Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül maradtam várandósan fórum

Egyedül maradtam várandósan (beszélgetős fórum)


196. 8d00a82c06 (válaszként erre: 194. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 18:21

Ne foglalkozz vele!

Vannak olyan emberek akik szerint ilyen nincs hogy rosszul vagy , ez csak hiszti.

A nő nem lehet rosszul, folyton vigyázzba kell állnia urának... 🤮

195. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 178. - Sanyinak)
2021. nov. 29. 18:20
Nem lesz tesó. Alapból egy gyereket terveztem és nem tervezek többet ilyen terhesség után az fix!
2021. nov. 29. 18:16
Nem volt előzmény. Mekkora párkapcsolati terapeuta lett itt sok ember. Kívánok hasonló helyzetet nektek, hogy lehetőségetek se legyen a megbeszélésre!
2021. nov. 29. 17:49

"amikor elfogadható az, hogy átmenetileg nincs szex?"



ha 3 hónap terhesség után már pakol apu, ott volt előzmény. ilyen kor nem csak szex nincs, hanem intimitás se, semmi, csak szájhúzás.



nyilván egy ilyen szituban a párnak le kell ülni s megbeszélni a hogyan tovább lépéseit, nem csak "okádni".

2021. nov. 26. 21:13

A téma miatt soha nem kapom fel a vizet, egyéb ok miatt történt. Túl messzire ment. Egy fórum senkit nem zaklathat fel annyira, hacsak az nem magán, hogy elmebetegnek tituláljon más tagokat. Az ilyen felhasználónak nincs helye a közösségben, azonnal el kellene távolítani.

A véleményem nem fog változni.


Sajnos ezért van ennyi válás napjainkban. Én is megsínylettem, bár nem a megcsalás okán.

Köszi a cikkeket. Nagyon tartalmasak.

191. c9155193c4 (válaszként erre: 188. - Csillagszem38)
2021. nov. 26. 20:49
Most erre nem reagélok, mert moderáltak és nem akarom tiltatni magam. Ezért most lelépek innen. De még találkozunk!
190. 820e00bff1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 26. 18:02
Majd a kisbabád boldoggá tesz.
189. sanyinak (válaszként erre: 184. - Aszparagusz)
2021. nov. 26. 17:39
És ez így rendben is van. Alapvetően a gyerek érdekeit nézik és nem az esetleges vagyon kimenekítési célokat szolgálnak.
188. Csillagszem38 (válaszként erre: 182. - Dafke)
2021. nov. 26. 15:08
Fel se fogja, amit írsz. 😉 Köszi, h jelentetted, en már nem veszem fel az ilyen primitivek megnyilvanulasait.
187. New(l) (válaszként erre: 186. - Barbylove)
2021. nov. 26. 10:49
Én simán megcsináltam volna, hogy rádobom a rókabőrt egy ilyen barom kígyójára. Ekkora tulok ezt érdemli.
2021. nov. 26. 10:38

Ezek a cikkek a szülés utáni szexuális élet megromlasarol szólnak.


És mit igazolnak számodra? Nagyon vehemensen allitod a magad allaspontjat.


Neked nincs olyan körülmény, amikor elfogadható az, hogy átmenetileg nincs szex? Semmi szín alatt nem bocsajthato ez meg?


Csak kerdem.

185. birebora (válaszként erre: 184. - Aszparagusz)
2021. nov. 26. 10:36
Ezt én is igy tudom. Sőt akartam havi összeget betenni bankba kiskorú nevére azzal a kikötéssel, hogy ha megszorulok, hozzányúlhatok és azt mondták nem lehet.
184. aszparagusz (válaszként erre: 180. - Csillagszem38)
2021. nov. 26. 09:49

Köszi, de remekül képben vagyok.

Hiába anyuka/apuka a haszonélvező, ha kiskorú a tulajdonos a gyámhatóság erősen beleszól és korlátozza az ingatlan esetleges eladhatóságát, felhasználhatóságát.

183. birebora (válaszként erre: 182. - Dafke)
2021. nov. 26. 09:40
Erről lemaradtam, de jobb is. Hiába magyarázzuk nem fogják fel mert a farkukban a csökevényes agyuk, beleérzőképességük és kb. mindenük. Tisztelet a kivételnek mert azért vannak még igazi családszerető férjek.
182. dafke
2021. nov. 26. 09:03

Mielőtt Csillagszemre fognád, ÉN jelentettem a hozzászólásaidat.

Mindenképpen van jogalapja a kijelentéseidnek. Egy bizonyos szinten.

Azt viszont nem veszed figyelembe, hogy a szexualitás mindenkinek máshol helyezkedik el a preferenciarendszerében.

Az én értékrendem, meg sokak értékrendje szerint egy terhes nőt megcsalni csak azért, mert nem annyira aktív, vagy egyáltalán nem aktív szexuálisan erősen aljas dolog.

A te értékrended szerint akkor is erőltesse meg magát egy nő, hisz ez "kötelesség".

Az én értékrendem szerint a szex nem lehet kötelesség. Idézem: "Ha nem élvezed, az már munka." Mégis elvárod ezt a "munkát", hogy aztán ennek ellentmondásban várkonyiandizhass.

Nem számít, hogy soha a büdös életben nem fogod megtapasztalni a nemed miatt, mennyi változás történik terhesség során a testedben, a fejedben, a lelkedben, mindenhol.

Én sokszor azt is éreztem, hogy elvesztettem a kontrollt a testem felett. Nagyon durva érzés. Mindegy.

Soha az életben nem fognak közeledni az álláspontjaink, álláspontjaitok. Ez egy parttalan vita.

2021. nov. 26. 07:18

ne kapd fel a vizet. :D


[link]


[link]


[link]


[link]


rengeteg férfi megszívja. a szex nem csak a gyerek születése után (!!!) szűnik meg, már előtte elkezd kikopni, a pár szép lassan távolodik, aztán jön a megoldás, legyen gyerek.

a pasi (is) rábólint, hátha megjavul a dolog. és lám, a sztori csak folytatódik.


goggle, számtalan történetet ad igazolásképpen.

180. Csillagszem38 (válaszként erre: 170. - Aszparagusz)
2021. nov. 25. 23:00
a tulajdonjogot kell a gyerekre iratni, anyuka meg a haszonelvezo lesz ;) tajekozodj
179. Csillagszem38 (válaszként erre: 176. - Aszparagusz)
2021. nov. 25. 22:55
de unalmas mar ez a szanalmas szoveg
178. sanyinak (válaszként erre: 157. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 18:22

Szerintem sem jó ötlet egy újszülöttre íratni házat. Ha bármiért szükség lenne arra tőkére, vagy akár csak jelzálogként az ingatlanra komoly nehézséget okozna.

És ha mondjuk tesó is lesz, ő akkor mit fog kapni?

177. manyara (válaszként erre: 172. - Semleges)
2021. nov. 25. 16:10

születésem óta kétágú vagyok

Archaikus kifejezése hogy férfi az illető.


Barátom... nahát, ilyet még nem kacagtam, mióta kétágú vagyok.(Móricz Zsigmond Légy jó mindhalálig)


"A légynek sem ártott, mióta kétágú"

Arany János Jóka ördöge.


Persze a Hungarovalentájni oktatási rendszerben bizonyára nem lehet találkozni ilyen kifejezéssel tekintve hogy még az Egri Csillagokat is zanzásítva, kivonatolva akarják oktatni.

Emily Ratajkowski

Ez már egy kicsit cikibb.

Ő egy csodaszép,tündöklően tehetséges énekes színész modell és kismama.

Emily O'Hara Ratajkowski angol-amerikai modell és színésznő. Londonban született és San Diegóban nevelkedett, Ratajkowski először a treats! című erotikus magazinban jelent meg a 2012. márciusi szám borítóján, valamint megjelent két zenei videóban - a "Blurred Lines"-ban és a Maroon 5 "Love Somebody"-ban. Wikipédia

176. aszparagusz (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 15:39

Te indítottál egy anonim fórumot.

El kell fogadnod, hogy nem csak olyan hozzászólások jönnek, amelyek neked kedvesek.

175. semleges (válaszként erre: 170. - Aszparagusz)
2021. nov. 25. 15:39
Én is is így gondolom.
174. semleges (válaszként erre: 171. - Aszparagusz)
2021. nov. 25. 15:38
Ez is igaz.
173. semleges (válaszként erre: 169. - Channa*)
2021. nov. 25. 15:38
Pontosan. Lehet még olyan szerelmes, hogy egy nő kiénekeli tőle még a gatyáját is. Arról nem beszélve ha lesz másik gyerek az örökség oszlik. És ezekre bizony gondolni kell, mert lehetnek kellemetlen meglepetések. Ez pasas egy megbízhatatlan, önelégült sivár lelkű faék.
172. semleges (válaszként erre: 158. - Manyara)
2021. nov. 25. 15:35

Emily Ratajkowski ő ki?


"születésem óta kétágú vagyok" ez mit jelent?


12 hetet nem lehet kibírni? Ugyan! Ez egy önző egoista balf.sz. Sok jót nem nézek ki belőle az élet egyéb területén sem. Ha a feleségével a gyermeke anyjával akit a szíve alatt hord ezt csinálja, mit várunk tőle?

171. aszparagusz (válaszként erre: 131. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 15:34

A vállalkozás ma jól működik, holnap ki tudja hogy.

Elég csak az adóváltozásokra gondolni.

Nem lennék benne biztos, hogy x. év után a volt férjem velem szeretne közös vállalakozást vezetni.

170. aszparagusz (válaszként erre: 157. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 15:32

Vagy igen, vagy nem. - hogy a kislányod nevén lesz a ház.

Egy ilyen pici gyerekre iratni a házat szerintem nem jó ötlet. Bármit hozhat az élet, és nem tudod eladni, mert a gyámhatóság nagyban korlátozza azt.

169. Channa* (válaszként erre: 156. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 15:29

Félre értesz!

Én itt csak arra gondolok, hogy mindenképp tisztázzátok az ingatlan és egyéb kérdést, nehogy valami fifikás nő keresztbe próbáljon tenni....

168. 8d00a82c06 (válaszként erre: 158. - Manyara)
2021. nov. 25. 15:10

Honnan tudod hogy milyen volt a szexuális életük a terhesség előtt?

Ja, hogy csak be akartál szólni..

167. manyara (válaszként erre: 160. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 14:53
Ha ez csak a terhességed alatt ment akkor sorry. Ha már előtte is akkor így jártatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook