Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos indul szeptember elsejétől! Együtt megcsináljuk! fórum

90 napos indul szeptember elsejétől! Együtt megcsináljuk! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 29. 18:59
Sziasztok!én is csatlakoznék a csapathoz!már 2x végigcsináltam -15kilóval a diétát de sajna utána nem tartottam be a mértékletes evést-ezért mindig visszajöttek a kilók:( most ujra belevágnék-hátha együtt könyebb!
2010. aug. 29. 16:42

Sziasztok!

Én is szeretném kezdeni a 90 naposat szeptembertől.Vagyis én már holnaptól kezdem, az a két nap már semmi.Ha csatlakozhatok hozzátok, megköszönöm!

Üdv. Böbe

2010. aug. 24. 20:23

Sziasztok!

Én 15. napnál vagyok - 3kg, kezdjétek ti is, sok sikert és kitartást.

2010. aug. 24. 19:32
Sziasztok! Szívesen csatlakozom a szeptember elsejei 90 naposhoz. 95 kg vagyok a 161 cm-emhez, mint egy kis golyó. Nagyon szeretnék lefogyni, de egyedül nincs hozzá akarat erőm. bízom benne, hogy így sokkal könnyebb lesz.
2010. aug. 24. 19:30
Sziasztok!
3. szupika (válaszként erre: 2. - Anci-panci)
2010. aug. 21. 06:52
És miért vársz addig? Mi a lányommal reggel döntöttük el, és már az nap el is kezdtük a fehérjével. 25. napja csináljuk, nekem 5 kiló ment le. Ne várj vele, csak rosszabb. Gyere a start 2010.08.09-es fórumra, ott már vagyunk egy páran, egymásnak adunk erőt, és tanácsokat! Gyere, várunk. :-)
2010. aug. 21. 01:28

A kezdősúlyom: 82 kg. Szeretnék megszabadulni minimum 20kg-tól de inkább több legyen mint kevesebb. :)

Utálom ezt a 20 kg felesleget magamon cipelni.

Egészségtelen és a magasságomhoz (165cm) nagyon nagyon soook... úgy nézek ki mint egy töltött galamb.

vannak mostani fürdőrucis képeim. Ha sikerül lefogynom akkor csinálok egy előtte-->utána képsorozatot hogy biztathassam azokat akiknek még nem sikerült. :)

2010. aug. 21. 01:25

Sziasztok!

Biztos sokaknak van hasonló problémája mint nekem. A nők többsége nincs megelégedve magával... ha erre a fórumra tévedtél akkor nyilván Te is benne vagy a nagytöbségben.

Szeptember elsején szeretném kezdeni a 90 naposat. Nekem egyedül az a diéta vált be. Egyszer sikerült vele fogynom 4 kg-ot...aztán persze rá is hagytam... most szeretném végigcsinálni a 90 napot tisztességesen. (najó úgyis elfogok menni 3x a barátaimmal vacsorázni egyet)

Ki tart velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook