Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dominik rejtélyes eltűnése fórum

Dominik rejtélyes eltűnése (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
111. f7cbe21b45 (válaszként erre: 102. - 6a062297d0)
2007. okt. 17. 11:57
Nem szívesen lennék a szomszédod!:(
110. b2076ec79b (válaszként erre: 109. - Ccd9bb7d17)
2007. okt. 17. 11:21

Én is kiengedem a gyerekem az udvarra, sőt van egy kutyánk is aki szintén kint van. Bár más kategóriás mint ezek a kutyaviadalokra kiképzett agresszív harci kutyák. És tudom hogy nem kell sok idő amíg megtörténik a baj.. de..

Hát erre ami ezzel a kisfiúval történt nem találok szavakat. Mert az még egy dolog a saját kutyájuk szétépte de hogy bírták ezek után kivinni az erdőbe és elásni?, Hát ez nem fér a fejembe

109. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 108. - B2076ec79b)
2007. okt. 17. 11:10
Én is szoktam tünődni mikor kicsi gyerek tünik el...nem lehetünk mindíg a nyomukban ha picit nőnek már,én is kiengedem az enyémeket az udvarra,ami körbe van kerítve,nincs nyitott vagy rozzant akna,stb,sőt tavaly és azelőtt is kimehettek egyedül mikor kisebbek voltak...tény hogy sokáig nem szeretnek egyedül lenni,mindíg bekajabálnak hogy anyaaaaa....én pedig szemmel tudom tartani egy nagy ablakon őket akkor is ha ők nem látnak.De mennnyi ideig kell magára hagyni egy gyereket hogy eltünjön vagy a mostanihoz hasonló történjen meg?Ok hogy pár pillanat alatt megtörténik a baj,de csak azt mondom hogy az ilyen jellegű kutyát bezárni,aknát lefedni,ajtót-kaput bezárni........még így is akad elég dolog amin aggódhatunk...
2007. okt. 17. 11:04
És hogy nem vették észre hogy kiment az ajtón a 2,5 éves gyerek? Meg azt se hallották, hogy a kutyák marcangolják??
2007. okt. 17. 11:04
Szavakat nem találok, döbbenet ez az egész. Hogy tehet ilyet egy szülő?? Hogy volt képes elásni a saját gyerekét?? És utána hetekig hallgathattuk a hírekben hogy így a kisfiam meg úgy. Felháborító!
106. aac9aafc80 (válaszként erre: 102. - 6a062297d0)
2007. okt. 17. 09:40

Nekünk is van egy de megfelelően el van zárva. 4 kicsi gyerekkel frászt kapnék ha itt rohangálna.

Engem hiába nem bánt de a gyerekeket...:-)))))

105. Zsu77
2007. okt. 17. 09:08

"Méltó" büntetés az anyának nem mondható valaminek: még 5 évet is kaphat felfüggesztve.

Na ez a pont amikor felfordult a gyomrom. Még sajnáljuk is, hogy megbüntetik? Egy gyorshajtásért jobban meghurcolnak, mert veszélyeztetted a többi közlekedőt, az ilyet meg csak úgy szabadlábon engedik védekezni? Honnan tudta, hogy meghalt? Miért nem rohant mentőért, orvosért? Sutyiban elássák holott nem tehetnek róla? Ez is csak mese, egy horror mese, egy anya a végletekig küzd a gyerekéért, még akkor is ha már nincs remény.

104. coline
2007. okt. 17. 09:00
Ez nagyon dúrva eset.Nem beszélve arról, hogy az utolsó tiszteletet nem adták meg a gyereknek, nem vállalták a következményeket és ami engem dühít elásták valahol az erdőben... milyen szülő az ilyen?
2007. okt. 17. 08:13

Mondjuk ha én harci kutyát tenyésztek(amit soha nem fogok),valószinüleg tisztában vagyok azzal mire is képesek,mivel én "okítottam" őket,gondolom főként ölésre...ezekből kifolyólag nem engedem a családom,főként a gyerekem közelébe,nemhogy együtt játszani...ez már a felelőtlenség teteje!!!


A kutyákkal semmi bajom,sőt....volt exszomszédokkal vita rég,mivel szerintük túl nagyok,túl mérges kinézetüek voltak a kutyáink...ez más tészta,nem erről van most szó...


A börtönben tényleg megnézném a kedves szülőket a rabtársak között...mármint ami marad belőllük...nem vagyok én vérszomjas,ááááá dehogy,de ha ilyeneket hallok....:-((

2007. okt. 17. 08:12
Heló. Engem is lehet szidni, én is tartottam PITBULL-okat.
101. H MAYA
2007. okt. 16. 23:20
Tényleg hogy tudnak tovább élni ezek az úgynevezett "emberek",a kutyáikkal kellene széttépetni őket.
100. 754c7e07c3 (válaszként erre: 86. - Df1077de8f)
2007. okt. 16. 22:36
Na, azt én sem értem, hogy nem hallotta az anyuka, aki ugye egy udvaron volt a kisfiúval.
99. 754c7e07c3 (válaszként erre: 82. - 4c35511f0b)
2007. okt. 16. 22:35
Bólogatok!
98. 754c7e07c3 (válaszként erre: 83. - F7cbe21b45)
2007. okt. 16. 22:35
Nagyon otthon vagy a témában.
2007. okt. 16. 20:32

Szerintem ezek nem emberek!!! :-((

Szobazsuval teljesen egyetértek!!!!

Még azt sem érdemlik meg, hogy éljenek!!!

A legkevesebb az lett volna, ha felvállalják, h a felelőtlenségük miatt halt meg a gyerekük!!

Ehelyett egy szánalmas mesével próbálták menteni a magukat!!!

Hát anya az ilyen???!!!

Legszívesebban odalökném a harci kutyájának, hogy érezze min ment át a gyereke!!!

Szörnyű, h léteznek ilyen lelkületű "anyák"...vagy mik!

2007. okt. 16. 20:25
Szerintem is nagyon felelőtlen szülőkről van szó, ennyi erővel bármi történhet egy gyerekkel ha ilyen szülő "vigyáz" rá. A nyomozó hatóságot meg aztán rendesen megpróbálták félrevezetni, ez egy külön bűntény. Szép kis sztorit fabrikáltak a felelőtlenségből elkövetett emberölés leplezésére. Valami ilyesmi a bűntény jellege nem?
95. virgilius (válaszként erre: 93. - F7cbe21b45)
2007. okt. 16. 20:15

Hát szerintem sem legális ebből élni. :(((


És vajon a Panda kislánnyal mi lehet? Ő tényleg elveszett?

2007. okt. 16. 20:15
Még mindig a hatása alatt vagyok a hírnek, egyszerűen nem tudom felfogni! A megtörténtek után hogy tudták álomra hajtani a fejüket?
93. f7cbe21b45 (válaszként erre: 89. - Virgilius)
2007. okt. 16. 20:12
Már ez is btk., hogy ilyen dögöket tenyészt viadalok céljából. Az lenne a legjobb, ha mind a kettőt bezárnák a dögök közé a ketrecbe, tépjék széjjel őket, ne a tisztességes adófizetők pénzén élvezzék a börtön vendégszeretetét.
2007. okt. 16. 20:12

Szegény kisfiú!

Ezek az emberek a börtönbe meg lesznek lincselve az tuti.Ott legjobban a gyerekgyílkosokat meg a pedofilokat utálják.Egy ismerősöm mesélte akinek a szomszédja börtönviselt volt....Meg is érdemlik...

2007. okt. 16. 20:10
Én még most hallom a fókuszban a hírt,miszerint a kutyák marcangolták szét Dominikot.Szegény,mit élhetett át..nekem nincs se kutyám,se cicám,de nem is akarok,míg gyermekem ilyen kicsi.Engem is megtámadott saját kutyánk,a hegek a mai napig megvannak a karomon..meg a lelkiek is..azóta nem bízom a kutyákban...
90. daroki
2007. okt. 16. 20:09
Nagyon sajnálom a kisfiút.A szülőkről nem írok semmit.Ebben mindannyian egy véleményen vagyunk!
89. virgilius (válaszként erre: 86. - Df1077de8f)
2007. okt. 16. 20:06

Biztos nagyon gyorsan történt. A gyerek eltűnése utáni napokban egy harci kutya tetemét meg is találták az udvarukban elásva. Az lehetett a tettes, nyilván végeztek vele, de a gyereken már nem tudtak segíteni.

Az apának egy falkányi állata volt, viadalok céljából, ebből élt - ezt írták.

88. emagdi (válaszként erre: 86. - Df1077de8f)
2007. okt. 16. 20:06

lehet, hogy mire reagálni tudtak volna, addigra a kutya már "végzett". elég hatékonyak ám ezek az ebek, tudják hova kell harapni, hogy a zsákmányt leterítsék :((( és ha valamire ráharaptak, akkor egyfajta szájzárat kapnak, szóval nem tudják elengedni amit elkaptak... ezért is ilyen veszélyesek.

szerintem a szülők mire tenni tudtak volna valamit, már késő volt...

de nagyon beteg dolog, hogy ilyen mesét találtak ki... a börtön elől még lehet, hogy meg tudtak volna ezzel menekülni, de a lelkiismeretük elől soha.

87. emagdi
2007. okt. 16. 20:03

nnna... ezért kell inkább macskát tartani kutya helyett!:)))


(mondjuk én nagyon szeretem a kutyákat is, volt is kutyánk a telken amíg kisgyerek voltam... mondjuk az minden volt, csak harci kutya nem:)))

2007. okt. 16. 20:01
Azt nem értem,hogy amikor a kisgyereket bántották a kutyák,gondolom fájt neki,sírt.Hogy nem hallották meg?Miért nem mentek segíteni a gyereknek?
2007. okt. 16. 19:52

A " szerető" szülőket bezárnám a kutyák ketrecébe és gondjaikra bíznám! A szegény kisgyereknek így kellett meghalnia, ez méltó büntetés lenne számukra! Arról nem is beszélve, hogy a rendőrséget hónapokon át félrevezették a meséjükkel amit kitaláltak.

Remélem Dominik nem szenvedett sokat.:(

Nagy baj lehet a fejükban ha ilyenre vetemedtek, hogy ők elássák a gyereküket és ilyen mesét találnak ki az állÍtólagos eltűnésére. Minek gyerek mellé harci kutya?? Ha így alakult akkor legalább a felelősséget vállalta volna az apa akié a kutyák voltak!

84. virgilius (válaszként erre: 81. - 4c35511f0b)
2007. okt. 16. 19:49
volt ott is minden, elásás is...
83. f7cbe21b45 (válaszként erre: 74. - 754c7e07c3)
2007. okt. 16. 19:31
Ezek a dögök úgy vannak kitenyésztve, hogy a testi erő és agresszivitás domináljon. Csak rá kell nézni, hogy a testéhez képest milyen kicsi az agykoponyája. A tiéd bizonyosan tenyésztési "selejt" volt. Valamennyit biztosan számít a nevelés is, de azért alapvetően a gének számítanak. Hiába van tíz gyereked, és neveled, eteted őket egyformán, akkor is különbözőek lesznek külsőre is, meg jellemben is. Egyébként volt egy kolléganőm, aki egy ilyen "dögöt" - sorry, de nekem ez nem kutya - panelban tartott egy darabig, aztán amikor néhány kisebb "baleset" után komolyan félni kezdett tőle, akkor odadták kertes házba. Pedig előtte folyton arról beszélt, hogy milyen aranyos a "kis drága".
82. 4c35511f0b (válaszként erre: 74. - 754c7e07c3)
2007. okt. 16. 19:26

Pontosan így van, de ne írd, mert a te fejedet is leszedik:)


Egy biztos: egy ember élete, mindig többet ér, mint egy állat élete, de nem lehet kérdés, hogy itt ki volt a FELELŐS:

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook