Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


1278. e2add1f84e (válaszként erre: 1275. - Tóth Ádám)
2008. okt. 22. 17:15

Ádám!

Amilyen kitartó, szorgalmas vagy, neked lesz házad! Kutyád is!

1277. 90f51149ec (válaszként erre: 1272. - Siri)
2008. okt. 22. 15:02
huhhh! ez tényleg kellemetlen lehetett :( én nem is tudom mit csináltam volna a helyedben…
1276. Siri
2008. okt. 22. 13:14

A kutya kérdés az nálam is felmerült, a párom kitalálta, hogy majd lehet de ketrecbe vagy megkötve, úgy már nekem nem is kell én nem kínozok egy állatot sem, a kert az akkora, hogy párom vett egy ráülős, kis traktoros fűnyírót, hogy én is tudjam nyírni a füvet (800 m2 csak fű) abból azért nem kéne annyi, mert ugyebár úgy van kiallakítva a telek, hogy keskeny, de hosszú nehogy egy szép házat tudjál rá épülni!!

Előbb nem hiszem hogy költözünk, mert kb. még anyit meg tudunk csinálni, hogy fűtés és villanyszerelés és utána a piszkos anyagiak miatt újból irány spórolni!

1275. Tóth Ádám (válaszként erre: 1274. - Siri)
2008. okt. 22. 10:12

Fú köszi dagad a mellem! Amúgy meg neked is gyorsan el fog telni ez a pár hónap! :-)


A ház nagyon nagyon jó, ha már ilyen szépen alakul szerintem még előbb is be tudtok költözni, nem? Jó volna nekünk is egy saját kis ház. Ott lehetne végre egy kutyám is, meg egy kellemes kis kert, meg egy...na jó, vissza a munkába, különben sosem lesz házam!

1274. Siri
2008. okt. 22. 09:35
Ádám szerintem te már tutira mondhatod, hogy leszoktál! Ha az elhatározásod még mindig az, hogy soha többé nem akarok rágyújtani akkor szerintem joggal és büszkén mondhatot, hogy leszoktál.
1273. Siri
2008. okt. 22. 09:33
Én is 4-ig dolgozok, de utána kocsival megyek haza és onnantól már tuti minden. Hétvégén megjön a házunkhoz a garázskapu és azt szerelik be. Úgyhogy már teljesen zárható lesz a lakás. Szakemberek még csinálják a belső pucolást is és már egész jól fog kinézni belülről. Már úgy várom. Jövő szeptemberbe már tuti ott lakunk!!!
1272. Siri (válaszként erre: 1270. - 90f51149ec)
2008. okt. 22. 09:21
Szia! Nekem is szóltak be már olyat, hogy majdnem elsűlyedtem szégyenembe, Pl kérdezték tőlem (miközben én cigiztem), hogy úúúúú milyen lehet veled csókolozni, mindha egy hamutálat nyalogatnál? Hát ez nagyon égő volt, erre még reagálni sem tudsz!!!
1271. Siri
2008. okt. 22. 09:19
Sziasztok! Morgen mindenkinek! Jelentem semmi hangom! Csak suttogni tudok, ez a megfázás!! Páromnak sincs hangja mert úgy fáj neki is a torka, de ez jó mert most tuti nem lesz kiabállás köztünk (nem mindha idáig lett volna). Ja csoki zabálásról annyit hogy úgy gondolom kell egy kis boldogsághormon nekem is, nem is érdekel, fogyimat ott tartom be ahol tudom és kész passz. Futás meg nem azért csinálom mert úr Isten majd milyen lábaim lesznek, hanem azért hogy a stresszt levezessem. Különben tegnap beszélgettem a rendszergazdánkkal és ő mondta, hogy ő is régebben eljárt edzeni, és mostanság hogy ezer a dolga, nem jut ideje eljárni észrevette, hogy sokkal ingerlékenyebb a családdal! Szóval úgy meglepődtem, hogy nem csak én használom stresszlevezetésnek a sportot!
2008. okt. 22. 09:08

sziasztok!

nekem „egyszerűen” ment a leszokás, egyik kollégám azt kérdezte tőlem egyik szünetben: „ akarod még látni az unokád?” No akkor az a szál volt az utolsó, már aznap se gyújtottam rá. Azóta se gyújtottam rá, pedig bármikor újra tudnám kezdeni. :)

1269. Myrad (válaszként erre: 1268. - Tóth Ádám)
2008. okt. 22. 08:51

De jó egyeseknek...


Én örömtáncot fogok járni, ha 4kor elmehetek... de lehet csak 3ig húzza a türelmem ettől nekem is =)


Egyébként igen =) lassan 1 év 2 hónap, hogy nem dohányzom =)

1268. Tóth Ádám (válaszként erre: 1267. - Myrad)
2008. okt. 22. 08:48

De Te már több mint egy éve nem gyújtottál rá, igaz?

Amúgy asszem a tegnapi nap volt a fordulópont. 7 hónap után most már azt fogom mondani, leszoktam. Mert végül is leszoktam...


Ma meg megy a pénteki feeling, tök jó. Oké, hogy még sokat kell dolgozni ma is, de legalább lesz négy nap pihi. Na meg csak 3-ig vagyok. :-)

1267. Myrad (válaszként erre: 1266. - Tóth Ádám)
2008. okt. 22. 08:16

=))))


De jó =)


Én is mindig azt szoktam mondani, hogy leszoktam...

2008. okt. 22. 08:12
Tegnap voltunk dolgozni egy lakásban valahol, és egy hölgy megkérdezte, dohányzom e? Nekem meg kicsúszott a számon, hogy nem, leszoktam. LESZOKTAM! Nem azt mondtam, hogy letettem, hanem, hogy leszoktam. Meg is lepődtem magamon. Aztán hozzátettem, hogy attól én még dohányos vagyok, csak ügye nem gyújtok rá. :-)
1265. Tóth Ádám (válaszként erre: 1264. - E2add1f84e)
2008. okt. 22. 08:10
Ez de jó! :-)
2008. okt. 22. 06:06
Már a harmadik hetemet taposom. Hétvégén elutazunk, a barátaim és anyám, tesóm még nem is tudja, hogy leszokóban vagyok. Nagyon fognak örülni, ahogy én is.
1263. Tóth Ádám (válaszként erre: 1261. - E1b71cc500)
2008. okt. 21. 23:05

Én a fogyózástól nem leszek nő. Csak lapos lesz a hasam. :-)


Siri, ha közvetlen futás előtt megeszel egy szelet csokit, az szerintem egyáltalán nem gáz. Egy kis plusz energia. :-)

1262. e2add1f84e (válaszként erre: 1261. - E1b71cc500)
2008. okt. 21. 18:37
Igen, mi tudjuk. Ez a topic viszont nem fogyókúráról szól, hanem a dohányzásról - leszokásról. A nézeteid mások, tiszteletben tartjuk, te így élsz, neked így jó,... hát lelked rajta!
2008. okt. 21. 18:23

Nem értem,miért fogyóznak olyan sokan...

mert ez lett a módi?Ettől vagyunk nők?Szerintem a legszebb nők azok,akiken van mit fogni,nem a kg fontos,hanem hogy fogadjuk már el magunkat olyannak amilyenek vagyunk!Ha éjjel nappal ezen töröd a fejed,ugysem fog sikerülni,tudom mit beszélek!Mellesleg nekem döntő szerepe volt a 10 kg os fogyásomban a cigi!Ti tudjátok!

1260. e2add1f84e (válaszként erre: 1259. - Siri)
2008. okt. 21. 18:04
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod! Szerintem cigit abbahagyni és fogyózni egyszerre nem lehet. Az egyik vesztes marad. Adj magadnak néhány hónapot, hogy abbahagyd a cigizést, és csak utána kezdj egy fogyókúrába. Én ezt fogom csinálni.
1259. Siri
2008. okt. 21. 15:32
Hi! Jelentem becsokiztam és nagyon bánt a lelkiismeret! Hát igen lehet hogy ezért nem fogyok?! De nem baj szükség van néha egy kicsit a boldogsághormonra is. Megyek futni utána meg főzök a páromnak. Mindenkinek nyugodlamas szép estét kívánok. Holnap reggel ugyan itt és holnap már PÉNTEKKKK lesz!!!!
2008. okt. 21. 11:24

Sziasztok!

Nekem azért nincs hányingerem a füsttől :) Sőt... De ennyi még talán jár :) Amúgy nekem is hétköznap már alig-alig jut eszembe, hétvégén többször. Tegnap például elnéztem a páromat, ahogy "jóízűen" szívja a cigit, és direkt elképzeltem, hogy mi lenne, ha beleslukkolnék egyet, és fujj... éreztem azt a rossz érzést, mint amikor régen tök sokat cigiztem. Szóval egyre jobb lesz szerintem.


A kajálással én is úgy vagyok, hogy tök sokat tudnék mostanában enni, de próbálok úgymond diétás cuccokat magamba tömni. Én sem fogytam még, de legalább nem híztam, és ennek elmondhatatlanul örülök! :)


Szép napot mindenkinek!

1257. Siri (válaszként erre: 1254. - Myrad)
2008. okt. 21. 10:57
Viharfelhők elszáltak, most már úgy vagyok hogy megpróbálok sokmindent lenyelni, vagy ha éppen valamiért szólok megpróbálom higgadtan elmagyarázni, hogy nekem miért nem tetszik. Egy kicsit számolom is a napokat, mert eljön az az idő amikor költözünk.
1256. Siri (válaszként erre: 1253. - Mothertiger)
2008. okt. 21. 10:54
Szia! Én társulok hozzád zabálás ügyben. Én is egyfolytában enni tudnék, de salátából és almából is lehet jókat enni!
1255. Myrad (válaszként erre: 1253. - Mothertiger)
2008. okt. 21. 10:44

Jujj, az yupi =)


Az én párom is kevesebbet szív =) és be is regisztrált, ha lesz ideje, lehet ide is benéz (remélem)


=)

1254. Myrad (válaszként erre: 1252. - Siri)
2008. okt. 21. 10:44
De akkor a viharfelhők elszálltak, ugye?
2008. okt. 21. 10:43

Szia Siri!


Myrad: két dobozról lecsökkentette egy dobozra, és márkát váltott. Gyengébbet szív. Nekem kezdetnek ennyi is megfelel!:)

Szép napot mindenkinek! :*

1252. Siri
2008. okt. 21. 10:41

Ádám azért irigykedek hogy te már a 7. hónapban vagy. Nekem is lassan 2. hónapja, de már azért jóval könnyebb, hétköznap nekem nem is hiányzik a cigi csak hétvégén, a nyugiba, vagy buliba.

Hízásról annyit hogy nekem most végre megállt, tegnapi gyüminapot betartottam ma husit eszek salival és még sem fogyok, de hát majd csak lesz valamit. Myrad anyummal az a helyzet, hogy őt nem tudom megváltoztatni, nagyon makacs és csak azértsem hallgatok rád ember, úgyhogy elfogadom amilyen és próbálok nem beszólni. Én sem vagyok tökéletes, sőt bennem is van sok olyan tulajdonság ami nem jó, és lehet hogy őt pedig az zavarja. Tudom hogy én soha nem tudom befogni a számat és mindig odamondom amit gondolok és ebből vissza kéne fogni egy kicsit!

1251. Myrad (válaszként erre: 1250. - Mothertiger)
2008. okt. 21. 09:56

=(


Párod cigizik még?

2008. okt. 21. 09:53

Sziasztok!

Én még mindig nem cigizek, és azt hiszem már nem is fogok. Hányingerem van a cigifüsttől, kifejezetten zavar. Tegnap majd' kihánytam a belemet, mikor a haverom cigijének füstjét megéreztem. Böeee...:S


De hízok, mint egy disznó, és zabálok, mint az állat. A fene egye meg!:@@@

1249. Myrad (válaszként erre: 1248. - Tóth Ádám)
2008. okt. 21. 09:28
Mert ügyes vagy =)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook