Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Döntésképtelenség fórum

Döntésképtelenség (beszélgetős fórum)


2011. márc. 1. 13:51

ez a szerelem:-)

igen ilyenkor velem se ez ment csak ha a rózsaszin köd lehull..én a helyedben megpóbálnám úgy kezelni őt ahogy ő kezel téged,leszarni a fejét pl...egyből futna utánad..légy egy kicsit lekezelőbb stb..én igy törném be:-)

2011. febr. 28. 19:36
húh :D kb én is szeretem ha a pasikból lehet csinálni papucsot. és azt is szeretem ha ők azt nem hagyják mint te. de nemrég a pasik maguktól kezdtek olyanná válni. én nem tettem semmit. húh ezt nagyon meguntam. volt egy kis cirkusz belőle stb. és most tényleg arra vágytam h jöjjön már egy értelmes pasi aki megmutatja nekem ki a főnök. ne félj akiről szó van megmutatja. én is bonyolult eset vagyok. sokat agyalok mindenen, túl sokat. és igen ha arról van szó háttérbe rekesztek minden mást. de most valahogy "megváltotam"??? :S nemtom. mindig törekedtem arra h ne legyek picsogós és ne sírjak pasik után, addig addig csináltam amíg teljesen elment tőlük a kedvem. és most szeretném vissza csinálni. én is érezni valamit. mire érzek ez a pasi tökre kiakaszt. na vele bajban vagyok. azért is írtam. kicsinál :S Saját magamat vonom kérdőre amit nem szoktam és az az elvem h én vagyok az első a saját ranglétrámon és nem más. h sosem hívom őt ha ő nem hív. hagyom hagy keressenek. de vele ezt nemtom megtenni. nemtom mi van velem :S
5. Clau26 (válaszként erre: 4. - Indi66)
2011. febr. 28. 14:59

irányitó:-) tudod én szeretem ha az van amit én akarok DE szeretem ha a pasi nem hagyja magát szóval valahogy úgy nézz ki a dolog hogy szeretnék egy pasiból papucsot csinálni,de szeretem ha ezt nemtudom megtenni,mert utálom a papucs pasikat...nemtudom mennyire érthető:-)Nagyon határozott vagyok és a büszkeségem mindig az első,ha kell az érzelmeimet is háttérbe rekesztetem csak hogy a büszkeségemen ne essen csorba...szóval nem vagyok egyszerű:-)

Szegény barátnőm van ki tőlem,tudod ő pont az ellentétem nagyon türelmes imádja kényeztetni az urát..erre meg most válik..én meg aki ilyen vagyok mindig megkaptam azt a pasit akit akartam...érdekesek ezek a férfiak...Te milyen vagy?

4. indi66 (válaszként erre: 3. - Clau26)
2011. febr. 26. 15:55
igen én is ezt gondolom. :) kb milyen a természeted? :)
3. Clau26 (válaszként erre: 2. - Indi66)
2011. febr. 26. 15:44
Nemtudom..szerintem a rettenetes természetemmel:-)Nagy pofámmal..passz:-)
2. indi66 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. febr. 26. 15:07
és azt hogy érted el?:D
2011. febr. 26. 14:43

Szia!


Egy macsót is belehet ám törni:-)nekem sikerült ok beletelt vagy 3évbe...ettől még nem lett picsogós ahogy te irod mert az egyénisége megmaradt csak máshogy nemtudok fogalmazni,betörtem őt:-)úgyhogy hajrá:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook