Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két pasi, és egy döntésképtelen lány... :( fórum

Két pasi, és egy döntésképtelen lány... :( (beszélgetős fórum)


1 2
32. babybogyó1989 (válaszként erre: 30. - 6d239b08e1)
2010. febr. 2. 00:25

ez mért tartozik a tárgyhoz?? -szerintem,attól még rendes ember lehetsz,hogy milyen a családod -ez általánosítás lenne,hogyha azt mondanánk,hogy akkor most tutira te is olyan vagy,mint a szüleid!! ITT NEM ERRŐL VAN SZÓ!!

itt arról van szó,hogy valóban meg kéne változnod!ne azon rágódj,hogy elbasztad,azon már nem tudsz változtatni!!hanem próbálj meg mindent megtenni a barátnődért,amire vágyik,és hogyha MÉGSEM sikerül,akkor engedd el-és te engedd el,hiszen tudod,hogy megérdemli!!

2010. febr. 1. 19:38
Igazából felesleges belemenni ilyen vitákba szerintem, mert nem ismerünk, de az első megnyilvánulásod azért elég érdekes volt... Nem feltétlenül alkottunk pozitív képet Rólad.
2010. febr. 1. 19:03
szerintem ahhoz képest jó a jellemem, hogy apám egy alkoholista és minden nap azt hallom hogy anyám kivel kúrt félre...
29. 7af3347250 (válaszként erre: 28. - 6d239b08e1)
2010. febr. 1. 19:00

Nézd, ha elolvastad volna rendesen az első hozzászólásomat a témához, látnád, nem ítélkezem és nem is általánosítok. Te se általánosítsd magad (gondolok itt a focira pl).

De tudod, számtalan következtetést le lehet vonni pár sorból, és abból kiderül, hogy kb milyen az adott ember jelleme.

Másrészt, ha személyesen ismernélek, nem tudnék objektív véleményt mondani.


És nem utolsó sorban, attól még, mert valamit nem írok le, nem jelenti azt, hogy nem tudok róla...értsd jól. (:

2010. febr. 1. 18:35

újra sziasztok :)


Shannai, miből ítélsz meg? Ismersz egyáltalán?

Tudjátok hogy öszinte legyek, én utálom az olyan helyzeteket amikor más emberhez hasonlitanak. Az ember azért ember mert nem mindenki ugyan az. Bevallom focizok, és télleg igaz hogy minden focista hülye egy kicsit. De engem az felháborit amikor egyedi eseteket máséhoz hasonlitanak. Ami a szívemen a számon. Epertorta: lehet lejáratom magam, tisztában vagyok vele. Tudod én télleg nem egy átlagos ember vagyok... lehet hogy hülyébb vagyok az "átlagnál", de ez engem nem érdekel...


Shannai, hogy visszatérjek hozzád. Tudod én sok dolgot csak igérgettem sajnos...tudom hogy elbasztam, mert ugye az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó...ígéreteim: nemsok "csak" annyi hogy megváltozok...sajnos nem éreztem a helyzet sullyát...de a másik sajnos hogy csak msot éreztem meg, és rákellett döbbennem hogy mit is veszíthetek el valójában.


Robi

27. Epertorta (válaszként erre: 25. - 6d239b08e1)
2010. febr. 1. 17:41

:-OO

Ezzel csak magadat járatod le, és teszel rá még egy lapáttal, hogy vége legyen a kapcsolatnak...

Ááh, nem értem én az ilyet...

2010. febr. 1. 17:17

Látod, itt a hiba. Ez most nem rólad szól.


Amúgy milyen kapcsolat a tiétek? Ennyire bizalmatlan vagy iránta, hogy belépsz az ő felhasználónevével?

"csopposite megígérte hogy megprobálja"...és, te miket ígértél? Felesleges ezzel dobálózni...

Mellesleg abból, amit most leírtál, szépen bebizonyítottad, hogy egy gyenge jellemű ember vagy.

2010. febr. 1. 16:34

sziasztok


köszönöm hogy rábeszélitek a "barátnőmet",arra hogy szakítson...minden meber más...és igenis meg tudok változni és nagyon is megteszek érte mindent amit leeht! Nos msot olvastam ezeket a sorokat...hát most csalodott vagyok...csopposite megígérte hogy megprobálja... Köszönöm hogy azt állítjátok rólam ismeretleneül hogy nem tudok megváltozni..mi a tetves f.szomból gondljátok ezt???? HMMMMMM??? ennyi

puszi mindenkinek

2010. febr. 1. 16:34
köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! Igazából megerősítettetek abban, amit már eddig is tudtam... Ha lesz valami, akkor majd megírom, de nem akarom sokáig húzni a dolgot, mert így tényleg senkinek sem jó... :(
2010. febr. 1. 12:13
Én egyiket sem választanám. Keresnék egy harmadikat, aki minden téren bejön számomra.
22. Epertorta (válaszként erre: 1. - 6d239b08e1)
2010. febr. 1. 11:00

Szia!

Sajnos én is voltam hasonló szituban, és én is csak azt tudom tanácsolni, hogy lépj tovább. Fiatal vagy még, nem szabad leragadnod egy olyan kapcsolatban, amiben nem vagy boldog, hiszen annyi lehetőséged van még!! Tudom, hogy rossz fájdalmat okozni annak, akit szerettél, és ő még mindig szeret, de így, ebben a kapcsolatban mindketten szenvedtek... Te azért, mert nem tud boldoggá tenni, ő azért, mert Te nem vagy boldog, de ezt még magának is nehezen vallja be. Nagyon kialakulhatott benne a kötődés, a megszokás, és ezt nem szeretné feladni, még ha már nem is az igazi. Nem szabad sokáig húzni, mert úgy csak egyre rosszabb lesz... :-(


A másik pasival kapcsolatban pedig annyit javasolnék, hogy ne siesd el! Hagyj időt magatoknak, hogy minden szépen-lassan kialakuljon köztetek. Nem kell egyből beleugrani, én sokszor elkövettem ezt a hibát, ezáltal felhalmoztam nem egy, nem kettő pár hetes kis 'kapcsolatot'.


Kell, hogy néha önző legyen az ember! Tartsd a saját boldogságodat a legfontosabbnak! Drukkolok, hogy minden rendben legyen, és boldog legyél egy új kapcsolatban! :-)

21. 2f61415a97 (válaszként erre: 1. - 6d239b08e1)
2010. jan. 31. 20:57

szia...


én a helyedben az új srácot váasztanám...

hisz ő meg tudta adni neked az 1. randin amit a másik srác nem tudott 1.5 év alatt ...


de ez csak az én véleményem...


én ugyanígy voltam ...visszamentem ahhoz a sráchoz akivel előtte is együttvolam...

de rájöttem ogy hibát követtem el...

ez ár nem szerelem...csak megszokás...

ha bármiben tudok segíteni...csak írj üzit...


pux...

2010. jan. 31. 17:52

tudom, igazatok van... most mindenkit kikészítek... magamat is, és a két srácot is... :(

ha tudnám hogy nem szeret enniyre a mostani barátom, akkor egyértelmű lenne...de azthiszem meg fogom tenni...

2010. jan. 31. 17:45

Úgy gondolom, meg kéne próbálnod ezt higgadtan és megfontoltan végig gondolni. Érveket sorakoztatni, amik a régi és az új kapcsolat ellen, ill. mellette foglalnak helyet. És eldöntened, hogy mik számodra a legfontosabb értékek, és azt kivel tudod átélni és megvalósítani. A legnagyobb "kárt" magadban teszed ezzel, nem beszélve arról, hogy mások érzéseit össze-vissza dobálod. Márpedig senki ne legyen már a saját maga ellensége. Mondjuk nekem mindig is az volt a véleményem, hogy felmelegített káposzta már sose lesz olyan, mint előtte. Ami egyszer elromlott valahol, azt nem lehet az eredeti állapotában megőrizni. Olyan, mint egy kristályváza...összetöröd, de a szilánkok felsebzik az öklödet...Olyan sok alkalommal megbocsátottál, és mire mentél vele...Arra, hogy más karjaiban kötöttél ki, és szemrebbenés nélkül megteszed, amiről azt hitted, te sose fogod. Az ígéretek csak adott pillanatban vannak ott a levegőben, aztán elszállnak (ahogy írtad, 1-2 hétig volt jó a helyzet). Nem ígérni kell, hanem tettekkel bizonyítani, és amennyiben komolyan mondja/teszi, érezni fogja a lelked. A másikkal aránylag korrekt voltál, hogy legalább elmondtad neki a helyzetet. Sajnos, nem várhatod el tőle, hogy maradéktalanul megértsen, ahogy azt se, hogy arra várjon, milyen lesz a kapcsolatod, hátha ismét nála kötsz ki...Te mondtad, ez lényegében csak egy lökés volt az elhatározásod felé. És igen, én is így gondolom. Sőt, azt is merném mondani, hogy valószínűleg az összeszokás is szerepet játszik ebben. Megszoktad, hogy ő a párod. És ez a "szerelem első látásra" gondolat szüli azt, amit nagyon sok lány/nő elképzel, hogy "...és boldogan éltek, amíg meg nem haltak..."

Másrészt, azt se felejts el, hogy egy férfi egot sértettél meg azzal, hogy mással voltál. Ráadásul a lelki megcsalás sokkal rosszabb, mint a testi. Lelkileg már rég átverted. Ahogy saját magadat is. És igazából még az új kapcsolat lehetőségét is...De visszatérve, mit gondolsz, nem fog majd később elhangzani az a mondat, vagy célzás, hogy félre kacsintottál? Az emberek ezen a téren egyformák...böki a csőrüket, csak sokan inkább nem mondják. Egyszerűen szólva: csapkodnak a szarban. És azt se felejtsd el átgondolni, hogy mit tennél az ő helyükben. Viszont, egyedül csak Te tudhatod, hogy mit érzel...és ne azt nézd, hogy másnak mi a jó, hanem, hogy neked...:)

18. lizocska82 (válaszként erre: 1. - 6d239b08e1)
2010. jan. 31. 17:42

Én egyszer csináltam ilyet, mármint ,hogy bűntudat nélkül randiztam egy másik sráccal amikor volt barátom. Másnap szakítottam a barátommal, aki akkor nem reagált semmit, de három hét múlva írt két gyöngyörű könyörgő e-mailt. Nem volt könnyű de nem engedtem a könyörgésének(pedig nagyon megérintettek a levelei). És bizony az a másik fiú azóta a férjem és van három csodás gyerkőcünk. Pedig anno nem volt szerelem első látásra, később viszont annál nagyobb szerelem lett, ami azóta is tart.

Vond le a következtetést magad.

17. Angyalbaba (válaszként erre: 12. - 6d239b08e1)
2010. jan. 31. 17:42

Szia!


Szép vagy és fiatal éld az életet és ne köss kompromisszumot főleg ne kösd le magad egy olyan ember mellett akivel nem is igazán érzed jól magad! Tudod a pasik nagy része sőt az emberek nagy része soha nem fog megváltozni ... Sajnos! De ne te alkalmazkodj egy olyan emberhez aki semmit nem tett értetek hosszú távon! Én továbblépnék!Adj esélyt a másik srácnak! Az elején lehet nehéz lesz de hosszú távon megéri!

2010. jan. 31. 17:41
Lépj tovább. Mindkettőtől. Az első nem szeret igazán. Ha szeretne, elg hosszú ideje volt arra hogy ezt ki is mutassa. Mondjuk azzal, hogy néha figyelembe veszi a te igényeidet, vágyaidat is. Szeretni valakit egy dolog, szeretni a tudatot, hogy birtokoljuk, az egy egészen másik. Az új fiú meg... Egy tánc, vagy randi után még nem kell kapcsolatot tervezgetni. Előtte azzal, hogy visszafogadtad az exed, már lejárattad magad szerintem. Lehet hogy élne a helyzettel, vagy visszaélne, ha hagynád, de ha visszafogadtad az exed, akkor ő sem érdekel igazán. Ne azzal kezdj kapcsolatot, akinél úgy érzed el tudod képzelni, hanem akinél tudod, hogy működne.
15. jooeva (válaszként erre: 12. - 6d239b08e1)
2010. jan. 31. 17:41
Én is ezt éreztem, de szépen beadagoltam neki, hogy van más és végül ő volt az, aki ott hagyott engem....csúnya dolog volt ez a részemről, de úgy voltam vele, hogy inkább haragudjon rám, mint hogy a bánatos legyen miattam.....
14. 3ed3bab9c6 (válaszként erre: 12. - 6d239b08e1)
2010. jan. 31. 17:39
nehogy Te igazodj az ő érzéseihez! még nem tartasz abban a részben szerintem... Már annyi ideje és esélye lett volna változtatni, de látod nem tette... akkor Te miért tennél az ő kedvére? hogy neki kényelmes legyen? ugyanmár, vedd a kezedbe a dolgokat, és lépj túl. Nem fogod megbánni^^ha mégis, hát jön sokkal jobb ^^
2010. jan. 31. 17:37

Szia!

Szerintem sem érdemes a régi barátoddal együtt lenni. Szerintem ez már csak megszokás köztetek. És hiába ígérget, úgy sem fog megváltozni! Ott a másik srác, akivel úgy tudtál csókolózni, hogy nem bántad meg! Próbáld meg vele, szakíts a másikkal, mielőtt késő lesz! Lehet elszalasztod a nagy Ő-t!

2010. jan. 31. 17:36
köszönöm mindenkinek...az a baj, hogy nagyon jól tudom hogy szakítanom kéne vele, de azért ennyire nehéz, mert tudom, hogy ő még nagyon nagyon szeret...és képtelen elengedni... és megmondtam neki, hogy én már nem szeretem úgy, hogy érdemes lenne újrakezdeni, de még ígyis akarja...és annyira gyenge vagyok, hogy enm tudok nemet mondani...viszont azt is tudom, hogy a másik srác nemfog sokáig várni...
11. jooeva (válaszként erre: 1. - 6d239b08e1)
2010. jan. 31. 17:34

Hali!


10 éve én is hasonló szituban voltam, első szerelem, 4 éve együtt, de nem voltak terveink, semmi sem mutatta azt, hogy mi együtt fogunk megöregedni.

Nagyon szerettem, de mégis munkált bennem a kisördög, hogy milyen lehet mással és bizony flörtöltem is.

Aztán a melóhelyen belémszeretett egy srác. Pár hónapig én sem tudtam dönteni, mert a barátom nagyon érzékenylelkületű volt és féltem, hogy kiborul....

Közben én is szerelmes lettem a kollégámba, találkozgattunk és szép lassan véget ért az előző kapcsolatom és boldogan éltem az életem a Igazival!

Azóta 10 év telt el, 6 éve vagyunk házasok, van 2 csodaszép gyerekünk és lángolunk a mai napig egymásért :)).

Ja és eszembe sem jut másra nézni!

Ha megtalálod az Igazit, megnyugodsz és boldog leszel!

Szóval hajrá és tessék lépni, a barátod nem fog megváltozni, ha már nem bírod az otthonülést, akkor később mi lesz?!

Nem vagyok egy fiatal lányka, de én is becsavarodnék, ha otthon kellene lennem állandóan, mi 4-esben is rengeteget csavizunk és csináljuk a progikat.

10. nagylilla (válaszként erre: 1. - 6d239b08e1)
2010. jan. 31. 17:34

En is voltam mar hasonlo helyzetben mint te... Volt egy baratom akivel 2 evig voltam egyutt. Amikor korulbelul egy evesek voltunk, bepapasodtunk mamasodtunk es nem mentunk sehova, mindig csak otthon voltunk. Es kozbe jott egy masik srac, akivel talalkozgattam, es hat megtortentek a dologok. Ugyanugy valasztas elott alltam. Elkellett dontenem mi kell igazan. Amikor ugy dontottem ott hagyom a baratomat, nagyon nagy fajdalmat ereztem es nem tudtam megtenni, mer hozzaszoktam,.. vegul ra fel egy evre szakiotttunmk, mer nem ment, es sokat veszekedtunk....

Ha ugy erzed hogy unatkozol mellette, es idegesit minden mozdulata, ami igazabol abbol ered hogy nem mentek sehova, es negy fal kozott vagytok bezarva... Eleg unalmas orakon keresztul csak egymas mellett fekudni. A kapcsolat elejen meg izgalmas, meg jo, de hat kikell menni a tarsasagba, mer amugy tonkre megy a kapcsolat. Szerintem maradj vele, ha ltaod hogy nem valtozik a helyzet akkor dobd ki. De ne hagyd hogy o mondja menjunk ide menjunk oda, mondjad neki hogy kovetkezo hetvegen kiszeretnel menni vele meg a tarsasagotokkal..

2010. jan. 31. 17:33
basszus,hogy egyesek milyen elégedetlenek!Én mit meg nem adnék azért,hogy egy pasival tévét nézzek...:(
8. Bhelga (válaszként erre: 1. - 6d239b08e1)
2010. jan. 31. 17:33

Az írásodból is kiderül, hogy még nagyon fiatal vagy, tini. Előtted az egész élet. Ne köss kompromisszumokat. Még ne :)

Élvezd az életet, a fiatalságodat :) Légy egy kicsit önző és tedd, amit a szíved diktál.

2010. jan. 31. 17:33
Sajnálatból ne maradj vele,főleg ha nem "úgy" érzel iránta.Fiatal vagy válogass,előtted az élet...(ezt szoktam a lányomnak is mondani.
2010. jan. 31. 17:32
Ha biztosak lennének az érzéseid, akkor nem vívódnál. Ahogy a mondás tartja: Ahol van kétely,ott nincs kétely. Lépj tovább, hagyd a régit!
2010. jan. 31. 17:30

Szia!

Szerintem sem érdemes a régit "nyúzni"... ha eddig nem változott meg, szerinted pont most fog?? Tudom hogy nehéz szakítani, de kitudja, most lehet megéri majd... Hiszen Te mondtad milyen jó azzal a másik sráccal... egy próbát megér, nem tudom mennyi idős lehet, de a képeid alapján fiatal... Nem érdemes magad lekötni, ha van egy jobbnak ígérkező másik srác is!

Döntened úgyis Neked kell, de azért gondold át, hogy melyik döntésedet bánnád meg, melyik marcangolna tovább... Mindenesetre ne játsz túl sokáig a másik egyeddel, nagyon nem eshet ez neki jól!

Sok sikert! (:

2010. jan. 31. 17:29
Én is voltam a helyzetedben, nehezen de túl léptem a másikon és nem bántam meg rájöttem , hogy jó döntést hoztam.Ha már nem vagy biztos ebben a kapcsolatban akkor lépj ki, főleg ha többre vágysz.
3. 69abd4fa9b (válaszként erre: 1. - 6d239b08e1)
2010. jan. 31. 17:25
Szia az a véleményem hogy lépj tovább!Ha bűntudat nélkül csókolózni tudtál más sráccal nem szereted a barátodat!Miért nyüglődsz egy kapcsolatban amiben nem érzed jól magad?Nem könnyű a szakítás de hidd el néha nincs más választás!Adj egy esélyt annak az uj srácnak!Szerintem!Sok sikert!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook