Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


2008. okt. 30. 13:48

Ma iszonyatosan felhúztam magam, annyira, hogy bevillant, hogy ott van az egy szál cigi a kocsiban...

Elképzeltem, ahogy beleszívok, és mennyire jó, aztán pedig elképzeltem, hogy utána mennyire rossz lenne, főleg, ha újra kívánnám. És nem utolsósorban nem oldódna meg semmi tőle!

Aztán feljöttem ide és beleolvasgattam a fórumra :) A mérgem még nem múlt el, de a cigi utáni vágyam már igen.

1367. Tóth Ádám (válaszként erre: 1366. - A9338a7669)
2008. okt. 30. 13:24

Igen, azt én is tapasztaltam, hogy aki soha nem dohányzott, az letudja annyival, hogy nem dohányzol, azt kész. (Kivétel lehet a nagyon közel álló ember.)

Olyat, aki leszokott, én csak egy srácot ismerek, de vele meg talán ha kétszer találkoztam az elmúlt 7 hónapban. Mondta, hogy éljen! :-)


Amúgy ha rágyújtanék, szerintem biztos a markába örülne egy két dohányos haverom. Mert szerintem a legtöbb dohányos letenné a cigit, csak fél, hogy nem tudja.

2008. okt. 30. 10:16

Sziasztok!


Myrad, az jó poén lehetett, nagy döbbenet az arcán az illetőnek :))


Siri, az még nem gáz, ne aggódj! :) Én pizzafüggő vagyok :) Amúgy meg akartam nézni azt a játékot, de nem találtam. Na mindegy, majd még lesz időm. (viszont találtam öltöztető babát :D )


Képzeljétek, az előbb bejött egy hölgy az irodába, és olyan, de olyan bagószaga volt, hogy azon gondolkoztam, hogy ki kellene szellőztetni. Régen az ilyen szerintem fel sem tűnt volna.

Viszont jó érzés volt arra gondolni, hogy én már nem viszem a szagokat :)


Azon gondolkoztam, hogy nekem van mindhárom fajta emberke a környezetemben: szóval aki még mindig dohányzik, aki leszokott, és aki soha nem dohányzott. (bár gondolom ezzel más is így van :) ) És tegnap végiggondoltam a reakciójukat: aki dohányzik (pl. párom, anyum) ők szerintem semmit nem szólnának, ha például rágyújtanék. Ők úgymond "megértenék", hogy mennyire nehéz és nem tudok ellenállni. Aki leszokott (pl. apum), ő minden nap szinte aggódva kérdezi meg a telefonban, hogy "ugye nem dohányzol?", én meg megnyugtatom, hogy persze, hogy nem, és "ugye te sem?" :) És akik soha nem dohányoztak (pl. párom anyukája) nekik valahogy fel sem tűnik, hogy már mennyi idő eltelt. Még az első pár napban megkérdezték, hogy na, és nem hiányzik, ugye? Mintha az olyan egyszerű lenne. Nekik az, mivel soha nem dohányoztak :) De azóta nem is beszéltünk róla. Nehogy félreértsetek, nem neheztelek rájuk, és nem is azt várom, hogy minden nap veregessenek vállon, hogy milyen ügyes vagyok, csak tényleg a reakciókat hasonlítottam össze.


Egy kicsit hosszúra sikeredett! :)


Szép napot mindenkinek!

1365. Myrad (válaszként erre: 1364. - Siri)
2008. okt. 30. 09:47

Szia!


De hülye vagyok... =((( mindegy, ha mégsem válna be az árnika valamiért, próbáld ki a fekete nadálytövet, az meg zúzódásokra és rándulásokra jó, nekem nagyon bevállt...


Képzeljétek, ma megkínáltak cigivel... meglepődtem, hogy meglepődtem... de persze nem kértem, mire az illető lepődött meg. "Te dohányzol, nem?" Hát már nem. "De szoktalak kint látni a dohányzóban." Jah, máshol nincs térerő =DDD

1364. Siri
2008. okt. 30. 09:41

Ja tegnap még be akartam nektek vallani valamit. Van egy játék a startlapon ami még nekem függőséget okoz, 8 éve dolgozok itt és minden nap játszok vele legalább 1x. Az a neve hogy Bloomin gardens (virágültetős játék) imádom.

Ja bokámról annyit mesélnék, hogy vettem egy krémet az a neve, hogy Árnika krém, ficam és rándulásra való + gumis fásli, nagyon Sirály tök jól tartja a bokám. Tudok futni is mert így tuti, hogy nem bicsaklok meg.


Üdv. Mennem kell mert itt várnak a gépelnivalók!!!

1363. Siri
2008. okt. 30. 09:38
Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek! Inkább már napot! Ezer a meló ha tudok jelentkezek. Többiek el vannak tünve?? Nem cigizni suttyomban!!!
1362. dancingqueen (válaszként erre: 1360. - Siri)
2008. okt. 29. 15:44
pedig még tetkóm is van a derekamon...de nincs az az Isten,hogy én ilyen hidegben mutogassam:):P
1361. Siri
2008. okt. 29. 15:41

Mostár tuti megyek haza!

Pusszancs!!!

1360. Siri
2008. okt. 29. 15:39

Ma egy beszállító megdicsért, hogy végre egy lány akin trikót látok és nincs kint a derekad! Hát igen ahogy én is öregszem egyre jobban felvesszük a trikót nem pedig a toppokat. Az a legjobb amikor a 90 kg kiscsaj felveszi a toppot és csípő nacit és kibuggyanik a háji-báji és ha legugól akkor a vágást is lehet látni a fenekén.

Imádom! (gúnyosan ejtendő)

De biztos erről Ádám többet tudna mesélni!

1359. dancingqueen (válaszként erre: 1357. - Siri)
2008. okt. 29. 15:38
lehet, hogy csak nagyon utána fantáziálom az indokot...de lehet azért, mert anno, azért a "vasfüggöny mögé" nem nagyon jöttek be a márkák...tehát,nálunk nincs régóta...és mivel egy csomót nem is ismer a magyar közönség, ezért nem hozzák be(én cunda-nak nagyon örültem:)megfizethető é sminőségi...plusz,hát ugye a nagy nagy márkák-parfüm,smink-az azért mindenhol drága. Kérdés valszeg az is,hogy hol gyártják, és milyen mennyiségben. Biztos, ha mindenhol XY márkás ruhát lehetne venni,akkor már "nem lenne olyan értékes",mint így, ha kevés van belőle...de azért mégiscsak pofátlanság,hogy-kapszkodjatok!!!!!!-lacoste bolt: ff sál....(tök,sima,egyszerű,fekete polár-mégcsak nem is kötött)....20 ezer forint!!!!!!!hogy????
1358. Siri
2008. okt. 29. 15:37
Azt azért még elmesélem, hogy voltam a MANGO-ba és voltak olcsóbb illetve drágább dolgok. De ami már jól nézett ki az 50 EUR körül mozgott. Volt egy csaj aki ment a sorok között és vette le a ruhákat ezerrel a kezére akasztotta. Mondtam is a barátnőmnek, hogy ez a csaj vagy megörült, vagy ingyen adnak neki mindent. Azt azért elmondom, hogy 70 EUR voltak olyan cuccok hogy Úr isten ha utánam dobnád se kéne, ha fizetnél érte hogy viseljem se venném fel. Ilyen praktikus dolgok, hogy bokáig érő pamut pulcsi derékig érő kivágással. ÉS EZ A DIVAT!! Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de engem a munkahelyemen úgy ki zavarnának mint a sicc! De még a sötétben az udvaron se vennem fel az tuti! Erre mondaná nagypapám hogy jányom öltözzél fel rendesen.
1357. Siri (válaszként erre: 1356. - Dancingqueen)
2008. okt. 29. 15:33

Szia A DÚGLÁZ-ba van ez is! Hát bekaphatják! Nekem már csak azért sem kéne! Vegyen olyan krémet akinek egy csöpp esze sics és elhiszi hogy 30 évet fog fiatalodni! Ilyen keine normáloknak való az tuti!

Kint voltam bécsben vásárolni a 4-es ünnep alatt és hát ott is volt azért amiért a szívem majdnem megszakadt, de hát az sem a mi pénztárcánknak való. Csak tudod azt nem értem, hogy kint meg tudom fizetni a márkát itthon meg szóba se jöhet pl. hogy megvegyél egy márkás dolgot mert az tuti hogy felárral még többe kerül. Pl. kint s'oliver blúz 6 EUR, szoknya 15 nálunk kb. 5000 + 9000 HUF Nem???

2008. okt. 29. 15:11

Hát Siri, én DÚGLÁZ-ban is olyan árakat láttam, hogy majd hanyatt estem!De a reptéren, a duty free shopban is elkértek szemrebbenés nélkül 10 ezret egy rúzsért...sőt! De,egyébként már többször gondolkodtam azon-mondjuk a Főnicia üzlet kirakatában, vagy a Lacost boltnál-hogy hogy működhet még mindig a bolt...ki vásárol ott?és milyen időközönként?


Egyébként,pont ezért(sem) olvasok semmilyen női magazint: egyszer került a kezembe valami glamour vagy mi...amikor megláttam,hogy 40-50 ezerért vegyek farmert, meg 20-30 ezerért egy szandált, hogy olyan "csinos legyek mint Jennifer Anniston", azt hittem eldobom a hajam!Ezeket nem magyar emberek pénztárcáira találták ki...mégis úton út félen ilyen reklámok jönnek szembe


ksh: magyar nettó átlagkereset 120 ezer!

1355. Siri
2008. okt. 29. 15:09

Megyek haza főzni, vasalni ágyruhát húzni! Ezer a dolgom!!! És óvatosan kocogni is!

Pussz mindenkinek további szép napot!

1354. Siri
2008. okt. 29. 15:07

Képzeljétek ma jött egy szórólap ahol kozmetikumokat lehet vásárolni, megnéztem hátha látok bennek karira ajándékot valakinek! Háááát 89.400,- Ft-ért volt benne 50 ml-s krém + 3 ml kis ajándék 2 db. Azt hiszem tuti nem itt fogok vásárolni. Azért ez már milyen durva. Szerintetek ki vesz 90 eFt-rét krémet, valaki nem keres annyit egy hónapban. Ez már azért túlzás!!! Kezd elmenni egyes gyártóknak az esze azt hiszem. Modjuk, lehet hogy ők csinálják jól, hogy ha valamelyik barom megvesz egyet akkor már azon megvan egy eladójuk fél havi bére is mert szerintem annyi az árrés az tuti.

Ezek után már nem is volt kedvem karácsonyi ajándékokat vásárolni. De tudok egy oldal a kreativhobbyn (nézd meg a 2009-es katalógust) tök jók vannak, ami tuti leköti a nem cigizéssel küszködőket!!!

Hú mindjárt letiltanak reklámozásért.

1353. Siri
2008. okt. 29. 15:00
Myrad mi van az utazással amit nyertél? Mész?? Viszel engem is a bőröndbe??
1352. Siri
2008. okt. 29. 14:58

Hi mindenkinek! Végifutottam a várost elintéztem mindent kivéve hogy még gyertyát kéne vennem a hétvégére mert amit vettem multkor az kevés lesz, szóval majdnem minden sikerült! Reggel szakadó eső fúj a szél tehát télikabát, délben +20 télikabátban és ezer egy felé futsz, hát Isteni volt, le is lehetet volna csutakolni, mint egy lovat mire visszaértem a melóhelyre!

Amúgy én is váltottam a fogyót nem bírom, egyfolytába megszegem és az miatt meg lelkiismeret furdalásom van, ugyhogy megfogadtam tanácsotokat későbbre halasztom, de odafigyelek mit eszem, délelött gyümi, délben rendesen amit megkívánok, este natúr husik salátával vagy párolt zöldség! Norbi elve is ez mindent lehet enni csak tudd hogy mikor!!!

Na fogyiról ennyit!

A muffint én is nagyon csípem nekem van egy receptem a csokis-málnás én azt csinálom mindig mert szerintem az a leges leg tutibb és imádom. Párom mindig megeszi az összesett, de még a 12-sem elég neki, mert másnap is azt vinne melóhelyre. Hát ezek a muffinok!!???

1351. dancingqueen (válaszként erre: 1350. - Babszem84)
2008. okt. 29. 14:43
Babszem:)gratulálunk mindannyian:)!!!csak így tovább!egyenes út a spórolás felé:)
1350. Babszem84
2008. okt. 29. 14:07

Sziasztok!

Még mindig nem gyujtottam rá kb 1 hónapja csinálom.23.-ota nem használok tapaszt sem.Büszke vagyok magamra és Rátok is akik megtudjátok csinálni!:)

1349. Myrad (válaszként erre: 1348. - A9338a7669)
2008. okt. 29. 12:09

Nagyon sokan a répás rétest sem ismerik =)


Pedig isteni finom =)

1348. a9338a7669 (válaszként erre: 1347. - Tóth Ádám)
2008. okt. 29. 12:08

Nekem annyira hihetetlen, hogy nem híztam eddig. Én, aki még attól is hízik, ha ránéz valami finomságra. Szóval nem értem. Tény, hogy odafigyelek, hogy mit, mikor és mennyit kajálok, de azért néha szoktam bűnözni.

Másfél hónapja van kb. hogy nem dohányzom, remélem most már jók az esélyeim a súlytartásra :)


Répás muffinról még nem is hallottam. De, ha már muffin, akkor csak finom lehet! :)

2008. okt. 29. 12:00

Ja akartam mondani, vasárnap sütöttünk muffint, csokisat, de volt benne dió meg répa is. Mindenkinek nagyon ízlett. :-)


Az esti nem kajálásokat meg egész jól bírom, bár szombaton rosszalkodtam. :-I


Ja és mindenkinek, aki elkezdett hízni a cigit letéve: ne aggódjatok! Várjatok a cigi letétele után egy-két hónapot. Ha úgy érzitek, megszabadultatok káros szenvedélyetektől, akkor jöhet a fogyókúra. Hisz ha a cigit le tudtátok tenni, akkor mi egy kis fogyás, nem? (Csak a kettőt együtt csinálni nehéz, de a cigi letétel szerintem nagyon nagy akaraterőt ad.)

2008. okt. 29. 09:32

Sziasztok! Siri, két hónap, az nagyon-nagyon jó!


Az út az hosszú, de ha ilyen szépen járjuk akkor nem lesz semmi baj!

1345. Myrad (válaszként erre: 1344. - Siri)
2008. okt. 29. 09:29

Igen, és szívem szerint azt mondanám, mostmár könnyű lesz, de nem tudom ezt mondani, csak azt, hogy mindig keresd a pozitív dolgokat, amiért megérte... hidd el, ha nem keseredsz el soha, meg fogod találni őket... =)


Kitartást és sok örömet kívánok neked ehhez =)

1344. Siri (válaszként erre: 1343. - Myrad)
2008. okt. 29. 09:05
Köszönöm! Ez nagyon jól esett! És igen nagyon sokat segített nekem, hogy a kezdetektől velem vagy, és még sokan mások! Még hosszú az út a gyógyulásig de kibírjuk és így veletek biztos hogy könnyebb!
1343. Myrad (válaszként erre: 1342. - Siri)
2008. okt. 29. 08:32

=)


Gratulálok =) Mivel a kezdetektől veled vagyok, azt kell mondanom, nagyon nagy út áll mögötted, és nem az a lényeg, hogy én büszke vagyok rád, mert az vagyok, hanem az, hogy te is az légy magadra, mert megteheted...


Egy kis idézet neked:


"... aki másokat legyőz, erős

Ki önmagát legyőzi: HŐS!"


Hős vagy, az én szememben mindenképp... =)

1342. Siri
2008. okt. 29. 08:14

Sziasztok!

Ma úgy gondolom én vagyok az első! ÉN is korán kelek mert nekem az 5:45 az korán van!

Tegnap a nagy sötétben futás első próbája megvolt. Hát igen ott futottam ahol közvilágítás van és ott emberek akik beszólógatnak, hogy gyorsabbban!!! Ettől a falnak megyek egyből, be tudtam volna neki szolni, na akkor versenyezzünk, de ő kb. 1 háznyit nem tudott volna elfutni. A bokám tegnap tök jó volt és nem is fájt futás után sem, de ma leszálltam a buszról és megint megbicsaklott hát nem tudom meddig lesz ez így de már jó lenne ha elmúlna. Nem erőltetem, mert a futásnál meg nem fáj!!! Na mindegy. Szép napot mindenkinek, nekem nincs főnököm úgyhogy hawai van de esik az eső és nagyon sok az elintézni valóm. MIndenkinek cigifüstmentes szép napot!

Ja amúgy vasárnap lesz a kerek 2 hónap. Ezt is megértük.

1341. Myrad (válaszként erre: 1340. - Tóth Ádám)
2008. okt. 28. 11:24

Jó is az =DDDDDD


Igen, én korán kelek...


Nagyon korán... =D

1340. Tóth Ádám (válaszként erre: 1339. - Myrad)
2008. okt. 28. 11:15

Néztem is, hogy szinte mindig Te vagy a legelső. :-)


Én általában 8-5-ig, de rugalmas. Ma háromra megyünk ki egy lakásba, utána vége. Holnap is.

1339. Myrad (válaszként erre: 1338. - A9338a7669)
2008. okt. 28. 09:46

Nálunk szerencsére rugalmas a munkaidő, én így 6-tól vagyok 3ig... =)


Nem a legjobb, de kényelmes =)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook