Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elálló a füled? Hogy viseled? fórum

Elálló a füled? Hogy viseled? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 3. 14:34
:D Csak simán össze kellett fogni a hajamat copfba és úgy bekötötték a fejemet műtét előtt....így aztán nem lógott ki egy szál haj sem ami zavarta volna a műtét folyamatát.
2009. jún. 3. 14:32
:) Jaj!! :) Nem is ugy értettem!:P
2009. jún. 3. 14:31
Nekem nem borotváltak....a fejemet nem vágták..a. fülemen meg nincs haj :)
2009. jún. 3. 14:30
Manon, a lézeresről mit lehet tudni? Akkor ott nem vágnak, kevésbé fájdalmas? Egyébként a fül mögött a hajatokat kiborotválták?
10. Manon (válaszként erre: 5. - Marcsykaa)
2009. jún. 3. 14:27

Biztosan talász jó plasztikai sebészt, de azért utánna kell járni a dolgoknak. Több eljárás is van, nekem vágták és varták, de van már lézeres is. Persze az árak eltérnek.

Mint írtam nekem még tb-re mehetett, de ma már nem lehet így megoldani sajnos...

2009. jún. 3. 14:27
Ne féljél, tényleg nem szörnyű,csak gondolj arra hogy utána milyen jó lesz. Nem tudom h Tolna megyében milyen dokik vannak,de biztos vannak...gondolom, csak érdeklődni kell ;) Semmilyen támogatást nem kaptunk.
2009. jún. 3. 14:26
Nem.
2009. jún. 3. 14:25
javítás: nem foglalkoztatott.
2009. jún. 3. 14:24

Szia Marcsykaa!


Nekem is elállt a fülem, de nekem csak az egyik.

Gyerekként néha csúfoltak majd megszokták, de mindig olyan hajat vágattunk ami eltakarta a fülem.

Később annyira már foglalkoztatott, de azért nem szívesen mutogattam.

22 éves voltam mikor megműtettem!

Ismerős sebésszel, és tb-re. Tehát csak az orvosnak kellett fizetnem, amennyit gondoltam.

Iszonyatos fájdalommal járt a műtét számomra, és még az utánna levő este is, mert hogy nekem is Sikizitával egyetemben reggel műtét, aztán mehettem haza.

Másnap reggel levették azt a baromira szorító kötést, és lazábbat kaptam, de azt viselnem kellett még min 3 hétig, közben varratszedés volt, de utánna is, hordanom kellett, de az már olyan volt mint egy "hajpánt".

Nem lett tökéletes, de sokkal jobb így. Gondolkodtam egy második műtéten, de az ára miatt inkább lemondtam róla.

Mindenesetre nem bántam meg. Mert így jobb jobban érzem magam a bőrömben.

Sokan a megmaradt pici eltérést már észre sem veszik:)

Ha teheted, érdemes megcsináltatni.

2009. jún. 3. 14:21

Szeretném én is rászánni magam, mert ugyan így érzek mint anno te! Szeretném összekötni hajam, mert ha nem lenne elálló a fülem, nagyon jól állna..

Félek a műtéttől, még a fogorvostól is félek:)

Nemtudom, hogy a környéken (Tolna megye, vagy siófok) lehet e találni ilyen plasztikai orvost! És akkor semmiyen anyagi támogatást nem kaptatok sehonnan?

2009. jún. 3. 14:16
130 ezer forint volt a két fülem, nem kellett a kórházban maradni, műtét után rögtön jöhettem haza. Kedden volt a műtét és köv. kedden vették ki a varratokat és akkor szedték le a kötést, utána már nem is kaptam másik kötést, csak éjszakára kellett pántot hordanom. A műtétből semmit nem éreztem, komolyan...nem éreztem h mikor ág, vagy mikor mit csinál a doki, utána az első éjszaka elég gáz volt, meg a műtét délutánja, de utána már nem fájt annyira csak szoritott a kötés.
2009. jún. 3. 14:13
Ha megkérdezhetem menyiért csinálták meg a műtétet? Meddig kellett kórházban maradnod, és kötést viselned? Fájdalmas volt? Elolvasom a cikked:) Utána még írok:)
2009. jún. 3. 14:08

Szia!

Teljesen át tudom érezni a helyzetedet...Nekem is óriási dumbó füleim voltak, egészen tavaly júniusig. Akkor megplasztikáztattam. Ha érdekel, írtam róla egy cikket itt a hoxán, Az én fülplasztikám címmel.

Utáltam a füleimet, hogy csak egy kis szellő jött és máris előbukkantak a füleim, és persze arról h valami normális frizurám legyen arról álmodni sem tudtam, mert fölösleges volt. Nem akarlak rábeszélni plasztikára, de mióta nem állnak el a füleim, szinte új embernek érzem magam, nincsenek bennem a gátlások a füleim miatt, sokkal önfeledtebb tudok lenni, és egy egy összejövetelen nem kell félni h a sok fényképezőgép közül valamelyik olyan helyzetben kap el,mikor kilógnak a füleim.

2009. jún. 3. 14:03

Nőként sok kellemetlenséget okoz. Sőt, ebben az esetben a frizurák adta lehetőségek is szinte minimálisra csökkennek, mivel számukra a haj egyik fő funkciója a fül elrejtése marad.

Ha neked is elálló a füled, írd le hogyan élted meg, ha kigúnyoltad, esetleg ha neked ez kifejezetten a szexepiled...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook