Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Győri fogyózók ide, együtt könnyebb lesz! fórum

Győri fogyózók ide, együtt könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


2012. júl. 4. 14:07

Helló! Én is kb 6 kilótól szeretnék megszabadulni :) Most hagytam abba a szoptatást, így már talán egyszerűbb lesz! :)

Majd Rezső bácsi segít újra - Réka nagyon nem jött be nekem fogyás tekintetében, Ő csak megmozgat! :D Mindenkinek ajánlom, kemény, de megéri. Nah meg a nagy meleg is a segítségünkre van, hisz ilyenkor úgysem kívánunk annyit enni!

2012. júl. 3. 18:48

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, és eljárnék sportolni is, ha lenne kivel....

Én már fogytam 40 kilót, de még közel annyi hátra van, és egy kicsit megállt, de szeretném tovább....

Nem tudom, hogy veszed, fel a kapcsolatot velünk, én idearom az email címemet: dulcemaria@freemail.hu.

Ha komolyan gondolod, akkor priviben megbeszéljük...

Addig is további szép estét, és minden jót kívánok...

Üdvözlettel: Kati

2012. júl. 3. 08:44

Szia!

Én csatlakoznék hozzád!

5-6 kg-val küzdök, de egyelőre a kisbabámat szoptatom és figyelnem kell miatta az étkezésre.Nemrég elhagytam a kenyeret, de 2 napra rá alig termelődött tejem :( Nagyon megijedtem, ezért visszaálltam, de teljes kiörlésűre.

Azt a tanácsot kaptam, hogy szoptatás alatt csinálhatom az update-et, de ne a termékeket egyem, csak a kódokat tartsam be.

Most ebbe kezdtem bele és persze tornázok.

Neked mennyi pluszod van ? Mivel fogyózol?

2012. jún. 30. 13:27
Győrben élőkkel ismerkednék,tapasztalatot cserélnék fogyásukkal,diétával kapcsolatban! Együtt könyebben megy! Várok mindenkit szeretettel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook