Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Papp Csaba nőgyógyász Baross u. ill. Mini klinika Szigethalom fórum

Dr. Papp Csaba nőgyógyász Baross u. ill. Mini klinika Szigethalom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
56. Nóra67 (válaszként erre: 54. - Encsi_bp)
2011. aug. 9. 10:41
Szia Encsi! Én először júniusban mentem hozzá, akkor csak megvizsgált és UH-t csinált. CTG nem volt. 32 hetes kismama voltam akkor. Utána 4 hét múlva mentem a magánrendelőjébe, szintén UH-t csinált és megvizsgált. Aztán szabira ment és a klinikára hívott CTG-re, onnantól kezdve hetente CTG és vizsgálat, vagy csak CTG a magánrendelőben. Most betöltött 39 hetes vagyok, most vasárnapra vagyok kiírva, azt mondta most csütörtökre szerinte már megszülök, mert egy ujjnyira nyitva van a méhszáj és elég sokat görcsölgetek, de ha nem, akkor még menjek be CTG-re a magánklinikájára. Remélem erre már nem kerül sor és addigra megszületik Bencusunk. Már azt a pénzt a szülésre szántam, nem szeretnék még 15.000 Ft-ot kifizetni. Nekem az volt a furcsa, hogy július közepe óta nem nézett meg UH-n, pedig akkor jelezte, a magzatvíz kicsit csökkent, de az normális. Az akkori becsült súlya a bébinknek 3 kiló volt, azóta jó nagyra nőhetett, szerettem volna tudni mit tippel súlynak. De mindegy, majd megtudom.
55. Anika70 (válaszként erre: 54. - Encsi_bp)
2011. aug. 9. 10:04

Szia!


Én most leszek 36 hetes, csütörtökön megyek CTG-re.


Következő héten a kórházba és utána való hét közepén jön a császár.


Ebből gondolom,hogy az utolsó héten már biztosan a kórházba végzi el a vizsgálatot.


Addig szerintem a magán rendelőbe kell menned.


Láttam, hogy aki már volt CTG-n, annak utána még egy ultrahangot is készített.


Nálunk ezért így 18 ezer körülire jön ki a CTG-s vizsgálat.

2011. aug. 8. 15:00

Sziasztok!

Én is a Papp Csabához járok, de Pestre. Jó fej doki. Eleinte kicsit fura volt, de ahogy megismertük egymást, nagyon kedves lett. :)Szeptember közepére várjuk a babót és jövőhéten kell először CTG-re mennem a maganrendelőjébe. Ezen kicsit meglepödtem, mert nekem a legtöbb vizsgálatot a kórházban csinálta. Nem tudjátok, hogy hányszor kell a magánrendelőjébe menni CTG-re és hányszor majd a Baross utcába, a kórházba? Az első CTG-m betöltött 35. hét után lesz, 3 héttel az utsó vizsgálatom után, szerintetek a CTG-kor csinál más vizsgálat is?

53. Anika70 (válaszként erre: 52. - Anettkvk)
2011. aug. 8. 14:49

NA EBBEN IGAZAD VAN :-)


MÁR TELJESEN KÉSZ VAGYOK, ETTŐL A MELEGTŐL.


A KOLLÉGANŐM MRI -RE MEGY, MÁS GOND MIATT, MI MEG CTG-NST....ahhh.............

2011. aug. 8. 13:38
ugyanaz.... na! :)
51. anettkvk (válaszként erre: 50. - Anika70)
2011. aug. 8. 13:38
A CTG meg az NST ugyanasz... :)
50. Anika70 (válaszként erre: 49. - Anika70)
2011. aug. 8. 12:03

SZÓVAL EZ A CTG- NST ...BELEKAVARODTAM :-) :-)


NEM CTG-RE MEGYEK TERMÉSZETESEN:-)

49. Anika70 (válaszként erre: 48. - Bbea7)
2011. aug. 8. 12:02

Nem, a kórházban nem kell fizetni.

Én is onnan tudom, hogy engem a belgyógyászhoz küldött be pár hete.


Egyébként én is nagyon tájékozatlan voltam ez ügyben.

Mindenre magamtól kellett rájönni:-(

Még arra is,hogy ha maszek orvoshoz járok terhesség alatt, akkor a háziorvosnak ír egy javaslatot a doki, hogy ő tartson betegállományban.


És ha nem pecsétel a terhes könyvbe az sem baj, hiszen az igazolást úgy is a maszek doki adja ki,hogy megjelentél a szükséges vizsgálatokon, jogosult vagy a gyed-re.


Jövő héten már nekem is a Baross-ba kell mennem CTG-re, utoljára megyek Szigethalomra a héten.


Örülök is, meg nem is....igaz az már ingyen lesz, de nagyon messze van:-(

48. bbea7 (válaszként erre: 47. - Anika70)
2011. aug. 7. 14:04

Szia! Igen, én voltam:)

Az az igazság, hogy nem tudom mikor kell mennem, mert a doktor úr azt mondta bármikor, mert csak egy kezelés kell. Ezen kívül reggel még a Barossba is kell mennem vérvételre, úgyhogy nem is tudom hogy alakul majd a napom. Nem tudom, ha a kórházba hív be a doktor úr ott ugye nem kell fizetni? Sosem volt fogadott orvosom, kicsit tájékozatlan vagyok.

Persze írok majd mindenképpen! :)

47. Anika70 (válaszként erre: 45. - Bbea7)
2011. aug. 6. 17:31

Szia!


Már tudom :-)


Magas lány, kopasz pasival:-) Stimmel.


Én jövő héten 3/4 4-re megyek NST-re.


Persze, szivesen írok utána is, ha megígéred, hogy

Te is:-)



Te hány órára mész csütörtökön?


Remélem találkozunk:-)

46. bbea7 (válaszként erre: 41. - Nóra67)
2011. aug. 6. 09:08
Szia! Remélem minden simán megy majd, drukkolok nektek:)
45. bbea7 (válaszként erre: 44. - Anika70)
2011. aug. 6. 09:07

Szia!

Én voltam aki egy kopasz pasival érkezett:)Fekete nadrág, tarka felső. Jövő héten nekem is kell mennem lehet hogy találkozunk. Remélem azért ha lesz kedved utána is írsz majd, hogy mi újság, hogy vagytok:)

44. Anika70 (válaszként erre: 43. - Bbea7)
2011. aug. 5. 15:44

Szia!


Igen én voltam :-)


Sajnálom, hogy én nem tudom Te ki vagy:-(


Örültem volna, ha beszélgetünk picit:-)


De remélem összefutunk még, bár én jövő héten megyek utoljára.


Örülök, hogy a doki szimpatikus volt, szerintem is nagyon kedves.

43. bbea7
2011. aug. 5. 08:48

Sziasztok! Voltam tegnap, Anika70, téged szerintem láttalak is:) Az ajtó mellett ültél, sárga nadrág, fekete felső. Megnéztem az adatlapod, és így felismertelek:)

Nagyon elégedett voltam, tényleg nagyon szimpatikus és kedves a doktor úr. Volt UH minden rendben, 15 hetes vagyok, és 99% hogy kisfiú:) Igaz a három fiú mellé egy kislányt szerettünk volna, de igaz az a mondás, hogy mindegy csak minden rendben legyen. Jó nektek, hogy már közeleg a szülés ideje:) eléggé aggódom most, szeretnék már túllenni és a kezemben tartani:)

42. Anika70 (válaszként erre: 40. - Bbea7)
2011. aug. 5. 08:29

Szia!


Látom Te is szigethalmi vagy :-)


Én is tegnap voltam nála:-)

Volt uh, jövő héten már CTG is lesz.

3 hét múlva császár:)


Nálad mi a helyzet, meg voltál elégedve?

41. Nóra67 (válaszként erre: 40. - Bbea7)
2011. aug. 5. 06:32
Szia! Na milyen volt a Miniklinikán? Biztosan megnézett a doktor úr UH-n, nagyon lelkiismeretes doki. Én is tegnap voltam ott, már egy ujjnyira nyitva vagyok, nyákdugó is elment. Talán pár napom van a szülésig. Te hány hetes kismama vagy?
40. bbea7
2011. aug. 4. 11:14
Sziasztok! Én ma megyek hozzá először, kíváncsi vagyok, kicsit izgulok is... Nagyon szeretném, ha lenne UH, mert eddig szinte senki sem foglalkozott velem rendesen, mert nincs fogadott orvosom. Ez azért nagyon elkeserítő:(
39. Anika70 (válaszként erre: 38. - Anett0707)
2011. aug. 1. 07:19

Nekem sincs kifogásom Papp Csabával kapcsolatban:)


Felesége a kolléganőm egykori osztálytársa volt, én innnen ismerem.


Szerintem is jó ötlet a Miniklinika, azt viszont nem tudom máshol milyen árakkal dolgoznak, de sajnos sok kismama nem teheti meg,hogy ide járjon, mert egy-egy alkalomra tizenezer forintot nem mindenki tud kifizetni.


Ez sajnos a magyar fizetésekhez még mindig drága, a tb által finanszírozott ellátás viszont szörnyű, ezért rá van kényszerítve az ember a maszek rendelésre.

38. Anett0707 (válaszként erre: 36. - Anika70)
2011. júl. 31. 21:09
Szerintem nagyon jó doki,én amiota itt van a Miniklinikán azóta járok hozzá és más dokihoz is oda.Szerintem jó,hogy lett ilyen a környéken mert semmi nem volt még hasonló sem eddig.Az árak szerintem olcsok nézzétek meg a városba én 5 éve fizettem ennyiket amikor még be kellett menni mert itt semmi nem volt.A recepcion aranyosak velem azok voltak mindig,szerintem nem furák csak láttam néha hogy beszélnek velük.Elég durva....Papp Csaba tök jó fej :),de Fent Zoli se rossz,a fiamat hordom hozzá.... :)
2011. júl. 30. 17:08
Sziasztok! Én a héten kedden voltam a Baross utcai Klinikán nála ctg-n, és én is augusztus 4-én megyek hozzá Szigethalomra. Tényleg nagyon rendes orvos, ahogy közeledik a szülés ideje (augusztus 14-re vagyok kiírva) azért kicsit izgulok. Főleg, hogy a Baross utcai Klinikán ott tolták ki a szülő nőket és vitték fel liftben a szobájukba. Ők már túl vannak rajta és minden rendben volt. Ez biztató. Mi is hamarosan átéljük a szülést és utána babázhatunk. Már annyira várom!
36. Anika70 (válaszként erre: 35. - Anettkvk)
2011. júl. 27. 09:09

Szerintem is nagyon jó doki.

Én majd aug. 4-én megyek hozzá Szigethalomra.


Lassan megszületik Bius babám:-)

35. anettkvk (válaszként erre: 35. - Viragom84)
2011. júl. 20. 16:52

A körúton voltál?


Én is imádom! :)

2011. júl. 7. 14:26

Hát én nem tudom...nekem azt mondta egykor, hogy ha nem akarnám a magzatvíz vizsgálatot, akkor a Baross u-i kórházban a feleségénél kérjek időpontot szív ultrahangra.


A magzatvíz vizsgálat mellett döntöttem(erről már ugye beszélgettünk Nóra), így más vizsgálatot nem kért.

Persze azóta már volt 4D is, amit szintén itt csináltattam.

A recepciós hölgyek valóban furák először, de következőleg már biztosan nagyon kedvesek lesznek:-)

2011. júl. 7. 11:00
Sziasztok! Én most voltam nála először 31 hetesen 4 héttel ezelőtt. Ő maga szimpatikus volt, de a recepciós hölgyek elég furán viselkedtek azzal, akit nem ismertek. A doktor úrban az volt a fura, hogy mivel 44 éves vagyok, megcsináltattam méhlepény biopsziát, minden lehetséges vizsgálatokat és kitalálta, hogy menjek el még 15.000 Ft vizsgálati díjért magzati szívultrahangra egy neves magánklinikára. Utána jártam a dolognak, semmi nem indokolja. Akkor minek menjek el? Mondtam telefonon a doktor úrnak, hogy nem megyek el, mert úgy érzem semmi olyan tünet nem volt és nincs, amiért mennem kéne. Ez nem nagyon tetszett neki. Így most furcsán megyek a következő vizsgálatra jövő héten.... Remélem nem fogja velem éreztetni, hogy ezért haragudna. Én is üdülési csekkel fogok fizetni, de iszonyú drágák az árai a miniklinikának 10 perces vizsgálatért.
32. Anika70 (válaszként erre: 31. - Anettkvk)
2011. jún. 19. 18:28

Valóban sok, de hogy őszinte legyek nekem "ingyen" van, ugyanis elfogadják az üdülési csekket, amiből van bőven, mert az idén a baba miatt nem tudunk elmenni nyaralni.


Így legalább átvitt értelemben a Kislányomra költöm:-)

31. anettkvk (válaszként erre: 30. - Anika70)
2011. jún. 18. 21:18

Én értem, hogy elismert, meg igazgatóhelyettes, meg amerika, meg genetikus is, meg minden... de ez messze sok lett....


Ahhoz képest, hogy már 5ért is találsz magándokit...



atyaságosúristen....

30. Anika70 (válaszként erre: 29. - Anettkvk)
2011. jún. 15. 18:17

Nekem egy kb. 2 perces beszélgetés 12 ezerben állt meg.


Vizsgálat nem volt benne, sima tanácsadás!

29. anettkvk (válaszként erre: 25. - Ed3e5d4bf1)
2011. jún. 14. 20:11
már 17??? Jesszus... akkor mit csinált??? Nekem - igaz 2 éve - 13-14 volt talán a legtöbb...
28. anettkvk (válaszként erre: 20. - Anika70)
2011. jún. 14. 20:10
Azon nem voltam szerencsére.
27. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 26. - Anika70)
2011. jún. 13. 20:22
Koszonom szepen..:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook