Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Papp Csaba nőgyógyász Baross u. ill. Mini klinika Szigethalom fórum

Dr. Papp Csaba nőgyógyász Baross u. ill. Mini klinika Szigethalom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
febr. 27. 23:42
Amit dr.Papp Csabáról tapasztaltam:pofátlanul késik a rendelésekről(kb30perc).Utàna sitty sutty ledaràlja a pácienseket,egy ember uh stb max 10perc.Hozzà jártam terhes gondozásra,még a 7.hónapban is megkérdezte a gyerek nemét.Fel sem ismert,azt se tudta ki vagyok.Biztos 10 éve is még kivàló volt,de jelenleg csalódás.Egyik ismerősöm programozott csàszáros volt,mikor ment kontrollra,az asszisztens "felvilágosította",hogy elfelejtette megköszönni a tanár úrnak a szolgálatát.Mikor is a lány nem értette miről beszél,hisz magánrendekésen mindig fizetett/jelenleg a hálapénz tilos...közölte a hölgy,hogy a doki ilyet nem is mondhat.(100ezer lett volna)
115. Anika70 (válaszként erre: 114. - Csirke84)
2011. dec. 10. 09:00
Én meg azért írtam, mert én Szigethalmon lakom, de én is a Baross u-i kórházba tartozom.
114. csirke84 (válaszként erre: 113. - Anika70)
2011. dec. 9. 22:40
Ssak azert irtam a Pestit mert a kilinika utan erdeklodott!
113. Anika70 (válaszként erre: 112. - Csirke84)
2011. dec. 6. 13:10
Szigethalmon is rendel
112. csirke84 (válaszként erre: 108. - Mentőmanó)
2011. dec. 5. 17:36

Szia!

Csak a 8ker. Jozsef koruton rendel...ha erdekel a szama irj privit..:)

111. Anika70 (válaszként erre: 110. - Mentőmanó)
2011. dec. 5. 15:09
Nagyon szívesen!
2011. dec. 5. 10:15
Köszi szépen a segítséget!
109. Anika70 (válaszként erre: 108. - Mentőmanó)
2011. nov. 28. 18:38

Szia!

A Baross u-ban nem rendel, csak a magánklinikáin.

2011. nov. 28. 16:23
Sziasztok! tudtok segíyteni, hogy dr. Papp Csaba a Baross u.-ban mikor rendel? Köszi előre is!
2011. okt. 17. 15:31
Koszonom szepen..:) aranyosak vagytok..:)
2011. okt. 17. 13:31
Mi is 50-et vagy 60-at adtunk, császár volt.
105. Anika70 (válaszként erre: 104. - Csirke84)
2011. okt. 15. 10:51

Igen, ez tetszett nekem is benne, mert sajnos a legtöbb orvos nem ilyen..


Na de azért ha bele gondolunk, hány tízezret viszünk/vittünk oda, mire megszületett a baba.


Azért ez mégis egy maszek rendelés, elég húzós árakkal..

104. csirke84 (válaszként erre: 103. - Anika70)
2011. okt. 14. 20:29
Koszonom szepen....:) epp ma terheleses cukor vizsgalaton volt egy masik csaj aki mar szult nala,o is azt mondta amennyit szanunk ,a doki konkretan nem mondja meg :)ez nagyon tetszik..:)
103. Anika70 (válaszként erre: 102. - Csirke84)
2011. okt. 14. 08:44

Szerintem nem is kell megkérdezned!


50-100 között mozog a boríték összege.

Saját pénztárcád szerint döntsd el,hogy mennyit tudsz erre fordítani.

Egyébként ő összeget nem fog mondani, azt válaszolja majd, hogy ő nem túrkál a pénztárcádban:-)

2011. okt. 13. 19:44

Sziasztok!!


Lenne egy kerdesem..:)


Aki mar szult Papp tanar urnal az mennyit fizetett??(csaszar,szules) egyarant erdekel..:)

En is hozza jarok,nagyon szeretem ot,de nem merem megkerdezni mennyiert vallalja ezeket a dolgokat...koszonnom elore ha valaszo valaki..:)

101. Anika70 (válaszként erre: 100. - Anettkvk)
2011. szept. 30. 19:57

Gratulálok!

Megnéztem, gyönyörűséges nagy babcika:-)


Jó egészséget Neki és a maminak :-)

100. anettkvk (válaszként erre: 99. - Anika70)
2011. szept. 30. 10:41

Végül 4220 g-mal született és 59 cm-rel.

Gyönyörűen, formásan... :)


[link]

99. Anika70 (válaszként erre: 95. - Anettkvk)
2011. szept. 27. 11:34

Ez igen :-)

Biankám már 5 hetes múlt, de még mindig nincs 4,6 kg ....

98. Anika70 (válaszként erre: 97. - Nóra67)
2011. szept. 27. 11:32

Kedves Nóra!


Sajnálom, hogy nem voltál megelégedve a dokival, de szerintem is az volt a gond, hogy nem jártál hozzá már az elejétől fogva, persze ez nem kifogás, attól még a ctg-re oda kellett volna figyelnie...nem értem miért nem tette:-(


Nekem csak jó tapasztalataim vannak, bár nem fér kétség hozzá, hogy bizony az árak nagyon húzósak, de a gyártelepi szakorvosi rendelő után inkább kifizetem, mert az borzalom volt :-(

97. Nóra67 (válaszként erre: 91. - Anika70)
2011. szept. 27. 10:53
Én már 44. évemet is betöltöttem, mire megszületett Bence baba és egyáltalán nem éreztem, hogy jobban törődött volna velem doktor úr, mint a fiatalabb várandósokkal. Mindegy, a terhesség problémamentesen zajlott, csak a végén vizesedtem nagyon. Nekem az is furcsa volt, hogy a Miniklinikán még vérnyomást sem mértek, és a vizeletet sem vizsgálták, hogy nincs-e fehérje benne. Na mindegy, nem akarom őket bántani, biztos, hogy jó szakemberek vannak ott, de nekem ez túl drága, inkább maradok a csepeli nőgyógyásznál, aki ingyen is megcsinálja ugyanazt és még lelkiismeretesebb velem és elmagyarázza, hogy mi mitől van, ha kérdezek. Engem dr. Papp Csaba hagyott az utolsó pillanatig a rossz ctg-immel a kórházban kételyek között, a szülésznő szabályosan rá kényszerítette, hogy jöjjön fel és nézzen meg, mert oxigénhiányos lesz a baba. Akkor ijedt meg a doki és kérdezte tőlem, mit csináljon? Nem én vagyok az orvos mondtam. Be akarta indítani a szülést, amit én nem tartottam jónak, mert azt gondoltam, hogy oxigénhiányosan valami probléma lép fel a babánál a hosszú vajúdás alatt, ekkor mondtam, hogy császározzon meg. Meg is tette, de szerintem nem kellett volna ilyen sokáig várni, mert már előtte majdnem egy hete rossz volt a ctg-m a miniklinikán. Na mindegy, a doktor úr rengeteget dolgozik, elismerésem neki, de velem nem sikerült összehangolódnia, lehet, hogy túl rövid volt az idő, amíg hozzájártam. Az a lényeg, hogy Bence baba megszületett azért szép egészségesen, ezért köszönöm is neki. Ez volt a 3. babánk, az első császáros szülésem, minden rendben zajlott és ez a lényeg.
96. bbea7 (válaszként erre: 95. - Anettkvk)
2011. szept. 27. 08:29
Szép nagy babád volt, gratulálok:) Nem vagyok császár ellenes, a dokira bízom magam, csak közvéleménykutatok:)
2011. szept. 26. 17:03

Mi is végig természetesre készültünk. Császár hetén hétfőn Uh-zott, bébim becsült súlya 4600 gr volt. Nem vagyok vékony, de a csípőcsontom viszonylag keskeny.

Mikor megcsászározott, akkor mondta el, hogy a gyerek térdtől nyakig 3* betekerte magát...

94. bbea7 (válaszként erre: 92. - Encsi_bp)
2011. szept. 23. 10:23
tulajdonképpen nekem már mindegy, egyre jobban várom már hogy megszülessen:)
93. bbea7 (válaszként erre: 91. - Anika70)
2011. szept. 23. 10:22
rendben:)
92. encsi_bp (válaszként erre: 92. - Bbea7)
2011. szept. 23. 07:34
Sziasztok! Nálunk úgy volt,hogy én mondtam,hogy szeretném megszülni rendesen,bár mondta,h a baba feje nem jól áll. Nem erőltett semmit,hisz még volt időnk,41.hétig engedte volna túlhordani. Éjfélkor be is mentünk a kórházba,mert elfolyt a magzatvíz,vajúdtam 8 órát,de nem illeszkedett be meg nem is tágultam. Reggel jött be a doki,gondolom addigra meguntak már,hogy kinlódok :-) megnézett,de meg se vártam mit mond,kértem,hogy császározzon meg,hulla voltam. Mikor felnyitott mindjárt mondta,hogy nem tudtam volna megszülni,nem fért volna ki a feje,meg már egy csomó is volt a köldökzsinóron. Szóval nálunk így volt. Most nekem is fáj a varrat,meg macerás a fürdés is,de nem vészes.
91. Anika70 (válaszként erre: 92. - Bbea7)
2011. szept. 22. 19:11

Hát a császárnál utána fáj, de el lehet viselni, bár nem vagyok egyébként sem egy "Istenem hagyj meghalni" típus. Még a fájdalomcsillapítót sem szedtem be, amit esténként kiosztottak:-)

Vagyis nem volt olyan vészes!


Csütörtökön ha sikerül találkoznunk, majd beszélünk erről is:-)

90. bbea7 (válaszként erre: 89. - Anettkvk)
2011. szept. 21. 14:30
Akkor ezek szerint nem én vagyok az egyedüli akinek feltűnt. Na mindegy, majd kiderül. Igaz, hogy rettenetesen félek a szüléstől, pedig már a harmadik lesz. De azért ha nem muszáj, nem szeretnék császárt, bár ezt nem én fogom eldönteni:) Ettől függetlenül én is imádom:)
89. anettkvk (válaszként erre: 88. - Bbea7)
2011. szept. 21. 13:45

Én is ezt figyeltem. No... hát no. Nyilván nem véletlen. Az, hogy neki nem kell külön kórházvezetői engedély, igazgatóhelyettesi posztban, eléggé irányadó. És tény, hogy "kellemesebb" munkaidőben dolgozni, mint éjnek évadján bemenni a klinikára.


Mindezek ellenére imádom, imádtam.


Ja, és (József krt-ra jártam) az aszisztense mondta, hogy ő ott ül a vajúdástól végig a megszületésig az anyuka mellett. Ha ezt mondta, akkor csak volt természetes szülés is nála...???!!!

88. bbea7
2011. szept. 21. 11:24
Sziasztok! nem mindig tudok írni, de figyelemmel kísérek mindenkit:) Azt figyeltem meg, hogy a doktorúrnál majdnem mindenki császáros volt... vagy rosszul látom? :)
87. Anika70 (válaszként erre: 86. - Encsi_bp)
2011. szept. 20. 14:49

Én már a 6. napon kivittem Biust az udvarra :-)


Persze akkor meleg volt, most meg tiszta ősz van tegnap óta :-((((

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook