Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzés a jobb alakért! fórum

Edzés a jobb alakért! (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. yousei
2012. ápr. 5. 21:08
Hát, bizony ezzel a héttel együtt másfél hét kiesik. De jövőhétre szerzek két új dvd-t, mozgalmasabbak, mint réka. Tae-bo, és beachbody. Újult erővek új hét új dvd-kkel.:)
2012. ápr. 5. 13:09
Sziasztok. Bevallom mar napok ota nem tornaztam :S:S Ti hogy alltok?
65. yousei
2012. ápr. 5. 07:02
Sziasztok. Mi újság veletek?
2012. márc. 31. 14:16

Sziasztok!

Én tegnap tornáztam,hát érzem rendesen a lábamat,de nem baj!!!!!!!

Evésre úgy figyelek oda,hogy most már csak Update kenyeret eszek vagy 2-3 hete és komolyan mondom,hogy látszik,hogy a hasam nem növekszik. Eddig oda kelett figyelni,hogy vacsira ne egyek sok (2 nagy szelet) fehérlisztes kenyeret,mert észrevehető volt a hasamon hiába tornáztam rá,nem változott semmit.

Elég drágák ezek a termékek,de néha veszek 1-2 dolgot,mert tényleg csak a tornával nem lehet elérni jó alakot.

Sok helyen azt olvasom,hogy nagyon fontos edzés után a fehérje bevitel. De mindig csirkemellet enni pedig már unalmas.

Lehet veszek fehérje port és megnézem,hogy tényleg van e változás majd tőle.

Jó edzést és pihenést nektek hétvégére!!!!!!!!!

63. yousei
2012. márc. 31. 06:44
Most olyan edzést fogok csinálni, hogy beleviszek technikákat, abból fog állni a gyakorlatsorom. Harcművészeztem, és fogok is, csak most munka miatt nem jutok el oda. Ütések, rúgások.
62. yousei (válaszként erre: 61. - Noncsi18)
2012. márc. 31. 06:43
Hm, nem minősül diétának. Végülis reggelire azt eszem, amit akarok, ott még belefér egy szelet csoki is. Általában kefírt és valami zöldséget reggelizek (paradicsom, lilahagyma) egy-két szendviccsel. Ebédre normál adagot eszem, igyekszem ilyen délután 3-4 órára belőni, azután mikor hazaértem valami könnyűt eszem:tegnap pl.: abonettet vettem, ettem belőle két szelettel szalámival és salátával. Máskor puffasztott rizst ettem kefírrel. Csak hogy legyen valami a gyomromban. Arra viszont figyelek, hogy napi 1,5 l vizet megigyak.
61. Noncsi18 (válaszként erre: 59. - Yousei)
2012. márc. 31. 06:37
Hogy figyelsz a kajalasra? Mit tartassz be?
60. Noncsi18 (válaszként erre: 58. - Yousei)
2012. márc. 31. 06:37
En ket naponta csinalom, az most igy egyenlore eleg tobbre nincs energiam... meg mindig Szandira tornazom. Nem erzek nem latok semmit :D de meg ido kell gondolom :) Na jo azert mint ha jobban tapinthatoak lennenek az izmaim, foleg torna utan. Meg majus juniusig van egy kis idom. En a kajara nem figyelek, nem tudom megoldani, meg nem is nagyon szeretnme :) De tenyleg nagyon sok energiamba kerulne, hogy odafigyeljek ra, illetve itt nem lehet kapni olyan igazi teljes kiorlesu kenyeret sem, sot lisztet sem, es ha odaszeretnek figyelni az elso dolgom az lenne, hogy elhagyom a fehetkenyeret a feherlisztet a feher cukrot es az olajat. Bar ez nem a fogyas miatt kene, hanem az egeszsegunk miatt, de en meg nem vagyok ra felkeszulve. Egy idoben csinaltam, de annyira nem is tudtam hozzaszokni ahhoz az izvilaghoz. Illetve itt kapunk ebedet a munkahelyen es nem tudnam azt megtenni, hogy kulon fozzek es azt vigyem be, plusz meg hazajovok fozzek paromnak is... az sok lenne. Es amugy is imadok enni :)
59. yousei
2012. márc. 30. 22:12

Sziasztok!

Ma is megvolt pár perc ugribugri, és 20 perc edzés, amit én állítottam össze. Ezt a comb blokkot lecsökkentem heti egyre, ugyanis a térdemnek nem jó ennyiszer hajlítani. Na mindegy. Most sem fogytam semmit, de nem adom fel. Csak lesz eredménye. Most már megvan a kajálásom is, most már kell lennie eredménynek. Veletek mi újság? El vagytok tűnve.

58. yousei
2012. márc. 29. 14:55
Az biztos! Ki hogy halad? Mindenki követi az edzéstervét? Van valamilyen eredmény? Akár fizikai, akár lelki? Nekem a mai napom is pihenés, holnapra már 100%os leszek. A futást hanyagolom ekkora szélben. Most sajnálom, hogy nincs biciklim. Kajával hadilábon állok, ma már mindent összeettem... De viszont a csípőmből.
57. cicmic87 (válaszként erre: 56. - Noncsi18)
2012. márc. 29. 14:16
Igen a belső comb olyan nehéz formálni!!!
56. Noncsi18 (válaszként erre: 54. - Cicmic87)
2012. márc. 28. 04:14
En az uszogumimbol szeretnek lefaragni, meg jo lenne egy kicsit kerekebb popsi es talan a belso comb.... Belso combra sokkal nehezebb mint a comb tobbi reszere :S
55. yousei (válaszként erre: 54. - Cicmic87)
2012. márc. 27. 14:16
Szia! Nekem a combon felső, külső részén van zsírpukli, az és a popsim.
2012. márc. 27. 13:59

Sziasztok!!

Ma RR-a comb és has részét tervezem.

Nektek melyik testrészetek a kritikus pont? Nekem a hasam és a popsim!

Szép napot mindenkinek!!

2012. márc. 27. 13:19
Igen elegge hallgat mindenki... A mai meg nem,de a tegnapi meg volt, pedig megint azt hittem, hogy nem lesz hozza kedvem.... 1 orat tornaztam Szandira a 200%-ra :) Azert az is kemeny.... mar alig varom, hogy latszodjon is valami :)
52. yousei
2012. márc. 27. 07:39
Hát, nagyon elcsendesedett a fórum. Ma reggeli adagom is meg volt: 10 perc ugra-bugra, 20 perc popsi Rékával. Kegyetlen volt, alig érzem az izmaimat:) Sajnos futni most nem megyek, a torkom bedobta a törülközőt. Ti hogy álltok lányok?
51. yousei
2012. márc. 26. 10:19
Sziasztok. Ma is meg volt 10 perc tánc, és 20 perc comb rékával. Ez a negyedik hetem. Állítólag most izmosodom is, ezért nem látszik semmi. Mától ismét figyelek a kajára.
2012. márc. 25. 19:15

Sziasztoik!

Café szerintem sem vegyél be altatót,mert nem jó. Úgy gondolom már az lehet a baj,hogy hiába fáradt vagy ,de felkelsz,mert hozzászoktál. Ahogy írták is próbálj meg már este arra gondolni,hogy te aludni fogsz... csak pozitívan és ne egyél csak igyál egy pohár vizet sokszor az emberek többsége nem is tzdja,hogy szomjas,azt hiszi,hogy éhes pedig nem. Iszol rendesen, napi hány liter vizet iszol meg?

Ha hajnalban mégis felkelnél akkor olvass valami uncsi könyvet,hátha azon elalszol.

A másik gondolatom még az,hogy lefekvés előtt mit vacsorázol? Mert lehet ha felesleges szénhidrátot eszel,akkor az felviszi a vércukorszintedet és ezért érzed magad éhesnek!!!!

Remélem tudtam valamit segyteni!!!

49. Noncsi18 (válaszként erre: 42. - B14310253d)
2012. márc. 25. 04:52

Ami meg eszembe jutott: hajnalban mikor megebredsz, akkor teljesen sotet van a szobaba?? Mert szerintem az nagyon fontos. En ha egy kicsi fenyt latok reggel mar nem tudok visszaaludni.

Aztan lehet nem jo otlet de egy probat meger, hogy odakeszited az agyad melle az mp3 lejatszot es rateoltessz valami nyugtato, altato zenet, vagy balogh belat, es hallgatod egy pivit, hatha visszalszol. Engem Balogh Bela mindig megnyugtat. A lenyeg hogy ne stresszelj arra ra, hogy fel kell kelned enni...

Na meg egy dolog, hogy ihatnal este valami nyugtato teat. Van egy jo par "altato" tea. Hatha neked segitene. Az is meger egy probat :)

Amugy nem iszol delutan kavet, vagy valami koffeintartalmu italt?

Egyebent ez az eves miatt egy kicsit ordogi kor, mert en eddig csak azt olvastam, hogy lefekves elott nem szabad enni, mert nem tud pihenni a szervezet stb... szoval nem kene enni, de ha meg nem eszel, nem tudsz aludni... Nalam is ez van en nem tudok ugy lefekudni, hogy ne egyek elotte :S Na most kicsit sokat irtam, megyek aludni, jo ejt mindenkinek :)

2012. márc. 25. 04:44

Amugy en B.Alexandra 200% cimu videojara folytatom az edzest. Tegnap vegig neztem, hogy tudjam mire szamitsak es hogy birni fogom e egyaltalan, de nagyon tetszik. A bemelegites is annyira jo :D VAn benne egy kis tanclepes kis koreografia, na tudni kell rolam, hogy ket lepest nem tudok megjegyezni majd osszekapcsolni :D Szoval mar az is siker lesz szamomra ha azt megtanulom :D


En egyebkent sok helyen olvastam is mar, illetve e szerint a felfogas szerint gondolkozom, hogy nem jo az, ha egyszer vagy ketszer eszik valaki,de akkor rengeteget.... mert megijed a szervezet, hogy uristen egesznap alig kapok kajat es rogton elraktaroz minden falatot, hogy legyen tapanyag :) Lehet valaki hulyesegnek tartja,de en igy gondolom. Szoval sokszor keveset es nincs gond. A szervezetnek is sokkal konnyebb feldolgozni a kis adagot. Mondjuk en se tudom betartani, mert sokszor eszem, 4-5-6szor egy nap, de sokat :D Addig eszem meg annyira tele leszek, hogy tobb falatot nem tudok bevenni a szamba, mert kb kirazna a hideg. Valami ilyesmi erzesem van mindig. Nem tudom mert.... De ha nem erzem azt, hogy jajjj kipukkadok, akkor "megijedek" hogy nem birom ki a meloba es ehes leszek, rosszul leszek stb.... Na van egy hulye felfogasom az biztos :D Mindegy a lenyeg, hogy szerencsere a kilok nem gyarapodnak, csak az izomnak kellene felszinre tornie :D Kitartast mindenkinek :)

2012. márc. 25. 04:32

Cafe: Lehet mar egy kicsit pszhihesen is van nalad ez a problama.... Egyebkent en is azt javasolnam, hogy ne kezdj el altatot szedni. Nem az a baj, hogy egyaltalan nem tudsz aludni, hanem, hogy hajnalban felkelsz. Nagyon nehez az altatorol leszokni, szoval probalj meg mas lehetosegeket. Tudom konnyu mondani, de eloszor is probalj meg ne ragorcsolni, hogy jajjj megint fel fogok kelni stb.... Probald meg megnyugtatni magad,hogy milyen jot fogsz aludni stb... Nekem is az a javaslatom, amit en kiprobalnek, hogy probald meg lefarasztani magad, kicsit kesobb lefekudni, illetve jollakottam lefekudni. A masik, hogy ha megebredsz, ne szaladj ki rogton, hogy jajj ennem kell, hanem probalj meg visszaaludni, megnyugtatni magad, hogy a szervezetednek az a jo ha pihensz meg. De ha nagyon nem megy, akkor szerintem igyal egy langyos tejet es alvas. Ugy tudom nem tul olcso es nem tudom megengedheted e magadnak, de felkeresnek egy alvasszakertot, csak ne kezd el az altatot!

Amugy mitol volt rossz napod? Mi tortent? Egyebkent milyen ez a depresszio? "Csak" a falasi roham jon ki vagy mas tunetei is vannak? Ha kihagyok egy napot, mindig azzal nyugtatom magam, hogy kell a szervezetnek a piheno nap :D En se tornaztam ma :S De semmi erom nem volt, reggeltol fel6ig dolgoztam 6 korul ertunk haza meg megfoztem es hulla vagyok... ilyen hosszu napoknal nincs meg energiam tornazni :S De majd ha teljesen rendszeres lesz, akkor lehet mar annyira hianyozni fog a torna, hogy mindennap lesz hozza energiam.

2012. márc. 24. 20:33

Hát lányok, az őszinteség a legfontosabb, ma nagyon rossz napom volt, a depresszió megint eluralkodott rajtam és megint falási rohamom volt...borzalmasan érzem magam, nem tudtam uralkodni magamon

ma a torna is elmaradt, képtelen voltam bármit is csinálni, teljesen leblokkoltam.

45. yousei
2012. márc. 24. 12:50
Közben kitaláltam, hogy hogyan tovább. Minden folytatok, a futás 30 percre felviszem. Biztos, hogy a tornától fogok izmosodni, a futástól jobb lesz az állóképességem. Vissza szeretnék menni edzésre, s így nagyából meg lesz a kondim. Szóval mindenképpen hasznos. Jó edzést mindenkinek mára! Én már túl vagyok rajta.
44. b14310253d (válaszként erre: 43. - Yousei)
2012. márc. 24. 12:08

igen, sajnos tudom, hogy nagyon nem jó ötlet az altató, de sajnos már 1 éve tart nálam ez az állapot, hogy nagyon rosszul alszom és nem csak mondjuk heti 1-2 alkalom, hanem minden nap...

pedig nagyon fontos lenne a jó alvás.

43. yousei (válaszként erre: 42. - B14310253d)
2012. márc. 24. 11:35
Talán, hogy h jól vacsizol, illetve estére jól kifárasztod magadat. Vagy egy nagy pohár vizet igyál kaja helyett. Altató nem a legjobb ötlet, szerintem, habár ilyen helyzetben nem voltam.
2012. márc. 24. 06:48

Jó reggelt lányok!


Van egy nagy gondom, hátha tudtok jó tanácsokat adni.

Hihetetlen dolog, de nagyon rossz alvó vagyok, szinte minden nap néha 3kor néha 4kor is fölébredek és arra hogy nagyon éhes vagyok és képes vagyok hajnali 3kor is megenni a reggelimet, sőt még kávézni is...és néha visszaalszom, bár sokszor evés után már nem akarok, mert utána nagyon rossz ébredni.

Lehet fogok altatózni, mert a vény nélküli altatók nem segítenek... és a nyugtató sem :(

bár tudom, hogy nem az a megoldás, de egyszerűen nem vagyok kipihent és borzalmas hajnali 4kor lakomázni a reggelimet és ha nem eszem, akkor nem megy a visszaalvás vagy csak nagyon nehezen, bár lehet, hogy erőltetnem kéne magam, hogy aludjak.

ahogy kinyitom a szemem érzem az éhséget.

próbáltam vacsorázni, sőt...tegnap szinte lefekvés előtt ettem 1.5 órával, próbáltam nem enni előtte...de semmi sem segít :(


tudtok tanácsot adni? volt valaki hasonló helyzetben?


ma fogok edzeni, remélem lesz rá erőm

szép napot mindenkinek :)

41. b14310253d (válaszként erre: 39. - Yousei)
2012. márc. 23. 22:18
Egyáltalán ne keseredj el, van ilyen időszak, gondold át min kell változtatni és akkor biztos menni fog lefele szépen. Lassú fogyás a jó! :)
40. b14310253d (válaszként erre: 38. - Noncsi18)
2012. márc. 23. 22:17

Hát ma én se mondhatom diétásnak a kajámat, bár annyira nem vészes...

most is ettem, de csak egy nagyon kevés maradék párolt zöldséget, 2 szelet abonettel, tudom, hogy ilyenkor már nem szabadna, de borzasztóan éhes voltam, ez most kicsit enyhített az éhségen.


holnap-holnapután edzek, majd leírom, hogy haladok és miket csináltam, még egyelőre nem tudom, szobabicaj biztos lesz :)


mindenkinek szép estét és kitartást!

39. yousei
2012. márc. 23. 21:27
Sziasztok. Nem tudok sokat írni. 3 hete egy centi sem ment le rólam sehonnan. El vagyok keseredve, úgyhogy megyek is, átgondolom, min kellene változtatni. Legyetek jók, és kitartás!
2012. márc. 23. 15:00

Nem tudom, az en reggelimbe van: zabpehely, lenmagpehely, alma, banan, barack, mak, dio, amarant, de nem erzem az energiat :S

Az biztos, hogy ha rendesen tornazunk, akkor sok feherje kell. Baratom eleg szepen gyurt regen es valamelyik nap es errol beszeltunk, hogy a csirkebe nincs annyi feherje amennyi kene, ha tenyleg komolyan edzel. Ugyhogy mindenkeppen valami feherje por, vagy feherje "muzli"

De en egyaltalan nem figyelek az evesre, mivel egyik az, hogy nem akarok fogyni a masik pedig, hogy valahogy itt nem megy. Multkor at kellett menni egy masik varosba, ahol vegre talaltam zabpelyhet :S Nagyon nincsenek itt egeszseges etelek, nem ugy van mint otthon.

Jah a tegnapi etrendem minden volt csak nem fogyokuras, bar egeszsegesnek se mondhato :S Reggeli a szokasos, azzal nincs baj, aztan delutan 4ig egy csoki,utana 3 fank egymas utan, es vacsira meg pizza :D Nincs lelkiismeret furdalasom. A kaloria miatt sosincs, max tenyleg azert, hogy semmi tapertek nincs a kajaba, aminek a szervezetem orulne :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook