Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Édesanyák eszmecseréje csemetéikről fórum

Édesanyák eszmecseréje csemetéikről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
7477. kszilvi (válaszként erre: 7469. - Minya)
2008. jún. 25. 12:55
Köszönjük szépen!
7476. kszilvi (válaszként erre: 7467. - Dus)
2008. jún. 25. 12:54

Szia!

Remélem jól telik a nyaralás, és jó idő van rátok!

Kicsit irigyellek ám!:P

7475. kszilvi (válaszként erre: 7466. - Mágika75)
2008. jún. 25. 12:50

Szia!


Hát nem tudni még, hogy ki lakik odabent:-) Majd 7.-én megyünk uh-ra. Hátha akkor többet tudunk.


Örülök, hogy jól vagytok, és GyöngyBabátok ilyen sok mindent tanul a bölcsiben. Nagyon jó, hogy szeret oda járni!

7474. 724b289414 (válaszként erre: 7472. - Dus)
2008. jún. 24. 21:49

Még, hogy a Balcsiból sok???? ÁÁÁ, olyan nincs :D


Hogy érezték magukat a fiúk?? MEg persze ti is!!!

Szóval, milyen volt??

7473. dee (válaszként erre: 7472. - Dus)
2008. jún. 24. 21:22
Örülök neked!Hiányoztál!
7472. dus
2008. jún. 24. 20:57

Sziasztok Anyócák!


Megjöttünk a Balcsiról!


Isteni volt!!!!!!!!! :))))))))))


Bár sok volt a 9 nap, már a hét végén honvágyunk volt, azért jól éreztük magunkat! Most sok a mosni és vasalni való, de próbálok holnap is jönni! A naplómba majd írok és teszek fel képeket is! Később mesélek bővebben! :)))

Puszi Mindenkinek!

7471. alfoldi13
2008. jún. 17. 08:57
megakartam nézni ezt a 3 éves babát de nem lehett látni miért ????? tedd fel valahová köszönöm !
7470. lufi
2008. jún. 17. 08:25

Sziasztok


Megtartottuk Vikcsi 3. szülinapi buliját. Nagyon jól sikerült. Mindenki eljött, és mindenkitől a kedvenc thomasos mozdonyokat kapta. Nagyon boldog volt. A tortája is thomasos volt, nem is akarta, hogy felvágjuk. Odahúzta magához és azt mondta, hogy ez az enyém. Már több mint egy hete kupiban élünk, ami már nagyon fárasztó, mert ki-bejárkálnak a munkások. Ablakcsere van most a házban. Még jövő héten kifestünk, aztán utána már nyugi lesz. Viktor már éjszakára is szobatiszta lett. Nagyon örülünk, hogy ilyen hamar sikerült neki leszokni a pelusról. Pedig már majdnem feladtuk.


Szörnyűlködve olvastam, hogy mi történik veletek. Minya, Dus, Kszilvi és én még azt hittem, hogy a Vikcsi gégegyulladásánál nem lehet rosszabb. Petyánál ez gyerekkori? Kinőheti?

Dus, hát nem semmi ami történt. Ha nagy a csönd, én is mindig azt hiszem, hogy baj van.

Szörnyű amikor van valami baja a gyereknek, amikor a Vikcsinél előjön a krupp, sose merek elaludni éjszaka, állandóan azt figyelem, hogy veszi a levegőt. Tiszta para.

Minya sajnálom a férjed, de remélem hamar megoldódik a problémátok. Sajnos, épphogy lejárt a gyesem engem is kirúgtak, mert időközben átvették a céget és az új tulaj már nem tud alkalmazni. Mindegy, remélem hamar találok majd valamit.

Kszilvi, tudni már hogy fiad vagy lányod lesz? Azt mondják, a fiúk nem akarják magukat megmutatni. Hogy álltok a házzal?


Mindenkinek szép napot, hetet. A nyaralóknak jó utat és jó nyaralást.

Puszi Mindenkinek Vigyázzatok magatokra

Bocsi, ha valakit kihagytam.

7469. Minya
2008. jún. 15. 12:21

Kszilvi!


Boldog hófordulót kívánunk Petyának :)Puszi

7468. Minya (válaszként erre: 7467. - Dus)
2008. jún. 13. 11:03
Kellemes nyaralást kívánunk Csibivel nektek.Örülök hogy minden rendben van nálatok.
7467. dus
2008. jún. 12. 20:48

Sziasztok.


Látom, nem nagyon ír senki!

Mi is nagyon jól el vagyunk kint az udvaron. Nagy most a készülődés, a hét végén megyünk a Balatonra 10 napra!

A család már nagyon transzban van, szó mi szó, én is nagyon várom már. :))Jó lesz egy kicsit kikapcsolódni a hétköznapokból. Sok kirándulást szerveztem, de a strandolás sem fog kimaradni.


Remélem mindenki jól van, senki sem beteg és jól viselitek ezt a bolond időjárást! Felénk hol esik, hol süt a nap, egyik percről a másikra! Szerencsére a hőmérséklet (egyenlőre) kevésbé ingadozó, de nehéz elviselni ezt a változatosságot!


Mi egyébként jól vagyunk, bár ha nagy a csend, egyből rosszra gondolok és rettegek, nincs-e valami baj Bálinttal. Szerencsére ( lekopogom: kopp-kopp) nincs baj, minden rendben. Most voltunk tanácsadáson, 9300gramm és 78 centi, 12 foga van és stabilan szalad, ill. felmászik mindenhova. :))

Bazsinak vége az óvodai életnek, itt a szünidő, így lehet reggel sokáig aludni! :))


Nem ígérem, hogy még tudok írni, így majd csak akkor jelentkezem, ha haza értünk a nyaralásból.

Puszi mindenkinek! Dus

7466. Mágika75
2008. jún. 8. 22:07

Sziasztok kedves Mamik!


Dus! Nagyon erős csaj vagy! És szerencsére Bálintod is erős kis pasi! Remélem hamarosan csak egy rossz emlék lesz a kórház!


Szilvi!

Hát mikor tudjuk már meg, hogy mi készül nálatok? Ilyen szégyenlős... Lehet, hogy lány? :-)


Minya!

Sajnálom Apát. De van jó hír is: hiszen Csibivel minden rendben. :-)


Mylene!

Jó pihenés!


Nálunk szerencsére minden a legnagyobb rendben. GyöngyBabánk szuperszónikus sebességgel fejlődik. 3, sőt 4 szavas mondatai vannak: Mami vizet inni kéjek , kéjek ropi enni, és hasonlók. :-) IMÁDOM!!! A bölcsiben rengeteg dalocskát tanult. Persze még mindig csak értelem nélkül kántálja őket, de egy-egy éneket végig mond: boki, boki tata... Kicsi vagyok ééééé... Csak úgy zeng az ének! :-)


Ma jöttünk haza Kehidakustyánból. Csütörtökön mentünk. Bár esett az eső, mégis jól szórakoztunk. Élményfürdőztünk. Pacsi-pacsi, mondja Gyöngyöcske. :-)

A szálloda klassz volt, de az étterem botrányos. Asszem ez volt az első és utolsó utunk Kehidára. A márciusi alsópáhoki kiruccanás ezerszer jobb volt. Inkább oda fogunk visszamenni.


Meló... Dolgozgatok. Holnap kezd az új könyvelőm. Remélem ezután kevésbbé lesz stresszes a dolog! A múlt héten itt volt a főnököm Lengyelországból, azt mondta, hogy elégedett velem és a munkával, amit eddig végeztem. :-)


Vigyázzatok magatokra! Puszi!

7465. Minya (válaszként erre: 7463. - Kszilvi)
2008. jún. 4. 12:57

Szia!


Én is remélem hogy ennyi rossz dolog után csak jó történhet az emberrel úgyhogy bizakodom :)Majd csak megoldjuk valahogy.

7464. Minya (válaszként erre: 7456. - Mylene)
2008. jún. 4. 12:55
Jó utat nektek és majd mesélj milyen volt.Mink Apával voltunk Sopronba de sajnos csak egy napot,de az is gyönyörű volt.
7463. kszilvi (válaszként erre: 7461. - Minya)
2008. jún. 4. 12:55

Szia!


Sajnálom, hogy veletek most ilyen rossz dolgok történtek! Remélem most már csak jobbak jöhetnek!


Petya ha dörög azt mondja dirr-durr igaz néha így: dill-dull:-)


Most, hogy mondod, nekem is menni kellene mosogatni...

7462. kszilvi (válaszként erre: 7458. - Dus)
2008. jún. 4. 12:52

Örülök, hogy jól vagytok! Lassan csak vissza rázódtok a régi kerékvágásba.

Már így beszél Bálint? nagyon ügyes! Nekünk most nincs cicánk, csak kutyánk-de az a szépülő házunknál is. Dédiéknél szokta a cicákat kergetni Petya. Ő is mondja már nekik: cic, cic és ha kérdem, mit mond a cica azt mondja: nyáá:-)


Vigyázz magatokra!

7461. Minya
2008. jún. 4. 12:51

Sziasztok!


Jó olvasni hogy csupa jó dolog történik veletek.Nálunk sajnos rossz dolgok történnek :( Apának sajnos felmondtak a munkahelyén.Voltunk a neurológiai fejlesztésen ott szerencsére mindent rendben találtak.Nekem Csibi ha dörög az ég akkor mindig sikolt egyet utána meg nevet,és a szúnyoghálónál figyeli hogy esik az eső,és mondja nem-nem mutat közben kifelé.

Na megyek mert még mosogatni kell.

7460. kszilvi (válaszként erre: 7456. - Mylene)
2008. jún. 4. 12:48

Itt is esett az előbb, de már el is állt. Nagy dörgés volt, de az egész kb. 10 percig tartott. Legalább felfrissült a levegő,mert nagyon meleg volt.


Biztos aranyos lehet Nóri, ahogy a cicával sétálnak!:-) Azért vigyázz, ne nagyon fogdossa, ha mégis, mosson kezet utána. Sose tudni...


Hú, akkor ma utaztok! Jó utat kívánok nektek, érezzétek jól magatokat! Majd mesélj, ha haza jösztök!

7459. kszilvi (válaszként erre: 7455. - Minya)
2008. jún. 4. 12:45

Sziasztok!


Voltunk uh-on: Most az uh. szerint 25 hetes a pici, és közel 800gr. A feje fültől fülig 68mm, a mellkasa 60mm, a combcsontja 43mm.

Sajnos most nem látta a nemét:( hiába nézte. A köldökzsinór máshol volt, de a doki nem tudta megmondani pontosan fiú, vagy lány... Majd 4 hét múlva kell megint mennünk. Szerencsére nekem eltünt a vesemedence tágulatom!


Tegnap Petyával is voltunk gondozáson. Vele minden rendben, csak kicsit náthás, folyik az orra.

7458. dus
2008. jún. 4. 10:42

Sziasztok!


Végre sikerült eljutnom ideáig, gyorsan írok pár sort, amíg kismanó alszik.


Szóval.......

Jól vagyunk, de a kórházi idő kiheverése várat még magára, de már alakul a helyzet! Vissza jött az étvágya, egyre több ideig játszik el maga, nélkülem és már az udvarra is kimegy kíséret nélkül.

Aznap,amikor haza jöttünk a kórházból, lett egy kiscicánk. "Uri" a neve és nagyon jó hatással van a gyerekekre. Bálint csak mondja és mondja: "szisza, szisza, szisza" és közelít a mecsek felé, aki nem várja meg a "megnyuvasztást" :))


A hét végén keresztelőn voltunk a Húgoméknál. Jól telt, finom volt az ebéd és volt sok süti! El voltam képedve, amikor az unoka öcsikémet megláttam: súlyra akkora, mint Bálint, csak kicsit rövidebb!!! Nagyon édes! Elég későn éjszaka 11-re értünk haza. A fiúk végig aludták az utat, a fürdés is csak reggel volt.


Most nálunk is kezd eléggé beborulni, tuti,. szakadni fog az eső rövid időn belül! Nálunk is nehéz Bálintnak megmagyarázni, miért nem lehet kimenni, de olyankor egy kisszékre felállítom az ablak elé és nézzük a vízfüggönyt. Az is tetszik neki!


Remélem mindenki jól van és a babák sem betegek!

Na, lassan megyek, majd még jövök délután!

Puszi mindenkinek!

7457. mylene (válaszként erre: 7453. - Kszilvi)
2008. jún. 4. 08:20

Szia Szilvi!


Nagyon szorítok Neked! Mikor lesz eredmény?


Puszilunk Benneteket!

7456. mylene
2008. jún. 4. 08:19

Szép jó reggelt Mindenkinek!


Megérkezett hozzánk a zivatar. Nem is esik, szakad az eső.

Nehéz lesz Nórinak elmagyazárni (ha felkelt), hogy most nem mehetünk ki játszani. Imád kint lenni. Minden nap talál valami felfedeznivalót, szinte csak a déli nagy melegben vagyunk bent a lakásban.

Pár napja egy cica vetődött anyósomék udvarába. Gyönyörű házi cica, egészséges. Biztos nem kellett valakinek és itt rakta ki valahol. Huncutka imádja és a cica is Huncutkát. Akárhova megy Nóri az udvarba, a macska árnyékként követi.

Jövő héten ilyenkor (szerdán) már Sopron felé utazunk kis családommal. Az interneten keresztül sikerült egy nagyon barátságos panzióban szállást foglalnom. Nórinak ingyen lesz minden, mi pedig 3 éjszakát fizet 4 éjszakát kap akcióban megyünk. Reggeli, zárt udvari parkoló stb. is benne van az árban. Remélem jó idő lesz. Már nagyon várom!


Szép napot kívánunk Mindenkinek Nórival!

7455. Minya (válaszként erre: 7453. - Kszilvi)
2008. jún. 2. 15:15
Várom a beszámolódat.Remélem végre megtudjátok kislány vagy kisfiú lesz.
7454. alfoldi13 (válaszként erre: 7447. - Dus)
2008. jún. 2. 13:50
Ha a naplómba nézel találsz benne egy Viktóriát aki bizony egy egy nap többször is élő halott volt ma már könnyen irok róla mert látod,hogy szép nagy lány lett, nyolcadikos bizony a tanulásnál találkoztunk az ájulás nyomaival ,de szorgalma felülkerekedett a bajon tornászik uszik és szenzációsan rajzol... mi mindenaélalommal azonnal a hidegvízcsap alá tettük ruhástól... semmi más megoldás nem volt jó ... ma már nem ájul el.... egészséges.... és persze sokáig aludt velünk ....a mi ágyunkon de nem is mertük messze tenni.... nekem az uszás volt a legjobb orvosság részére... szerencsére hamar megszerette de egy másodpercre se lehetett egyedül hagyni a vizben se.... ezt csak azért irom ,hogy halj olyanokról akik már tul vannak rajta
7453. kszilvi
2008. jún. 2. 13:24

Du-án megyünk uh-ra. Ha lesz időm, majd beszámolok.


Addig is puszi mindenkinek!

7452. kszilvi (válaszként erre: 7451. - Dus)
2008. jún. 2. 13:23

Szia dus!


Örülök, hogy már jobban vagytok! Nagyon megdöbbentem, amikor olvastam, mi történt Bálinttal. Ügyes voltál, hogy mindent megpróbáltál, amit lehetett ilyen eszméletlen állapot esetén. Szerencsére magához tért Bálint.

Rossz lehetett a kórházban, de most már jó, hogy otthon vagytok. Anno nekünk is nagyon nehezen ment a visszaállás a mindennapokba... Sajnos Petyánál is nagyon figyelni kell, nehogy leessen a vércukra, mert akkor nála is felléphet eszméletvesztés. Volt olyan korábban, hogy alvás után, uzsonna előtt elég alacsony volt a vc-ra, és már a keze is remegett, sírt, sápadt, hideg volt az arca. Szerencsére gyors kajcsival hamar rendbe jött. Most már ügyes, jelzi, ha baj van, vagy csak egyszerűen éhes, kajaidő van.


Vigyázz magatokra! Remélem nem fordul elő többé ilyesmi Bálinttal! Biztos jól sikerült a keresztelő, majd írd meg!

Puszi!

7451. dus
2008. máj. 31. 19:10

Sziasztok!


Köszönöm az együttérzést!

Valóban borzasztó volt, az ellenségemnek sem kívánom az a reggelt!


A doki szerint egy mandulagyulladásból eredte ez a vírus, ami tovább ágazott és ezt csinálta!

Bazsi előtte 2 héttel volt mandula és nyaki nyirokcsomó gyulladása, onnan volt a vírus, ami "tovább képezte" magát Bálint szervezetében.

A labor már nem tudta kimutatni a vírust, de a nyomát igen.

Nagyon sok orvos megvizsgálta: kardiológus, neurológus, szemész, fül-orr-gégész, gyermekorvos és voltunk koponya röntgenen is. Szerencsére sehol nem találtak elváltozást! A laborja is viszonylag jó, annyi csak, hogy kicsit vérszegény, de nem vészes.Ultrahanggal megállapították, hogy van egy kis szív-zöreje, de nem probléma, ekkora gyereknek ez a normális! Ki fogja nőni 6 éves korára. Az ultrahang alapján az is kiderült, hoyg sok a gyomor sava, így az esti tejezgetésről le kell mondani, 6 után semmi tejterméket nem kaphat egy kis ideig. Ez is nehéz, így most teával alszik el.


Most már jól van, csak nagyon megviselte a kórházban töltött egy hét! :((( Nekem is nehéz, amikor belegondolok, mindig elsírom magam, mert bele gondolni is szörnyű, hogy kis híján elvesztettem az én Drágámat! :((( Ez is nagyon nehéz feldolgoznom!

Ha valaki kérdi,mi történt, nem tudom elmondani sírás nélkül! Lehet, hogy én vagyok a gyenge, nem tudom!

Minden esetre nagyon mély sebet hagyott bennem az a 2 perc!!!!


Na, lassan befejezem, mert készülnöm kell, holnap megyünk Pestre a Húgomékhoz keresztelőre! Remélem minden ok. lesz, semmi baj nem történik majd!

Ennyi szörnyűség után kicsit bizakodok.


Kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek, majd hétfőn jövök!

Puszi: Dus

7450. Minya (válaszként erre: 7447. - Dus)
2008. máj. 31. 09:13

Szióka!


Ez nagyon borzasztó lehetet remélem soha többet nem fordul elő.Hol kaphatta el ezt a vírust?


Sok-sok puszit küldünk nektek!

7449. mylene (válaszként erre: 7447. - Dus)
2008. máj. 31. 07:10

Szia Dus!


Ez rettenetes! Szörnyű, ami Bálinttal történt. Rázott a hideg, miközben olvastam a soraidat.

Nagyon erős nő vagy!!!

Sok-sok puszit küldünk Bálintnak!!!

7448. 724b289414 (válaszként erre: 7447. - Dus)
2008. máj. 30. 23:07

Szia!!!


Szomorúan olvasom, hogy mi történt!!

Ez rettenetes!!

Szőrnyű hetetek lehetett!!!

Remélem többet ez nem fordul elő a csodálatos kisfiaddal!!!


Minden jót Nektek!!!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook