Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül maradtam várandósan fórum

Egyedül maradtam várandósan (beszélgetős fórum)


2021. dec. 5. 19:32

Így van. Sajnos nagyon sok rosszindulatú ember van, de remélem ők sosem fognak ebbe a cipobe járni. Ezzel is különb vagyok náluk.

Vannak barátnők is, úgyhogy nem leszek egyedül semmiképp sem 🙂

255. Csillagszem38 (válaszként erre: 255. - Csillagszem38)
2021. dec. 5. 19:28
*kielik
254. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 253. - Sanyinak)
2021. dec. 5. 18:36
Főleg akkor nem megy simán ha egy férfi nem az agyával, hanem valami egész mással gondolkodik... Mindegy, most nyugalom van. Beszélő viszonyban maradtunk, de ha lenne is olyan terve, hogy vissza akarna jönni, már nem jöhetne!
253. sanyinak (válaszként erre: 252. - Egomanyus2)
2021. dec. 5. 17:37

Csak azt azért ne feledd el, hogy egy férfi nem ugyanúgy gondolkodik mint egy nő!


Persze az egymáshoz való alkalmazkodás a kulcs az eredményes kapcsolathoz, de az nem mindig megy simán.

2021. dec. 4. 13:02

Nem volt időm reggel írni remélem egyszer még vissza jön a fórum író. Ne foglalkozz senkivel. Egy életed van. Az a ember aki ilyen helyzetben megcsal az nem férfi. Az otthagyna akkor is ha beteg lennél. Van olyan férfi aki szeret, kényeztet, és mindíg melletted van. És a szex is jó vele. Meg fogod találni. Boldog életet kívánok Neked és kisbabásnak.

Szeretettel egy Nő aki hosszú boldog házasságban élt egy igazi férfivel, és hogy elment(nem önszántából) a szerelme hiányzik, a beszélgetések, és ha Rá gondolok nem a szex jut eszembe, akár milyen jó is volt.Én is kiszálltam.

2021. dec. 4. 12:44

Hú nem olvasta végig bocs.

Leírom ÚJRA! Az első trimeszterben volt, hogy nem kívántam a szexet napi 5-6 hányás mellett. A férjem viszont elvárta és este (mert csak akkor lett volna rá idő, munka meg ilyen hülyeségek, tudjátok /irónia/) mindig beprobalkozott, de mikor még a parfümje, vagy tusfürdője illata is öklendezést váltott ki nálam ahogy mindennek a szaga kb, így nem ment a dolog és még egy kis "cumika" sem, mert a fogmosások is rémálmok voltak, hadd ne részletezzem.

Szóval tartott ez az állapot 12 hétig kb, vagy mondjuk legysn csak 10 és ezalatt a férjem, mivel neki szükséglet és nem erzelmeken alapuló kölcsönös kényeztetés és örömszerzes a szex (ő mondta, hogy ez neki szükséglet), talált magának valakit akivel d*ghatott.

És lelepett.

En elhiszem, hogy vannak nők akiket nem zavar, hogy rosszul vannak és úgy szexelnek a ferjükkel, párjukkal, én víszont nem tudom öklendezve élvezni a szexet, bocsánat!

Tudom, hogy sokak szerint ez lenne a fő asszonyi kötelessége egy nőnek, de hát vannak ezek a fajta nők is mint én, akik így élik meg a várandósságuk első felét és hát 7 év után ekkor derül ki, mennyire félre lett a férfi ismerve.

Amúgy akik azt írták, hogy nyilván már a baba előtt is sz@r volt a hazassagunk és könyörögni kellett a szexért szegény szerencsétlen férjemnek, azoknak mondom, hogy nem igy volt, hisz ha így lett volna, nem vállalunk gyereket, akit egyébként ő szeretett volna jobban, nem én.

De mindegy is, vannak itt szemellenzős emberek, akik nem jártak hasonló cipőben, mert ha úgy lett volna, értenék miről beszélek.

Nem magyarázkodom tovább, sokkal fontosabb dolgaim is vannak.

Itt részemről lezárom ezt a fórumot és nem is olvasgatom senki kommentjét.

Jó beszélgetést itt mindenkinek és csodaszép hétvégét kívánok nektek!

250. Mézes-Krémes (válaszként erre: 249. - Mézes-Krémes)
2021. dec. 4. 08:36
Ja, és ahol totál teszek a másik igényeire és szükségletére, csak annyit akarok, hogy végre fogja fel hogy ez van, és nem, ott már valószínűleg naaagyon régen nincsen Együtt, szextől függetlenül!
249. Mézes-Krémes (válaszként erre: 246. - Egomanyus2)
2021. dec. 4. 08:31

Nekem itt úgy csapódott le, hogy 9 hónapról ír. Írt olyat is, hogy végre megértette, vagy talán felfogta egy idő után, hogy nem... Szerintem egy hányós hasmenéses vírus nem tart addig. 🙂


Szerintem is az együttről szól egy házasság, és egymás igényeiről is. Az én férjem mindenből kiveszi a részét. Dolgozik, bevásárol, főz, és igen, takarít is. És pont nem besegít, mert ő is itthon él, és én meg nem a cseledje vagy az anyja vagyok, akinek ő "segít". Ezek az ő feladatai is pont úgy, mint az enyém is.

És na, nehogy már ne járjon neki egy kis extra alvós vagy reggeli cumika, ha más nem is, mert mondjuk most épp nem vagyok abban a passzban. 😄 Hiszen ez neki jó, neki szükséglet, igen. És nekem meg öröm amikor látom, hogy boldog. És ez így nem teher vagy feladat, vagy kötelesség.

2021. dec. 4. 08:26

phersze, a játékosság a humor is a kapcsolat alapja.


mézesen, krémesen is. :D


egyébként, melyik férfinak kell egy savanyú, unott, fexem mint a hal típusú nő? ha nem csak a farka után megy, akkor se kell, inkább egyedül... nyugiban.


vagy nőnek egy unalmas, humormentes, állandóan fexem a hátajamon férfi?

2021. dec. 4. 08:20

Persze, hogy imádjátok! Hát ilyenek vagytok! 😀 Van aki nem, elvétve, de az meg nem kell nekünk, mert azt mondjuk nem férfi... Akkor meg nyílnak a fórumok, hogy jajj, a férjemnek nem áll fel, lapos a kapcsolat, nem nyúl hozzám,unalmas, stb. 🙂


És nyugodtan cáfolj meg, de egy jó és harmonikus kapcsolatban simán a kedvetekben lehet járni egy kis játékossággal is... 🙂

2021. dec. 4. 08:17

Lehet hogy naív vagyok, vagy csak másképp gondolkozom. Egy terhességnek van egy szakasza amikor eszel, hány, iszol hánysz. Ez kb 2 hónap. Talán ennyit csak kibír egy férfi egy családért.miért úgy működik egy kapcsolat, hogy mennyit adott a férfi, akkor nehogy már ne szexeljen a nő. Nem úgy működik, hogy együtt csinálnuk? Ha neked kell én segítek, támigatlak, ha nem kell Ő segít támogat? A szex szükséglet? Nem kettőnk vágya? Ha a férjnek hányós hasmenéses betegsége van de nekem testi szükségletem akkor keressek valakit a férj meg fogadja el?

Lehet, hogy naív vagyok, de szerintem a házasság az együttről szól. És ha sír a gyerek talán ha a férj besegít kicsit anya aludhat, még jobban fogja kívánni a férjét, mert egy nőt az érzelmek irányítanak. A fórumnyitó nem bántotta a férjét, nem azzal kezdte hogy egy utolsó alak. Pedig az. Nem írta hogy most mi lesz vele anyagilag. Valószíű együtt építették fel a vállalkozásukat, ő is dolgozott. Minden jót

2021. dec. 4. 08:12

Jó, persze, ki lehet bírni 9 hónapot, nyilván. Viszont ahol tényleg szeretet van, és nem csak önzőség, ott ez szerintem nem jut el idáig. 🙂


Bizony, ilyenek vagytok, ezek vagytok. Nekem totál döbbenet, hogy erre sok nő még mindig nem jött rá, meg hogy ekkora gyűlölettel beszél a férfiakról. Hát egyikük párja sem szívesen lennék, ha férfi lennék. 🙂.


Mindig ezzel jönnek, hogy a szex nem kötelesség, nem elvárható. És ez így igaz is, ebben a formában, viszont arra már senki, egy nő sem gondol, hogy ahol a testiség, ami a párkapcsolat alapja! már kötelesség és kényszer, nyűg, ott már nagyon nagy bajok vannak! De könnyű ezt ráhúzni az ösztönlény pasija, ugye. Meg mutogatni rájuk. Könnyebb, mint magunkba Is nézni.

2021. dec. 4. 07:52

"Hölgyeim, ha szeretek egy másik embert, akkor figyelek az igényeire"



9 hónap szexmentességet is ki lehet bírni, nincs mindig pasija/nője az embernek. de, miért várnék bármire, amit már nem akarok, nem kívánok? majd kapok jutalmat, ha kiérdemlem, vagy újra eljő az idő? szeretetet, vacsorát, néhány kedves szót?


ez ilyen egyoldalú sztori? ha nekem rossz, legyen neked is?


mert a férfiak a lábuk közit imádják... :D hát hölgyeim, ha nem "imádnánk" (és ti sem) akkor otthon üldögélnétek hosszú sálat kötögetve, macskákkal. mert ezek vagyunk mi, férfiak. ÚRAMISTEN.... :( hagyjuk már.

243. Mézes-Krémes (válaszként erre: 241. - C9155193c4)
2021. dec. 3. 23:42
Szerintem amúgy abszolút nem lesz rossz dolga a gyereknek, sőt. Viszont itt a pasi attól a perctől fogva egy fikarcnyit sem számított már, hogy a baba megfogant. Azért pl. ezt sem lehet egyszerű feldolgozni, felfogni.
242. Mézes-Krémes (válaszként erre: 225. - Egomanyus2)
2021. dec. 3. 23:38

De szerintetek egy házasság miről szól? Nyilván nem kötelesség, de ha hűséget fogadunk egymásnak, akkor azzal felelősséget is vállalunk, vagy nem? Hiszen akit szeretek, azzal hogyan teszem meg ezt? Nem kötelesség, nem csinálom, mert nincs rá kedvem, és ezért ő le kell mondjon róla? Később, ha jön a baba, sírni fog, stb? Akkor azért nem? Évekre mondjon le?


Ugyan annyira nem kötelesség csinálni, mint lemondani róla egy olyan ember kedvéért aki nem hajlandó rá semmilyen formában.

241. c9155193c4 (válaszként erre: 240. - Mézes-Krémes)
2021. dec. 3. 23:33
Így van és ne feledjük a gyereket, mert ő az áldozat és őt sajnálom igazán.
240. Mézes-Krémes (válaszként erre: 237. - C9155193c4)
2021. dec. 3. 23:31

Engem értsenek meg, de én nem értem meg a másikat, és teszek magasról az igényeire hónapokon keresztül. Ne nyúzzon, ne zaklasson az igényeivel, de hűséggel viselje a sorsát, mert az igazi férfi ilyen. Szerintem nincs ilyen férfi. 🙂


Eszem megáll. Azért a házasság felelősség. És nem csak azért vagyok felelős, hogy hűséges legyek, hanem azért is, hogy a másik boldog legyen mellettem. Felelünk egymás JÓLlétéért.

2021. dec. 3. 23:30
Bűzlik bizony. Talán az lehet, amit írtam. Tapasztalatból tudom. Nem megkérdezte tőlünk, hogy mit tegyen, hanem már egyből eldöntötte ez a csaló (?). Már ha az, mert semmi sem biztos.
2021. dec. 3. 23:27

Nekem is úgy tűnt, hogy a ház kell neki csak és itt akarja megtudni hogyan járhat el, kaphatja meg. Aztán majd felbukkan a szeretője, ha még nincs , majd lesz és élnek a másik ember házában vígan.

Egyszerű és hatásos módszer. Pénz az nincs, hát elvesszük mástól a gyereket felhasználva. Ismerem én jól a fajtádat, az egyik ismerősöm gyereke is megjárta volna egy ilyennel, ha nem leplezik le őt és a szeretőjét.

237. c9155193c4 (válaszként erre: 236. - Mézes-Krémes)
2021. dec. 3. 23:24
Egyetértek.
2021. dec. 3. 23:15

Én tátott szájjal olvasom a sok naiva okoskodását az igaz szerelemről. A nők jó része tényleg nem tudja, hogy hogyan működnek a férfiak, basszus! 9 hónap totál szexmegvonás a kapcsolat teljesen egyértelmű halála.


Amúgy ez tök jellemző, eladjuk magunkat a kampányidőszakban, aztán amikor már biztosnak gondoljuk a pozíciónkat jön a ridegtartás, természetesen tökéletes hűséget várva...


Hölgyeim, ha szeretek egy másik embert, akkor figyelek az igényeire, és megtaláljuk azt a közös utat, ami jó mindkettőnknek. A totál megvonás nem közös út, és nem is szeretet az sem!

Szerintetek az igaz szerelem ismérve az, amikor a másikat magatokhoz kötitek, és jön a teljes megvonás, tökéletes hűséget követelve?! Nem adsz semmit, de máshova se menjen, mert akkor egy szemétláda? Mégis mit vártál, mit hittél, mi lesz a vége ennek? Nem értem...

2021. dec. 3. 17:31

"És ne foglalkozz az állj készen szexelni, mert ez a kötelességed beszólásokkal"



már megbocsáts, de akkor mi a kötelessége? senki nem mondta, hogy a szex kötelesség, de csak az "okádás" nem tart össze egy kapcsolatot.


nyilván nem lépünk le egy 3 hónapos várandós nőtől, de továbbra is meggyőződésem, hogy itt valami bűzlik.

234. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 233. - Semleges)
2021. dec. 3. 01:32
Akkor ebben hasonlítunk 🙂
233. semleges (válaszként erre: 232. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 01:14
Én is ilyen vagyok. Van amit nem is kell megbocsátani és elfelejteni. Ez az a kategória.
232. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 231. - Semleges)
2021. dec. 3. 01:08
Sajnos az a fajta vagyok, akiben ha megbantjak, benne marad a tüske. Rossz tulajdonság, tudom, de nem tudok ellene mit tenni.
231. semleges (válaszként erre: 230. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 01:06
Megértelek. Vannak dolgok amiket nem tud az ember elfelejteni.
230. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 229. - Semleges)
2021. dec. 3. 01:04
Kopogtathat, mmax a babát jöhet megnézni, esetleg egy csésze kávéval megkinalom mert bunkó nem vagyok, de köztünk már nem lesz semmi. Attól sem, hogy lesz egy közös gyermekünk.
229. semleges (válaszként erre: 228. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 01:02

Hát én sem a gyerekkorára gondoltam, de igazad van.

Olyan érzésem van, hogy itt csak a férj veszit és fog még az ajtódban kopogtatni.

228. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 227. - Semleges)
2021. dec. 3. 00:52

Szia.

A kislányomnak nem szeretném úgy beállítani majd az apját, hogy egy mocsok, aki megcsalta az anyját. Majd eljon úgyis az az idő hogy kérdezni fogja miért nem vagyunk együtt, de tini koráig mindenképp várni szeretnék azzal, hogy elmeseljem neki, mit tett az apja. Ez nem gyereknek való téma.

A férjem már ilyen szempontból hidegen hagy. Az zavar, hogy ennyire félreismertem. De hát majd túl leszek ezen is és mindenért pótol a kislányom aki már egyre többször jelzi, hogy itt van velem 😊.

2021. dec. 3. 00:43

Szia Kedves F.I!


Én ezt a fórumot lementeném és alkalmasint megmutatnám a férjnek, és lehet, hogy a kislányomnak is.


Kitartást neked!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook