Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Élet Nélküle... fórum

Élet Nélküle... (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 9. 18:09

Mindig azt mondta, "történjék bármi melletted leszek, örökké szeretni foglak és soha nem engedlek el, mert mi összetartozunk, mi egymás másik felei vagyunk, mi már megtaláltuk, egymást...."

Istenem...kérdem én, hogy valaha valakitől hasonló szavakat tudok én komolyan venni? NEM...Előttem lesz az arca ahogyan mondja könnyes szemmel, augusztus 20-án a holdfényben a tűz mellett, vagy a balaton partján naplementében, avagy karácsonykor a közös jövőnket tervezvén....

Megszakad a szívem...



Bocsánat, lehet már unalmas vagyok és beteges, de kicsit jobb ha ezeket kiírhatom magamból...

2012. ápr. 9. 18:04
Én még mostis visszavárom őt, hiszem, hogy nekünk van még dolgunk egymással...remélem, rájön, hogy én valóban szerettem/szeretem Őt..lehet ez már beteges nálam, de egyszerűen nemtudok rajta túllépni...
2012. ápr. 9. 18:02
*rámnyomultak
19. Rekababus (válaszként erre: 18. - Bucóka20)
2012. ápr. 9. 18:01

Nálunk meg az történt, hogy 2 haverja is volt akik rányomultak, és szerettek volna minket szétugrasztani...pár hónapig mellőzte is a társaságukat, majd ismét jóba lett velük, mert hogy ő nemtud haragot tartani...

Igazából énsem tudom miért ért véget..az utóbbi isőben több volt a vita, feszültség, de akkorsme érezte, hogy esetleg már nem szeretne.

Már tudomásomra jutott, hogy flörtölget más nőkkel...szörnyű volt megtudnom...

Mi egymásnak voltunk az első komolyabb kapcsolatai, de én hittem, hogy első és utolsó lesz nekem Ő...Lehet még élni akar, hajtja a vére....csak azthittem már 25évesen nem erre vágyik:((((és csak így túlteszi magát rajtam...

18. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - Rekababus)
2012. ápr. 9. 17:47

Sose tiltottam a haverjaitol addig amíg el nem kezdett drogozni.(velük)

Szerintem ez érthető volt részemről,úgy gondoltam,hogy ő is megértette.

Bonyolult ez a dolog és amúgy még mai napig nem tudom,hogy igazából miért is lett vége.

Talán kihűlt a kapcsolatunk.Túl fiatalon jöttünk össze.

Neki én voltam az első....hát ennyi.Így kellett lennie.

17. Rekababus (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2012. ápr. 9. 16:55

Szia.Beleolvastam a naplódba...nálunk is a haverok elég tabu témának számítottak..én nemigazán kedveltem a haverjait, és énsem szerettem amikor velük volt, elekartam tőlük énis tiltani...utólag már bánom, én nagyon kiakartam őt sajátítani...

Mindegy, így utólag, káris ezen rágódanom, ígérhettem neki énis, hogy megváltozom, nem akarta folytatni..meglátom őt a szivem összeszorul...:(((

2012. ápr. 9. 09:46
Igen , most próbálom abszolút nem keresni....aztán majd eldől milesz....ennél nagyobbat szerintem már nemtudok csalódani...
2012. ápr. 8. 23:00
Lehet az lenne a legjobb ha kitűznél magad elé egy időpontot, pl adok neki 1 hónapot, ha addig nem keres akkor nekem is tovább kell lépnem! Fontos, hogy felkészülj a legrosszabbra, és akkor nem ér csalódás!
14. őszintelány (válaszként erre: 9. - Rekababus)
2012. ápr. 8. 22:56
Nehéz helyzet, én azt veszem ki a szavaidból, hogy Ő eléggé össze lehet zavarodva! Szakítás, aztán meg vissza akar jönni... Nálunk is volt ilyenre példa, szerencsére már régen, de ugyan ez állt fent, hogy elege van belőlem, besokallt, aztán meg nem szeret. Utána egy hétig egyátalán nem beszéltünk és megkeresett, azóta pedig szerencsére nagyon jól megvagyunk. Lehet,hogy az Ő esetében is csupán erről van szó, lehet nem... Szerintem várj még, hagyj neki egy kis időt!
2012. ápr. 8. 22:50
Ha gondolod olvass bele a naplomba,igaz titkos,de ha gondolod kerj engedélyt...
2012. ápr. 8. 21:03
Nem magamat akarom hibáztatni, de azt hozzáteszem, hogy az utolsó fél évben eldurvultam...féltékeny voltma már mindenkire, haverjaival nem engedtem, azt akartam, hogy csak ketten legyünk, csak velem beszéljen..stb stb..megfojtottma szerintem:( Utólag ezeket is mondta, hogy zavarta, kár, hogy utólag szólt és nem még amikor esetleg tudtam volna változtatni.....Azis lehet, hogy még élni akar, bár nemértme mert a kapcsolatunk elején mondta, hogy régóta vágyott egy komoly lányra...De neki is én vagyok az első komoly kapcsolat. Próbálok magyarázatot választ találni, de nemtudom...és lehet ő maga sem..
2012. ápr. 8. 20:59
Nekem ő a 2. nagy szerelmem az életemben de viszont első komoly kapcsolatom. De fele anynira sme viselt meg az előző szskításom mint most ez...Pedig már 1,5hónapja és úgyérzem, hogy nem gyógyulnak a sebeim hanem egyre rosszabb....ha nem látom az a baj, ha látom iszonyatosn nfelzaklat...Bár eddig mindne 7végén láttam, most van egy hete pont, hogy nemis láttam és nemis beszéltünk..nehéz...de én már nemis merem keresni..Legbelül visszavárom, és remélem, hogy észhez tér:(((((Énis fogytam 8kg-ot, de a stressz végett...azóta nemtudok aludni, minden nap vele álmodok, egyszerűen semmi nem köt le. Próbálkoztam bulizással, ismerkedéssel, és egyszerűen nem megy semmi. Úgy érzem én saját magamtól fogok besokallni.Nemtudom felfogni, ami történt...:(Nekünk is rengeteg közös tervünk volt...
2012. ápr. 8. 20:50

Persze-persze...csak előre...

2007-ben lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak és még mai napig érzem a hatását......pedig azóta férjhez mentem(meg el is váltam) és van egy kislányom.A válás fele annyira nem rázott meg, mint AZ a szakítás...

Szóval szerintem embere válogatja. Van, aki könnyen tovább tud lépni és van aki nem. Hát én pl nem.

2012. ápr. 8. 20:47

Először: egyedül akar lenni, besokallt, szabad akar lenni, független, saját útját járni, de szeret. Majd már igazából nemis szeret...Elmúlt nála.

szakítás után 3hétig még találkozgattunk, 1x visszais akart jönni hozzám, 1 napig tartott a lelkesedése...én a mai napig visszavárom:((((((((

8. őszintelány (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2012. ápr. 8. 20:11
Mi volt az oka a szakításnak, ha szabad tudni?
7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2012. ápr. 8. 19:34

Jah még annyit,hogy 3 év után hagyott ott.

Úgy hogy már az összeköltözést terveztük.


Ennek mindössze még 4 hónapja sincs.

2012. ápr. 8. 19:33

Igen, hihetetlen , hogy mennyire padlóra tud kerülni az ember a "szerelme" miatt.

Én más sok helyen leírtam,mert velem is nemrégiben történt h 3év után szakított a barátom.

Meséljem?

Pokol volt,azt hittem egyszerre halok bele és egyszerre őrülök meg.

Olyan szinten voltam az első 2 hétben,hogy majdnem kórházba kerültem,mert a kiszáradás veszélye ott lebegett.

Volt,hogy egy korty vizet sem tudtam meginni,mert rögtön kijött.

Vitaminok tömkelegét szedtem,hogy ne menjek tönkre.


Aztán egy nap kimozdultam,elmentem egy másik városba barátnőmhöz...ott buliztam először.

Aztán kinyílt a világ...


Rengeteget változott az életem.

Konditerembe járok,már lefogytam 17kg-ot..


Ő a kapcsolatunk vége után,már 2 héttel rá másik nővel lakott.

Úgy,hogy utolsó pillanatig hittem,hogy szeret és még mai napig hiszem amúgy,h megfogja bánni.


De már ne jöjjön...


Én új életet kezdtem.

Rengeteget beszéltem róla,kibeszéltem,kisírtam minden fájdalmamat.

Persze van,h mai napig 2 hetente 1x mondjuk elkap a sírás egy közös kép láttán,egy megindító szerelmes szám hallatán...de ennyi.Vége!

Elment,hát hagy menjen....



Legyél erős,tarts ki...minden rendbe fog jönni,csak ne nézegess hátra,hanem előre.


Az idő..nekem mindenki ezt mondta én meg ha meghallottam ezt a szót,már attól elkapott a sírógörcs...pedig igaz,az idő minden sebet begyógyít!!

2012. ápr. 8. 18:21
Aki elmegy, el kell engedni!Főleg ha el tudott menni!Ne csüggedj, ne csak a jóra gondolj, jusson eszedbe, hogy voltak rossz dolgok is, mert biztos voltak!:)Kitartás!
2012. ápr. 8. 17:02

Igaz rég,de velem is 2,5 év után szakított az akkori párom. Nagyon padlóra vágott. Először bezárkóztam és csak sírtam, aztán egyszer csak beugrott a bosszú gondolata. Elmentem kondizni és a hosszú festetlen hajamat (amit állítólag imádott) levágattam rövidre és befestettem. :-)Fogytam jó pár kilót, aztán jött egy nosztalgiarandi. Ott ültem előtte, amikor bevillant, hogy én emiatt az ember miatt szenvedek? Szenvedek még miatta egyáltalán? Tetszett az új hajam, (neki nem:-)) fogyás után tök jól éreztem magam. Barátnőimmel eljártam sok helyre. Rájöttem, hogy nem is miatta csinálom már. Észre sem vettem, valahogy elmúlt. Gondolom most hihetetlen,de tényleg elmúlik. (Azt hittem ő lesz a férjem.) Néha felbukkant az életemben, próbálkozott egy idő után, de aki egyszer elment, az máskor is megteheti...Nem lett volna nyugodt percem mellette. Pár éve az esküvőm előtt ismét felbukkant. Elsírta magát, amikor elmondtam, hogy férjhez megyek. Azt mondta, hogy nagyon bánja a szakítást.

Nekem segített, ha beszéltem róla. Barátnőm mindig elrángatott valahová. A mozgás a legjobb, találj valamit, ami jól elfáraszt. Csinálj dolgokat, amit eddig nem. A lényeg, hogy ne ülj otthon a közös képeket nézegetve és az emlékekbe temetkezve.

2012. ápr. 8. 16:43
1,5hónapja szakított velem, de a mai napig nemtudtam felfogni.Nem mondom, hogy mindne szuper volt az utolsó pillanatig, de az érzéseinkben biztos voltam. Mostis szeretem, sőt még jobban, de sajnos reménytelen, hogy újra vele legyek. Beleőrülök.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Rekababus)
2012. ápr. 8. 16:41

Az emberek igen jelentős része átesett már ezen a helyzeten, szóval gondolom lesz beszélgetőpartnered.

Biztos fáj, meg nehéz, ha szeretted, de mint tudjuk, pótolhatatlan emberekkel vannak tele a temetők.

2012. ápr. 8. 16:38
2és fél év....vége...felfoghatatlan...egy álom összetört..Szívesen beszélgetnék olyanokkal, aki szakítás után áll, és fogalma sincs hogyan tovább...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook