Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül maradtam várandósan fórum

Egyedül maradtam várandósan (beszélgetős fórum)


106. Csillagszem38 (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 15:45

elkepeszto h ezt magyarazni kell tenyleg. ez nem a te intelligenciadnak valo kozeg, remelem nem zaklattak fel nagyon ezekkel a hozzaszolasokkal.


semleges irta a legjobbat, anyagilag rendezd magatokat papiron es most a kisbabadra koncentralj.szimpatikus belevalo csajnak tunsz, lesznek meg tamadasok a kesobbiekben a gyerek lathatasat illetoen vagy mas teren, (tudom nem akarod megtiltani) fogod tudni kezelni azokat is.


minden jot nektek! 💝

105. Csillagszem38 (válaszként erre: 87. - Hattori)
2021. nov. 24. 15:41
az ilyen mem erett meg a.csaladra
2021. nov. 24. 14:18

Aki megcsalja a várandós feleségét amikor az kihányja a tegnapi napot is és rosszul van, arról nem beszélve, hogy életük egyik legszebb, legizgalmasabb, legörömtelibb 9 hónapjának kellene lennie az nem férfi. Az egy antiférfi. Az egy szánalmas, érzelmi intelligenciával nem rendelkező, empátiát, sajnálatot nem ismerő seg.fej. Sajnos többet ért neki az a pár perc gyönyör mint te.

Örülj, hogy egy ilyen önző, egoista baromtól megszabadultál.

Sok boldogságot neked és hidd el megfogod találni azt a férfit akinek te és a lányod lesztek a legfontosabbak. Ez a gerinctelen hernyó húzzon a p.csába.

103. c9155193c4 (válaszként erre: 101. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 10:47

Nem kötekedni akarok vagy bántani téged. Azb biztos, hogy neked jó így, mert te állítod magad. De a gyereknek is jó lesz így? Gondold át még egyszer. Ha érzel valamit még az exed iránt, akkor adj neki még egy esélyt. Ha nem érzel iránta semmit már, akkor ne tedd.

Ez az én véleményem. Nem kell megfogadni a tanácsomat, ha nem akarod. Fórumokon vagyunk, mindenki megosztja a saját véleményét.

2021. nov. 24. 10:42

Na harmadszor is elköszönök 🙂.

Már az előzőekben leírtam a lényeget!

Csodás napot kívánok mindenkinek!

101. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - C9155193c4)
2021. nov. 24. 10:40
Nem. Tudom, hogy helyesen döntöttem mikor nem hagytam, hogy visszajojjon. Most sokkal nyugisabb életem van.
100. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Michelle.r)
2021. nov. 24. 10:38
Ideig óráig lesz olyan nő. De hagyjuk ki őt ebből úgy h nincs itt és nem tudja magát megvedi. Ezt sosem szerettem.
99. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Michelle.r)
2021. nov. 24. 10:37

Köszönöm!

Nilvan úgy értettem, hogy most még biztos nincs az a férfi aki kéne később meg majd kiderül. 🙂

98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Bichi)
2021. nov. 24. 10:35
Elég szomorú. Én meg hányva nem tudok önfeledten szeretkezni, sajnálom.
97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Channa*)
2021. nov. 24. 10:34

Bocs, nem olvastam végig, hosszú és ne haragudj de feltételezeseken alapuló komment úgy h nem ismersz minket. Nem csak a gyerek kellett nem "felcsinaltattam" magam, inszeminációval sikerült...

Atbeszwltuk, hogy nem vgyok jól, értse meg most ez van ez a terhesség velejárója. A többit már tudjuk. Csak az édesanyja el és imád engem szerencsére. De nem magyarázkodok egy idegennek.

2021. nov. 24. 10:28

Tulajdonképpen igazad van. Mindketten hibásak.

Bichi is leírta és a tieden kívül Channa véleményével is egyertértek.

Azért toltam le a fórumindítót, mert gyerek van a dologban. Az apja nélkül fog felnőni. A biológia a lényeg: a férfiak jobban igénylik a szexet és ha már erről beszélünk, én nem biztos az vagyok. A gyerek a legfontosabb! Áldozatot kell néha hozni miatta.

Nem tudom, hogy kikre céloztál ezzel : "Na akkor még egy utolsó hozzá szólás a sok okos hímsoviniszta pasinak."

Ha rám is céloztál, ne légy ebben biztos. És ne is érdekeljen,mert ez magánügy. Ahogyan a korom se érdekeljen és semmi egyéb. Lényegtelennek tartom a fórumok szempontjából ezt. Ha vádaskodol, legyen arra alap.

2021. nov. 24. 10:18

Mit számít hogy csak hány szegény... Dugni kell!

Gratulálok!

94. ezoterikus konyhanövény (válaszként erre: 92. - Semleges)
2021. nov. 24. 10:00
Miért hülye? Mert szerinte a szex fontos része egy férfi-női kapcsolatnak, házasságnak?
93. semleges (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 09:58

Figyu!


Nehogy már te magyarázkodj. Engem is felháborít a sok önző f.szkalap, puhapöcs akinek az agya a farkában van. Ennyi. Mit vársz tőlük? Agyuk mint mackósajtban a brummogás. Szóra sem érdemesek. Nem tudom, hogy mit szóltak volna ha a jóédesanyjuk van rosszul vagy majd a lányuk viseli úgy a terhességet mint te és hagyja ott a gátlástalan, önző farka után loholó önimádó, aljas férjük.

Jó egészséget nektek:)

92. semleges (válaszként erre: 67. - C9155193c4)
2021. nov. 24. 09:49
Te meg hülye vagy. Ennyi.
91. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 09:48

Elhiszem, hogy el vagy keseredve. Szomorú ez. A férjed önző, megérthette volna, hogy egy kismamánál a hormonok, a hangulat, a rosszullétek, stb.

Rendezd a tulajdonviszonyokat és az anyagi részt mert ki tudja mikor hülyül meg a férjed még jobban vagy az a másik nő vagy bárki elkezd a fülébe duruzsolni. Te minden téren biztonságban legyél a gyermekeddel.

2021. nov. 24. 09:35

"A te hibád, hogy ez a kapcsolat megromlott."



Pontosabban, az övé is. De jól láthatóan azokat a válaszokat fogadja be a fórumnyitó, ahol az ő elképzeléseit igazolják.


Nyaldossuk egymás sebeit, hazudozzunk, dörgölőzzünk, csak legyen hamis szimpátia és boldogság.


Tényleg, a jelenlevők olvasták **Várkonyi Andi** új könyvét? Hát hajrá, ő adja a sok okosságot.

89. michelle.r (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 09:25
Dehogy. Csak egy szívószálon keresztül látja a világot. Nincs ezzel semmi baj, csak találja meg azt a nőt, aki hajlandó vele együtt élni, és a rendelkezésére állni, amikor füttyent 😂😂😂
88. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 09:18

Nagyon sajnálom, ami történt. Ahogy leírtad ezt az egész sztorit, abból sugárzik az intelligencia. Nem akarom megkérdőjelezni a férjed érzelmeit, a fene se tudja mi változott benne, de nem úgy viselkedik, ahogy egy felelős férfi a gyereke születése "közben".


Jó, hogy anyós szintén nagyon intelligensen áll hozzá - és végül is a férjed is próbálja kihozni a helyzetből, amit lehet.


Neked most a nyugalom a legfontosabb, az szuper, hogy anyagilag sem vagy kiszolgáltatott, és a házon sincs marakodás.


Viszont ne "programozz" be ilyeneket, hogy egy férfi sem érhet fel oda, ahol a gyereked van a szívedben. Más "rekeszben" van a helye 😇, köztük nincs verseny.


Boldog babázást!

87. Hattori (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 09:15
A legtöbb férfi a várandósság alatt csalja meg afeleségét.
86. Bichi (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 09:04

Azért a "minden körülmények közt széttett lábbal" állás és a hetekig semmi között azért van különbség.

És bármilyen fura is, a férfiaknak ennyi kihagyás teljesen extrém, akármennyi év után is, és igen, máshol keresik az örömöt bármilyen furcsa is egy női ésszel.

Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok férfi, és voltam is terhes...

2021. nov. 24. 09:03

Egészséges és nyugodt életet kívánok!


Én azért el kezdeném rendezni a közös dolgainkat úgy, hogy azokhoz ne legyen sok köze.

Persze, a volt férj szülei melletted vannak, de meddig? Erre ne számíts sokáig szerintem.


És az előzményekhez: elhiszem, hogy vacak a hányás és változnak a hormonok, de vajon a férjed tisztában volt ezzel? Elmondtad neki? Beszéltetek az egyéni igényetekről vagy csak ő akarta, te meg elutasítottad?


Szerintem ti sosem szerettétek egymást, mert ha nem így lenne, akkor ez nem történt volna meg. Aki szereti a másikat, az tudja, hogy mi a fontos a másiknak és ha nem tudja megadni, akkor ezt elmondja és nem arra vár, hogy rájöjjön magától. Nem hagyja el azért, mert most x ideig máshogy lesz, illetve te sem fogsz mindent a tomboló hormonokra, mert ezután jön az, hogy a gyerek mellet fáradt vagyok hozzá, stb. Ez egy rossz irány, egy házasságban.


Te láthatóan, nem is akartad ezt az egészet igazán. Valahogy úgy érzem, hogy neked a gyerek kellett, mert beleléptél abba a korba, amikor már illik, hogy legyen?

Nekem ezzel semmi bajom egyébként, én simán vállaltam volna egyedül is gyereket, ráadásul úgy, hogy én azt sem tájékoztattam volna, aki a gyerekem apja lett volna...


Én nem savaznék senkit. Ebben a történetben mindketten benne vagytok vastagon. Nem értem, hogy miért nem mondod el, hogy mi a bajod, és azt sem, hogy a férjed miért nem mondta, hogy ez neki nem megfelelő. De én sok dolgot nem értek;)


Megértelek, hogy nem bocsájtasz meg egy megcsalást.

Megértem a férjed is, hogy más után nézett, hiszen gondolom egy fiatal férfi és nem azért vett feleségül, hogy utána cölibátust gyakoroljon.


Amit nem értek és már utaltam rá, az az, hogy miért kell így? Miért nem lehet elválni és majd ezután keresni mást?

2021. nov. 24. 06:19
Amúgy még mindig nem kwook szikrat, hogy a várandós feleség a hibás, mert két rosszullet közt nem ugrik a férjére 😄. Ezen már csak nevetni tudok, mert akkora bődületes baromság, hogy ritkán hall iylet az ember. És ne mondja egy ilyen eszkombajn pasi sem, hogy 7 év után mindenkinek a szex az első és legfontosabb a kapcsolatban. Ugyan! Fontos, igen, de nem akkor ha látom, hogy a párom, a társam, a születendő gyerekem anyja rosszul van. Akkor inkább segítek neki bárhogy. Most nem magam mosom, de tényleg kívánom, hogy aki olysn okos legyen a helyemben vagy a barátnője, párja legyen benne (vagy inkább ne mert ő is úgy jár mint én mert nincs szex...) és élje át mirol is beszélek.
83. 8d00a82c06 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 06:10

Egyértelmű!

Ne foglalkozz velük, egyszerűek mint a faék!

Ezek azok a fajták akik ha hajnali 3-kor sír a baba, akkor nem fel kel hozzá hanem ordít hogy hallgattasd el, mert ő megy dolgozni, aludnia kell!

Emberileg nulla...

82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Törpilla)
2021. nov. 24. 06:08

De cuki vagy, köszönöm szépen 🙂!

Hát lehet úgy lesz ahogy mondod, cssk tudod mondják, hogy "késő bánat, eb gondolat". Nem fogadnám már vissza. Most a kislányom és majd az ő nyugalma és nyugalomban fejlődése a legfontosabb. A férjem meg, én sem bántom, majd rájön mit vesztett. Csak akkor már késő lesz.

81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - 8d00a82c06)
2021. nov. 24. 06:06

Igazad van. De ha az ő torkuk fáj, már a temetést intézik. De mi minden körülmény közt álljunk ott széttett lábakkal. Kíváncsi lennék mennyi gyerek születne, ha rajtuk múlna.

Nem akartam senkit szavazni itt, de mivel engem is csesztetnek pedig semmi okuk rá, igy nyilván megvedem magam.

80. Törpilla (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 06:05
Amint meglesz a gyerek ott fog nyüszíteni a küszöbödön! Ezt garantálom neked! Sajnálom, meg azt is, hogy a kedves menőnek hiszi magát urak itt jól le trollkodtak! Egy talpraesett nőnek tűnsz a kommentjeidből ítélve, minden rendben lesz szerintem! Az apuka meg meglásd szavam fog még nyüszíteni érted, értetek! Jó egészséget, kitartást!😉😘
79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - LucaLili)
2021. nov. 24. 06:03
Amúgy most jövök csak rá, hogy ha a férjemmel együtt maradunk is csak azon emberek segítségere szamithattam volna, akikére most is.
78. 8d00a82c06 (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 06:00

Egyes pasik undorítóak!

Egy pillanatig nem csodálom, hogy most jobban érzed magad egyedül!

Ez a felfogás, hogy a nőnek kötelessége, minden körülmények között ... Hát, rohadjon meg mind aki így gondolja!

77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - 8d00a82c06)
2021. nov. 24. 05:54
Így van. És még vannak itt társai. Remélem a párja ha szóba áll vele valaki és terhes lesz tőle ugyanolyan "jól lesz" terhesség alatt mint én es párszor mert hát ugye tudjuk, hogy ha urunk és parancsolónk megkívánja, eleget kell tenni igényeinek, higy majd jól pofan fogja hányni szex közben aztán átértekeli a dolgokat. Azért mi nők elég nagy dolgot csinálunk végig, hogy babánk legyen, nehogy már ők, ezek a fajta férfiak ne tudjanak félred*gás nélkül végigvinni 9 hónapot. Könyörgöm....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook