Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ma van a kutyák világnapja! fórum

Ma van a kutyák világnapja! (beszélgetés)


29. 55Judit (válaszként erre: 28. - Myra)
2025. okt. 1. 20:31
Ma pl. az idősek világnapja van.
28. Myra
2025. okt. 1. 20:19
Igen, a fekete kutyáké! Már mindennek van világnapja.
2025. okt. 1. 20:17
Fekete vizsla volt régen
2025. okt. 1. 20:17
Holnap meg a fehéreké ?
25. pinked
2025. okt. 1. 19:55
Ma van a fekete kutyák világnapja. Faccén láttam...
2025. szept. 29. 20:36
Wauuuuu
23. ac6fe8fc1f (válaszként erre: 22. - Ab96d8eea7)
2025. szept. 27. 22:40
Szomorú, dühítő látvány lehetett, aki tette, vele is azt kellene tenni 🤬
2025. szept. 27. 22:27
Pont az nap láttam olyat hogy valaki rugdossa a kutyáját.
2025. aug. 28. 14:06

A spániel az ….-ben jött szembe, hogy a mai nap is emlékezhetünk négytappancson gyerekeinkre.

A szivárványhídon túl szaladgáló szőrös gyerekek!


Aug. 28 a szivárványhíd napja.

Ha minden kis mentett, valaha velem volt kedvencemért égne egy gyertya, nem sok hely maradna a lakásban!😢😢😢😢

20. Violet18 (válaszként erre: 3. - Globus)
2025. aug. 27. 10:41
Ezzel én is így vagyok 🤭🥰
19. 0bd8559abc (válaszként erre: 6. - Ac6fe8fc1f)
2025. aug. 26. 20:30
🤗
18. margoca65 (válaszként erre: 11. - Ac6fe8fc1f)
2025. aug. 26. 20:27
Köszönöm szépen! :)
2025. aug. 26. 19:01
🐕🥩🍗🍖🐕☺️
16. ac6fe8fc1f (válaszként erre: 14. - Amaunet)
2025. aug. 26. 18:42

Minden kutyáé!

Még azoké is akik a szivárványon túl szimatolnak!

Ivartalanítás, orvosi ellátás?

Nekem is a gyengén!

A könyve, chippje, oltásai legyenek rendben. Pont a nem kívánt szaporulatok miatti ivartalanítási kötelezettség mulasztást, igen példásan büntetném! Mert tényleg ezért zsúfoltak a menhelyek!

15. Tai (válaszként erre: 13. - Ac6fe8fc1f)
2025. aug. 26. 18:16
:-)
2025. aug. 26. 18:15

Nálam nem élnek mentett állatok. De ugye, ez a világnap az övék is?


Úgy gondolom, hogy sokkal szigorúbb törvényt kéne betarttatni az emberekkel az állatok védelmében.

Minden állatot be kéne jelenteni, nyilvántartani, orvosi ellátást biztosítani számukra (akár úgy, mint az emberek esetében a Tb), ingyenes ivartalanítást.

A menhelyek a felelőtlen tartók következménye. Szigorítsák a tartást!

Hogy miért nem fogadtam menhelyről kutyát? Mert nem ismerem a történetét, a származását, mit hordoz a génjeiben.

13. ac6fe8fc1f (válaszként erre: 12. - Tai)
2025. aug. 26. 18:02

Itt a spanci 6 hetente megy kozmiba!

Volt baj vele is!

Az előző tulaj minden este pizsamát adott rá, de nem igazán hordta sétálni a szabadba! ( no comment ) most már nagyon jó neki!

12. Tai
2025. aug. 26. 17:27
Nekünk egy kis Yorki keverékünk van, menhelyről nagyon bolhásan és soványan került hozzánk. Már 3 éve benti kutyus, imádjuk ma kapott jutalom falatkát, jövő héten kozmetikushoz visszük :)
11. ac6fe8fc1f (válaszként erre: 10. - Margoca65)
2025. aug. 26. 17:06

Nagyon sok boldog kutyás évet!

Türelemmel szeretettel meg tudod nyitni őt teljesen!

Ha meg idegenben nem is bízik, az nem is baj!

Mentett kutya mindig is tartani fog egy kicsi!

Simogasd sokat😉 megéri, legjobb hallgató közönség!

2025. aug. 26. 16:46
Nekem is van egy mentett kutyusom,Manó. :) Tavaly decemberben került hozzám a gyepmesteri telepről, már altatni akarták amikor a helyi állatmenhely feltette róla a képet.Azok a szomorú szemek ahogy néztek......Felvettem a kapcsolatot az állatmenhellyel és megkaptam.Eleinte nagyon félt mindenkitől,már kezd nyitni,de még mindig elbújik,ha idegen jön hozzánk. Utánam már állandóan jön és vágja magát hanyatt,hogy dögönyözzem..Remélem sokáig velem marad.
9. ac6fe8fc1f (válaszként erre: 5. - Gigi>)
2025. aug. 26. 16:33

Akkor majdnem, mint itt!

2 mentett kutya, az egyik már több mint 12 éve velem! Találtam! Tacskó.

A másik spanci, szegről végről ő is mentett.

Sajnos, most már csak 3 mentett cica, mert a legidősebbet nem rég el kellett altatni! 18,5 éves volt!🖤🖤🖤


Többiek köszönik jól vannak!

2025. aug. 26. 16:31
Isten éltessen minden kutyulit!
2025. aug. 26. 16:31
Sok boldogságot kívánok, minden kutyusnak, és a gazdiknak is...🤗🐕🐾🍀😊
6. ac6fe8fc1f (válaszként erre: 2. - 0bd8559abc)
2025. aug. 26. 16:28

Prézli jobb helyen nem is lehetne!❤️

A Husky ha fajtamenhelyre került, biztos jó kezekben van, hihetetlenül okos!

2025. aug. 26. 16:14

Négy kutyusunból három mentett.

Előttük is mentett kutyáink voltak. Négy cicám van,mind a négy mentett.

2025. aug. 26. 16:08
Akkor boldogot nekik és szerető gazdikat:)
3. globus (válaszként erre: 1. - Ac6fe8fc1f)
2025. aug. 26. 15:55
Jobb nekik nélkülem.
2. 0bd8559abc (válaszként erre: 1. - Ac6fe8fc1f)
2025. aug. 26. 15:39

Kicsi Prézlink tipikus falusi alomból származik.


Így született meg és lelt otthonra nálunk.

Nem akartunk kutyát ,de elhozták hozzánk és nem volt szívünk visszaküldeni.


Szerencsére a volt gazda nem választotta el idejekorán az anyjától.


Másnap felvettük a kapcsolatota dokival az oltás programját.

Szegénykémnek semmijen oltása sem volt.


Azóta eltelt három év.Szívünk csücsökje.



Közben mentettem egy huskyt is az utcáról.

Sajnos nem értünk a fajtához így nem maradhatott.

Magán menhely fogadta.

Soha nem felejtem el Őt 🥺

2025. aug. 26. 14:53

Szereted a kutyákat?

Menhelyi, rossz körülményektől mentett, talált, kóbor kutyák!

Írd le!

Élmény, kapcsolatod velük, kötödésed hozzájuk!

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook