Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik a jobb? Ha úgy érzed, hogy csak Vele tudod elképzelni/ leélni az életed vagy ha Nélküle nem tudod elképzelni/ leélni az életed? fórum

Melyik a jobb? Ha úgy érzed, hogy csak Vele tudod elképzelni/ leélni az életed vagy ha Nélküle nem tudod elképzelni/ leélni az életed? (beszélgetős fórum)


14. kevian
2011. júl. 7. 13:42

Attól függ, hogy viszont szeretnek e?

Mert adott esetben, ha nem szeretnek ez elsőt még túléli az ember.

2010. márc. 4. 21:41
1:1
12. dbc526ea53 (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2010. márc. 1. 23:10

"A nélküle nem tudom elképzelni az életem"-


Akkor tudom elfogadni,ha..


valami olyan dologra utal,hogy az Ő lelke az Én lelkemnek egy része,"otthon vagyok a lelkében"-"hazataláltam",ketten vagyunk,eggyek.



Egyébként meg jól elvagyok egyedül.

2009. márc. 17. 15:30
egyértelműen a nélküle nem tudod kezdetű.
10. Wickucy (válaszként erre: 4. - Correct)
2009. márc. 17. 15:29

jogos a kérdés, de mostmár marad így.

éppen nem rég szakítottam és emlékszem, hogy olvastam már idézeteket mindkettőre és kíváncsi voltam melyik a "jelentősebb"? :)

9. Marjann (válaszként erre: 8. - Survivor3)
2009. márc. 17. 14:11
erre mondom, hogy vele érdemes élni...
2009. márc. 17. 14:10

El tudom képzelni sok mindenkivel az életem,

de aki nélkül nincs jövőkép az az igazán fontos ember a számomra.

2009. márc. 17. 14:03

Hm... nekem a "nélküle nem tudom elképzelni", inkább valamiféle megszokást tükröz, ami lehet nagyon jó, de szerintem nem feltétlenül az, mert ebben benne van, hogy talán lehetne nekem valakivel sokkal jobb, de nélküle nem tudom elképzelni az életem. A "csak Vele" pedig azt jelenti, hogy senki mással nem tudom elképzelni, kizárólag Vele, vagyis nekem Ő a tökéletes...

Persze ezeket inkább csak elvi síkon fejtettem ki, de szerintem egy ideális világban valami ilyesmi a különbség.:)

2009. márc. 17. 14:00

Szerintem nincs olyan, hogy csak vele...mert ezt sokszor érzi az ember az épp aktuálisnál. És olyan sincs, hogy nélküle, mert a sokadik szakítás után az eszed tudja, hogy így vagy úgy, de menne tovább az élet, találnál mást...

Én úgy fogalmazom, hogy Ő az, akinél azt érzem, hogy vele ÉRDEMES élni.

2009. márc. 17. 13:57

Nekem az első szimpatikusabb.

A második kissé önkínzás hangulatú nekem.

Magában hordozza az elveszítését az áhított személynek. Vagy nem jól gondolom? :)

Az elsőnél a MEGTALÁLTAM érzés ugrik be.

4. correct (válaszként erre: 1. - Wickucy)
2009. márc. 17. 13:57
A "nélküle" ritkább eset...mert valljuk be, "vele" már sok mindenki volt, de gyakorlatilag "nélküle" a végén csak egy lesz, akinél ez komollyá válhatna, nem csak szó lenne...miért nem tetted ki szavazásba? :)
2009. márc. 17. 13:56
Ha úgy érzed, hogy Nélküle nem tudod elképzelni az életed
2009. márc. 17. 13:55
Szerintem ugyanaz. És baromi jó érzés... :)
2009. márc. 17. 13:55

Ha úgy érzed, hogy csak Vele tudod élképzelni/ leélni az életed?

vagy

Ha úgy érzed, hogy Nélküle nem tudod elképzelni/ leélni az életed?


vagy igazából a kettő teljesen ugyanaz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook