Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Édesanyák eszmecseréje csemetéikről fórum

Édesanyák eszmecseréje csemetéikről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
7567. d794d668d5 (válaszként erre: 7565. - Mylene)
2008. aug. 27. 21:27

Kedves Mylene!


Köszike szépen a jókívánságokat!

Átadtam Szilviéknek, és nagyon jól esett nekik, hogy gondoltok rájuk:)

Tettem fel képet Pannáról, igazi kis csajszi, olyan édes:)

Amíg nem tud tesóm gépközelben lenni, ígérem beszámolok az eseményekről:)

Ancsa

7566. mylene (válaszként erre: 7559. - Kszilvi)
2008. aug. 27. 19:00

Szia Ancsa!


Gratulálunk az egész családnak! Puszikáld meg helyettünk a nővérkédet, a kicsi Pannát és persze Petyát is!


Mylene és Nórika

7565. mylene (válaszként erre: 7559. - Kszilvi)
2008. aug. 27. 18:58

Drága kicsi Panna!


Szívből örülünk, hogy megérkeztél!

Jó egészséget kívánunk Neked és Édesanyádnak!


Drága Szilvi!


Gratulálunk! Vigyázz nagyon Magatokra!


Sokszor puszilunk Benneteket Nórival

7564. d794d668d5 (válaszként erre: 7561. - Dus)
2008. aug. 27. 17:24

Szia!


Köszönöm szépen a tesókám nevében Nektek is:)

7563. d794d668d5 (válaszként erre: 7562. - 724b289414)
2008. aug. 27. 17:23

Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat nővérkém nevében is! Átadom neki:)

Most fogunk menni hozzá és már a fényképezőt is előkészítettem:) MMS-ben már láttam babót, és nagyon édes!


Köszönöm a segítséget, majd tesókámnak is átadom az üzit, hogy írjunk hoxának!


Ancsa

7562. 724b289414 (válaszként erre: 7559. - Kszilvi)
2008. aug. 27. 14:05

Szervusz!!!


Gratulálunk és jó egészséget kívánunk Nekik!!!

Várjuk a képet!! :))

Manoci és Dani



Tudom, hogy nem ide tartozik, de oxa vissza tudja állítani a regisztrációt, legalábbis úgy tudom!

7561. dus (válaszként erre: 7559. - Kszilvi)
2008. aug. 27. 13:59

Szia Ancsa!


Gratulálok a kis Panna megszületéséhez! :))

Neki és anyukájának nagyon jó egészséget, a családnak sok boldogságot kívánunk!


Sok puszit küldünk Nekik: Dus és Bálint

2008. aug. 27. 13:39

kszilvi új neve: Sziboni, mert sajna törölték a regisztrációját mert többször elküldtem az üzit, hogy Panna megszületett.

Ezen már el lehet majd érni:)

Üdvözöl és puszil mindenkit

7559. kszilvi
2008. aug. 27. 13:23

Sziasztok!


Szilvi huga vagyok...Ma megszületett Panna 8:58kor 3150grammal és 52cm-rel.

Gyönyörű szép baba, anyuci és babó is jól van, minden rendben velük.

Ha ma lefényképezzük a korházban akkor rakok fel róluk képeket Nektek!

Ancsa

7558. mylene (válaszként erre: 7557. - Minya)
2008. aug. 26. 09:02

Szia Minya!


Köszönöm kedves soraidat!

Nagyon örülök, hogy jól vagytok! Nagyon de nagyon ügyes Csibi, hogy már ilyen jól megy neki a bilizés. Szépek a méreteitek is (olvasom a naplódat)!


Kellemes szép napot kívánunk Nektek és a többi Anyukának, Apukának és Babának is!

Puszilunk Benneteket és Mindenkit Nórival

7557. Minya
2008. aug. 26. 08:47

Sziasztok!


Nálunk nagy volt a felfordulás mostanában így nem nagyon volt időm a gép elé ülni.Csibikémnek egyre jobban megy a bilizés és nagyon büszke magára ha sikerül neki pisilni vagy kakilni a bilibe.A beszédfejlesztésen az mondták hogy szépen halad,oda hetente 1x megyünk,szerencsére élvezi a foglalkozást.


mylene örülök hogy minden rendben van nálatok.Gyönyörü a lányod!!!!!!!

Szilviről sajnos nem tudok semmit én is remélem hogy jól vannakés élvezik az új ház örömeit remélem azért arról ír majd ha megszületik Panna.

Puszi nektek!

7556. mylene
2008. aug. 25. 21:47

Sziasztok Édesanyák!


Bizony-bizony réges-régen jelentkeztem. Remélem Mindenki jól van.


Köszönjük mi jól vagyunk. Betegség nélkül átvészeltük a 15 hónapos oltást és immár 8 foggal büszkélkedhetünk.(most küzdünk újabb kettő kibújásával). Nóri nagyon rosszul viseli (hisztis, nyűgös, akaratos stb.) olykor felér öt fiúval.

Mostanában a papa nélkül nem lát. Nagyon szereti apósomat. Sajnos augusztus 1-vel munkanélküli lett, most sokat van itthon (asztalos). Nóri árnyékként követi mindenhová és közben hangosan papa-papa-papa-zik. Imád apósom műhelyében téblábólni, minden érdekli. Tettem fel pár új képet.

Megvolt az első komolyabb hajvágás is a nagylánynál. Anyósom volt a fodrász, aranyos kis frizurát vágott Neki. Szegénykémnek már annyira hosszú volt a haja, hogy csorgott néha belőle a víz.

Szeptemberben én is újra beülök az iskolapadba és befejezem az utolsó évet az esti gimiben. Nem tudom Nóri hogyan viseli majd a heti két napot (hétfő és szerda délután 3-tól este 1/4 9-ig).


Szilviről tudtok valamit? Remélem jól vannak és jól érzik magukat a szép, új lakásban.


Mindenkit sokszor puszilunk Nórival

7555. dus
2008. aug. 22. 16:00

Sziasztok Anyukák!


Haaaaaliiiiihóóóó!!!!

Sehol senki?

Merre vagytok elveszve?

Jól vagytok?

Hogy viselitek ezt a nagy hőséget?

Jól telt az Augusztus 20-a?

Nálunk ilyenkor van búcsú, a fiúkat le sem lehetett szedni a körhintáról, de természetesen a hosszú cukor sem maradhatott ki! Persze csak Bazsi eszi, Bálintnak még nem merek ilyet adni, meg ne fulladjon tőle!

Bazsi még meg egy hetet anyósomékkal nyaralni, aztán kezdődik neki a suli! Hétfőn megyek neki a tankönyvekért és aznap megyek beíratkozni az én sulimba is! Fura lesz ismét tanulni, család mellett! De majd bele jövök! Csak 4,5 hónap.

Bálint baba nagy huncut, állandóan alkot valamit! A múltkor a fejére borította tejfölös tálat, míg a rakott krumplit készítettem elő! Szépen nézett ki, ne is mondjam! A múlt héten volt egy kis hányás-hasmenése, de szerencsére elmúlt.


Remélem mindenki jól van!

Puszi:Dus

7554. Mágika75 (válaszként erre: 7550. - Kszilvi)
2008. aug. 13. 17:00

Szia Szilvi!


Minden jót, ha nem találkoznánk a lánykátok születéséig!

Jó egészséget!

7553. dus
2008. aug. 11. 19:23

Sziasztok!


mától csak hármasban vagyunk itthon, mert Bazsikám elment nyaralni a mamához, így talán kicsit többet tudok a gép elé ülni. :)))


Örülök, hoyg mindenki jól van!

Mi is jól vagyunk, szorgalmasan próbálkozunk a bilizéssel, egyre többet beszél és egyre aktívabban közreműködik mindenben az én "kisördögöm"! :))) Szó szerint 100 szemmel kell figyelni, mert mindenhová felmászik, mindent megnéz, ami a legfőbb baj, mindent megkóstol A-tól Z-ig! Mostanában nagyon sokat veszekednek Bazsival, mert a nagy: "csak azért sem!" , a kicsi pedig "csak azért is!" Így vagy csak összevesznek, rosszabb esetben pedig össze is verekszenek! Nehéz köztük rendet tenni úgy, hogy egyik sem érezze igazságtalannak a döntésemet!


Minya!

Gratulálok a bilizéshez! Nagyon ügyesek vagytok!!! Csak így tovább! De jó nektek, télire szobatiszták lesztek!! :)))


Mylene!

Ne haragudj, amiért még nem írtam, igyekszem pótolni!

Remélem Nóri babával jól vagytok! Milyen volt Gátéren? Mennyi időt töltöttetek a tesódnál? Biztosan jól éreztétek magatokat!


Szilvi!

Örülök, hogy jól vagytok és sikerült még Panna születése előtt beköltöznötök szép, új otthonotokba, ahova már csak a kis bébike hiányzik!

Sajnálom, hogy nem fogsz tudni jönni ide közénk, azért ha ismét lesz net otthon, írj minden képpen!

Hiányozni fogsz!

Nincs már sok hátra a szülésig, kitartást erre a pár hétre! Meglásd, csodálatos dolog kétszeres anyukának lenni! Nem lesz könnyű, de bele fogtok jönni!

Örülök, hogy (sajnos személy szerint ugyan nem, de itt a Hoxa által) megismerhettelek!

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Neked és egész Családodnak!


Sok puszi Mindenkinek!

Dus

7552. Minya (válaszként erre: 7550. - Kszilvi)
2008. aug. 11. 12:05

Szia!


Örülök hogy végre sikerül költöznötök.Nagyon fogsz ám hiányozni,remélem ha lesz lehetőséged írsz nekünk mi van veletek.Én is örülök hogy megismerhetelek téged!

Vigyázz magatokra és jó egészséget sok sikert kívánok Panna érkezéséhez!

Puszi nektek!

7551. mylene (válaszként erre: 7550. - Kszilvi)
2008. aug. 11. 06:34

Szia Szilvi!


Köszönjük szépen mi jól vagyunk Nórival!

Nagyon örülök neki, hogy csak sikerült beköltöznetek a szép új házatokba.

Remélem Ti is jól vagytok és Panna baba is hamarosan megérkezik majd Hozzátok!

Jó egészséget, sok-sok örömteli percet kívánok Nektek az új kis jövevényhez!

Vigyázzatok Magatokra, Egymásra!!!

Egy nagyon kedves, aranyos, talpraesett anyukát ismertem meg személyedben!!!


Sokszor puszilunk Benneteket Nórival


Ha tudsz, kérlek jelentkezz!

7550. kszilvi
2008. aug. 10. 22:50

Sziasztok!


Remélem jól vagytok ti is és a kicsik is!

Mi a héten költözünk, így elköszönök tőletek, mert nem lesz netünk:((( Nem tudom meddig... Most nem fér bele a keretbe, majd talán később.

Ha tudok, azért majd jelentkezek.

Örülök, hogy a hoxán keresztül megismertelek titeket!

Vigyázzatok magatokra és a gyerekekre is!

Puszi mindenkinek!

7549. Minya (válaszként erre: 7548. - Mylene)
2008. aug. 9. 15:34

Szia Mylene!


Hát egyre eszeseb az biztos meg néha hisztis-akaratos de erről nem igazán számolok be hiszen sokkal több a jó mint a rossz időszak.Tényleg büszke vagyok rá.Meg hát mit mondjak Apa is meg én is eléggé akaratosak vagyunk néha nehezen kötünk kompromiszumot.Hú remélem jól írtam le :D


Veletek mi újság?Ritkán írsz ide a fórumra.

Puszi nektek!

7548. mylene (válaszként erre: 7547. - Minya)
2008. aug. 9. 09:37

Szia Minya!


Csibi kész nagyfiú! Nagyon büszke lehetsz rá! Gratulálok! Nagyon de nagyon ügyes fiad van!


Puszilunk Benneteket!


Mindenkinek kellemes hétvégét kívánunk Nórival!

7547. Minya
2008. aug. 9. 09:05

Sziasztok!

Tegnap nagyon nagy dolog történt :)Csibikém önálóan ráült a bilire és pisilt is bele nagyon megdicsértem érte és képzeljétek ma reggel is önállóan ráült azt hiszem rájött hogy így kényelesebb neki pelus nélkül :)Na megyek mert fő az ebéd.


Kellemes napot mindeninek!

7546. dus (válaszként erre: 7545. - Mágika75)
2008. júl. 29. 20:58

Sziókaaa!!!


Jó hallani felőled!

Mi van veletek? Hogy van Csenge baba? Hogy tetszik neki a bölcsi? Még mindig bírja?

Neked hogy megy a meló?? Hogy bírod az iramot? Olvasom a naplódat!

Háát, nem unatkozol, az egyszer biztos! Hogy bírja a család a sok távollétet?

Örülök, hogy jelentkeztél!

További szép estét Nektek!

7545. Mágika75
2008. júl. 29. 19:32

Sziasztok kedves Babák és Mamák!


Látom mindenki jól van. Babák növekednek és fejlődnek, ügyesednek.


Szilvi!

Lassan a célegyenesben... :-)

Vigyázz magatokra!

7544. Mágika75 (válaszként erre: 7538. - Mylene)
2008. júl. 29. 19:29
Köszönöm, hogy gondoltál ránk!
7543. Minya (válaszként erre: 7540. - Dus)
2008. júl. 29. 16:05
Nagyon bízok benne hogy őszre szobatiszta lesz ma már a kaki is sikerült a bilibe reggel.Mondtam neki hogy addig nem állhat fel míg nincs a bilibe kaki,bekapcsoltam neki a tv-ét így nyugton ült és kb.10 perc múlva megvolt az eredmény :)
7542. Minya (válaszként erre: 7541. - Kszilvi)
2008. júl. 29. 16:02
Örülök hogy minden rendben van Pannával.Vigyázz magatokra!!! Puszi nektek
7541. kszilvi
2008. júl. 29. 14:13

Sziasztok!


Az állatkerti kirándulás nagyon jól sikerült! Jó volt az idő is. Az út kicsit hosszabb volt, mert nem ment a komp az áradás miatt, így a hosszabb úton kellett mennünk. Jöttek velünk anyukámék, és a barátnőm a családjával. Egy hónappal fiatalabb a kislányuk. A gyerkőcök nagyon édesek voltak, kézen fogva sétáltak, puszilták, ölelték egymást:) Meg kellett zabálni őket. Az állatok nagyon tetszettek nekik. Szerintem máskor is el fogunk menni oda. Majd képeket teszek fel, ha lesz időm.


Tegnap voltunk uh-on. Az uh szerint Panna még csak 33 hetes, az utolsó mensi szerint viszont már 35...


Méretek:

BPD:86 mm

OFD:93 mm

TAD: 95 mm

kb. 2600gr a súlya.

Szerencsére a méhszáj zárva.

Minden rendben:)


Aug. 18.-án kell majd vissza mennünk uh-ra. Remélem azért addig még nem születik meg.. Petya is korábban jött 12 nappal, és az most aug. 20 körül lenne...Majd meglátjuk.

Én jól vagyok, néha kicsit keményedik a pocim, de lehet, hogy csak a kicsi nyújtózkodik:) Panna nagyon nyugis baba-remélem kint is az lesz:)sokat csuklik.


mylene!


Ügyesen vette Nóri az oltást! Remélem nem lesz semmi gond később se miatta! Szépek a méretei, és nagyon ügyes, hogy már több szót is kimond tisztán!


dus!


Remélem már jobban van Bálint! Gyógypuszikat küldöm!

Bazsi nagyon ügyes, biztos jó lesz a bemutató!


Biztos jó lehetett Szegeden egy kicsit kikapcsolódnotok!:)


Vigyázzatok magatokra!

Puszi!

7540. dus
2008. júl. 29. 12:20

Sziasztok Anyucik!


Szoktam én is olvasgatni a fórumot, de mivel nincs nagy forgalom, így én is inkább a gyerkőcőkkel töltöm az időt. Bálint most épp alszik, így gondoltam írok pár sort.

Örülök, hogy mindenki jól van.

Nálunk sajnos Bálint beteg: van egy kis torok gyulladása! Ezzel nincs is gond, csak attól félek, elő jön a rosszul léte! Mert amikor elájult, akkor is egy torokgyulladás vírus-ága okozta neki a bajt! Így most van egy kis para, de kaptunk gyógyszert, így bízok benne, semmi baj nem lesz!

Bazsi nagyon jól halad az úszással, egyre ügyesebb. Pénteken lesz az utolsó óra, akkor lesz egy kis bemutató is. Kíváncsi vagyok, mit alakít! Jönnek a mamák is megnézni, de apa sajnos nem tud, mert dolgozik. :(((

A hét végén voltunk a szegedi szabadtéri játékon, ami NAGYON SZUPER VOLT!!! Megyünk jövőre is, de akkor már Bazsit is tervezzük vinni magunkkal!


Szilvi!

Milyen volt az állatkert? És az ultrahangon mit mondtak? Mekkora a kis baby-d??? Arra vigyázz, ha keményedik a hasad, pihenj, amennyit csak tudsz! Nekem Bazsival volt ilyen, suliba jártam, buszoztam, trappoltam, aztán 10 nap kórházi kényszerpihenő lett a vége! Szerencsére nem volt baj, de 1 újnyira nyitott volt a méhszáj! Nagy volt az ijedelem! Aztán minden rendben lett!


Mylene!


Örülök, hogy Nóri baba jól viselte a szurit! Bátor kiscsaj! Szép nagyok vagytok! Nagyobbak vagytok, mint Bálint! Látszik, hogy Nóri még szopik! Sokat számít! Jó nektek!

Hogy telik a napotok Gátéren? Meddig lesztek Tesódéknál? De jó neked, hoyg együtt tudtok lenni! Nekem mindkét tesóm távol van, ha valamelyik haza is jön, akkor is állandóan rohan valahova vagy tanul!


Minya!


Csibid meggyógyult? Tök jó, hogy ilyen jól haladtok a bilizéssel! Mi is próbálkozunk! Már eljutottunk oda, hoyg ha nincs rajta pelus, minden figyelmeztetés nélkül ráül és produkál! :)) Ha kész van, feláll és tapsol! Ezzel jelzi, hogy sikerélménye van! :)) Olyan édes! Talán őszre szobatiszták lesztek! Szuper lesz, nem fog kelleni a pelus! Csak így tovább!



Manóci! Dee!


Merre vagytok?

Jól vannak a babók? Hogy telik a nyaratok? Mekkorák a csemeték?


Mennem, kell, Bálint felébredt és apa is haza ért!

További szép napot mindenkinek!

Puszi: Dus

7539. Minya
2008. júl. 28. 17:24

Sziasztok!


Szerencsére Csibikém már jobban van.Apával épp most mentek el a mamához egy kicsit.egyre jobban megy a bilizés de a du-áni alváshoz meg este még kapja a pelust.ma is du-án úgy ébredt hogy kifolyt a pisi annyira mélyen alszik hogy észre se veszi ha pisilni kell neki.Szólni se hajlandó ha kell neki én figyelem hogy mennyi idő telt el mióta pisilt,így az egész nap ezzel telik,meg a rengeteg meséléssel,játékkal,tanulunk rajzolni majd már lefotózom az egyik művét :)


Örülök hogy mindenki jól van.Puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra!

7538. mylene
2008. júl. 28. 07:57

Szép, napsütéses jó reggelt kedves Anyukák és Babókák!


Remélem Mindenki jól van, vagy ha beteg valaki az is gyógyulóban van!


Köszönjük szépen, mi jól vagyunk.


Átestünk a 15 hónapos szurin. Nóri csak akkor sírt mikor a doktorbácsi beleszúrt a kezébe. Kapott is egy matricát ajándékba, amiért ilyen ügyes volt.

82 cm és 11400 gramm. Még szopizunk és mellette mindet eszünk. Most az őszibarack a kedvenc. Imádja a paradicsomot(de csak nyersen), a sajtokat, az almát stb. Nagyon sokat "beszél" = halandzsázik mostanában. Amit tisztán kimond: papa, mama, baba, apa, hoppá, nem stb.

Rossz időben nehezen bírom a lakásban tartani, annyira szeret kint lenni a levegőn.

Most Gátéron vagyunk. Tegnap búcsú volt. Sajnos évek óta romlik a színvonal, az idén már alig volt valami. Szerettük volna kivinni Nórit, de elmaradt. Itthon hancurozott a kertben a szomszéd kislánnyal és annak nővérével. Minden este a két lány a segítőm a fürdetésnél, imádják Nórit és Nóri is szeret velük lenni.


Kszilvi!


Hogy sikerült az állatkertes mulatság? Petya biztosan nagyon élvezte a sok-sok állatot.

Örülök, hogy jól vagytok és Panna is szépen fejlődik. Majd írd meg mennyit nőtt!

Vigyázz Magatokra!


Minya!


Veletek mi van? Csibi jobban van már?


Dus!


Nagyon jól nézel ki az új frizuddal! Rendszeres olvasója vagyok a naplódnak. Örülök, hogy jól sikerült a szegedi kirándulásotok apával. Biztosan nagyon szép lehetett az előadás.


Manóci12!


Nincs mit megköszönöd, ez a legkevesebb. Remélem jól vagytok!


Mágika és az elveszett többiek!


Ti merre vagytok!


Mágika!


Csenge babának nagyon sok boldog 23. hónapos hófordulót! Jövő hónapban már 2 éves! Hogy eltelt az idő!


Most ennyit! Felébredt Nóri!


További szép napot Mindenkinek!

Estefelé még benézek!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook