Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül maradtam várandósan fórum

Egyedül maradtam várandósan (beszélgetős fórum)


226. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 225. - Egomanyus2)
2021. dec. 3. 00:35

Köszönöm 🙂!

A vállalkozás közös, max a saját részét tudja eladni, az enyém az enyém marad. Ha lesz olyan kegyetlen, hogy ki akar esetleg minket rakni a házból (amúgy nem egy rossz ember, csak mint férfi, férj és leendő apa szerepelt le), mindennek megvan a jogi útja. Én készen fogok állni ha a gyerekem érdekeit kell néznem. És ha minden kötél szakad, édesanyámék tárt karokkal várnak majd a kislányommal és az anyósom is, szóval lesz hova menni, lesz segítség. De nem hiszem, hogy ilyenre sor kerül 🙂.

Igen, valóban jobb lenne egy olyan leendő apával, társsal várni a babát, aki boldog, hogy születni fog egy kislánya és együtt átélni, ahogy növekszik, stb. De hát sajnos egyedül csinálom ezt végig, de legalább nyugalomban, vita, veszekedés, szekálódás nélkül.

225. Egomanyus2 (válaszként erre: 224. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 00:27
Azt hiszem aki ilyen helyzetben megcsal, az máskor is megtette volna. Jól döntöttél. Egy gyerek nem tart össze két emberr, főleg nem ilyen nyitánnyal. Kívánok Neked és kisbabádnak boldog életet.A férjedet sajnálom, mert ilyen sivár ember. Téged azért, mert a legszebb időszakban kellett ezt átélned. De ha ki tudtad dobni, akkor erős ember vagy, és majd megtalálod egyszer azt a férfit akinek a szexsz nem csak vágy lesz, hanem az érzelmei, amit velwd, csak veled akar átélni. És bár nem olvastam minden hozzászólást, de valaki azt írta, hogy az élet változik és probléma lehet egyszer a közös vállalkizás miatt. Azt tanácsolom, higy majd ha már melletted szuszog a kisbabád, kicsit megnyugodtál, akkor gindolt végig az életednek ezt a részét is. Mert akinek nem volt szent az állapotos párja, az nem riad vissza anyagilag semmitől. De az is lehet, ha meglátja a kislányát rájön mit rontott el. Vigyázz magatokra! És ne foglalkozz az állj készen szexelni, mert ez a kötelességed beszólásokkal.
224. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 223. - Egomanyus2)
2021. dec. 3. 00:10
Köszönöm a korrekt véleményed, teljesen egyetértek vele!
223. Egomanyus2 (válaszként erre: 26. - 0806e9dba4)
2021. dec. 3. 00:04
Ha ennyire fontos a testiség nagyon sajnállak. Mert nem ismered a szerelmet. Egy közös kisbaba ha nem írja felül a vágyaidat akkor elég sivár vagy érzelmileg. Remélem elmondta az eakü szövegét a férj. Kár hogy nem értette meg. Kielégítette vágyait és eldobta gyermekét és annak anyukáját. Igazi férfi! Jó hogy nem ilyennel találkoztam. Sajnállak! Őszintén
222. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 221. - Aszparagusz)
2021. dec. 2. 23:12
De attól még az én részem az én részem marad. És kétlem, hogy ezt a vállalkozást feladná valami másért. Ez az álom munkája.
221. aszparagusz (válaszként erre: 197. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 11:08

Ö is tulajdonos mint, te.

Minden további nélkül eladhatja a tulajdonrészét, és akkor nem fog veled dolgozni.

2-3-4 év alatt bármi megtörténhet.

2021. dec. 1. 11:06

Elég egy jogszabályváltozás, egy pandémia miatti hosszabb leállás, és volt üzlet, nincs üzlet.

Sajnos manapság csak a bizonytalanság biztos.

2021. dec. 1. 05:38
Köszönöm szépen!
2021. dec. 1. 05:36
Az hát.
2021. dec. 1. 05:35
Honnan tudod, mielőtt teherbe estem milyen volt a szexuális életünk? Ott voltál? Tartottad a gyertyat? Kívánok hasonló jókat neked!
2021. dec. 1. 05:34
Nem a férjemtől "okádtam" te okos, hanem a terhességtől. Egy frankó hányós - f*sós járvány közben megneznélek, mennyire lenne kedved a sz*xhez...
215. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 196. - 8d00a82c06)
2021. dec. 1. 05:31
Sajnos igen, sokan így gondolják.
2021. dec. 1. 05:30
Ha te mondod...
213. manyara (válaszként erre: 201. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 20:35

Dehogy nem. Sőt olyat is aki a golyóit nyalogatja.Lehet hogy már meg is kapta.

"Nem lesz ott a gyerekének ezer első pillanatánál"

Majd csak túléli valahogy. Nem ő lesz az első, nem is az utolsó.Az üzlet örökös prosperitásában meg ne bízz vakon. Láttam én már nagytudású feleséget amint átb@szták mint szah@rt a palánkon. Az új friss punciért sok mindenre képesek a hímek.

2021. nov. 29. 21:04

Nem általánosítottam. Más kommentjéből másoltam ki és fordítottam meg a kérdést. Nyugodtan olvasd vissza.


Az pedig, hogy hány gyereket szeretne vagy sem, egyáltalán nem tartozik ránk. Nem erről szólt a fórum.

2021. nov. 29. 21:02

Azt hiszem, nekem is jogom van véleménynyilvánításhoz, ahogy te is megtetted. Viszont én semmilyen bántót nem írtam senkiről.


De itt be is fejeztem.

2021. nov. 29. 20:56

Ne általánosíts. Az a buták módszere. Szó nincs erről, itt egy nő van és egy férfi ( és a mi a legfontosabb: egy gyerek)

És a 195. hozzászólás mindent elárul arról, hogy mennyire gyerekpárti a kérdező.

2021. nov. 29. 20:50

"Szerintem ezt a hozzászólást fordítsd meg és próbáld meg a másik oldalról is értelmezni."



itt az összes nő, a hozzászólók 96%-a a nőt védi, látatlanban. te is. hagyjuk már ezt a hülye játékot, jó?



a jutalomszexxel csak a hülye férfiakat lehet etetni.

2021. nov. 29. 20:41

Szerintem ezt a hozzászólást fordítsd meg és próbáld meg a másik oldalról is értelmezni.


A férfinak is minden jár? Adni viszont nem kell? Segiteni a rosszul lévő feleségét? Vagy szerinted azzal segíti, ha mással fekszik le?


"meg jutalom falat a férfinak, te, meg a tested, maga a főnyeremény."


Miből gondolod, hogy a férfi nem pont ugyanígy állt hozzá és gondolta, hogy ő a főnyeremény és csak ő létezik?


Annyira vehemensen véded a férfit, hogy fel sem merül benned, hogy esetleg tényleg ő lehetne hibás? Nem tudsz mindkét oldalról objektívebben szemlélni legalább egy kicsit?

Nem kell felvenned mindenki stílusát.

207. ezoterikus konyhanövény (válaszként erre: 206. - Sanyinak)
2021. nov. 29. 19:57

"Vagy a férfiakat gyűlölöd ennyire?"


itt mind. :D láttál már női kritikát? mind egymást falja. vicc.


aztán a való világ meg a koppanás.

206. sanyinak (válaszként erre: 195. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 19:19

De hát még ő meg sem született!

Honnan tudod előre, milyen érzéseid lesznek később?

Vagy a férfiakat gyűlölöd ennyire?

2021. nov. 29. 18:40
Nem tőle okádott hanem a terhességtől . Van különbség!
2021. nov. 29. 18:39

dehogy parasztok csillagom.


csak a 30+ éveddel pontosan egy fafejű női réteget képviselsz, aki úgy gondolja, h neki minden jár, adni viszont csak módjával szabad, a szex.... meg jutalom falat a férfinak, te, meg a tested, maga a főnyeremény.


hát nem. lesz még később arcraesés.

2021. nov. 29. 18:37
nem értesz egyet azzal, hogy a férfi máshol keressen erotikát, ha otthon "okádnak" tőle?
2021. nov. 29. 18:33

Köszi mindenkinek, aki kedvesen válaszolt. A paraszt stílusosak, na őket hagyjuk. A magam részéről lezártam itt a fórumot.

Szép estét a normálisabbaknak!

2021. nov. 29. 18:32

Ezt már dühömben irtam így és le is írtam h ezért fogalmazok így. Értelmező olvasás.

Igen amúgy, megkapta máshol amit tőlem nem, kérdés megérte - e?! Nem lesz ott a gyerekének ezer első pillanatánál sajnos és nem hiszem, hogy fog még egy ilyen balek nőt találni, aki épp a fenekét ki nem nyalta.

Kivanok neked hasonló harmonikus kapcsolatot, ha nő vagy pedig ilyen szuper terhességet és korrekt férjet...

2021. nov. 29. 18:31
Nincs gyereked, vagy az asszony szerencsés volt és nem volt rosszul?
2021. nov. 29. 18:23

félrelépett... :D



mit tettél az ügy érdekében? vagy úgy gondolod a keresztbenézés elég?


szerintem, tök korrekt. otthon nem volt szex, megoldotta máshol, mire fel a panasz? nem terhelt téged.

2021. nov. 29. 18:22

"Kívánok hasonló helyzetet nektek"


köszönöm, két "okádás" között mindenkinek egy jókívánság. azért levehető a jellemed...

197. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 171. - Aszparagusz)
2021. nov. 29. 18:22
Nem érdekel a volt férj mit szeretni sem most sem iksz év után. Ő lépett félre, én tulajdoson vagyok, ha tetszik neki ha nem, együtt fogunk dolgozni. Ennyi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook