Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Evésnél döntésképtelenség fórum

Evésnél döntésképtelenség (beszélgetős fórum)


11. Imisz
2022. szept. 1. 15:16
Az, hogy "ennék valamit" nem egyenlő azzal, hogy éhes vagy. Szerintem is inkább várd ki míg rendesen megéhezel, akkor nem lesz -talán- ez a döntésképtelenség. Nem azt mondom, hogy éheztesd magad de a napközbeni nyitogatom a hűtőt és ez se jó, azt sem kívánom olyan nassolás-szerűnek tűnik.
10. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 1. 09:34
Tippem nincs,,de azt gondolom nem vagy éhes,,úgy igazán.
9. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 1. 09:33

Na, erre mondta apukám gyerekkoromban: ha nem tudod mit egyél, akkor ne egyél semmit! :)


Szerintem ne csinálj ebből problémát magadnak! Ahogy már javasolták, ilyen helyzetben inkább igyál egy pohár vizet, vagy teát.

2022. szept. 1. 08:55
Én is unalomból nassolok, vagy épp ha nem akarok nekiállni a dolgomnak és eszegetek, hogy addig se kelljen mást csinálni. Olyankor van az, hogy bármit eszek, igazából semmi nem esik jól, olyan mintha mégsem azt kívántam volna.
2022. szept. 1. 08:19
Igyál egy pohár vizet,rájössz,hogy nem is éhes vagy.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 1. 08:02
Nálam ez akkor van ha épp nincs semmi dolgom, unatkozok. Foglald el magad
2022. szept. 1. 07:44
Nekem is volt ilyen problémám. Lelki eredetű volt. Az idő segít, hidd el. Nem pár hét vagy hónap, de 1-2 év múlva már nem lesz ilyen gondod, ha neked is lelki/pszichés.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 1. 07:03

Ez inkább dicsekvésnek tűnik, de szerintem itt inkább "irigykedő" hozzászólást fogsz kapni.

Amúgy a zavar a súlyod az mit jelent? Túl kevés?

2022. szept. 1. 06:02
Soha nagyobb bajod ne legyen.
2022. szept. 1. 03:25
Irigyellek:)
2022. aug. 31. 23:23
Mostanában zavar a súlyom (ami nagy részben a sportomnak is köszönhető). Van olyan napközben, hogy ennék valamit, de hiába van otthon minden amit általában szeretek és a kedvencem, nem kívánok semmit. Ilyenkor sokszor már felidegesítem magamat, hogy nem tudok dönteni, hogy mit egyek és így inkább nem eszek semmit. Nincs konkrét kérdésem, csak ezt a problémát szeretném megoldani, ha esetleg van valami tippetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook