősi programok (nagyon sok neveltetés, meg diplomák mellett is), azért el kéne azon gondolkozni, hogy nem működnek-e ezek a dolgok visszafelé is, azaz a sok "nem jön a baba" dologban nem valójában a tudat alatti elutasítás áll-e..

2012. márc. 7. 20:37
Nem hiszen, hogy ez a tema annyira vicces lenne! De persze mindenki mashogy latja...
47. 4c1a787e8f (válaszként erre: 46. - Sophieee)
2012. márc. 7. 18:20
Ilyenek ezek Sophie, látod, még egy jót izélni sem lehet.. Ne hagyd magad..
2012. márc. 7. 17:34
így igaz.
2012. márc. 7. 17:33

És ez ugyanaz a pasi, akiről fórumot indítottál augusztusban, hogy tetszik neked, de bizonytalan vagy, hogy bejössz- e neki?

Ezek szerint azóta összejöttetek és már babát szeretnétek?

2012. márc. 7. 17:22
Elnézést kérek nyers mondanivalómért.
2012. márc. 7. 15:40

Szerintem így is van, hogy "baleset történt", csak az itt kapok válaszok láttán, jobbnak látta a fórumindító megváltoztatni ezt.

De mindegy is...

42. RockyRoad (válaszként erre: 41. - Megi04)
2012. márc. 7. 15:38

Egyetertek.

Egesz konkretan, azt irta 'szombaton belém élvezett a párom'. Namarmost ha en babat akarok, akkor nem igy fogalmazom meg, hanem pl szombaton probalkoztunk, vagy valami hasonlo. A 'bele elvezes' altalaban balesetre utal.

41. megi04
2012. márc. 7. 15:23

Biztosan másképp válaszolt volna mindenki,ha úgy van megfogalmazva a kérdés?Pl.: Lányok,nagyon szeretnék babát,ez és ez történt,szerintetek van esélyem?-Teljesen másképp hangzik..

De szerintem,mindenki azt hitte,NEM szeretne babát,és az ember(mivel működik a piszok anyaösztön)másképpen válaszol!

40. 4c1a787e8f (válaszként erre: 38. - Cooltim)
2012. márc. 7. 14:56

Nem, csak le szeretné írni élete egy izgalmas szakaszát.. Mind mondtam, ez nem kérdés, csak formailag az..


Néha az ilyen fórumokra rákattannak a normális emberek, hogy na mi van, mesélj, jön-e a baba, milyen a párod, stb..


Erre van szüksége szegénynek..


Én azért ennél jópár hülyébb kérdést láttam már itt.


A kedvencem a gyeddel kapcsolatos kérdések, ami iszonyat bonyolult terület, és jópár év ellátása múlik rajta.. Ezt nem olyanoktól kérdezem, akiknek szintén nincs biztos tudások, hanem elmegyek egy szakemberhez..


Vagy ugyanez, hogy mit csinálja, ha öt napja 40 fokos láza van a gyereknek.. De nem vinné ám el az orvoshoz..


No azok tényleg hülyeségek..


Ez meg egy lelki szükséglet..


Szerintem..

39. megi04 (válaszként erre: 37. - 4c1a787e8f)
2012. márc. 7. 14:54

Talán olvastad azt is,hogy megkértem,ne haragudjon..Mindenkivel előfordulhat,hogy kicsit kiborul.Mivel nincs a gépen radír,nézd már el nekem,hogy nem írtam rögtön a moderátornak,hogy törölje a hsz.-emet.

Bár,úgytűnik a fórum indító megértett...

38. cooltim (válaszként erre: 37. - 4c1a787e8f)
2012. márc. 7. 14:46

Hát, én gyakorlatilag ezzel a részével még egyet is értenék...

Viszont nehogy az legyen már a természetes és normális, hogy valaki védekezés nélkül szeretkezik a párjával és pár nap múlva felteszi itt a Hoxán a kérdést, hogy: Vajon terhes lehetek?

Ezt senki nem gondolja komolyan?!

Felnőtt emberek vagyunk - többnyire! Ha valaki szexuális életet él, védekezés nélkül, akkor talán sejthető, hogy terhes lehet. Ha itt felteszi a nagy kérdését, azt gondolja, hogy meg is kapja a választ rá???

37. 4c1a787e8f (válaszként erre: 32. - Megi04)
2012. márc. 7. 14:18

Szerintem itt hoxán a babás témák kéthetente ismétlődnek..


miért nem jön a baba??

terhes vagyok-e???

ehet-e az egy hónapos gyerek sültmalacot??

miért nem alszik egy naposan 10 órát??

felsértették a felső hámrétegét az óvodában a társai, ti melyik bírósághoz fordulnátok???

mennyi lesz a gyed-em??


Kb. ezek vannak. Ha valakinek elég, ott az a nagy fekete gomb..


Ha viszont valaki felteszi éppen a neki világot jelentő kérdést, ő arra nem kíváncsi, hogy éppen hányadik rotációnál tart a kérdéskör, ezért szerintem nem jár senkinek bántás..


Mindenki észrevehette, hogy ezek igazából nem kérdések, csak ki akarják az emberek magukból írni, ami történt, az meg gyógyító..


Ezért van ez a hely az éterben..

36. huszka (válaszként erre: 25. - Sophieee)
2012. márc. 7. 14:18
Akkor írd úgy le, hogy ne legyen félreérthető!
35. Sophieee (válaszként erre: 33. - 4c1a787e8f)
2012. márc. 7. 14:15
:)
34. Sophieee (válaszként erre: 32. - Megi04)
2012. márc. 7. 14:13
Köszi :))))
33. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Sophieee)
2012. márc. 7. 13:46

Lehetsz terhes.


Nekem már párszor sikerült, a leglehetetlenebb helyzetekben, a lányom tuti mensi alatt jött össze.


Én undorítóan felelőtlen vagyok, -legalábbis az itteni mérce szerint - viszont legalább élvezzük az életet, és tizenéve imádjuk egymást a férjemmel, a gyerekeket elfogadjuk, és eddig remek jól sikerültek.. A mi házasságunkba az is belefér, hogy néhanapján csak úgy szeretkezünk. Isteni, és gyógyító...

32. megi04
2012. márc. 7. 09:50

Ne haragudj..Nem a te hibád,hogy kicsit tickesek vagyunk már az ilyen kérdésektől...

Tehát: Igen. Van rá esély,bár nem sok. Ha kisbabát szeretnél,akkor sok szerencsét kívánok hozzá!!!!

31. RockyRoad (válaszként erre: 30. - Sophieee)
2012. márc. 7. 09:41
Hat persze, a hiba bennunk van :)
2012. márc. 7. 09:35
Jólvan, feladom veletek se lehet normálisan beszélni.
29. cooltim (válaszként erre: 27. - 937a2a883a)
2012. márc. 7. 09:34
Én nem értem... Az ember max. utánaolvas, hogyan lesz a gyerek - ha még nem elég felvilágosult.
28. cooltim (válaszként erre: 25. - Sophieee)
2012. márc. 7. 09:33

Hát, a kérdésed felvetése nem arra utalt, hogy babát szeretnél és azért izglusz...

Egyébként fel kell készülni arra, hogy minden ember más, másként reagál.

Mellesleg az, hogy itt teszi fel valaki a kérdést: "Szerintetek terhes vagyok?", elég vicces!

27. 937a2a883a (válaszként erre: 6. - Cooltim)
2012. márc. 7. 09:27
Hát nem lesz hiány belőle,az tuti :)
26. RockyRoad (válaszként erre: 25. - Sophieee)
2012. márc. 7. 09:24
Mindenki ott log, ahol akar. Ha nem vagy felkeszulve vicces, gunyos akarmilyen valaszokra, akkor ne irj ki forumot, hanem hasznalj google-t es olvass a temaban ;)
2012. márc. 7. 09:12
Nem azon izgulok, hogy jajj istenem baba lesz, most mi lesz velem? Hanem azon,hogy sikerüljön. Na. Azt hiszem én nem írtam semmi olyat, amire poénkodva, vagy gúnyosan kéne válaszolni. Akinek meg nem tetszik a fórum, az ne itt lógjon. Persze tisztelet a kivételnek.
24. huszka (válaszként erre: 15. - Sophieee)
2012. márc. 7. 01:10
Nincs ezzel semmi baj, hogy nem nézed minden nap a portált. Persze csekély az esély a teherbeesésnek, de nem kizárt. Máskor védekezzetek, ha nem szeretnétek, hogy véletlen összejöjjön a nem kívánt terhesség. Sosem lehet tudni..
23. porzellanpuppe (válaszként erre: 20. - Timycat)
2012. márc. 7. 00:04
hat tobbet ert volna mint hogy itt kerdezi meg h az lehet e
22. porzellanpuppe (válaszként erre: 21. - 91d4989ab9)
2012. márc. 7. 00:03
hogy te mindenhol ilyen stilusban irsz:)) de kul igen megvan ra az esely persze miert ne
2012. márc. 6. 23:43
szerintem lány lesz
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook