Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dominik rejtélyes eltűnése fórum

Dominik rejtélyes eltűnése (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
21. a1a3db480a (válaszként erre: 20. - Mamma2)
2007. szept. 11. 21:54
Teljesen egyet értek veled! Az tragédia, ha önhibánkon kívűl történik valami az imádott gyermekkel, de itt két kulcsszó is van: ÖNHIBÁNKON KÍVÜL és IMÁDOTT... ha viszont a szülő felügyelete alatt történne, az BŰN!!! Borzasztó, hogy ilyen előfordulhat. (???!!!)
20. mamma2
2007. szept. 11. 18:28
Nagyon furcsa dolgok történnek mostanában.Először Dominik tűnik el nyomtalanul, egy hete pedig a 21-hónapos kis Panda. Homályos és zavaros mindkét eset. Mit csinálnak ezek a szülőnek nevezett vala-kik? A gyermek ajándék, igy becsülik meg amit gon-dozásra szeretetre a természettől kaptak? Példás büntetést szabnák ki rájuk!!!
2007. szept. 11. 09:57

Részleteket csak itt olvastam, de ebből nekem az jön le, h esetleg a kutya végzett a kicsivel, és csak kitalálták a szigetes történetet, mert akkor a Dunában keresik a tetemet, és nem máshol. Gondolom, félnek, h "gondatlanságból elkövetett emberölés" miatt leültetik őket.

Apa meg azért tűnhetett el, mert ő tüntette el a kicsi testét.


Persze az sincs kizárva, h csak külföldre vitték eladni a csöppséget. (Inkább, mint h halott legyen!!!)

18. 104bdd8c43 (válaszként erre: 17. - LoLiNa)
2007. szept. 11. 00:24
mire volt jó ez az egész Margitszigetes gyokszori amikor a kutya sem látta őket ott. A csaj nem meri vállalni a hazugságvizsgálatot...vajon miért?? Az a szegény ártatlan csöppség húzta a rövidebbet mindenesetre.
17. LoLiNa
2007. szept. 10. 13:06
kamu az egész sztori szerintem.. útban lehetett nekik a gyerek.. -magán vélemény-
2007. aug. 14. 16:02
Az apa előkerült, de a kicsi nem volt vele.
15. mandella (válaszként erre: 14. - 104bdd8c43)
2007. aug. 12. 12:45
lehet, hogy valami történt a gyerekkel, de valami miatt a szülők (közösen) ezt el akarták hallgatni, és ezért találták ki ezt a margitszigetes mesét. mondjuk nem tudom, ez mennivel jobb, mint ami valójában történt.
2007. aug. 12. 12:41
Ez az ügy annyira zavaros, senki sem tudja mi is történt valójában. Az apának szerintem mindenképpen köze van az eltűnéshez. Az anya pedig...hogy miért vezette félre a rendőrséget a meséjével??
13. daroki
2007. aug. 11. 22:52
Visszaolvastam,de most megint más kép állt akkor össze,de már nem írok semmit,úgyis csak tapogatózom a sötétben:(
12. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 9. - Daroki)
2007. aug. 11. 21:50
de ha a bizonyítékok azt támasztják alá,hogy nem voltsa a szigeten,miért ezzel jön?mindegy,úgysem tudjuk meg...mármint nem a gyerek miatt mindegy,csak úgy a találgatásokból sok...sajnos mindíg van valami hasonló eset...
11. daroki
2007. aug. 11. 21:49
Foglaljuk már össze egy kicsit amit akkor tudunk!Én erről a kutyás dologról lemaradtam.Visszaolvasok!
2007. aug. 11. 21:45

Ha az apa vitte el a gyereket, az anya miért falazna neki ezzel a szigetes sztorival? ...

Sajnos sokkal valószínűbb, hogy tényleg az apa harci dögje tépte szét szegény kicsit, és az anya talán megfélemlítés hatására kitalált történettel állt elő a gyerek eltűnésével kapcs., az apa pedig nem véletlenül bujkál... :(((

9. daroki (válaszként erre: 8. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 11. 21:41
Hát eltudom képzelni,hogy ha az apa vitte el a gyereket,akkor az anyának arról sok foglama nincsen,hogy merre lehetnek?Főleg mivel állítólag láthatási gondokkal küzdöttek.Az anya meg a sokkos állapota miatt is beszélhet össze vissza,egyszer ezt,aztán azt.
2007. aug. 11. 21:36

Elvileg semmi nem utal arra hogy egyáltalán kint lettek volna a Margitszigeten.Házkutatást tartottak a házukban,de (szerencsére)egy kutyatetemen kívül mást nem találtak.Az anya sokkos állapotban van,a rendőrség szerint egyre ellentmondóbbak a vallomásai...

ennyit lehet nagyjábol hallani...nem tudom,ha az apa vitte el a gyereket,az anyának lennie kellene sejtésének erről,azt meg miért ne mondhatná el a rendőrségnek...valami nagy tragésia történt volna?nem tudni...persze mint édesanya,csak remélni lehet hogy Dominik a legjobb helyen van és semmi baja...

2007. aug. 11. 20:45

Igen az a rossz,hogy mindennap hallunk híreket,aztán nem tudjuk,hogy mennyi a valóság alapja?:(Egyre jobban összezavarodik a történet és nehéz "okosat" mondani:(

Nekem is az a legkézenfekvőbb,hogy apuci "lenyúlta" a gyereket,most együtt vannak,bújkál vele(mi a jó ebben)nem vall épeszű emberre,nem tudom elképzelni,hogy a pasit sosem találják meg,de nagyon bízom benne,hogy a kicsi vele van,jól ellátja és amikor már nagyon forró körülötte a levegő(habár sztem már most is az)akkor visszahozza a kicsit az anyának!

Amit még ma olvastam,hogy a Margitszigeten nem találtak a kutyák semmilyen szagot,csak abban a házban ahol a kisfiú legutóbb tartozkódott:(Lehet,hogy már az anya is hazudik?A rendőrök szerint elég sokszor ellentmond saját magának.

2007. aug. 11. 20:30
A mai Blikkben azt írták, hogy valami halottlátó szerint már nem él Dominik. :( Elég sok esetben segítette már a rendőrök munkáját. A szomszédjuk szerint az egyik harci kutyájuk téphette szét. Nagyon zavaros ez az egész, nagyon várom, hogy kiderüljön végre az igazság!!
5. a1a3db480a (válaszként erre: 4. - 104bdd8c43)
2007. aug. 11. 02:28
Én nem hallottam, hogy az apa is ott volt egy ideig... így viszont gyanus... mindenesetre nagyon drukkolok, hogy épségben megkerüljön az a drága csöppség! Milyen szép! Szegénykém, mi lehet vele...
4. 104bdd8c43 (válaszként erre: 3. - A1a3db480a)
2007. aug. 11. 02:26
Szerintem az apának köze van hozzá, állítólag velük volt egy ideig, majd dolgozni indult, ahová nem érkezett meg. Volt lehetősége arra, hogy amíg az anya nem volt eszméleténél addig elvigye a kicsit. Figyelhette valahonnan és várt a megfelelő alkalomra. Láthatás miatt viták voltak a szülők között, így indítéka is lenne a dolognak. Miért van eltűnve az apa?? Ha nincs nála a gyerek és hallott az esetről hogy bírja ki hogy nem tudja mi van a fiával?? Nagyon érdekes eset! Kívácsi leszek mi lesz ennek a vége! Remélem a kicsi előkerül épen és egészségesen!!
2007. aug. 11. 01:23
Nekem van egy nagyon rossz érzésem ezzel kapcsolatban, de könyörgöm, ne legyen igazam! Az anya elmondása szerint a kicsi a víz felé indult, amikor ő utána akrt menni, akkor botlott meg, és így vesztette el az eszméletét, és a kicsit a szeme elöl... szerintem az apának nincs köze ehhez, bár marha jó ember lehet, ha keresi a rendőrség, és elhagyta a családját, szerintem egy tragikus baleset történt :( de ne így legyen!!!
2007. aug. 10. 22:31

Szia!

Én csak hallotam mástól a történetet, nem láttam a tv-be........de az jutott eszembe, hogy a gyereknevelés nem egy emberes "munka", főleg ha ilyen veszélyes helyre megyek vele, vagyis én nem megyek vele egyedül stranra sem....persze tudom, hogy nem mindenkinek van sajnos segítsége és sokan nevelik egyedül a csemetéjüket.....többet nem tudok a hírről, de majd utánna nézek.

2007. aug. 6. 13:26

Szerintetek mi lehet az igazság a kicsi eltűnésében?? Lehet-e hinni az anyának?? Köze lehet-e az apának az kicsi eltűnéséhez?

A rendőrség már vizsgálja az anya verzióját az apát körözik, a kicsit továbbra sem találják. Ti mit tennétek az ilyen eset megelőzése érdekében?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook