Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Eldobható pelenkát boltban vagy netről érdemes venni? fórum

Eldobható pelenkát boltban vagy netről érdemes venni? (beszélgetős fórum)

11. tyityu (válaszként erre: 10. - Brandy85)
2021. jan. 6. 12:36

Koszi a tanacsot, remelem nem lesz gond es birni fogja a pelust, de elsore nem fogok sokat rendelni, pont azert amit irsz, sosem lehet tudni. Azert orulnek ha tudnank ennel a pelusnal maradni, en kulfoldon elek es itt az utolso evekben nagyon mediatizaltak hogy ezek a boltban kaphato ismert pelusok mennyi karos anyagot tartalmaznak, vegyszerek stb. Persze minden a megengedett merteken belul, ezert nincsenek betiltva, de nem tudni hogy hosszu tavon milyen hatasuk van. Ezert dontottunk a bio pelusok mellett, talan kevesebb karos anyag van bennuk. Csak rohadt dragak, de akciosan annyira jon ki mintha megvennem a pamperst a boltban. A moshato pelusokra nem tudtam raszanni magam 😂.

Gratulalok a 3 gyerkochoz. 🙂

10. brandy85 (válaszként erre: 9. - Tyityu)
2021. jan. 6. 12:26
Gratulálok a picihez!Legyen szerencséd! Nekem a pici,már 2,5 éves és a harmadik. És azt tudd,hogy nem biztos,hogy a kisbaba bírja azt amit a tesó,nekem a nagyfiam liberos volt,a lány pamperses és most a pici is pamperses. Ezeket csak tapasztalatból írtam nem okoskodni akarok.🙂
9. tyityu (válaszként erre: 6. - Brandy85)
2021. jan. 6. 11:20
En 3-4 honapra szoktam venni, kislanyom 16 honapos, eddig sosem volt gond a merettel. Eleg nagy intervallum van a meretekben, amit most hasznal 9-20 kilo. Nyilvan a most 11 kilos gyerek nem lesz 4 honap mulva 20 kilo, pont most rendeltem a kovetkezo honapokra. Mikor hataresetnek ereztem akkor egy reszet a rendelesnek mar nagyobb meretre adtam le. Nalunk bevalt ez a modszer, most jon a teso es ugyanigy fogjuk csinalni.
2021. jan. 6. 11:12

Nekunk csak a pampers premium care jo, kiprobaltunk tobbfelet, de nem birnak el a miniszokokut kisfiammal.

Az emagon vesszuk, mikor akcios, es ugy olcsobban jon ki, mint a dm/lidl...stb. sajatmarkas pelusai, es minosegben ossze sem hasonlithato.

7. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 6. 11:11

Nagyrészt moshatót használok.


Eldobósat a DM-ben veszek, mert szeretem a DM-es márkájút, és lehet egészségpénztári kártyával fizetni.

6. brandy85 (válaszként erre: 5. - Tyityu)
2021. jan. 6. 11:06
Szia! Boltban veszem. Az előre több hónapra pelenkát venni butaság,mert ha hirtelen nő a súlya akkor megint maradna rám pelus. Szóval max 2 havit veszünk egyszerre. Nem esek újra ebbe a hibába.
2021. jan. 6. 08:52
En minding a netrol rendelem. Mi bio pelenkat hasznalunk es a neten szokott akcios lenni ez a marka, egyszerre tobb honapra veszek es elore kell gondolkozni hogy mindig legyen itthon. Nalunk bevallt ez a rendszer.
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 6. 08:24

Netről? Teljesen mindegy, ahol éppen akciós. Nem hinném, hogy nagy árbeli különbségek vannak.

Netről akkor rendelnék ha lenne vmi jó akció és akkor egyszerre nagy adagot vennék. Amúgy általában mikor fogytán van nincs idő a kiszállítást megvárni.

2021. jan. 6. 08:18
Boltban, így használat után vissza tudom vinni.És még futárdíj sincs.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 6. 07:46
ott venném, ahol a kiválasztott típus olcsóbb
2021. jan. 6. 07:43
Te melyiket választod, és miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook