Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Együtt megcsináljuk! 2010. szeptemberétől fogyózók fórum

Együtt megcsináljuk! 2010. szeptemberétől fogyózók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
446. falcngate (válaszként erre: 444. - Csibész25)
2010. szept. 30. 10:25
Szerintem simán belefér!!:)
445. kicsibéka (válaszként erre: 439. - Csibész25)
2010. szept. 30. 09:22

Szia!

Bocsi, tegnap mar nem tudtam jonni!

Elmentem a paromert, bevasaroltunk, osszeutottem egy kis vacsit, aztan meg egy kicsit romantikaztunk! :)

Lattam kerdeztel a pudingrol.

Mikor norbi szerint kajaltam, akkor en is sokszor ettem igy es fogytam!

En 15 szem edesitot szoktam osszetorni, szerintem annyival eleg edes lesz, sovany tej es mar eheted is! Volt, hogy tettem bele magozott meggyet is, nagyon finom!

Lehet megint visszaallok a norbis kajalasra, azt viszonylag rugalmasan tudam tartani. :)

2010. szept. 29. 22:07
Mi a véleményetek a puddingról mint fogyós kajáról? Azzal a kitétellel hogy 0,5%os tejjel és édesítővel csinálom.
443. csibész25 (válaszként erre: 442. - Falcngate)
2010. szept. 29. 21:41
Tudom, melóhoz akarom, meg mivel bringával közlekedek mindenhova így remélem jó lesz.
442. falcngate (válaszként erre: 441. - D2999878ca)
2010. szept. 29. 21:24

Szerintem az ilyesmi akkor ér vmit, ha edzéssel együtt használod. Azért, mert felnöveli a hőmérsékletét az adott testrésznek, ami kedvez a fogyásnak.

Szerintem nekem így működik!:)

Ja és nagyon jó derékfájásra, meg alhasi görcsökre valóban!:D

441. d2999878ca (válaszként erre: 440. - Csibész25)
2010. szept. 29. 21:10

Nagy csodát ne várj, leizzadsz!

De ha másra nem jó, télen melegíti a derekad hólapátolás közben :)

2010. szept. 29. 20:49
Na megjött a neoprén övem!!!!:-) Lássuk mire képes?
2010. szept. 29. 20:48
kicsibéka itt vagy?
438. d2999878ca (válaszként erre: 437. - Csibész25)
2010. szept. 29. 18:17

A mozgás fontos, de neked a bicózással megvan. A többi úgyis a kaján múlik. Persze, ha formálódni akarsz majd, akkor érdemes célirányos mozgást választani.

De igazából ez akkor számít, amikor már-már elégedett vagy a súlyoddal.


Olyan sajnos nincs, hogy sok hasprés és lemegy az ember hasáról a zsír. Persze, ez nem jelenti, hogy haszontalan kemény hasizmokat növeszteni. Csak éppen, ha takarja az úszógumi, akkor látvány szempontjából mindegy.

437. csibész25 (válaszként erre: 435. - Kicsibéka)
2010. szept. 29. 18:00
Jelenleg hivatalosan nem sportolok DE családoknál takarítok (ami szerintem elég mozgás - átlag napi 3 óra) és mindenhoza bringával járok, ami napi 5-15km. Vőlegényemmel meg szabadidőnkben pinpongozunk. Lehet kéne még sportolni, de akkor alig lenne másra időm. Futni meg utálok. És te sportolsz?
436. kicsibéka (válaszként erre: 434. - Csibész25)
2010. szept. 29. 17:46

Uhh, mar ennyi az ido!

El kell mennem a paromert!

Majd kesobb jovok!

435. kicsibéka (válaszként erre: 434. - Csibész25)
2010. szept. 29. 17:44

A 90 napos dietat csinalom!

Eddig bejon! 86.1-rol indultam es hetfon 83.6 voltam!

Szeptember 20an kezdtem! Szoval ez eleg jo eredmeny!

En is elovettem mar egy par regi ruhamat,de meg nem akartam megprobalni, majd kb ket het mulva!

Akkorra tervezem kovetkezo merlegelest is!

Ha nem is ekkora eredmenyt, mint ezen a heten, de meg 1-2 kilot remelem fogyok!

Igazabol szilveszter a cel, mar tudom is mit szeretnek felvenni, es ahhoz a ruhahoz szep lapos has kell!

Csak az baj,hogy a hasambol fogyok a legnehezebben! :)

Sportolsz valamit?

434. csibész25 (válaszként erre: 433. - Kicsibéka)
2010. szept. 29. 17:22

Hát én mostmár "csak" 8 kg-ot, de én inkább a centiket nézem, ha centiben elérem amit akarok akkor a kg nem érdekel. Csak rossz hogy beszólogatnak hogy dagadt vagyok, mert bár igen is van rajtam felesleg dagadt nem vagyok.

Amúgy megértelek, én is a vőlegényem mellett akarok főleg jobban kinézni. A kedvenc nadrágjaim már rámjönnek, de még nem kényelmesek így most ez a cél.

Te hogy is próbálsz fogyni?

433. kicsibéka (válaszként erre: 430. - Csibész25)
2010. szept. 29. 16:55

Hat, elsosorban magamnak szeretnek tetszeni!

Meg minden szerenytelenseg nelkul a parom eleg jo pasi, nagyon csorog a nyala a csajoknak utana es mellette szeretnek jobban kinezni!

Meg hat ott van az egeszsegem is es az a sok jo ruha amibe nem ferek bele!

Kb mar "csak" 12 kilot kene leadnom!

177 cm magas vagyok es az alomsulyom 70 kilo lenne! Most 83 korul mozgok!

Neked a kepek alapjan nincs sok plusszod!

Mennyit szeretnel leadni?

2010. szept. 29. 16:33
És van is valamelyik?
2010. szept. 29. 14:43
sziasztok én is szeretem a cicákat meg a kutyákat
2010. szept. 29. 14:17

Hu én is szeretem a kutyákat ja meg a macskákat is. Augusztus 27-ét tűztük ki és van még egy csomó szervezni való. Már foglalt egy csomó időpont éttermeknél, zenekaroknál...

Tényleg te miért is akarsz fogyni és mennyit?

429. kicsibéka (válaszként erre: 427. - Csibész25)
2010. szept. 29. 12:59

Nem, nem vagyunk hazasok!

Szerintem nem is leszunk!

Nehogy felreertsd, imadjuk egymast, csak egyszeruen nem akarok ferjhez menni!

Januarban leszunk 4 evesek! Majd lehet, hogy egyszer meggondolom magam, talan ha napirenden lesz mar konkretan a baba vagy ilyesmi!

Az egyik baratnomnek lesz majd eskuvoje, ott en fogok mindenben segedkezni, ugyhogy lehet majd kedvet kapok! :)

Es ha szabad tudni, mikor lesz a nagy nap?

Gondolom az eskuvo azert itthon lesz a rokonok miatt!

Nagy lagzit szeretnel vagy inkabb szuk csaladi korben?

Kicsit lassan tudok reagalni, mert mosok, fozok , takaritok, jo haziasszony modjara! :)

Meg van 2 kutyank, ok mindig feltartanak egy kicsit! Imadom oket!

428. c7a0dfbd3a (válaszként erre: 427. - Csibész25)
2010. szept. 29. 12:56
gratulálok nektek
427. csibész25 (válaszként erre: 426. - Kicsibéka)
2010. szept. 29. 12:38
Mindketten tanulunk is meg dolgozunk is. Persze a munka rész még nem szakmában de legalább keresünk vele. Hát csúcsformában már idén szeretnék lenni, hogy az esküvő előtt már ne ezzel kelljen foglalkozni. De persze a menyasszonyi ruhában szeretnék jól kinézni. De igen megvan már az időpont az esküvőre. Amúgy 2,5éve vagyunk együtt. Te pároddal élsz, azt olvastam, de házasok vagytok már?
426. kicsibéka (válaszként erre: 425. - Csibész25)
2010. szept. 29. 12:23

Megneztem a kepeidet, lattam azt a bizonyos gyurut! :)

Gratulalok!

Akkor gondolom majd eskuvodre szeretnel bomba formaban lenni! Vagy ne szaladjak ennyire elore? :)

Mi kertvarosban lakunk, a nevelesi kozpontnal!

Itt is dolgozom a kornyeken, egy kaszinoban vagyok "kulcsoslany" most mar 3. eve.

De a szakmamat illetoen kereskedelmis vagyok, abban is dolgoztam, szerettem is, de nem bantam meg hogy valtottam!

Valamiert azt hittem, hogy regebben voltatok utoljara itthon, tevedtem!

A parod is tanul kinnt vagy dolgozik?

Amugy miota vagytok egyutt?

425. csibész25 (válaszként erre: 424. - Kicsibéka)
2010. szept. 29. 12:10
Szia! Hát mielőtt kijöttem magyarürögben laktam, előtte meg apukámmal a Búza tér környékén. Ti merre laktok! Amúgy relatív mi a rég, utoljára júli elején voltunk otthon de csak pár napot. Azért már hiányzik a család, meg mennék haza, de haza azért nem akarnék költözni. Nekem nem állt szándékomba külföldre jönni, csak otthon az egyetemen megpályáztam erasmust, hogy pár hónapot legyek külföldön, csak megtetszett és itt maradtam, meg itt ismerkedtem meg a párommal, aki azóta a vőlegényem. A vicc az egészben hogy ő is Pécs környéki:-)Mi a foglalkozásod?
424. kicsibéka (válaszként erre: 414. - Csibész25)
2010. szept. 29. 11:38

Szia!

Igen, pecsi vagyok! Milyen kicsi a vilag! :)

Akkor gonolom neked a csaladod most is itt lakik.

Melyik varosreszben laktal?

Kulfoldon regota vagy?

Mi is sokaig terveztunk a parommal, hogy nekivagunk a nagyvilagnak,de mindig kozbejott valami!

Meg ha nem is keressuk hulyere magunkat,de szerencsere biztos munkank van, ugyhogy igazabol nem is nagyon mertunk mindent feldobni!

Regota nem voltal itthon?

2010. szept. 29. 10:56

Jó reggelt! És milyen a tanfolyam? Tetszik neked? Akarsz is majd azzal foglalkozni, ha lesz munkalehetőség?

Hát igen a közmunka nem lehet túl vicces. Amúgy nekem sem épp az álmom takarítani, de tudok tanulni mellette és meg is élek. Persze ez max még 1 év és szeretnék más inkább szakmában állást.

2010. szept. 29. 07:42
én tanulok falusi vendéglátos tanfolyamon.itt nincsen munka lehetöség.közmunkán meg nem akarok mégegyszer dolizni!!!!
2010. szept. 28. 20:15
Te mit csinálsz? Gondolom dolgozol. De mit?
2010. szept. 28. 20:14
Andragógiát tanulok, otthon Pécsett HR-t végeztem és mellette ezt akartam tanulni. Legalább így a németet is megtanultam. Meló: privátban családoknál takarítok. Kb 8 családnál. szóval a mozgás megvan. Ja és itt elég fejlett a bringa kultúra, így csak bringával járok mindenhova. Minimum napi 5km
419. c7a0dfbd3a (válaszként erre: 418. - Csibész25)
2010. szept. 28. 20:07
mit tanulsz??és mit dolgozol??
2010. szept. 28. 20:03
Hát elsősorban tanulok, de mellette dolgozom is. Itt legalább részmunkaidős melóból is meg lehet élni és tudom csinálni az egyetemet is. Amúgy nagyon szép. De ha esetleg ide terveznél utazást, nyáron ajánlom, akkor sokal nagyobb az élet, meg rengeteg gyönyörű tiszta tó van a közelben. Télen nincs sok minden. Mondjuk én nem szeretek síelni, talán azért.
2010. szept. 28. 19:59
jaj az biztos szép hely!!dolgozol kint??
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook