Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki ausztriai, németországi vagy belgiumi nőgyógyászati klinikát, vagy meddőségi centrumot? fórum

Tud valaki ausztriai, németországi vagy belgiumi nőgyógyászati klinikát, vagy meddőségi centrumot? (beszélgetős fórum)


20. Bcicus (válaszként erre: 19. - Fodrászka)
2011. nov. 27. 20:24
Inzulinod?
2011. nov. 27. 20:16

Szia!


Első lombikom volt.Nem tudnak kimutatni okot, hogy miért nem jön össze a baba.Van egy két éves fiunk aki minden gond nélkül természetesen fogant.Nagyon szeretnénk másodikat és főleg kislányt!

18. Bcicus (válaszként erre: 17. - Fodrászka)
2011. nov. 21. 00:07
Onnan is ide járnak. A vetélésnek köze nincs a klinikához. Hányadik lombikod volt? Milyen vizsgálatokat csináltak eddig? Miért kell a lombik?
2011. nov. 20. 22:18

Sziasztok!

Egy kétségbeesett nő vagyok aki most van túl egy vetélésen, pedig állítólag magyarország leghíresebb klinikáján kaptam lombikot, de nem sikerült.Most ausztrián gondolkozunk hogy nem-e tudnának segíteni.

Magyar nőgyógyászt keresek ausztriában!

Tud valaki segíteni?

16. Bcicus (válaszként erre: 15. - Zsanetta)
2009. szept. 24. 21:21
Hát ez az, hoyg nem termékenyülnek meg ez a baj. Sajnos ezt nem lehet tudni. Van köztük mozgó, jó alakú, de hiába. lehet, hoyg a fagyasztást nem bírják ki tudja.
2009. szept. 24. 21:17

de eddig ezt nem vették észre??

de nem a mozgásuk vagy ilyesmi ,mert szépen megtermékenyültek a petesejtjeid.

mire gondolhatnak????

én velem nem tudom mi lesz,tanácstalan vagyok.

14. Bcicus (válaszként erre: 13. - Zsanetta)
2009. szept. 24. 21:14

Most nem intézetbe járok hanem magán dokihoz, egy másik Fülöphöz. Fülöp Vilmoshoz, de még csak egyszer voltam, most cisnáltatom szép lassan a szükséges vizsgálatokat.

Van egy lány tesóm, de ő jövőre lesz 50 éves, úgyhogy ha akarnám sem tudna segíteni, de nem is akrnánk még ha ez is lenne a probléma. Nekem vannak petesejtjeim. Az elsőnél 11, a másodiknál 5 a harmadiknál 13 abból 11 érett. De ha nem lennének és tudna is segíteni a tesóm,a kkor sem vállalnám, mert mi saját babát akartunk. A dokik szerint valszeg a párommal van a gond, de okot nem tudnak mondani, ez az első doki aki nálam is elképzelhetőnek tartja és megcsináltatja az ehez szüskéges vizsgálatok, bár szerinte is valszeg a párom katonáival avn a gond.

2009. szept. 24. 20:22

mi a kaaliba járunk a krizsa dokihoz.

most nekem sem lett petesejtem és nem is osztodott.

te nincs tesód??

lány?

aki ha mindent már megtettetek esetleg adna petesejtet??

vagy ti ilyenben nem is gondolkodtatok.űnekem már meg fordult a fejemben ez is.

hová jársz??

12. Bcicus (válaszként erre: 11. - Zsanetta)
2009. szept. 24. 20:16

Én hozzájuk jártam eddig. 3 lombikon vagyunk túl náluk. Fülöp doki az endohoz tényleg ért és nagyon rendes én leginkább a biológusok miatt fogok váltani, ha netán folytatjuk, mert nekünk extra nehézt a helyzetünk és úgy érzem nem tettek meg mindent. Meg a hyperstimum miatt is.

Nálunk nem osztódnak a sejtek, ezért nem nagyon van értelme folytatni. Most egy új dokihoz járok, teljes kivizsgálást csinál, hátha talának valmit, ami okzohatja, bár minimális az esély, aztán a párom megy új adnrológushoz is, bár kétlem, hogy bármi okosat tudnának mondani.

2009. szept. 24. 19:52

te jártál nála??

én ezért megyek hozzá mert hátha segitenev nekem megoldani az endomat!!

külföldre nincs pénzem!!:(

ti döntésetek!!!

de miért is ha nem vagyok tul indiszkrét???

10. Bcicus (válaszként erre: 9. - Zsanetta)
2009. szept. 24. 19:50

Fülöp dokira hallgathatsz ezzel kapcsolatban, ha ő azt mondja, hogy külföld, akkor biztos úgy van, de látatlanban nehéz megmondani még neki is.

Nem a rosszul lét miatt nem lesz babánk, ha lenne esélyünk folytatnám ez nem gátolna benne.

2009. szept. 24. 19:43

igen oda akarok most menni 29-re van idöpontom a fülöp dokihoz.

csak félek hogy bevállal e mert irtam neki és azt irta igy láttatlanba hogy külföldi cenr kéne megkeresnem.

de félek attól is hogy nagyon drága lenne.

de bennük bizom aztán egy lapar után esetleg röggtön lombik.

ti már nem??

tudom nemrég nagyon rosszul lettél ,de nem lehet hogy ez máskor ha jobban oda figyelnek megint megprobálni??

8. Bcicus (válaszként erre: 7. - Zsanetta)
2009. szept. 24. 19:40
Róbert Károly klinika
7. Zsanetta (válaszként erre: 6. - Bcicus)
2009. szept. 24. 07:12
MI az az RK????
2009. szept. 23. 21:32
Külföldit nem tudok, bár engem is érdekelne, csak más gond miatt. De itthon voltál már az RK-ban európa szerte híresen jól kezelik az endot.
2009. szept. 22. 20:11

Szia! Én Erlangenben élek, Münchentől kb.200km-re, és egy olyan magyar dokihoz sikerült bejutnom, aki lombikkal foglalkozik, itt a honlap:

[link]


Hátha találsz valamit, pontosan nem tudom foglalkozik e a Te problémáddal, nézz utána az oldalon. De itt nem csak Ő jó hanem az összes többi orvos is! Sok sikert

4. agis
2009. szept. 22. 20:00

villack az villach lesz

beírod googleba hogy gynäcologie, villach, endometrosis és ki fog dobni egy csomó oldalt...de csak akkor kezdj hozzá ha van valaki aki tud neked németben segíteni

2009. szept. 22. 19:47

tudom,de reménykedem!!!

orvost is kérdezek majd ök bizos tudnak,de le kell forditatnom a záróimat stb.

illetve felvenni velük a kapcs és a ceizelt is vissza hivom majd talán ö is tud segiteni.

muszály lesz mert a magyar orvosok egy falrahányt borsó,az összes,legalábbis ami betegségemet illeti abban egy nagy nullák!!

2. szombatne (válaszként erre: 1. - Zsanetta)
2009. szept. 22. 19:44
Segíteni nem tudok sajnos,de ez kemény dió lesz!!!!
2009. szept. 22. 19:43

Endometriosisom van ,lombikozunk évek óta mütenek,de reménytelenül.

egy orvos irta hogy vegyem fel a kapcsolatot

Ausztria-Villack,Németo.-münchen,vagy belgiumi endometriosissal foglalkozó centrummal,de azt sem tudom hol kezdjem a keresést.

segitsetek nekem!!!SOS!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook