Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül maradtam várandósan fórum

Egyedül maradtam várandósan (beszélgetős fórum)


76. 8d00a82c06 (válaszként erre: 37. - 0806e9dba4)
2021. nov. 24. 05:48

Állítsd le magad!

Innen látszik hogy kibacott ösztönlény vagy te is!

Más nem számít, csak a farkad...

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - LucaLili)
2021. nov. 24. 05:43
Kedves vagy. Már készülök lelkileg, de a tündéri anyósom (hála isten ő a kivétel aki erősíti a szabályt anyós téren 🙂), édesanyám és édesapám itt lesznek nekem bármi van. És ez teljesen megnyugtat.
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Vigyefene)
2021. nov. 24. 05:41

Egy értelmes válasz (a többi sok értékes közt) köszönöm!

Nem kell mellém férfi sokan mellettem vannak és most valóban minden jobban leköt, mint hogy ismerkedjek. És kedvem sincs a férjem dolgai után most férfi társasághoz...

73. LucaLili (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 05:07
Jajj, Kislány, a neheze csak most jön, nem könnyű egy kisbabával, remélem, van segítséged!Minden jót kívánok!😊
72. vigyefene (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 04:14
Elfogadom azt és úgy ahogy mondod, mert Te tudod a legjobban.
2021. nov. 24. 04:09

Oh és még annyi: hiába próbálja a sok szexcentrikus pasi rámtolni a felelősséget, nem vagyok hibás, nem én vagyok hibás ebben a sztoriban. Még ha nehéz is elfogadnotok!

Na pá!

70. vigyefene (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 03:21
Szia. Egy megértő férfi nagyon sokat tud(na) segiteni a helyzeteden. Kivánom hogy minden rendben legyen az életed során.
2021. nov. 24. 03:16

Na akkor még egy utolsó hozzá szólás a sok okos hímsoviniszta pasinak.

A belem okádtam ki az első 12 hétben és nem, nem volt se kedved se energiám a szexhez. Ezt egy normális partner azt gondolom, meg kell,hogy értse, ahogy én megértettem, mikor vakbél műtét után nem szexelhettünk.

Sajnálom tényleg fiúk, hogy én nem olysn vgyok mint a ti várandós feleségetek, hogy csak megtörli a száját a WC fölött és már ugrik is rátok szexelni.

Nekem nem ment. És nem bánom.

Van neki egy lakása, ami eddig ki volt adva, most ott lakik. Hogy kit hova visz, hányszor, meg milyen pózban, nem érdekel már.

Valóban nem tudom mit vártam itt hoxan, mert sajnos sok sok jó ember van, aki érti a dolgok lényeget, de van pár, akinek sötétség van az agya helyén.

Nem baj, lehet ítélkezni, most így, a kislányommal a pocakomban boldogabb és nyugodtabb vagyok, mint a férjemmel, akivel a megcsalás miatt csak a vita volt.

Szerintem akik engem bántanak, terhes nő közelében sem voltak, azért nem tudják miért is bántanak. De nem baj, mert megbeszéltük,hogy a családi ház a kislány nevére lesz iratva, ergo, míg én vagyok a gyám, nem tud (de egyébként nem is akar, miért tenné?!) kisemmizni.

További jó fröcsögést az élet nélkülieknek és millió puszi azoknak, akik értik, min megyek keresztül és volt pár jó szavuk.

Ti ne haragudjatok, de nem írok több kommmentet, hisz látjátok, mennyi idiótát fújt ide össze a szél 😄.

Sziasztok!

68. c9155193c4 (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 01:41
A fórumok lényege: nem mindig olyan választ kapsz, amilyent szeretnél. Lesznek olyanok (mint például most én is), akik nem veled értenek egyet. Különben miért kérdezel másokat? Igazolni akarod magadnak, hogy helyesen döntöttél? Minden ember véleménye más.
67. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 24. 01:38

A férj, ha nem kapja meg a feleségtől a testiséget, mert ezt írtad, másnál keresi. A szex fontos része egy jól működő házasságnak. A libidó nem mentség, nem azt mondom, hogy közösülj ezalatt, hanem azt, hogy akkor ne csodálkozz, ha másnál keres vigaszt a férjed.

A te hibád, hogy ez a kapcsolat megromlott.

Majd mindenki maga eldönti, kit savaz. Én téged savazlak, és nem sajnállak, abban biztos lehetsz. A férjed és a gyereked viszont sajnálom.

66. Hattori (válaszként erre: 65. - Globus)
2021. nov. 23. 22:39
Ma már börtön jár érte,ha nem fizetsz. Csak szólok.
65. globus (válaszként erre: 61. - Sanyinak)
2021. nov. 23. 21:59
Csak ha már felhoztad a témát. Gyerektartást sem muszáj fizetni. Murphy törvénye: gyereket legolcsóbban az elvált feleséggel lehet felneveltetni.
64. Hattori (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 21:58
a férjed nem úriember
63. Hattori (válaszként erre: 61. - Sanyinak)
2021. nov. 23. 21:57
Gratulálok annak a pasinak, akinek a fő célja a várandós feleségét és születendő gyerekét tönkretenni.
62. sanyinak (válaszként erre: 56. - 0806e9dba4)
2021. nov. 23. 21:53
Nos igen, valóban csak együttérző véleményeket hajlandó befogadni olyanoktól, akik osztoznak érzelmi feldúltságán.
61. sanyinak (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 21:45

Nem arra gondoltam, hogy kitesz a házból.

Arra utalok, hogy nem lesz könnyű úgy önálló anyukának lenned, hogy közben a férjeddel közös a házad és a vállalkozásod, amiből élsz.

Ha bármiért még rosszabbá válna a kapcsolatotok (pl, ha egy másik nő fogja őt irányítani), akkor a férjed elég gyorsan tönkre tudná az egzisztenciádat, hiszen ő irányítja jelenleg az üzletet.

60. Hattori (válaszként erre: 51. - 0806e9dba4)
2021. nov. 23. 21:29
27. hetes babásan talán nem a szex a legfontosabb.
59. Hattori (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 21:26
Ugye? Ha vannak nagyszülők, az meg szuper külön. Egy jó nagyszülő többet tud segíteni, mint egy állandóan elfoglalt férj.
58. Hattori (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 21:25
Kaptál egy esélyt egy új életre!
57. globus (válaszként erre: 56. - 0806e9dba4)
2021. nov. 23. 21:14

"Nem várok sajnálatot, talán ha jobban odafigyelek rá az elején, akkor ez nem történik meg"


Hegyi beszéd, még, még, még.

56. 0806e9dba4 (válaszként erre: 54. - Globus)
2021. nov. 23. 21:05

igen.

bátorító szóra, vállveregetésre, megerősítésre. "kedves szóra"...



de tükör az nem kell. őszinteség se, hogy ezt bizony ketten, együtt baltázták el.

55. kisj (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 21:01

"Amúgy igen, valószínűleg nem ő volt az igazi, de nem is keresem és egy ideig nem is vágyom férfi társaságra, mint a párom."


Tényleg nem.

54. globus (válaszként erre: 46. - 0806e9dba4)
2021. nov. 23. 20:58

Felesleges ilyen stílusban vagdalkozni. Javaslom az indító hsz. újbóli elolvasását. Ő kifejezetten kérte, hogy ne a férfit savazzuk, erre? Savazzuk őt.

Csak pár bátorító szóra vágyott. Értő olvasás...

2021. nov. 23. 20:57

Köszönöm fiúk és lányok, akik normálisan válaszoltatok (a bunkóknak csak hasonló jó kapcsolatot és szitut kívánok mint az enyém...). Kezd itt elfajulni ez a fórum, úgyhogy nem válaszolok, illetve nem olvasom már el amiket írtok. Köszönöm még egyszer akik tündérek voltak, hálás vagyok Nektek 🙂!

Legyen nagyon szép estétek Nektek, kedves hozzászólóknak és köszönöm a sok kedves választ ❤️😘!

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - 0806e9dba4)
2021. nov. 23. 20:54
Aha...
51. 0806e9dba4 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 20:53

nem érted, én nem baxogatlak, de el kell fogadnod, annak a férfinak (is) a szex fontos volt. veled. aztán máshol kereste.

más férfinak is fontos lesz a szex. és rengeteg nőnek fontos a szex. ha nincs közös nevező...


csak vigyorgástól nem lesz működőképes a kapcsolat.

50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Kisj)
2021. nov. 23. 20:53
Hát olvasd el újra mert nem írtam ilyet. És nagyon jo(nak hittem) volt a várandósság előtt a kapcsolatunk. De nyilván te ott voltál és láttad, hogy nem 😂...
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Kisj)
2021. nov. 23. 20:51
Nem írtam ilyet!
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - 0806e9dba4)
2021. nov. 23. 20:51
Nálad amúgy a szexben mérik a szeretetet? Adja Isten, hogy ha lesz párod és terhes lesz és rosszul lesz és nem fog téged kívánni, tapasztald meg, milyen ez. Ha neked a szeretet mércéje a szex, hát sajnálni tudlak csak!
47. kisj (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 20:50

Valószínúleg már a rosszulléteid előtt se volt fényes a kapcsolatotok.

Az elején írtad is, hogy neked nem ő volt az igazi. (vagy valami ilyesmit)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook