Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elálló a füled? Hogy viseled? fórum

Elálló a füled? Hogy viseled? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 6. 13:11
Pl a legerőseb pilanatragasztoval egy bőllereagad tallán őrőkre is
2011. nov. 6. 13:08
Né mi kisészkelhoza
42. ear
2011. nov. 5. 20:28
Meg lehet oldani? Hogyan?
2011. nov. 5. 18:48
hát ezt a dolgot meg lehet oldani mütétnélkül
40. 06718ca650 (válaszként erre: 38. - Ear)
2011. szept. 20. 17:22
viselni tudni kell. :DD
39. ear (válaszként erre: 36. - Gaspar456)
2011. szept. 20. 17:19
Írtam neked privit.
38. ear (válaszként erre: 37. - 06718ca650)
2011. szept. 20. 17:18
ez jó:-)
2011. szept. 19. 20:02
egész jól. :)
2011. szept. 19. 19:59

{16-éves fiu} sziastok én is ezel a problémával szenvedek nemtom mit csinályok?

Az is baj hogy romaniaban élek és nem tom milyen doktorhoz forduljak?

2011. febr. 27. 15:46

Szia ear.

Renden köszönöm,hogy szóltál.

34. ear
2011. febr. 27. 14:32

Szia, Bruce Niko!

Pontosan tudom, mit érzel, én ugyanezen mentem át, de nekem mindkét fülem elállt elég rendesen. Tavaly műtötték, már 35 évesen... Van egy másik fórum, itt a hoxa.hu-n, gyere át oda, ott sokan vagyunk már, akik túl vagyunk a műtéten, és szívesen segítünk. A fórum neve: Fülplasztika. Itt, Magyarországon ha csak az egyik füledet kéne korrigálni, 60-70 ezer Ft körül van.

2011. febr. 26. 19:42

Üdv.

én egy 16 éves fiu vagyok,és nekem is elál a fülem.de csak a bal felén.és eléggé zavar.nemtudom mit csináljak,még kisebb voltam nem igazán foglalkoztam vele,de most egy ideje nagyon nyugtalan vagyok tőle,néha mintha kisebségi érzés is gyötörne miatta.assem tudom milyen orvoshoz kell ilyenkor fordulni.És emiatt kell hosszu hajat viselnem amit mégjobban utálok.mennyibe jönne kb?Hát én szlovákiában lakok itt még drágábba is jön jóval

2010. nov. 25. 00:32

Hahóka!

Nekem is eláll, de nem vészesen. Tini koromban borzasztóan zavart, már nem (30 felett vagyok), mert ahogy egyre kerekebb az arcom, egyre kevésbé látszik, és a hajamat is fel tudom úgy tűzni, hogy ne lehessen észrevenni.

Mindenkit megértek, aki szenved tőle.

31. ear
2010. aug. 4. 12:30
Teljesen egyetértek veled, fannyka. Én is ugyanígy voltam. Otthon atz mondták, csek bebeszélem magamak, meg stb. Most felnőttként megműttettem, és kiderült, hogy volt mit csinálni rajta, úgyhogy nem bebeszéltem....
2010. aug. 3. 17:27
Nekem is eláll a fülem eléggé.. lány vagyok és nagyon zavar, utálom, hogy csak kibontva hordhatom a hajamat pedig nekem is jól állna összefogva:( Sok rossz megjegyzést kaptam már miatta de most kezd egyre kevésbé érdekelni. A barátnőim mondják, hogy ne foglalkozzak vele meg, hogy nyugottan hordhatom összefogva, de mindig mondom nekik, hogy ha ti lennétek ilyen helyzetbe nem igy gondolnátok, mert tudom, hogy az emberek milyenek és hogy néznének rám az utcán.. Sajnos csak 16 éves vagyok és a szüleim szerint "egyáltalán nem gáz" .. persze a szülők mindig szépnek látják a gyereket.. ezért nem is engedik, hogy megműtessem pedig nagyon szeretném. Azt mondják, hogy ha majd felnőtt leszek akkor azt csinálok vele amit akarok.. teljes mértékben biztos vagyok benne, hogy meg fogom műtetni és már alig várom.. és azt is tudom, hogy ha a gyerekemnek ilyen lesz már kis korába megcsináltatom, mert ezt senkinek nem kívánom...:S
29. ear
2010. júl. 24. 22:58
Nekem már nem áll el!:-)))
2009. jún. 28. 14:55
Cadence nekem 130 ezer volt a két fülem, tavaly nyáron, annál a dokinál idén nyáron is még ez az ár van. Van egy fülplasztikás fórum és írtam róla cikket is, ha érdekel olvass bele. Ha zavar, hidd el, hogy megéri megműttetni.
2009. jún. 28. 14:40

Sziasztok.Nekem csak a bal oldali áll el :((((((

Ugy utálom.Én megmütetném bár kicsit félek de belevágnék.Csak szerintem nekem túl drága.Mennyi pontosan egy fülplasztika ???

2009. jún. 28. 14:24
Akkor van kb két lehetőséged. Vállalod a műtétet ami nagy valószínűséggel sikerülni fog, vagy pedig megszokod az elálló füleidet és nem veszel tudomást róla, aztán máris mászkálhatsz összefogott hajjal. De szerintem tudat alatt mindig ott lesz benned, hogy nagy. Nekem műtét után is kellett idő míg megszoktam, hogy már nem kell takargatni.
2009. jún. 28. 12:17
:) Hát konkrétan semmire sem jutottam! Elgondolkoztam a műtéten is, de amit még régen írtatok nem valami bíztató :( Félek a műtéttől... nemtudom még, hogy szereteném e valójában... Nagyon szeretenék már össze fogott hajjal kimenni az utcára, szép fülekkel, de félek :(
2009. jún. 27. 21:39
Marcsyka mire jutottál? Lesz műtét vagy megszokod?
2009. jún. 12. 09:09
;)
22. ear
2009. jún. 11. 21:48

Nekem is elállnak a füleim, és sok csúfolódásnak voltam/vagyok kitéve. Nem kívánom senkinek ezt az érzést! Mivel férfi vagyok, nem igazán áll jóll a hosszú haj, így nem is nagyon tudom takarni. Én is szeretném már elvégeztetni a fülplasztikát, de még egyelőre várnom kell rá.


Segítségképpen azoknak, akik már tervbe vették a műtétet: itt a hoxán a Fülplasztika fórumot ajánlom mindenkinek. Sok beszámolót olvashattok.

2009. jún. 3. 16:21
akinek eláll a füle és zavara, gátlásokat okoz...mindenkinek ajánlom a műtétet.
2009. jún. 3. 15:19
Nekem nincsenek nagy füleim csak elállnak. Álltalánosba sokat csúfoltak miatta, de engem teljesen hidegen hagyott mindig is. Hosszú hajam van, de nem a füleim miatt, hanem mert utálom a rövidet. Nagyon ritkán van csak leengedve.
19. Manon
2009. jún. 3. 14:43
meg az alvásnál is érdemes odafigyelni, egy ideig, sokan alváshoz hordják tovább a kötést, biztos ami biztos alapon.
18. Manon
2009. jún. 3. 14:42

Én nyáron rögtön a suli után műtettem meg!

mint említettem, az első szorító amit péntek reggeltől szombat reggelig kellett viselnem nagyon gáz volt, utcára nem is mentem, aztán a lazább már nem volt gáz, azzal már simán.

a környezetem tudta mire készülök, így ők csak a végeredményre voltak kíváncsiak, a többiek meg nem érdekeltek.

Egy bácsi sajnált nagyon a buszon egyszer, de nem kérdezett, csak a szemén láttam.

Mindenki gondolt amit akart.

2009. jún. 3. 14:41
nekem tavaly júni 10-én volt a műtét. Elvileg nem kell nappalra pántot hordani varratszedés után,de 6 hétig utána nem lehet pl keményen sportolni,nehezet emelni ilyesmi...attól függ mit melozol....de ezt a dokival kell majd megbeszélni.
16. Manon
2009. jún. 3. 14:40

Lézeresről sokat nem tudok, csak egy konzultáción voltam ahol is a bácsi előadta, hogy 80 ezer/fülért nem kell szikével vágni, hanem lézerrel vágják a fület, így nincs vér, és kevesebb a fájdalalom, valamint nem varnak, hanem szintén a lézerrel sütik össze, mivel már az ártól elaléltam, így alig figyeltem. Bocsi, ha nagyon zagyva, valaki biztos jobban tudja


Borotválni nekem sem borotváltak természetesen, csak hátrafogtam a hajam, és már műthettek is.

Természetesen ezek nem altatásos műtétek.

2009. jún. 3. 14:35
És ti mikor csináltattátok meg a műtétet? Most érettségizek, nyáron dolgozom, turbánba mégsem mehetek dolgozni, max télen valamikor... mennyi idő kell ahhoz hogy már nappal ne kelljen semmit sem viselni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook