Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éjszakai rémület fórum

Éjszakai rémület (beszélgetős fórum)


4. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Picurka0609)
2018. márc. 22. 11:13

Valami nem kerek a családban. Mi változott? Az ilyeneket ki lehet nőni, de ha tényleg problémás, figyelni kell.

Én alvajaro voltam. Szó szerint jottem-mentem is alva. Ha fogat csikorgat, akkor mikor az állandó fogainak meglesznek (hol van az meg, de mégis pikk-pakk), csinaltassatok fogsint.


Az alap kérdéssel kapcsolatban keveset tudok mondani. Az unokahugom, ha velem alszik, szokott úgy megebredni, h folyik róla a viz, kapkodja a levegőt mintha megfulladna. Előtte "csapkod, ficankol", vagyis nem mélyen alszik, és a mozgási funkciói nincsenek kikapcsolva. Én ilyenkor azt teszem, amit velem régen. Atolelem, és fekvő poziciobabteszem, ha felult felpattant. Embert érezve valahogy visszanyeri az ember a realitás érzetet még akkor is, ha nem ébred fel.

3. VersEmber (válaszként erre: 1. - Picurka0609)
2018. márc. 20. 22:45

Nekem a nagyobbik lányom volt így 3-4 éves korában, mikor külön kezdett aludni.

Aztán mellénk vettük éjszaka és elmúlt neki, aztán külön is szépen tudott aludni.

2018. márc. 20. 22:38
először szerintem nevelési tanácsadóhoz menj...
2018. márc. 20. 21:21
Sziasztok!Kis fiam 3,5 éves minden este felkell sír remeg izzad nincs magánál eleinte ritkábban volt de az utóbbi időben minden este !Hova tudnék fordulni esetleg pszichologus?Hasonló helyzetben lévő szülőknek mi segített?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook