Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott férjek klubja fórum

Elhagyott férjek klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
697. vkj77 (válaszként erre: 695. - Survivor3)
2009. febr. 17. 22:22
Látom,szülinapod van.Én is kívánok neked sok boldog szülinapot!
696. survivor3 (válaszként erre: 694. - Évi75)
2009. febr. 17. 16:33

Szia!


Köszönöm!

695. survivor3 (válaszként erre: 689. - Vkj77)
2009. febr. 17. 16:32

U!

Köszönöm a biztatást!

Sajnálom, ami a férfi ismerőseitekkel történt...

Már nem okolom magam, a vérében van, ahogy írtad is.

694. évi75 (válaszként erre: 692. - Survivor3)
2009. febr. 17. 16:32

Jól van na. Valamiért ugy emlkeztem, hogy a bemutatkozásodban felháborodtál a szülinapi év miatt,- vagy ilyesmi- és valamiért a 75-ös dátum rémlett. Most láttam hogy egy évvel fiatalítottalak!

Nem baj. mennem kell, mégegyszer tényleg boldog szülinapot!!!

693. survivor3 (válaszként erre: 691. - Évi75)
2009. febr. 17. 16:30

No problemo!


Gondoltam egy szépet!

és köszönöm!

692. survivor3 (válaszként erre: 690. - Évi75)
2009. febr. 17. 16:29

Köszönöm szépen!

Azt is, hogy fiatalítasz!

Még nem tudom, hogy ünneplem.

És ez a jóóóóóóó!

Mert a spontán bulik a legjobbak.

Nagy valószínűséggel ma ünneplem.

Meg hétvégén is....

691. évi75
2009. febr. 17. 16:28
nem tudok képeslapot beilleszteni sem ide, sem privibe. Ne hari!!!!
690. évi75 (válaszként erre: 688. - Survivor3)
2009. febr. 17. 16:25

Nagggyon sok boldog szülinapot kívánok Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Este iszok egy kis bort az egészségedre! Akkor már igaz a 34 év? én is 75-ös vagyok (bár a névből egyértelműen kitünik, hihi)csak tavaszi.

És hogyan fogod ünnepelni?

haverok, buli vagy majd hétvégén?

gondolj a hozzászólás végére egy szép szülinapos képeslapot!tőlem, én küldöm.hi

689. vkj77 (válaszként erre: 687. - Survivor3)
2009. febr. 17. 16:17
Nincs mit.Ami a kisfiadat illeti,tündéri.Késöbb biztosan büszke lesz az apukájára,mert a leírtakból úgy látom,hogy csodálatos apa vagy.Örülök,hogy a történtek ellenére ilyen erős vagy,és próbálod összeszedni magad,ami nem könnyű.De mint nő,azt mondhatom,hogy azért vagyunk egy páran akik szemében az ilyenek mint ti többet érnek.Olvastam a hozzászólásokat,és elhangzott a nagy kijelentés,hogy biztosan csináltál te is valamit,azért történt.Nekünk van olyan barátunk,sajnos nem is egy,hogy csak annyi bűne volt,hogy a családjának élt.Az egyik elvett egy nőt egy gyerekkel.A lányt sajátjaként szereti a mai napig.De van közös gyerek is.A nő összejött a munkatársával.Azóta neki is szült.De aljas módon kihasználja anyagilag a barátunkat a mai napig.Már nem voltak együtt,de a gyerek miatt azért vegyen már egy autómatamosógépet.Persze a pasi vele lakott.Sajnos vannak köztünk ilyenek.És ezeknek bármit csinálsz,úgy sem lesz jó,mert hajtja a vére...Ezt csak azért írtam le,hogy ne emészd magad,és ne okold magad.(Ezt persze a sorstársaidnak is írom)Ti többet érdemeltek!
688. survivor3 (válaszként erre: 685. - Évi75)
2009. febr. 17. 16:01

Szia évi75!


Köszönöm jól telt a hétvége.

Pénteken a születésnapra csak 1 órát akart adni anyuka a gyerekeknek. Rosszul esett. Hangsúlyozta, hogy a gyerekek szét lesznek szórva estére. Gondolom készült valahová, mert szénné volt szoláriumozva...

A nagyobbik gyerek viszont telefonon kiharcolta az egy órás tovább maradást, mert nagyon jól érezték magukat az unokatestvérekkel.

Vasárnap elhoztam a kicsit. Jókat játszottunk de csak bent a lakásban. Délután vittem vissza őt. Behívott az exem a lakásba. Teával kínált és dvd-ket írtunk ki a gyerekeknek. Estig maradtam velük. Néztem, ahogy a srácok együtt fürdenek. Játék katonákat dobáltam a vízbe nekik, mint régen. Megtörölgettem a Kisfiamat és pizsamát adtam rá és jóéjszakát puszit kapott.

Beteg volt most sokáig. Ma ment először óvodába.

Erre a hétvégére még nem egyeztettem a láthatásról. Nem tudom lesz-e szánkózás.

Ma van a születésnapom. Remélem, hogy felhív a kisfiam. Mert az úgy lenne normális.

Köszi a figyelmességed!

687. survivor3 (válaszként erre: 686. - Vkj77)
2009. febr. 17. 15:32

Szia vkj77!


Én is kívánom nekik...

Hogy megfelelő nő volt-e, vagy nem, azt nem tudom. Viszont ajándékot kaptam tőle az életem egyik legnehezebb időszakában.(valahol vissza is vette)

Alakul az életem, mint mindenkié.

Köszönöm figyelmességed.

686. vkj77
2009. febr. 17. 14:59
Sziasztok!Én is benéztem hozzátok,és végig olvastam amit írtatok.Erre csak azt tudom mondani,hogy nem a megfelelő nővel találkoztatok.De sajnos ilyen az élet.Sokszor nem értékelik a másikat,és az aki nyugodt családi háttért biztosít,az túl unalmas a számukra.Na,az ilyen nőknek(férfiaknak) kívánom,hogy olyan emberrrel akadjanak össze,aki után elgondolkodik azon,hogy kit hagyott el,és kiért.Remélem Survivor és a többiek,hogy azért alakul az életetek!
685. évi75
2009. febr. 17. 13:53

hahó, sehol senki?

Hogy sikerült a hétvégétek Survivor? itt a hó!!! mi ma szánóval mentünk oviba, élvezték a fiaim. Neked van lehetőséged ilyen mókára a srácokkal? mármint hétköznap. ki tudja meddig marad meg a hó.

684. évi75 (válaszként erre: 682. - Survivor3)
2009. febr. 12. 13:00

Olyan tök jó ilyeneket olvasni!Nevelt fiad Apának hív, együtt lesztek, tartalmas hétvége!!! Ezek olyan jók!

Nekem a péntek 13 eddig szinte mindig szerencsés volt, de azért én is tartok a babonától egy kicsit! Ne is figyelj rá, mert akkor tuti azért is bejön a hiedelem!

683. survivor3 (válaszként erre: 681. - Évi75)
2009. febr. 11. 19:49

UUUUUUU!

Bocsi!


Szia Évi!

Köszönöm, hogy gondolsz rám!

682. survivor3 (válaszként erre: 681. - Évi75)
2009. febr. 11. 19:48

Minden OK nagyjából.

Dolgozgatok, mint egy bolond. Még a munkahelyen vagyok.

Pénteken megyek a kis Keresztfiamat köszönteni születésnapjára. Jön velem mind a kettő gyerek (a nagyobbik nevelt fiam is - aki még mindig Apának hív)

Vasárnap pedig láthatásra vihetem a kisfiamat.

Tartalmas hétvégém lesz minden szempontból.

Legalábbis remélem.

Péntek 13-tól kicsit félek...

681. évi75
2009. febr. 11. 19:39
Survivor mizu? nem hanyagollak ám téged!!!hihihi
680. évi75 (válaszként erre: 674. - Lutzifer)
2009. febr. 11. 19:38

Ha ezt nekem szántad, köszönöm. Nekem tényleg számít a mások véleménye, vagy hogy ki min mehet kersztül. Nem ítélkezem, mert soha nem tudhatom, hogy én mikor kerülök ugyanabban a helyzetbe (ezt épp nem az szétválásra értem, hanem általánosságban, bármire).

Az Isten utjai kifürkészhetettlenek.

Hogy alakultok? Mi van veletek?

2009. febr. 10. 18:00
"Keveset gondol a holnappal, kinek ma nincs mit enni"
678. survivor3 (válaszként erre: 674. - Lutzifer)
2009. febr. 10. 17:20
Egyetértek veled!
2009. febr. 10. 17:20

Igen tudom... sajnos!

És ehez idő is kell! Viszont azt szokták mondani az idő minden sebet begyógyít! :)

2009. febr. 10. 17:16

Szia Linda!

Jó tanács, de azért ott belül valami fáj!!!

2009. febr. 10. 17:07

Sziasztok!

Én azt gondolom azok akiket elhagytak, ne keseredjenek el!!! Semmiféle képpen! Beszélgessenek sokat sétáljanak stb. foglalják el magukat! Így míg nincs társuk jut egy kis idő magukra ( mindennek van valami jó oldala :) )

Én ezt tudom tanácsolni azoknak akiket elhagytak!

2009. febr. 10. 17:01
Szerintem ritka az a Nő, akinél előtérbe kerül, hogy min megy keresztül a Másik! Egy kicsit büszke lehetsz Magadra!!!
673. Lutzifer (válaszként erre: 670. - Évi75)
2009. febr. 10. 16:51
Ezt azért elolvashatná a nejem is! Már amit írtál!
672. Lutzifer (válaszként erre: 670. - Évi75)
2009. febr. 10. 16:42

Szia Évi!

Köszi hogy Téged is megérintett a dolog. Tulajdonképpen a tanácstalanság, ilyen ügyben való járatlanságom hozott ide. Ha tényleg válunk, ez lesz az első :-)). Jó igy írni róla, még ha arctalan is! Bár a gyerekekről lehet teszek fel képet. Nem tudom mennyire publikus a fórum, nem szeretném ha "illetéktelen" is meglátja!

671. évi75 (válaszként erre: 670. - Évi75)
2009. febr. 10. 16:33
mint itt a srácok néhányan-> kimaradt hogy néhányan átéltek fájdalmakat.
670. évi75
2009. febr. 10. 16:26

Szia Lutzifer! Sajnálom ami veled történik és amin most keresztül mész!

itt tényleg ki tudod írni magadból és talán még barátokat is találhatsz!

Mint Survivor írta, mi már talán a kezdetek óta beszélgetünk. Neked is röviden csak annyit, hogy én ugy kerültem ide nő létemre, hogy a mi kapcsolatunk is eléggé zátonyon volt még az ősszel a párommal- nálunk nem volt harmadik-. és én csak kíváncsi voltam, hogy ha szétmennénk, akkor miken mehetne kersztül, Ti férfiak hogyan élitek meg a szétválást. Ezt tudnám ajánlani a párodnak is, hogy kicsit bujjon bele a te bőrödbe (akár mások által is). Teljesen máshogy látok dolgokat és én még szeretem annyira a páromat, hogy nem szeretnék neki olyan fájdalmakat okozni, mint itt a srácok néhányan, de főleg Survivor leírt. Nálunk is az esti mese olvasás a páromé mikor itthon van. És még sorolhatnám... Ezektől nem szeretném megfosztani. Szerencsére mi még szeretjük egymást, tudtunk beszélgetni. Ellaposodtunk, ennyi. de együtt felráztuk és már odafigyelünk.remélem ez sokáig fent is marad, de ki tudja.

Rólam ennyit. Amit még tudok neked ajánlani, hogy vannak családsegítő központok. Akár egyedül is bemehetsz, tanácsot kérni, vagy kibeszélni magadból, vagy jogi tanácsért. Erre vannak a szociális munkások (én is ennek tanulok). Sokan nem is tudják, hogy ott mennyi segítséget lehet kapni!Szurkolok neked is és még egy kis kitartás!

biztos van kiut!

2009. febr. 10. 15:57
Ezt elszúrtam :-((
2009. febr. 10. 15:55
666 hozzászóláshoz írhattál volna valami jót a szomszédról!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook