Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nincs helyi zsírégetés, de mégis melyek a legjobb gyakorlatok hasra, combra, fenékre, tomporra? Kardio edzés? fórum

Nincs helyi zsírégetés, de mégis melyek a legjobb gyakorlatok hasra, combra, fenékre, tomporra? Kardio edzés? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 19. 14:08
egyébként a fenékre a guggolások, kitörések a leghatékonyabbak
9. Jasmine77 (válaszként erre: 3. - F3000dc5ef)
2013. jún. 19. 14:07
Ezzel nem értek egyet. Elsősorban a kardió edzés és a zsírszegény, cukormentes táplálkozás, kiegészítve a kimondottan ezekre a testtájakra való gyakorlatokkal. Milyen elgondolásból írtad, hogy a kardió biztos nem??? Szakemberek szerint ugyanis nincs "helyi érzéstelenítés", fogyásra a kardió mozgások a legalkalmasabbak(kocogás, futás, bringázás, stb). Ez saját személyes tapasztalatom is. A lényeg, hogy közepes intenzitású min. fél órás legyen az a kocogás, vagy bringázás, és a heti 3-4 az már eredményt is hoz. Mellette lehet az erősítő gyakorlatokat is, viszont önmagában nem segít, vagy nem éppen elegendő.
8. 117b1693d0 (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2013. jún. 17. 09:33

Ezt érdemes átfutni a HIIT-tel kapcsolatban:


[link]

2013. jún. 17. 08:51
tele van a youtube kiváló hiit tréningekkel (ha azt szeretnél csinálni), keress rá, válaszd ki a számodra szimpatikusakat, aztán hajrá :)
2013. jún. 16. 21:04

Köszönöm Mindenkinek!

Szerintem maradok Tabula_Rasa javaslatánál. Azaz a magas intenzítású kardio edzésnél!

Köszönöm!

2013. jún. 16. 20:50

Mivel nekem célom a fogyás is, így amíg nem értem el a kívánt testsúly, és mert jól is esik kardio (magas intenzitású) mozgásokat is végeztem, de emellett mindig iktattam be az edzés tervembe alakformáló mozgást, vagy power-jógát.


Szerintem a fogyáshoz, és egy izmos alak eléréséhez mindkettő szükséges. Csak ezzel, vagy azzal igazán hatékony eredményeket nem lehet elérni.

2013. jún. 16. 20:48

Fogyni szeretnél, vagy izmosodni?


Ha fogyni is, akkor kardio edzés, gyakorlatilag a kocogás, kerékpározás, kick-box, spinning bármi szóba jöhet.


Ha csak formálódni szeretnél, akkor bármilyen alakformáló edzés megteszi, igaz én itthon edzek, de jártam régebben fittnesz terembe, és ott tartottak külön egy-egy testrészre kiélezett (egész testet érintette, de volt popsiedzés, vagy alsótest, vagy has...) edzéseket. Gondolom ez mostanában sem változott. Ezek többnyire alacsony-vagy közepes intenzitású edzések.

2013. jún. 16. 20:44
a kardio biztos nem
2013. jún. 16. 20:39
Keress rá Péntek Enikő videóira a legnagyobb videomegosztón! :)
2013. jún. 16. 20:31

Kardio-edzés és azok gyakorlatai a legalkalmasabbak a ezeknek a kényes területek karcsúsítására?

(L-karnitin-t és fehérjeport nem fogok fogyasztani..)

Heti 2-3 alkalom lenne az edzés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook