Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Édesanyák eszmecseréje csemetéikről fórum

Édesanyák eszmecseréje csemetéikről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
7537. kszilvi (válaszként erre: 7536. - 724b289414)
2008. júl. 25. 22:51

Köszi, jól vagyunk.

Vasárnap állatkertbe készülünk-remélem, jó lesz az idő! Petyának biztos nagyon fog tetszeni.

Hétfőn pedig uh-ra megyünk. Kíváncsi vagyok mennyit nőtt a picur.

Néha keményedik a hasam, de amúgy minden ok. A kicsi sokat csuklik:),de nagyon nyugis baba. Általában csak akkor ficánkol, ha a bal oldalamon fekszek, vagy eszek.


Jó hétvégét mindenkinek!

7536. 724b289414 (válaszként erre: 7535. - Kszilvi)
2008. júl. 24. 22:47

Köszönöm, remélem veletek minden rendben!!

Puszi!

7535. kszilvi
2008. júl. 24. 14:27

Sziasztok!


Sajna nem volt netünk pár napig,így csak most jutottam gépközelbe.


dus! Megnéztem a tortás képeket! Biztos fincsi volt mind a kettő, és nagyon örültek nekik a fiúk!

Örülök, hogy nem lett nagyobb baj Bálinttal, hogy csak a hiszti miatt volt. Én is bevetettem már párszor a hideg vízzel való arcmosást-bevált.


Minya! Remélem már jól vagytok! Vigyázz magatokra!


Manóci! Danikának nagyon boldog névnapot így utólag is!

7534. 724b289414 (válaszként erre: 7533. - Mylene)
2008. júl. 21. 21:11

Köszönöm, hogy gondoltál a fiamra!!!


Minden jót!


Puszi!! :)

7533. mylene (válaszként erre: 7530. - 724b289414)
2008. júl. 21. 11:17

Szia Manóci12!


Nagyon sok boldog névnapot kívánunk Daninak Nórival!


Puszilunk Benneteket

7532. Minya
2008. júl. 20. 12:20

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek a köszöntést.


Mi jól vagyunk eltekintve egy kis megfázástól,de már kifelé haladunk belőle majd jövő héten kell visszavinni Csibikét a dokihoz.

7531. dus
2008. júl. 19. 23:10

Sziasztok.


Tettem fel pár képet a szülinapi buliról, ha érdekel valakit.

A naplómba is lesz több, de erre már nincs energiám! Késő van, fáradt vagyok, majd holnap!


Jó éjszakát és szép álmokat mindenkinek!

2008. júl. 19. 21:31
Csibinek boldog hófordulót!
7529. dus
2008. júl. 19. 16:33

Sziasztok!


Csak gyors bekukkantottam, mi újság erre felé! Látom, nincs nagy forgalom!

Jól vagyunk, mindkét fiún végig ment a hasmenés, de szerencsére már mindketten jól vannak!

Azt a héten nem írtam: Bálintnak megint görcs rohama volt, ami jelen esetben a hisztitől volt! Ordított, fenn akadt a szeme és hiába nyugtatgattam, csak jobban begurult, így kénytelen voltam folyó hidegvíz alá tartani! Nagyon megijedtem!!!! Észhez tért, nagyon meg volt illetődve, de nem sírt! Remélem nem lesz gyakran ilyen! :((( Azóta megint bennem van a para, ha csak hasra is esik és sírni kezd, nem lesz e megint görcs!

Anyósom állítása szerint sógorom csinálta ezt 4 éves koráig! Szép kilátások....!


Egyébként épp vendégváróban vagyunk, ma ünnepeljük Bazsi szülinapját! Kerti grillsütés lesz, csináltam hozzá fincsi salátákat! A vendégek 6 körül jönnek, addig teszek-veszek, készülődök!Apa gyorsan elmegy a tortáért, amit Bazsinak rendeltem! Kíváncsi vagyok, milyen lesz! Ízre Eszterházit kértem, majd teszek fel róla képet!


Minya!

Mi is boldog hófordulót kívánunk Csibidnek!


Remélem mindenki jól van és élvezitek a hétvégét!

További szép napot mindenkinek!

Puszi: Dus

7528. kszilvi (válaszként erre: 7527. - Mylene)
2008. júl. 19. 12:49

Minya!


Én is boldog hófordulót kívánok Csibinek!


Remélem jól vagytok!

Puszi:)

7527. mylene
2008. júl. 19. 06:43

Szia Minya!


Csibinek nagyon boldog 25. hónapos hófordulót kívánunk Nórival!


Puszilunk Benneteket

7526. kszilvi (válaszként erre: 7522. - Dus)
2008. júl. 18. 13:32

Nagyon szépek Bálint méretei! 18 foga van, az igen! Petyának még "csak" 16, de már nagyon-nagyon be van dagadva az ínye.


Remélem, már a hasmenése is elmúlt Bálintnak!

Hát nehéz lehet a két fiúval...Petya is mostanában kicsit önző az uncsitesójával-aki 8hónapos. Minden játékára azt mondja: Pepe-vagyis az az övé... Remélem nem lesz nagyon vészes, ha már a kistesója is megszületik.



Szép napot mindenkinek!

7525. kszilvi
2008. júl. 18. 13:29

Dus!

Bálintnak én is boldog 15. hónapot kívánok! Örülök, hogy jól viselte az oltást! Remélem nem lesz később se gond.

Balázsnak is boldog szülinapot kívánok! Már milyen nagyfiú!!!

7524. kszilvi (válaszként erre: 7520. - Mylene)
2008. júl. 18. 13:26
Örülök,hogy jól telt a nyaralásotok! Megnéztem a képeket, nagyon aranyos Nóri!
7523. kszilvi (válaszként erre: 7519. - Mylene)
2008. júl. 18. 13:24

Nagyon szépen köszönöm Petya nevében is!

Hogy rohan az idő....:)

7522. dus
2008. júl. 16. 18:19

Sziasztok Anyucik!


Én is csak néha tudok jönni, mire monitor elé ülök, ott van este 10 óra.

Örülök, hogy néha azért írogattok és jól vagytok.

Mi is jól vagyunk. Ma voltunk a 15 hónapos védőoltásért, amit Bálint baba nagyon jól viselt. Csak akkor sírt, amikor a doki bele szúrta a tűt, de az is csak két ki nyöszörgés volt. Olyan büszke voltam rá! :)

Egyébként 9500 gramm, 79 centi és 18 foga van.

Most volt egy kis betegsége féle, hasmenést kapott a tojástól, amire kaptunk gyógyszert is.Ettől függetlenül jól vagyunk.

Bazsi nagy kópé, állandóan Bálintot nyúzza! Sajnos egy kicsit még mindig féltékeny, sőt, egyre irígyebb és önzőbb, de azt mondják, majd "kinövi"! Kíváncsi vagyok rá, vajon mikor?????? Nehéz napi szinten igazságosnak lenni velük, amikor összevesznek vagy verekszenek! De majd csak túl leszünk ezen az időszakon is. :(((


MAjd még este felé jövök, remélem nem túl későn.

Szép estét mindenkinek.

7521. mylene (válaszként erre: 7510. - Dus)
2008. júl. 16. 07:53

Szia Dus!


Bálintnak nagyon boldog 15. hónapos hófordulót kívánunk Nórival!


Egy kicsit megkésve (de beleférve a 7 napba) kívánunk Balázsnak nagyon de nagyon boldog születésnapot!

Isten éltesse a 7 éveseket!!!


Puszilunk Benneteket

7520. mylene
2008. júl. 15. 08:16

Szép jó reggelt minden Anyukának és Babókának!



Igen, igen nagyon de nagyon régen írtam már a fórumra. Most kihasználom, hogy Nóri még alszik és írok pár sort.

Amikor tehettem bele-beleolvastam, így nagyjából képben voltam, tudtam kivel mi történt.


A soproni nyaralás nagyon jól sikerült. Nóri ügyesen átvészelte a hosszú utazást és a helyváltozás sem jelentett nála gondot. Szerencsére az idő is kegyes volt hozzánk. Sokat kirándultunk, sétáltunk. Voltunk a fertőrákosi kőfejtőben, hajókáztunk a Fertő tavon, szinte körbejártuk Sopron környékét. Bécsbe is kiugrottunk, igaz aznap rossz idő volt. Sajnos gyorsan eltelt az 5 nap, szívesen maradtunk volna még.


Tettem fel pár képet ill. majd még teszek fel újakat.

Most mennem kell, felébredt Huncutkám.

Estefelé még benézek!


Szép napot kívánunk Mindenkinek Nórival!

7519. mylene (válaszként erre: 7517. - Kszilvi)
2008. júl. 15. 08:04

Szilvi!


Petyának nagyon boldog 22. hónapos hófordulót kívánunk Nórival!


Puszilunk Benneteket

7518. Minya (válaszként erre: 7510. - Dus)
2008. júl. 14. 14:48

Szióka!


Hát mit mondjak elég jól haladunk a bilizéssel csak az a baj hogy nem akar szólni ha kell neki pisilni.Demár van hogy ő maga ül rá a bilire ruhástól :)A beszéddel most úgy állunk hogy járni kell vele a logopédushoz és olyanokat csináltat vele hogy tolpihét kell fújni meg pinponglabdát demeg se szólal egész idő alatt csak ha nincs kedve csinálni akkor fordul hozzám és mondja anya.


Szép napot nektek!

7517. kszilvi
2008. júl. 12. 14:43

mylene!


Nórinak nagyon boldog névnapot kívánok!:)

7516. dee (válaszként erre: 7510. - Dus)
2008. júl. 10. 13:39

Szia!

Mi ma egy hete voltunk tanácsadáson és akkor kapta a 15 hós oltást a karjába.A másik karjába pedig a kullancs ellenit.Hála az égnek nem volt semmi mellékhatás.(eddig,de már szerintem nem is lehet.)

Na ezt is kipipálhatjuk:DDDD


További szép napot mindenkinek,rohanok mosogatni,amíg alszik a kicsi fiam.

7515. kszilvi (válaszként erre: 7510. - Dus)
2008. júl. 10. 12:10

Szia!


Köszi a gratulációt!:-)

Nem tudom, hogy Petya érti e, hogy hugicája lesz, de mondogatjuk neki. Még most is ölelgeti,puszilgatja a hasamat:)

Nálunk most kicsit hűvösebb az idő, így jól viselem. Éjszaka is jókat alszunk, bár Petya szokás szerint átmászik hozzánk aludni. Csak már emelgetni nem nagyon bírom. Tanácsadáson nem volt egészen 16 kg-és ruhában, szandiban mérték. Persze így is jó húsban van. Tegnap levágtuk a haját géppel. Szerencsére nem sírt csak a legvégén. A házzal jól állunk. Sajna még 1x át kell meszelni 1 szobát, mert kicsit foltos, de utána már jó lesz. Rakhatjuk le a laminált padlót, szőnyeget. Aug. elején szeretnénk elkezdeni a költözködést. Kicsit necces lesz, de remélem Panna megvárja, hogy berendezkedjünk!:)


Bálint nagyon ügyes, hogy már bilizget! Ha bent nincs rajta pelus, akkor nem pisil mindenhova? Én nem nagyon merem pelus nélkül bent hagyni, inkább kérdem kell e neki pisilni. Kint viszont csupin rohangál-ha jó az idő. Sajnos magától még nem szól, ha akció van, de ha látom rajta és kérdem, akkor bólogat, és mutatja a fenekét. Akkor szalad a bilihez, vagy a wc-be, és ált. sikerül is neki.

7514. kszilvi (válaszként erre: 7509. - Dee)
2008. júl. 10. 12:00
Ügyes vagy!:-))
7513. kszilvi (válaszként erre: 7508. - 724b289414)
2008. júl. 10. 11:59
Sajnálom, hogy rossz idő van rátok! Itt is elég változatos az időjárás.
7512. kszilvi (válaszként erre: 7506. - 724b289414)
2008. júl. 10. 11:57

Hát ha a bátyját fogja utánozni, akkor már csak 6 hét:-) Majd meglátjuk.

Tényleg sokat nőtt!

Panna lesz a neve.

7511. kszilvi (válaszként erre: 7504. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 10. 11:56

Már nagyobbak a babók, de azért írj nyugodtan!


Tesómék kislánya november 26.-án született:-)

7510. dus
2008. júl. 10. 11:19

Sziasztok Anyukák!


Én is láttam ám a Kati kis Balázskáját! Szép bébi, Kati azt írta: "Eddig minden rendben, Balci nyugodt,jó baba."

Úgy örültem neki, amikor hírt adott magukról! Gratuláltam is Nekik! :)))))


Dee!

Örülök, hogy itt vagy és hogy jól vagytok! Nagyon rég nem írtál itt! Meg is értelek! Nem sok időt hagynak a lurkók nekünk, mamának, hogy a gép előtt üljünk! Gyönyörű a kisfiad! Gratulálok hozzá!

Hogy viseltétek a 15 hós védőoltást? Voltak "következményei"? Láz, nyűgösség, orrfolyás stb.? Mi jövő héten megyünk, félek, hogy fog reagálni rá! Hová kapják? Combiba vagy vállba?


Szilvi!

Neked is gratulálok, hogy a baby szépen növekszik és kislány lesz! Nem sok van már hátra! Kitartást! Nem könnyű ebben a melegben! Tudom, mert Bazsim is júliusban született! Vizesedtem, nem tudtam pihenni és közben suliba is jártam! Neked suli helyett ott van Petya és az építkezés! Hogy haladtok a házzal? Petya mit szól hozzá, hogy hugicája lesz? Biztos örül neki! :)))


Manóci!

Jó nektek a Balcsi, bár az idő tényleg nem a legjobb a strandolásra! Mióta vagytok? Mikor jöttök haza? Danika élvezte a nyaralást? Biztosan szépen le vagytok barnulva! Nekünk szerencsénk volt, mert szép időt fogtunk ki, tudtunk fürdeni és jó barnák lettünk!


Kludd74!

Üdv a csapatban! Gyere gyakran, már amennyire a babád engedi! Gyönyörű a kisfiad, gratulálok hozzá! Érdekes a neve! Nagyon tetszik!


Minya!

Szerintem a biliztetést jól csinálod, én is így próbálkozok Bálintot leszoktatni a pelusról! Nem adom rá, kiteszem a bilit látható helyre és mindig mondogatom neki: hogy a bincibe kell csurizni! Mindig rá ül, de van, amikor csak játékból! Néha azért sikerül bele pisilni, kakálni, akkor nagyon meg van dicsérve! Valamelyik nap nem volt semmi a pelusban reggel, ráültettem a bilire, amit tele is pisilt! Olyan büszke voltam rá! Jó lenne a nyáron elhagyni a pelust!

A beszéddel ne foglalkozz, meg fog tanulni mindent, csak gyűjti az infókat! Az én nagy Bazsikám is 2,5 évesen kezdett el összefüggő mondatokban beszélni! Előtte csak mutogatott és "ümmm" volt!


Mylene!

Merre vagy elveszve? Jól vagytok? Kicsi Nóri hogy bírj a ezt a hőséget? Milyen volt a nyaralás? HA vannak, tegyél fel képeket!



Na, most mennem kell, vár a vasalni való, Bálint lassan ébred és Bazsi is itt könyörög, hogy gépezhessen!

Majd még jövök délután!

Addig is szép napot mindenkinek!

Puszi: Dus

7509. dee
2008. júl. 9. 20:10

Sziasztok Anyócák!

Katka Balázskáját én is meglestem,és gratuláltam is.(még június végén született és Kati szerint tündéri jó gyermek.Réka pedig imádja és jó testvérke.)


Szilvi!

A képeket én csináltam egy ügyes programmal itt a neten:))))

2008. júl. 9. 14:19

Végre elaludt Dani, egész délelőtt pakolászott!!

Már az egész házat kitakarítottam vele, már csak az emeletet kell felporszívózni és kész is vagyok.

Szombaton megyünk haza, most itt vagyunk a Balatonon. Sajnos az idő nem valami jó és a vízben is elég fura élőlények vannak, (másztak a lábunkra), így a fürdés az elmaradt.


További szép napot! :)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook