Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


1398. Myrad (válaszként erre: 1396. - Siri)
2008. nov. 4. 11:23
Igen, általában az a baj, ha az embernek sok ideje van gondolkozni... az nem tesz jót a leszokásnak... nekem is vannak nehéz napjaim, amikor azt hiszem, felrobbanok, de ilyenkor kell erősnek lennie: csak azért sem =)
1397. Siri (válaszként erre: 1394. - Tóth Ádám)
2008. nov. 4. 11:21
Kis falunknak is van egy péksége és ott is csupa finomságokat gyártanak. A környező városokban sok látvénypékségget csináltak és ott milyen tuti dolgokat lehet kapni. Persze csillió kalóriás dolgokat én már vagy egy hónapja nem ettem kenyeret sem, de most hogy ezt írod csorog a nyálam. Nagypapám a hétvégén küldött nekem zöldpaprikát! Jó kis zsíroskenyér paprikával úúúúúúú de kivánom!!!!
1396. Siri (válaszként erre: 1393. - Myrad)
2008. nov. 4. 11:16
Szia! Örülök, hogy aggodsz értem! Szerintem nem lesz baba, a hízás a cigitől van, a hangulatváltozás meg minden hülyeségem is. Kezdeti leszokási stádium nekem tovább tart. Lehet hogy az életfelfogásomon kellen változtatni. Egyik nap jól érzem magam a másik nap meg nagyon szarul. Hőgutám nem tudom miért van, de remélem az is abba marad valamikor. Vasárnap volt két hónapja hogy nem gyújtottam rá és hétköznap semmi bajom, a hétvége meg egy rakás szar, lehet hogy azért mert van időm agyalni a sok baromságomon.
2008. nov. 4. 10:22

Haliho midenki!



Bocsi,hogy ilyen sokáig nem írtam...:(vagy nem dolgoztam,és nem voltam gépnél,vagy pont,hogy nagyon sokat dolgoztam:PÍgy megy ez:)


Ádám,4ezer kalória????nem sok az egy kicsit?:)Vagy ez direkt valami hízó kúra?Vagy kemény fizikai munkát végzel,és "úgyis ledolgozod"?:)



Jah,amúgy 60. nap:D"sajnos" már elköltöttem a cigi mentes élettel nyert pénzt...kétszeresen is:Dnembaj...már a következő hónaóokra gondolok,akkor nem fogom elkölteni,és akkor egálban leszek:P

2008. nov. 4. 08:14

Jó reggelt, én most reggelizem (bevásároltam a kis pékségben).

Csupa finomságok vannak előttem. (napi 4000 kcalt kell bevinnem úgy, hogy este nem ehetek). :-)

1393. Myrad (válaszként erre: 1392. - Siri)
2008. nov. 4. 08:11

Szia Drágám!


Én arra vártam, baba ügyben írsz valamit, de nem tetted =(


Akkor várok tovább... =)

1392. Siri
2008. nov. 4. 08:07
Sziasztok! JÓ reggelt mindenkinek! Hát látom tegnap nem nagyon írogattatok, gondolom mindenki ezerrel dolgozik. Nekem még 10-ig van időm míg nem jön a főnök, utána nekem is itt a nagy hajtás. Szép napot mindenkinek!! Üdv Siri
1391. Siri (válaszként erre: 1388. - Tóth Ádám)
2008. nov. 3. 08:54
Remélem így lesz, csak már vége lehetne ennek a kezdeti stádiumnak.
1390. Myrad (válaszként erre: 1389. - Siri)
2008. nov. 3. 08:45
Hát, pedig lehet nem ártana dokihoz menni, mert ha a cigitől is voltak hullámaid, már el kellett volna múlnia... mondjuk én rosszul voltam anno, sokat hánytam, szédültem, még többet aludtam, mármint amikor babát vártam, de emlékszem, én fázós voltam inkább.. persze ez nyilván egyénfüggő... és nem akarlak felidegesíteni, de sok olyan történetet hallottam, hogy valaki gyógyszer mellett... szóval én megnézetném... jah, igen, meg olyat is hallottam, hogy azért lett baba, mert nem akarták, mert az anyuka vérzett még egy jó darabig, és mire abbamaradt, már akkora volt a baba, hogy nem lehetett elvetetni... hát ilyen is van...
1389. Siri (válaszként erre: 1386. - Myrad)
2008. nov. 3. 08:40
14 évig de ugye egyszer már sikerült letennem, most nem tudom hogy miért ilyen nehéz. Komolyan olyan vagyok mint aki klimakszos egyfolytába hőgutám van, hangulatváltozások lehet hogy elkéne mennem dokihoz, lehet hogy ez mástól van nem a cigi letevéstől! Tegnap délelött egy szál trikoba futkostam a lakásba úgy hogy nem volt fűtés, délután amikor párommal kocsiba ültünk, egyfolytába a fűtést csavargattam lefelé, ő már fázott én szívesen letekertem volna az ablakot. Egyik munkatársamnak meséltem a hőgutáimról, kapásból azt kérdezte tőlem hogy nem e vagyok terhes?? Én nem tudok róla, őneki már van gyereke! Igaz hogy gyógyszert szedek, de elfelejtettem bevenni 2-t hát remélem nem vagyok az, így nem akarom hogy az legyek.
1388. Tóth Ádám (válaszként erre: 1385. - Siri)
2008. nov. 3. 08:37
Siri, meglátod, a futás is meghozza majd a gyümölcsét! Nem is feltétlenül rögtön avval, hogy leadod a felszedett kilókat, hanem avval, hogy erősebb leszel, jobb lesz a közérzeted, jobban terhelhető a szervezeted, stb. stb. Különben is, most még a cigileszokó stádiumban vagy! Majd egy-két hónap múlva jöhet a fogyókúra, addig ne törődj evvel! Ha a cigi letétel ment, a fogyókúra is fog menni. Oda is "csak" akaraterő kell! :-)
1387. Tóth Ádám (válaszként erre: 1380. - E2add1f84e)
2008. nov. 3. 08:35
Egyénfüggő. Néha nekem is nagyon hiányzik, de már sokkal könnyebb ellenállnom neki, mint mondjuk amikor még csak 1 hete vagy 1 hónapja nem cigiztem. Szóval kitartást, jobb lesz ez!
1386. Myrad (válaszként erre: 1385. - Siri)
2008. nov. 3. 08:09
Meddig cigiztél?
1385. Siri
2008. nov. 3. 08:06
Sziasztok! Hát igen nekem sem volt könnyű ez a hétvége, hányszor meg hányszor rá tudtam volna gyújtani. A legidegesítőbb nekem ezek a hülye hőhullámok és vele párhuzamossan a dürohamaim. Kezdek megőrülni magamtól teljesen szét vagyok csúszva, persze hajnali 3-tól 5-ig megint fennt voltam és 5-től aludtam vissza persze 6-kor nem tudtam felkelni. Az egész napom el van cseszve. Hízásnál +5 kgnál tartok ez is teljesen elszomorít, de szinte nem is eszek többet, minden nap eljárok futni! Hát szóval megint egy kicsit depis lettem, nagyon nehéz ez a mocsok cigi! Utálom!!!
2008. nov. 2. 20:55
Elhatároztam, és egyik pillanatról a másikra leszoktam.
1383. Cyntia (válaszként erre: 1382. - E2add1f84e)
2008. nov. 2. 17:27
Hát igen: de kibírjuk!!!
2008. nov. 2. 16:15
5 hónap az nagyon sok! Akkor is ennyire hiányzik majd?
1381. Cyntia (válaszként erre: 1380. - E2add1f84e)
2008. nov. 2. 16:14

Én már 5 hónapja nem dohányzom, de nekem is nagyon nehéz: már a héten nehéz volt: és most is majd meg veszek.. De még kibírom..

Szerintem ez az össze-vissza időjárás a legfőbb bűnös.

2008. nov. 2. 16:10
Lassan 1 hónapja nem dohányzom, ez a hétvége mégsem könnyű. Miért van ez?
1379. e2add1f84e (válaszként erre: 1378. - Haaeen)
2008. nov. 1. 17:32
Ezt hogy tudod megtenni?
1378. haaeen
2008. nov. 1. 15:09
Hétfőn megyünk haza Angliából két napra, a férjem már alig várja, hogy újra rágyújthasson (szept.11én jöttünk ki, azóta mindketten abbahagytuk, én szeretném ha végleges lenne, de a páromat az tartja életben, hogy már csak pár nap és újra cigizhet). Kíváncsi vagyok, én rágyújtok-e. Szerintem igen :( , mert tudom, hogy majd úgyis újra leteszem.
2008. nov. 1. 06:52
Reggel, amikor nyitom a boltot, automatikusan kipakolom az állványokat, táblákat és a hamutartót. De ennek örülnek a vevőim, mert le tudják tenni a cigit. Öngyújtóm is van mert kell a cérnaelégetéshez, de most vettem észre, hogy a kolleganőm rendszeresen lenyúlja. Ő cigizik. De már nem jelenti be, hogy megy ki cigizni, csak kisompolyog.
1376. Tóth Ádám (válaszként erre: 1375. - E2add1f84e)
2008. okt. 31. 21:28
Én tegnap a gyertyákat akartam meggyújtani, és rutinszerűen nyúltam a zsebembe az öngyújtóért. :-) 10 év az 10 év. Szerintem még sok ilyen lesz, de ez valamelyest szórakoztató. :-)
2008. okt. 31. 18:55
Képzeljétek mi történt ma: Ebéd után visszamegyek a boltba, az az első, hogy csinálok egy kávét. Amíg forrt a víz, kerestem a zsebemben a cigisdobozt, körül is néztem, hogy hova tettem már megint. Ez kb. 10 mp-ig tartott, amikor bevillant: NEM DOHÁNYZOM! De azért eltartott még néhány percig míg a vágyam alábbhagyott.
1374. a9338a7669 (válaszként erre: 1373. - E2add1f84e)
2008. okt. 31. 08:07

Sziasztok!


Godotravarva, ügyes vagy! Nekem azóta szerencsére megoldódott a problémám, szóval igazán kár lett volna rágyújtani :))


Képzeljétek azt álmodtam, hogy elszívtam két szál cigit, és annyira rossz volt. Az volt a legrosszabb, hogy szinte már éreztem újra a függőséget, és tudtam, hogy újra meg újra rá fogok gyújtani, pedig nem akarok!! Az elsőnél még úgy voltam vele, hogy jó, ez még nem a világ. A másodiknál pedig már tudtam, hogy elvesztem... Reggel annyira örültem, hogy csak álom volt! :)


Szép füstmentes napot mindenkinek! Legalább olyan napsütésest, mint ami itt van! :) Tiszta tavasz van tényleg.

2008. okt. 31. 06:17
Szerintem is front volt tegnap, én is annyira felhúztam magam, de azt mondtam magamnak: azért sem gyújtok rá! Régen egymásután többet is elszívtam volna, nem mintha megoldódott volna a probléma! Így marad probléma, még megoldásra vár, de nincs cigi! És ennek már 27 napja!
2008. okt. 30. 23:21

Bocs, ha volt már, de érdekes lehet annak, aki nem ismeri.


Ki tudja milyen lehet és ki tudja hogy milyen káros a szervezetre, de itt egy ital, ami állítólag olyan hatást kelt mint a cigi, de nem nikotin van benne:

[link]


Folyékony cigaretta lenne? Vicces.

Mondjuk a dohányzás legfontosabb tulajdonságait (letüdőzés, kifújás stb.) nem tartalmazza, de ki tudja, lehet, hogy tényleg jó valamire :-)

2008. okt. 30. 14:27
Most volt bent nálunk egy "üzletkötő" féleség, rég nem volt már. Anno mindig kimentünk cigizni. Most is beszélgettünk, beszélgettünk, aztán rákérdezett; kimegyünk cigizni. Mondtam neki, hogy én már nem, 7 hónapja, de azért kimegyek vele. Örült, meg mondta, hogy gratulálok. :-)
1370. Siri
2008. okt. 30. 14:17

Látom ma front van mert mindenkinek eszébe jutott az a köcsög cigi! Nekem is olyan hőgutáim vannak hogy húúúúúú mindjárt megőrülök, holnap tuti hogy rövidnadrágba jövök dolgozni! Itt a tavasz!!!!


Vége lehetne már ennek a napnak.

1369. Siri
2008. okt. 30. 14:08

Sziasztok! Van bőjtje annak hogy múltkor ezerrel ráértem most meg két állás ezer a dolgok, meghalni sincs időm szaladgálok mint pók a falon csöngettek, kaputelefon, 2 mobil, főnök mobil. Gyerünk hülyét kapni! Na most az 5 perc pihiben régebben tutira elszívnék egy cigit, de előtte már vagy százat is biztos mert már abban hót ideg lennék hogy nem érek rá rágyújtani!


Remélem nektek jobb napotok van!! Üdv. Siri


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook